poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Ankieta

Czy jestes za

zamknieciem tematu
skasowaniem tematu
kasowaniem wszystkich innych podobnych tematow w przyszlosci
pozostawienia jak jest

Autor Wątek: Życzliwość  (Przeczytany 26856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MargaretMitchell

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 500
  • Reputacja: +5/-1
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Lis 2007, 17:50:02 »
ok przepraszam pani Malaj z a.... możesz nakabusewać mnie na ten temat który był 300 razy opisywany ?

zachęcamy do przeczytania działu Rodzina http://poloniadenmark.info/index.php?option=com_smf&Itemid=78&board=22.0  są to 3 strony, a w szczególności przyklejonego na górze wątku http://poloniadenmark.info/index.php?option=com_smf&Itemid=78&topic=3683.0

Jak czegoś dalej nie będziesz wiedział - pytaj.

Offline MargaretMitchell

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 500
  • Reputacja: +5/-1
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Lis 2007, 17:59:54 »
Margaret samo coś o tym wie,bo wyszukuje oferty pracy i firm posredniczących w necie-w czym bez wątpienia ułatwia zycie wielu Polakom poszukującym pracy w DK.Nie dosyc,że nie usłyszała "dziękuje"za swoja działalnośc...to jeden z użytkownikow chciał poddac jej wiarygodnośc do sprawdzenia.

Wiesz, nie robię po to żeby oczekiwac podziękowań, ale to miło jak ktoś taki jak Zurich napisze, że skorzystał i że był na spotkaniu o pracę  :)

Ale to wszystko nic, przez jedno moje ogłoszenie opierdziel dostał Gottie, pracodawca nakazał mu natychmiast usunąć ogłoszenie niejakiej pani podpisującej sie MargaretMitchell, która bez jego wiedzy i zgody wkleiła je na to forum i pan już kurwicy dostaje, bo ludzie bez przerwy dzwonią i dostał 1400 zgłoszeń i wyzywają go, że nie odpowiada, a praca dawno nie aktualna a on ma dość  :D

Offline evi

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: +1/-2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Lis 2007, 18:37:26 »
Piątka,duży plus dla Ciebie za zauwazenie problemu
Niestety ostatnio wchodząc na forum w każdym niemalże temacie widzę-WYSZUKIWARKA!
Ludzie!Nie każdy który odwiedził te forum lub inne wie co to takiego :-[.Nie każdy ma 20 lat i internet jest jego życiem.Ja osobiście gdyby nie forum mojego brata, może do tej pory nie wiedziałabym co to takiego.
Musicie pamiętac że ludzie tu piszący,szczególnie NOWI liczą na WASZĄ pomoc.Nikt z WAS za to że udzieli komuś odpowiedzi nie dostaje pieniedzy,ale na miłośc boską to przecież FORUM a nie agencja rządowa.
I jeszcze na koniec.Mój pierwszy temat-POMÓŻCIE ZNALEŹC SZKOŁĘ zakładałam z nadzieją uzyskania pomocy a nie odsyłania mnie do wyszukiwarki.Gdyby tak się stało,niestety nigdy nie miałabym ochoty by zadac sobie trud wpisania nazwy FORUM POLONIADENMARK w WYSZUKIWARKĘ GOOGLE  ;D

Tula

  • Gość
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Lis 2007, 10:03:25 »
Evi -- czy Ty sobie zdajesz sprawe z tego, ze serwer nie jest z gumy? Jezeli cos juz bylo, jaki jest sens powtarzania? Zwlaszcza ze np. pytania o podatki, ktore niestrudzenie objasnia Klingon, pojawiaja sie srednio trzy razy w tygodniu. Ludzie nie tylko nie potrafia korzystac z wyszukiwarki, ludziom sie zwyczajnie nie chce. Bo po co, kiedy moze to zrobic kto inny. A jak nie zrobi, dostanie opieprz, jak to zaprezentowal bohater tematu. I jeszcze zbierze za to oklaski...

Offline pepeAKAkunlao

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Lis 2007, 10:40:13 »
pani MargaretMitchell  przeczytalem te 3 strony i nie znalazlem tego co porzebuje moze jak znajde miesiac wolny to przeczytam cale forum a narazie dzienki za pomoc i proponuje zapoznac sie z tym o co pytalem i wejsc w linki ktore panio podala i znalesc jak pani znajdzie to wejde pod stol i bede tam siedzial pozdro

piatka

  • Gość
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Lis 2007, 11:02:17 »
Jesli serwer nie jest z gumy, to moze by nie wpisywac tam bezsensownych komentarzy, a podawac rzetelne informacje, widze, ze nikt sie nie zdecydowal pomoc konkretnym adresem, a ile pisania....................

Offline MargaretMitchell

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 500
  • Reputacja: +5/-1
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Lis 2007, 11:53:12 »
pani MargaretMitchell  przeczytalem te 3 strony i nie znalazlem tego co porzebuje moze jak znajde miesiac wolny to przeczytam cale forum a narazie dzienki za pomoc i proponuje zapoznac sie z tym o co pytalem i wejsc w linki ktore panio podala i znalesc jak pani znajdzie to wejde pod stol i bede tam siedzial pozdro

Sprecyzuj dokładnie jakiego tematu szukasz, z tego co pamiętam pytałeś o wyjazd i sprowadzenie rodziny.

http://poloniadenmark.info/index.php?option=com_smf&Itemid=78&topic=4157.0

http://poloniadenmark.info/index.php?option=com_smf&Itemid=78&topic=4567.0



poloniainfo.dk

Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Lis 2007, 11:53:12 »

Offline mawi

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 532
  • Reputacja: +7/-9
  • Płeć: Kobieta
    • Status GG
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Lis 2007, 13:30:43 »
temat "jestem naprawdę zielona"  trudno się domyśleć  o co chodzi ,  trzeba by było przeglądnąć wszystkie tematy
dobrze by było wyłapywać je i zmieniać tytuły by  łatwiej było nowym je wyszukiwać ,
"nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."

Klingoon

  • Gość
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Lis 2007, 13:57:56 »
Dokladnie, istotne informacje mozna przeniesc do wikipedii a reszta R.I.P.

Offline Mirabelka

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: +13/-3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Lis 2007, 18:48:23 »
Evi -- czy Ty sobie zdajesz sprawe z tego, ze serwer nie jest z gumy? Jezeli cos juz bylo, jaki jest sens powtarzania? Zwlaszcza ze np. pytania o podatki, ktore niestrudzenie objasnia Klingon, pojawiaja sie srednio trzy razy w tygodniu. Ludzie nie tylko nie potrafia korzystac z wyszukiwarki, ludziom sie zwyczajnie nie chce. Bo po co, kiedy moze to zrobic kto inny. A jak nie zrobi, dostanie opieprz, jak to zaprezentowal bohater tematu. I jeszcze zbierze za to oklaski...

Tula, to z guma to ci sie udalo :D :D

Offline evi

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: +1/-2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Lis 2007, 20:51:42 »
Evi -- czy Ty sobie zdajesz sprawe z tego, ze serwer nie jest z gumy? Jezeli cos juz bylo, jaki jest sens powtarzania? Zwlaszcza ze np. pytania o podatki, ktore niestrudzenie objasnia Klingon, pojawiaja sie srednio trzy razy w tygodniu. Ludzie nie tylko nie potrafia korzystac z wyszukiwarki, ludziom sie zwyczajnie nie chce. Bo po co, kiedy moze to zrobic kto inny. A jak nie zrobi, dostanie opieprz, jak to zaprezentowal bohater tematu. I jeszcze zbierze za to oklaski...

Serwer z gumy powiadasz?Czy Ty wiesz o czym piszesz?
Przytaczając słowo serwer musisz miec na myśli albo niekorzystne zużycie transferu albo zbyt szybki,również niekorzystny wzrost bazy danych.
Po pierwsze transfer chyba odpada,ponieważ sam tekst powinnaś się orientowac ile waży,a jeżeli chodzi o bazę danych to korzystając z Twojej wiedzy na temat wagi pliku tekstowego,w tym wypadku weźmy pod uwagę mój post,albo post który zawiera 50razy więcej znaków,powinnaś wiedziec (w przypadku naszego forum,zakładam że baza danych zajmuje około 100 MB)jaki to jest procent.
Tak jak pisała PIĄTKA.Więcej życzliwości,przeta mieszkamy w Danii,a tu każdy jest życzliwy  ;D

Offline GoTTie

  • Przyjaciel Portalu
  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +19/-6
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Lis 2007, 09:35:48 »
Co do servera to juz kiedys byl zmieniany na wiekszy i teraz tez sie ciasno robi, dlatego Willy cos kombinuje ze zmiana hostingu :)

Tula

  • Gość
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Lis 2007, 15:02:06 »
Gottie, no o czym mowisz, przeciez Evi napisala, ze to bzdety ::).
Droga Evi, dla Twojej informacji, jestem komputerowa blondynka :).

Offline evi

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: +1/-2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Lis 2007, 15:30:22 »
Gottie, no o czym mowisz, przeciez Evi napisala, ze to bzdety ::).
Droga Evi, dla Twojej informacji, jestem komputerowa blondynka :).

Tula,nie użyłam słowa bzdety,więc nie bądź sarkastyczna,bo to nie wypada damie  ;D
A to, że serwer od czasu do czasu trzeba zmienic na większy to chyba normalne.Przecież z miesiąca na miesiąc jest więcej użytkowników.
.......I oby tak dalej,bo byłoby tu nudno

Offline yuexin

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Gru 2007, 11:47:58 »
Witam serdecznie!

Mieszkam w Dani trzeci miesiąc i bacznie obserwuję różne tematy i dyskusje na ich temat. Niestety z przykrością stwierdzam, iż na większości z nich temat kończy się bardzo szybko i zaczyna się walka moderatorów. Ludzie o co wam chodzi? Mam jakieś pojęcie o necie i poruszaniu się w nim, ale tutaj to aż strach zapytać kogokolwiek o cokolwiek. Mam propozycje dla moderatorów:
1. załatwiajcie potyczki słowne na priv ( bo nie wszystkich to interesuje)
2. jak chcecie pomagać, to pomagajcie a nie karćcie (wytłumacz a nie bij)
3. wspominacie, że nikt Wam za to nie płaci, to po kiego czorta to robicie, czy ktoś Wam każe, czy to był Wasz świadomy wybór?
4. uważam, że powinniście się częściej spotykać na wizji bo nie o wszystkim da się pisać

Pozdrawiam serdecznie wszystkich moderatorów, bo niewątpliwie jesteście potrzebni, ale proszę w imieniu swoim i pewnie wielu forumowiczów, WIĘCEJ ŻYCZLIWOŚCI i WYROZUMIAŁOŚCI.

                                                                                                                                 

                                                                                                                                              Piotrek z Aarhus







poloniainfo.dk

Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Gru 2007, 11:47:58 »