poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?  (Przeczytany 48272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karolcia25

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Witam, zamierzam podjąć pracę jako sprzątaczka w firmie, która nazywa się TOP CLEAN. Czy ktoś o niej slyszal, pracowal w niej itd.? Jestem ciekawa Waszych opinii na jej temat. Nie znalazlam żadnych informacji na temat tej firmy, a podobno istnieje na rynku już jakiś czas.

[Dodane: 14 Czerwiec  2008, 15:54:53]

Czy naprawdę nikt nie zna tej firmy? Teraz mam duze obawy jechac :(

[Dodane: 16 Czerwiec  2008, 22:31:57]

Czy ktos dla niego pracowal lub slyszal o nim?

gość

  • Gość
UWAGA !! Każda firma z którą Ziad Tahel ma coś wspólnego to olbrzymie ryzyko. On nie wypłaca kasy i cały czas opowiada bajki jaki to on jest dobry dla ludzi. Dowodem jest kilkanaście osób które już zgłosiły się do 3F z prośbą o odzyskanie niewypłaconych pieniędzy. Wcześniej jego firma nazywała się Flex-Forces.  Naprawdę ostrzegam przed pracą u niego, pomimo że zwykle obiecuje złote góry. Taka jest prawda i wiem co piszę.

lilianka

  • Gość
tylko kilkanascie?

MXGHR

  • Gość
mnie spotkalo cos podobnego,ale niewiem czy o tego samego nma chodzi???napiszcie jak wyglada i gdzie mieszka to wam wszystko o nim powiem-jesli o tym samym piszemy.

Offline KMKIKAN

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
To złodziej i oszust. Tylu polków juz oszukał ze szkoda pisac. ZLODZIEJ I OSZUST JAK NAJDALEJ OD TEGO PAKISTANA!!!!!!!!!!!!!!!

Tula

  • Gość
To złodziej i oszust. Tylu polków juz oszukał ze szkoda pisac. ZLODZIEJ I OSZUST JAK NAJDALEJ OD TEGO PAKISTANA!!!!!!!!!!!!!!!
Nie Pakistan, a Pakistanczyk, to raz, dwa, co ma jego narodowosc do rzeczy, trzy, prosze pisac konkretnie, jakie sa zarzuty, inaczej post jest niewiarygodny.

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
To złodziej i oszust. Tylu polków juz oszukał ze szkoda pisac. ZLODZIEJ I OSZUST JAK NAJDALEJ OD TEGO PAKISTANA!!!!!!!!!!!!!!!

A co to za bezsensowny post. Same wyzwiska, zadnych faktow. Do kosza sie nadaje.
Napisz dokladnie, co Ci ukradl i dlaczego uwazasz, ze to oszust.

poloniainfo.dk


onaaaaaaaaaaaa

  • Gość
Pracowałam dla niego 3 dni tylko wypłacił mi nawet z górką pieniądze ale odeszłam bo wiedziałam co śmierdzi .
Słyszałam że nie wypłacal było nawet o nim głosno w radiu gazetach itp .Nie wiem jak jest teraz podobno jest już oki ale to nie potwierdzona sprawa

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Czy pracowaliscie dla tej firmy legalnie, z umowa o prace i pozwoleniem ?

Offline KMKIKAN

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Wystarczy zapytać na policji w vejle albo horsens bardzo dobrze go znają. Ps. Polak Polaczek Pakistan Pakistańczyk

POLSKA

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Lip 2008, 00:07:20 »
standardowo juta i tula .moze was do kosza waro dac pewnie sie nadajecie jak tak piszecie.nie ma jak to polska metalnosc komus jest zle ale musi t udowodnic  ostrzegajac innych.moze jeszcze warto bylo dodac inne szczegoly zdjecie rysopis i w szczegolnosci dobra pisownie innaczej malo to wiarygodne jest dla was. zenada pozdrawiam kurczak

Offline mala_z_Aarhus

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1524
  • Reputacja: +8/-2
  • Płeć: Kobieta
  • A friend to all is a friend to none.
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Lip 2008, 10:28:38 »
Nie wyrzucamy wartosciowych postow do kosza.
Chcemy uniknac oskarzen o znieslawienie. I jesli ktos chce ostrzec innych rodakow przed nieuczciwym pracodawca to chyba post typu: On oszukuje, nie jest zbyt przekonywujacy.
Dosc trudno dazyc zaufanie osobe, ktora zarzuca parcodawcy za zle jej narodowosc i oszustwa.
Nie wiem, jak ma sie praca przez trzy dni do pracy z umowa i pozwoleniem, ale jesli miala pani juz od poczatku zle przeczucia lub byla pani zle traktowana, to rzeczywiscie odejscie z pracy jest zrozumiale.

Offline margoom

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Lip 2008, 19:14:37 »
Jak ktoś pisze:"jak najdalej od tego Pakistana",to jeszcze nie świadczy o braku akceptacji jego narodowości!!! Ja bym się dziesięć razy zastanowiła przed wyjazdem do pracy za granicę czytając chociaż jeden negatywny komunikat.Zyczę"POWODZENIA"tym,którzy nie biorą na poważnie takich postów! Musi być w tym choć odrobina prawdy,jeśli ktoś napisał taki post.Sądze,że poprawna forma gramatyczna nie ma tu nic do rzeczy,chyba,że ktoś próbował zabłysnąć poprawną polszczyzną,co nie jest wymagane w regulaminie portalu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline KMKIKAN

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Lip 2008, 19:20:19 »
Jeżeli on ma firmę,to na pewno nie jest zarejestrowana na nigo,bo by go SKAT zamknął.W zeszlym roku już siedział 3m-ce za podatki.

Tula

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Lip 2008, 19:26:17 »
Jak ktoś pisze:"jak najdalej od tego Pakistana",to jeszcze nie świadczy o braku akceptacji jego narodowości!!! Ja bym się dziesięć razy zastanowiła przed wyjazdem do pracy za granicę czytając chociaż jeden negatywny komunikat.Zyczę"POWODZENIA"tym,którzy nie biorą na poważnie takich postów! Musi być w tym choć odrobina prawdy,jeśli ktoś napisał taki post.Sądze,że poprawna forma gramatyczna nie ma tu nic do rzeczy,chyba,że ktoś próbował zabłysnąć poprawną polszczyzną,co nie jest wymagane w regulaminie portalu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Droga Margoom, nie musisz nam zyczyc powodzenia, bo my, odpukac, pracujemy i mamy sie niezle. Jesli zas o polszczyzne chodzi, masz racje, nie ma takiego wymogu w regulaminie, ale przyznasz, ze robi Ci roznice, czy jestesmy nazywani Polakami czy Polaczkami lub polactwem. Tak samo z uzyciem "Pakistana" -- traci rasizmem.

Co do meritum, proponuje raz jeszcze przeczytac wyjasnienie Malej. Konkurencyjny portal mial nieprzyjemnosci z policja z powodu oszczerczych postow niepopartych zadnymi faktami. Tu nie chodzi o to, zeby kryc nieuczciwych pracodawcow, bo jaki mamy w tym interes, ale o to, by zarzuty poprzec konkretnymi dowodami -- jak w przypadku watku o Adecco.

poloniainfo.dk

Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Lip 2008, 19:26:17 »

 

'vikary" raz jeszcze..

Zaczęty przez liliaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13253
Ostatnia wiadomość 16 Maj 2008, 19:49:09
wysłana przez Klingon
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9432
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:54:57
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Kopenhaga

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9456
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:58:46
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Odense

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9945
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 14:01:19
wysłana przez maciej12345
Nowy tani sklep w Århus, Vejle, Bording

Zaczęty przez isurferDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 18968
Ostatnia wiadomość 16 Wrz 2010, 23:34:14
wysłana przez roga