Ogólne > Praca w Danii

Pozwolenie na pobyt i pracę - temat bumerang - proszę o poradę :)

<< < (2/6) > >>

giuseppe_Randers:
Mange tak  ;)  Mam jeszcze pytanie odnośnie dokumentu OD1 - czy wypełniam część nazwaną Forbeholdt myndighederne / For official use only czy jest to część dla urzędu oraz czy załączniki A,B oraz C wypełniane są przez pracodawcę czy przeze mnie ewentualnie przez kogo - w tym sensie gdzie musiałbym się z tym udać  (nie należę jeszcze do związków zawodowych) :)

Raz jeszcze dziękuję wszystkim za pomoc :)
Giuseppe

mala_z_Aarhus:
Czesc Forbeholdt myndighederne/ For official use only wypelnia Statsforvaltning.
Czesci A do B , czyli od stony 8 do przedostatniej strony, wypelnia pracodawca.
Dodatek C - Appendiks C dotyczy naukowcow, badaczy itd.

Przynaleznosc do zwiazkow nie jest konieczna, jedynie warunki zatrudnienia musza byc zgodnie z umowa/ukladem zbiorowym ustalanym przez zwiazki.


giuseppe_Randers:
Jeszcze raz dziękuję :)

lilianka:
czy ktos moze mi powiedziec jak sie ma zameldowanie do pozwolenia
??? ja bylam setki razy w KOmmune, z zamiarem zameldowania sie i rzadaja ode mnie pozwolen, co mam z tym zrobic?

[Dodane: 20 Maj  2008, 13:38:42]
giuseppe_Randers mozesz mi podac link do tego druku D1? dzieki

Tula:

--- Cytat: lilianka w 20 Maj 2008, 13:46:59 --- ja bylam setki razy w KOmmune, z zamiarem zameldowania sie i zadaja ode mnie pozwolen, co mam z tym zrobic?
--- Koniec cytatu ---
Jak to wyglada wg nowych przepisow, nie wiem; natomiast wg starych musialas czekac do momentu dostania pozwolenia na pobyt i prace z imigracyjnego, a potem z papierami udac sie zameldowac.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej