Ogólne > Informacje

Polskie i Duńskie znaki jednocześnie na klawiaturze.

<< < (2/12) > >>

vera:
u mnie nie poszło, szukam przyczyny...... ::)

willy:
[...] wykasowałem zawartość bo wpisałem to w złym wątku.

piatka:
Willy, nie pomyliles przypadkiem watkow z tym bankiem?
Tez nie wiem, o co chodzi z ta klawiatura, nic u mnie nie dziala, czyli piszac tekst dunski przelaczam na jezyk dunski, a polskie znaki mam po przelaczeniu  jezyka na polski. Przy nacisnieciu prawego alt nie pisze sie zadna literka :(
 ale coz............... jestem podstarzala blondynka ;D ;D ;D

willy:
Po zainstalowaniu (uruchomieniu instalatora) po około minucie pojawi się informacja że się zainstalowało i jest ok.
Potem należy znaleźć w prawym dolanym rogu ikonkę ustawień języka (rys. 1a), lub gdzieś na ekranie często prawy górny róg pasek języka (rys 1b), najechać nań myszką i kliknąć prawym przyciskiem. Powinno pojawić się menu, z którego należy wybrać opcję ustawienia. Powinno się pojawić się okienko podobne do tego na rys 2. Następnie w miejscu oznaczonym górną strzałką wybrać nowy układ klawiatury (dla polskiego będzie to Polish + Danish letters dla duńskiego oczywiście Danish + Polish letters). A z pola poniżej (dolna strzałka) usunąć wszystko poza potrzebnym układem klawiatury.(zaznaczać kolejno każdą zbędną pozycję i klikać po prawej usuń). W efekcie końcowym powinno się otrzymać efekt podobny do tego na ostatnim obrazku.
W zależności od rodzaju systemu (XP, Vista - niestety na macu nie zadziała to) i wersji językowej, mogą być drobne różnice w wyglądzie i kolorach opcji, oraz oczywiście wszystkie napisy będą w odpowiednim języku. Na zdjęciach są przykłady z Angielskojęzycznej Visty.
Uwaga, drugie uruchomienie instalatora, spowoduje pytanie o odinstalowanie, lub naprawienie zainstalowanego wcześniej układu klawiatury.

W razie dalszych pytań proszę pisać.

Pozdrawiam Willy.

elix:
to był naprawdę dobry pomysł żeby coś takiego zrobić - gratuluję :) u mnie wszystko działa jak należy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej