Ogólne > Hydepark

Pies w Danii

(1/1)

cellaris:
Witam serdecznie, ja oczywiście znów z prośbą o rozwiązanie problemu otóż... od kilku już lat \"chorujemy\" z mężem na psa (labradora dokładnie):) no i postanowiliśmy przygarnąć do siebie w te wakacje takiego psiaka,ale postanowiliśmy również,że za około rok jak wszystko ułoży się tak jak byśmy tego chcieli,to wyprowadzamy się do Danii.No i tutaj powstaje problem bo nie wyobrażamy sobie zostawienia psa w Polsce,chcemy go zabrać ze sobą. Oczywiście w Danii będziemy mieszkali w wynajmowanym mieszkanku no i co wtedy?Czy może mi ktoś napisać jak wygląda kwestia wynajmowania mieszkania gdy ma się psa?Czy właściciele mieszkań robią duże problemy czy raczej jest im wszystko jedno? Bardzo proszę o odpowiedź bo teraz nie wiem kupować psa czy nie kupować? Oto jest pytanie ;) A tak wogóle to muszę się pochwalić jeszcze tylko 10 dni i lece do Hjorring:woohoo:

Grzegorz_Odense:
.
Dam Ci 3 odpowiedzi - negatywna , neutralna i pozytywna . Wybierz sama ta która Ci najbardziej odpowiada ....

Na forum Pomoc! w watku \"Bezplatne ogloszenia mieszkaniowe\" sa linki do bezplatnych portali z ogloszeniami mieszkaniowymi . Mozesz tam zajrzec i przekonac sie jak to statystycznie wyglada ( husdyr tilladt = trzymanie zwierzat domowych dozwolone ).

Moje wrazenie jest takie ze wiekszosc wynajmujacych zastrzega sie ze nie chce dzieci i zwierzat . Ale to jest tylko kwestia poszukania odpowiedniej oferty - najlepiej przy pomocy przyjaciól . Poza tym wyglada ze im tansze mieszkania tym wieksza wyrozumialosc wynajmujacych . A poniewaz prawdopodobnie bedziecie na poczatku chcieli umoscic sie jak najtaniej wiec i szansa natrafienia na wyrozumialego wynajmujacego wieksza .

Mysle ze nalezy realizowac swoje pragnienia w zyciu i nie odkladac ich na pózniej . Zyc tu i teraz . A jak bedzie problem to go rozwiazywac . Nie martwic sie na zapas . Przyjdzie dzien - bedzie rada ....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej