Ogólne > Rodzina ...

Wzory wnioskow na pobyt, prace i laczenie rodzin

(1/20) > >>

roga:
Wiele osob porusza tema laczenia rodzin a w szczegolnosci zapytuje jak to zalatwic. Wszystkie konieczne wnioski dwutekstowe (angielski i dunski) znajduja sie na stronie www.nyidanmark.dk. Sadze, ze wreszczie mamy dostep do prawie wszystkich wnioskow, ktore sa nam potrzebne do zalatwienia pozwolenia pobytu pracy, nauki itp. jak rowniez przyjazdu/pobytu naszych rodzin.

Ponizej podaje sposob "wejscia" na Blanketter (blankiety/wnioski):

1. www.nyidanmark.dk

2. Klik: Blanketter

3. Teraz "Søg i blanketter" (szukaj w blankietach)otworzy sie strona
W pokazanej tabelce musisz w Arbejdsophold kliknac na "odfajkowanie" i wybrac/kliknac temat Arbejdsophold, a w Vælg undermenu musisz w ten sam sposob wybrac
temat  Opholdstilladelse 1.gang. Po wypelnieniu obydwoch tematow kliknij na SØG (po prawej stronie tabelki).

4. Teraz otworzy sie strona ze wszystkimi blankietami jakie nam sa potrzebne, np.

AR6: wniosek o zezwolenie na pobyt i prace z nowych krajow czlonkowskich EU
AR 8 Zgloszenie zatrudnienia
FA8 Wniosek o pozwolenie na pobyt i prace dla czlonkow rodziny obcokrajowca, ktory ma tutaj pracowac lub studiowac.

5. Kazdy wniosek mozna sobie wypisac w formacie PDF lub Word
 
Masz problem z dunskim, to mozesz wypelnic wniosek rowniez po angielsku, albo daj znac - pomoge.



michalina:
Czy wszystkie te dokumenty trzeba wypełnic równocześnie?To jak mam to rozumieć jesli byłam na policji w kolding i dali mi tylko jeden druk mianowicie AR6.Wyraźnie zaznaczylam że jestem tu z rodzina.

GoTTie:
zastanawiam sie czy nie przeniesc tego do dzialu "rodzina"

michalina:
W formularzu FA8 przeczytałam że muszę mieć 25 tys koron na dziecko.Czy to prawda?

roga:
Jeszcze tylko uzupelnienie do formularzy. AR6: przy skladaniu wniosku o pobyt i prace od razu mozna podac dane rodziny (maz/zona, dziecko), ktore maja tutaj przebywac razem z wnioskodawca. AR8: dotyczy osob, ktore sa tutaj same a teraz chca aby ich rodzina do nich dojechala. Do tego wniosku tez nalezy zalaczyc
dokumentacje wzajemnych stosunkow rodzinnych (akt urodzenia dziecka, akt malzenstwa)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej