Ogólne > Rodzina ...

Poznajmy sie -- rodziny z dziecmi

(1/45) > >>

Marlena30:
Witam

Szukam koleżanki dla mojej 13-letniej córki Natalii, która mieszka z nami w Danii od kilku miesięcy. Niestety córka kiepsko adaptuje się do nowego otoczenia. Zle się czuje w duńskiej szkole, w efekcie nie ma za dużo znajomych. Bardzo martwi nas ta sytuacja, a wiemy przecież, ze najbardziej brakuje jej kontaktu z polskimi rówieśnikami.
Dlatego szukamy polskich koleżanek i kolegów dla Natalii  :)
Bylibyśmy bardzo wdzięczni za każdy kontakt polskim  rodzinom przebywającym w Danii z dziećmi  w wieku podobnym do wieku Natalii.
Moze i Państwa dzieciom brakuje polskich rówieśników?
Nasza rodzina mieszka w Karlslunde

Serdecznie pozdrawiam
Joanna

joanna_hoffer@op.pl




kk33:
Czesc Mamusie ,

mam dwoch chlopcow w wieku 3,5 i 2 latka, mieszkamy w okolicach Frederiksvaerk.
Szukam mamy z dziecmi w podobnym w wieku na okazyjne pogaduchy przy kawusi, ciesteczku i brzdacach.

Jezeli mieszkacie w tych okolicach, plus Frederiksund, Hillerod , Hundested....dajcie znac, marze o tym, zeby wreszcie poznac Polakow w tych okolicach...mieszkam tutaj juz 2 lata.

moj email

kasia1204@poczta.onet.pl

ps. mam 32 lata

weerona:
Witam mamusie,

Mam dwoje dzieci syna (5 lat) i córkę (4 lata) mieszkamy w Charlottenlund / Gentofte Kommune.
Szukam mamy z dziecmi w podobnym wieku do zabawy i na pogaduchy  ;)
Jeżeli mieszkacie w tych okolicach dajcie znać, mój e-mail: weerona@wp.pl

Pozdrawiam
Ania

kruukon:
A tatus z dziecmi nie moze byc?  :)
Mam piecoro pociech, Maciek lat 2, Monika lat 2, Adas lat 4, Zenek lat 6 i Zdzisia lat 8.
Dzieci sa bardzo towarzyskie i otwarte, jako ze u nas w domu nie panuja zadne zakazy.
Mieszkamy w KBH.

kangur68:
Hej!
Czy ktos z forumowiczow ma dzieci w podobnym wieku ?
Mieszkamy w Taastrup i nasza corka czuje sie troche samotna, od sierpnia zaczyna nauke w szkole ( na razie nie wiemy w ktorej szkole, gdyz Kommune powiadomi nas przed samym poczatkiem roku szkolnego)
Czekamy na odpowiedzi.
                                                Pozdro dla wszystkich

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej