Ogólne > Pomoc!

Do Grzegorza - ekspresowy kurs nauki dunskiego

(1/1)

pienta:
Witam chcialbym sprobowac nauczyc sie dunskiego ale nie mam praw dostepu do plikow ze slowami wiec moze to u mnie albo u pana w kazdym razie prosilbym o wyjasnienie tej sprawy :)
Pozdrawiam Karol

Grzegorz_Odense:
.
Pliki dzwiekowe byly nagrane na innym serwerze gdzie poczatkowo mialem mój kurs dunskiego - ale teraz stracilismy do niego dostep . Postaramy sie to przerzucic do nas . Mysle ze za 2-3 dni bedzie mozna z tego korzystac .

Grzegorz_Odense:
.
Proponowalbym w miedzyczasie przestudiowac ten artykul \"Koncepcja .... \" i materialy ze spotkan .
Mój kurs to tylko wprowadzenie do nauki dunskiego i zwrócenie uwagi na to co w nauce tego jezyka jest najwazniejsze .

W materiale z ostatniego spotkania ( 09.04. ) sa linki do profesjonalnych kursów dunskiego - m.in. dunskiego po dunsku na www.dansk.nu który jest na doskonalym poziomie chociaz nie jest jeszcze ukonczony . Jest tam dokladna instrukcja jak sie zalogowac na ten kurs i mozna smialo z niego korzystac . Gdyby cos bylo niezrozumialego to prosze sciagnac slownik elektroniczny do którego link jest pod koniec artykulu \"Koncepcja .... \" ( ten w Word ) .

Alternatywnie mozna korzystac z kursu dunskiego po bulgarsku ( który jest bardzo podobny do rosyjskiego ) na www.speakingdanish.dk

pienta:
Dziekuje choc pracuje tu juz 8 miesiecy to jeszcze nie potrafie sklepac zdania po dunsku ale chec zostania tu na dluzej niejako zmusza do nauki chocby do tego by rozumiec co w radiu mowia :) ale dobre i to ze powoli zaczynam wychwytywac sens zdan mam nadzieje ze nauka bedzie dla mnie przyjemna czyli taka jaka powinna byc
Poizdrawiam Karol

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej