poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Ankieta

Czy jestes za

zamknieciem tematu
skasowaniem tematu
kasowaniem wszystkich innych podobnych tematow w przyszlosci
pozostawienia jak jest

Autor Wątek: Życzliwość  (Przeczytany 26717 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GoTTie

  • Przyjaciel Portalu
  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +19/-6
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #60 dnia: 05 Gru 2007, 23:48:45 »
voyager, bycmoze trafiles na kiepski dzien willego i dlatego tak zostales potraktowany. Zauwaz ze mimo wszelkich staran, wprowadzamy ciagle jakies zmiany i reguly by na forum panowal porzadek. Jednak nie zawsze wydaje sie to byc skuteczne.
To ze willy jest adminem i tak ci odpisal, to nie czuj sie "odrzucony" przez grono urzytkownikow tego forum. Jednak kazdy ma wolny wybor i jesli nie masz checi brac udzialu w dyskusjach to ok, szanuje Twoja decyzje.

PS. mimo ze tez mam uprawnienia admina, nie mam pojecia jak usunac te gwiazdki indywidualnej osobie :)

Klingon

  • Gość
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #61 dnia: 05 Gru 2007, 23:51:18 »
Codziennie jak w kurniku - wczoraj z powodu leków, dzisiaj gwiazdek i jr member. ::)

Offline mawi

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 532
  • Reputacja: +7/-9
  • Płeć: Kobieta
    • Status GG
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #62 dnia: 05 Gru 2007, 23:55:19 »
widzę , że nie tylko ja mam takie odczucie , forum robi się żałosne dzięki paru osobom które  przy każdej okazji muszą wtrącić swoje wypociny i przy okazji się pokłócić ,
"nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."

Offline GoTTie

  • Przyjaciel Portalu
  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +19/-6
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #63 dnia: 05 Gru 2007, 23:56:10 »
Codziennie jak w kurniku - wczoraj z powodu leków, dzisiaj gwiazdek i jr member. ::)

wiec moze zastapimy nazwy jr member - jajko, pisklak, kurczak, kura, kogut :)

voyager

  • Gość
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #64 dnia: 05 Gru 2007, 23:59:20 »
Gottie witam:))
rozumiem ze probujesz zalagodzic sprawe ale calosc nie dotyczy tylko mnie i nie dotyczy jednego dnia
ja osobiscie wole spotkac sie w fatter eskil z milymi ludzmi i pobawic sie niz siedziec tutaj i przekomarzac sie
ale jesli admin nie tylko dzisiaj toleruje pewne sprawy, zamienia forum w klub dla pewnych Nieomylnych osob obslugujacych gosci.... szkoda bo jest tu tylu fajnych ludzi ale az szkoda sie odzywac bo zaraz jedna z Gwiazd cos dowali, poprawi... i naprawde nie dotyczy to tylko mnie
szkoda bo jest to bardzo fajne forum ale niestety jest to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji
Admin majac zly dzien nic nie pisze i juz...
a wyciaganie prywatnej korespondencji w odruchu obronnym oj wybacz ale to naprawde bardzo, bardzo niski chwyt i swiadczy o sposobie myslenia i postepowania osoby ktora jest tutaj akurat nie gosciem ale administratorem
nie mam nic do ukrycia to Jego sprawa, Jego wstyd ale watpie widzac fakty aby to rozumial...
szkoda
moze kiedys cos sie zmieni
na razie ludzie sie zmieniaja

voyager

  • Gość
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #65 dnia: 06 Gru 2007, 00:09:40 »
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

cytat z opisu Willego ktory wyciagnal moja prywatna korespondencje z Nim na forum ogolne

nic nie dodam

Offline marta_malgorzata

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 373
  • Reputacja: +9/-4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #66 dnia: 06 Gru 2007, 07:19:21 »
wiec moze zastapimy nazwy jr member - jajko, pisklak, kurczak, kura, kogut :)

Gottie, to troche niebezpieczne, bo jeszcze jakas ptasia grypa sie tu przyplacze. :D

Z drugiej strony forum funkcjonuje z takimi znakami  od bardzo dawna i jakos dotad nikomu to nie przeszkadzalo.
Jak  komus to nie pasuje to przeciez moze sie nie rejestrowac , wtedy zadnych gwiazdek i tp. nie bedzie otrzymywal.

poloniainfo.dk

Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #66 dnia: 06 Gru 2007, 07:19:21 »

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #67 dnia: 06 Gru 2007, 07:21:13 »
Z drugiej strony forum funkcjonuje z takimi znakami  od bardzo dawna i jakos dotad nikomu to nie przeszkadzalo.
Jak  komus to nie pasuje to przeciez moze sie nie rejestrowac , wtedy zadnych gwiazdek i tp. nie bedzie otrzymywal.

Kazdy pretekst dobry, zeby zrobic zadyme ;)

Thunder86

  • Gość
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #68 dnia: 06 Gru 2007, 12:35:03 »
Tylko,że jak ktos się nie rejestrowal to pojawiała sie delikatna sugestia aby to zrobił,ale mneijsza z tym....Moze mi ktoś wyjasnic czemu tu jest aż tylu moderatorów??

Klingoon

  • Gość
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #69 dnia: 06 Gru 2007, 13:20:06 »
Moze mi ktoś wyjasnic czemu tu jest aż tylu moderatorów??
Czy bedac w sklepie prosisz o wyjaśnienie, dlaczego jest tylu sprzedawców??? ;D Naprawdę nie rozumiem powodu pytania.

PS. Wielu moderatorów jest w stanie szybko zareagować na ewentualne wypowiedzi niezgodne z regulaminem.

Tula

  • Gość
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #70 dnia: 06 Gru 2007, 13:22:37 »
Moje trzy grosze:
1. grosz -- wyciaganie prywatnej korespondencji jest nie fair.
2. grosz -- Voyager, od wczoraj sie zegnasz i wciaz jestes. Jak Ci tutaj tak zle, taki zamordyzm i taki nawal tych, co tylko podkladaja haki, idz z Bogiem. For, gdzie panuje wolna amerykanka, takze tych polonijnych, jest duzo. Jestes trollem i robisz zadymy, to caly Twoj wklad w forum ::).
3. grosz -- moderatorow jest rzeczywiscie sporo, ale tez zwazcie, ze nie kazdy jest na necie codziennie i tylko dwie osoby, jesli mnie pamiec nie myli, cos gdzies wczesniej moderowaly. Reszta sie uczy, co czasami widac. W takiej sytuacji lepiej, zeby ich bylo wiecej, niz mniej.

Klingoon

  • Gość
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #71 dnia: 06 Gru 2007, 13:32:23 »
Jja tez mam dosc szczegolnie po ostatniej PW od Willego
Tutaj moznaby rozwijac swoja wyobraźnie albo przeczytac zalaczona korespondencje (w końcu voyager pierwszy do niej nawiazal).

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #72 dnia: 06 Gru 2007, 13:36:12 »
A moze by faktycznie zamknac watek?
Bo teraz to powinien on byc zatutulowany NIEZYCZLIWOSC.
« Ostatnia zmiana: 06 Gru 2007, 17:45:22 wysłana przez Mirra »
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Thunder86

  • Gość
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #73 dnia: 06 Gru 2007, 14:12:26 »

3. grosz -- moderatorow jest rzeczywiscie sporo, ale tez zwazcie, ze nie kazdy jest na necie codziennie i tylko dwie osoby, jesli mnie pamiec nie myli, cos gdzies wczesniej moderowaly. Reszta sie uczy, co czasami widac. W takiej sytuacji lepiej, zeby ich bylo wiecej, niz mniej.

Mi tylko chodziło o wyjasnienie tego "zjawiska".

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #74 dnia: 06 Gru 2007, 20:18:47 »
jest 6 aktywnych moderatorów, czy to tak dużo przy ponad 2000 zarejestrowanych użytkowników.
Pozatym przypada średnio jeden jeden maruda i jeden awanturnik tygodniowo na moderatora. Niestety moderator to też człowiek i trzeba dbać o jego zdrowie psychiczne.
Żadem moderator nie jest 24h/dobę, niektórzy są co kilka dni itd.

Co do piątki - pytanie zadałeś złej osobie. Ja tylko wykonałem  jej wolę (co zresztą nastąpiło dosyć dawno i pełniła tylko funkcje honorowe a wczoraj tylko zostałem ponaglony).

Nie zamierzam też się tłumaczyć dlaczego podałem publicznie prywatne wiadomości niejakiego voyager'a (nie mogę dokładnie zweryfikować kto to jest bo widnieje u mnie jako gość).

Ps. Znam fora gdzie jest kilkudziesięciu moderatorów ... jak też i takie gdzie nie ma żadnego. Zgadnijcie gdzie się milej czyta posty.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

poloniainfo.dk

Odp: Życzliwość
« Odpowiedź #74 dnia: 06 Gru 2007, 20:18:47 »