Ogólne > Hydepark

Sprawa JSC

(1/2) > >>

Ziomek:
Czy uważacie ze Grzegorz postąpił prawidłowo ingerując w sprawę JSC? Wiele osób obawiało się o utratę pracy. Z uwagą czytałem informacje zamieszczane na stronie głównej i mam podzielone zdanie. Z jednej strony dobrze się stało że ludzie dostali to co im się należało, ale z drugiej strony jak bym pracował na pasujących dla mnie warunkach, to nie chciał bym by jakiś \"bohater\" stawał w obronie moich praw i mówił \"powinieneś zarabiać 3x tyle\" przez co mógłbym całkowicie utracić pracę (straciły ją chyba niektóre dziewczyny).

Jak wg was wygląda ta sprawa? Jesteście za czy przeciw akcjom Grzegorza? B)

Groszek:
Ja mam podobne odczucie. Wydaje mi sie ze Pan Grzegorz kabusewal sie tym co uwazal za \"dobre\" w jego widzeniu/mysleniu. Wiadomo sa dwie strony medalu, jednym pomogl innym wrecz przeciwnie...

byla pracownica:
Brawo Grzesiek. Takich jak Typowinnobyc wiecej, takze w firmie podobnej do JSC, amianowicie w JobServer takze w Odensie,gdzie oszukanstwopolega dokladnie na tym samym.  Trzymajcie sie wszyscy ponizanii oszukiwani. Pozdrowienia

ABC:
Oj często zmieniacie, przenosicie strone odnośnie JSC i do tego bardzo skrzętnie kasujecie wprowadzone posty - tam gdzie ludzie PROSZA! Grzegorza aby dał już spokój, bo jednej pomaga a 10 innych wylatyje - nie, nie grupowo jak to sobie obmyślił Grzegorz, ale po kolei co kilka dni - nie jest to zwolnienie grupowe! Może lepiej mieć mniej przez pół roku niż 2x więcej przez  np. 3 tygodnie! Nie wiem Grzegorz czy masz wpływ na redagowanie tej strony ale bradzo sumiennie pozbywasz się \"niewygodnych Ci\" postów i pozostają już tylko Twoje nudne wypociny! Naprawdę skoń już, bo bardziej szkodzisz niż pomagasz, a \"pieczarkarki\" i inni pracownicy JSC są dla siebie jak wilki, bo wiedzą że ktoś miesz i donosi, Ty wypisujesz bzdury [potwierdza to nawet Twój syn - tu w Odense], a Jesper zaczyn szukać kogo tu wywalić z hukiem za \"rozgrzebywanie rany\" - ale to do Ciebie nie dociera, ważne że np. jedna osoba MOŻE??? dostanie odszkodowanie, ale że 19 straci pracę to już Cię nie interesuje! Naprawdę NIE KASUJCIE wiadomości od ludzi, A SZCZEGÓLNIE tych od dziewczyn z JSC aby już zakończyć sprawę! O ile rozumiecie co piszę????

byly pracownik:
Witam wszystkich,

Jestem bylym pracownikiem firmy JSC (obecnie pracuje juz na prywatnym kontrakcie ).Uwazam ze dobrze sie stalo ze Grzegorz wlaczyl sie w cala ta sprawe.Widac ze facet mysli po dunsku i wie co pracownik powinien otrzymac i jakie ma prawa.
W JSC wlascicielowi wydawalo sie ze jak sprowadzi do pracy kilkudziesieciu pracownikow z Polski to wszyscy oni powinni byc mu wdzieczni dozgonnie za ten gest i dobrzeby bylo zeby mieli klapki na oczach zeby nie widzieli za duzo.
Wlasciciel JSC mial tylko \"jedna wade\" czesto mu sie zdarzalo zapominac o niektorych sprawach jak chociazby o wypałacie na czas ( zawsze byly jakies opóżnienia i zawsze ze strony JSC byly glupawe wytlumaczenia ).
Jasper mogl miec porzadnie dzilajaca firme ale juz jej nie ma bo jest chciwy, chcial byc milionerem w kilka m-cy ale na razie doczekal sie tylko 1 mln dkk kary.
Cale szczescie ze sa jeszcze uczciwe firmy ktore zatrudniaja Polakow wg normalnych stwek jakie obowiazuja w Danii ( wielu Polakow wlasnie juz pracuje dla takich firm po tym jak wyszly na jaw rożne sliskie sprawki firmy JSC ).

Najsmieszniejsze w tym jest to ze ludzie ktorzy nadal pracuja dla JSC ( mam na mysli pracownikow administracji, koordynatorow i kabusewcow ) ciagle wmawiaja calej reszcie pracownikow ze prywatny kontrakt to nie jest oplacalna sprawa. ( pewnie ,zawsze lepiej kiedy nabija sie kieszen posrednikowi a nie sobie?! )

A jezeli w przyszlosci jeszcze raz JASPER bedzie chcial wykorzystywac ludzi ( z pewnoscia bedzie to juz inna firma  a taka na pewno zalozy zeby nie kojarzyla sie z JSC ) to Grzegorz powinien go znow wytropic i napietnowac publicznie niech wie ze nic mu nie ujdzie plazem.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Byly Pracownik JSC.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej