poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: barnetilskud  (Przeczytany 3459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

taki ktos

  • Gość
barnetilskud
« dnia: 31 Mar 2008, 17:28:45 »
czesc chcialaym siie dowieedziec czy dostajac alimenty i børnefamilieydelse co kvartal przysluguje tez børnetilskud co kvartal   mam pobyt staly nawet kiiedy nie mam praacy   a synek ur.sie w dani i ma dunskiego ojca i dk obywatelstwoo    dzekuje  przepraszam za bledy ale pisze na kl.ekranowej.

gosc

  • Gość
Odp: barnetilskud
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwi 2008, 22:06:19 »
Børnetilskud jest przeznaczony dla enlig forsørger tzn. dla matek lub ojcow samotnie wychowujacych dzieci i mieszkajacych tylko z pociechami pod jednym adresem.O ile pod Pani adresem zameldowany jest np. narzeczony ( samlever ) nie przysluguje Pani ten dodadek. Nalezy dodac, ze o ten dodatek sklada sie wypelniony wniosek do kommuny . " zwykle rodzinne " przysluguje  bez dodatkowych podan i jest wyplacane nawet jesli przeprowadzi do innej kommuny. O børnetilskud nalezy  zwracac sie kazdorazowo po przeprowadzce do innej gminy.

Offline dragonki

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: +0/-0
Odp: barnetilskud
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwi 2008, 21:11:22 »
nalezy ci sie børnetilskud som enlig forsørger to jakies-5.422co 3mies.+børnefamilieydelse-na dziecko od 0do 2 to jest-3.473 co 3mies.+ børnebidrag to sa alimenty i to normalnie jest-1.094.....i chyba to wszystko:) 
szkicowanie-malowanie obrazow na scianie...spojrz na zdjecie z profila. :) to w pokoju mojej MISKI:)

poloniainfo.dk

Odp: barnetilskud
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwi 2008, 21:11:22 »