poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?  (Przeczytany 48382 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KMKIKAN

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Lip 2008, 19:37:21 »
Ja akurat znam osobę,która u niego pracowała i już nie zamierza mieć z nim nic wspólnego.Poza tym każdy sam pracuje na to jak się go określa,a on widocznie właśnie na to sobie zapracował.

[Posted on: 18 Lipiec  2008, 19:35:34]

Jak się coś odmieni,to pamiętajcie,że ostrzegałem!

Offline margoom

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Lip 2008, 19:47:10 »
Jeżeli ktoś pisze,że można sprawdzić oszusta na policji,to chyba nie jest to post niewiarygodny.Może na początku jest kolorowo,a po jakimś czasie wychodzi szydło z worka.Jak go tak bronicie,to mam nadzieję,że za jakiś czas nie przeczytam jak naiwne byłyście i nie uwierzylyście jak rodak ostrzegał.

Tula

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Lip 2008, 19:52:13 »
Jak go tak bronicie,to mam nadzieję,że za jakiś czas nie przeczytam jak naiwne byłyście i nie uwierzylyście jak rodak ostrzegał.
Nikt tu nikogo nie broni, bo do tego trzebaby znac firme, a zadna z moderatorek wypowiadajacych sie w tej dyskusji dla niej nie pracuje. Do znudzenia powtarzam, ze chodzi o konkretne zarzuty. I to juz EOT z mojej strony, bo ile mozna tlumaczyc takie oczywiste sprawy.

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Lip 2008, 19:53:30 »
Tu nie chodzi o bronienie go, tu chodzi o poziom forum. Nie chcemy tu chlewu. Nie chcemy wyzwisk. Nie interesuje nas dyskusja na poziomie: "ty oszuscie", "ty zlodzieju" "ty idioto". Dlatego prosimy o fakty, a nie o wyzwiska, szczegolnie te podszyte rasizmem. Prosze przeczytac watek o Adecco, gdzie poszkodowana osoba potrafila normalnie opisac na czym polegalo oszustwo.

Offline margoom

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Lip 2008, 20:11:02 »
Ja tu nie widzę żadnego chlewu.Określenie go oszustem oznaczało,że jest nieuczciwy.Nie przeczytałam też żadnych wyzwisk,ani rasizmu się nie dopatrzyłam.Polecam przeczytać jeszcze raz posty,bo wyolbrzymiacie określenia.
To na tyle z mojej strony.

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Lip 2008, 21:47:22 »
Chlewu tutaj nie ma, pracujemy nad tym by go nie bylo 8) Chodzi mi glownie o to, zeby zamiast pisac dziecinne posty w stylu "X to zlodziej i oszust" wysilic sie i podac jakies konkrety, cos w stylu: "zgodnie z kontraktem powinno byc tak i tak, a tymczasem jest zupelnie inaczej, a wiec tak i siak." Konkrety i fakty poparte podpisana przez nas umowa o prace- tylko to jest wiarygodne. Pamietajmy, ze pracujac na czarno sami jestesmy oszustami  8)

Wyobrazcie sobie taka sytuacje.
Czytacie w dunskiej gazecie wywiad z szefem firmy X, ktory mowi, ze nie warto zatrudniac Polakow, bo to leniuchy, zlodzieje i pijacy. I tyle. Co czujecie? Gniew i wscieklosc na Dunczyka-nacjonaliste, nieprawdaz?
Ale....
Czytacie w dunskiej gazecie wywiad z szefem firmy X, ktory mowi, ze zawiodl sie na pracownikach z Polski, bo 2 musial zwolnic za kradzieze (sprawa zajela sie policja), 3 innych pracowalo powoli i ciagle uciekalo na zwolnienia lekarskie, wiec trzeba bylo ich opieprzyc (ale obiecali poprawe i pracuja nadal w firmie) , a 4 innych zwolnil dyscyplinarnie za naduzywanie alkoholu (byli kabusewcami i policja zlapala ich pijanych za kabusewnica). Co czujecie? Upokorzenie i gniew na burakow z Polski, ktorzy zrobili wstyd rodakom.
Taka jest wlasnie roznica miedzy suchym "oszust i zlodziej" a konkretnymi zarzutami.

Offline margoom

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Lip 2008, 11:39:21 »
Juta,masz oczywiście rację,ale w poście pojawiła się informacja,że na policji można się wszystkiego o nim dowiedzieć.W takiej sytuacji ten właśnie pracodawca musi robić jakieś przekręty.

poloniainfo.dk

Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Lip 2008, 11:39:21 »

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Lip 2008, 14:40:13 »
Wątpię aby Policja mogła prawo udostępniać jakiekolwiek informacje tego typu. Chyba że 'nieoficjalnie po znajomości'
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

nikt

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Wrz 2008, 07:49:24 »
znam gościa dość dobrze

Ziad Muhamed Tahel to Palestyczńczyk - wujek w Fatah, żonaty pare razy z Polkami, dobrze mówi po polsku, ma powiązania z mafią szczecińską,do czasu aż go nie okradli, i elbląską, handluje czym sie da i każdego naciągnie, miał wiele firm N.G. HOPE Group, Just-order, firmy sprzatające, pomoc w zatrudnieniu, agencje, restauracje, pizzernie itp, podrabiał pieniądze , karty telefoniczne, dekodery, siedział w kiciu za zabójstwo (podobnie niesłusznie i go wypuścili)

Raczej wszystkim którym obiecywał złote góry wykiwał i potem nie chciał zapłacić, zapłaci tylko na początku żeby uzyskać wiarygodność a potem sie ulotni, umowy wam nie da jedynie sie opłaca pracować na czarno - to znaczy wziąść od niego to co zapłąci z góry i pójsć sobie poszukać innej lepszej pracy.

Ma paru kumpli których też wykiwał ale ogólnie czasem mu pomagali Tomas (Polak), Jimmi (Bułgar - ten jest spoko wszystko wam powie jakby co), Walid Al Ahmad Palestyńczyk)

gdyby ktoś chciał coś wiecej wiedzieć to spóbujcie podpytać Tomasa GG 1286380, ale uwaga to też cwaniaczek.

Wyjazdy dot. orientacji seksualnej prosze sobie darowac. Mala
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz 2008, 13:08:37 wysłana przez mala_z_Aarhus »

nikt

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Wrz 2008, 07:56:11 »
Do moderatora : sam nie piszesz konkretów a czepiasz sie o to innych, wstyd mi za Ciebie że zamiast pomagać Polakom najeżdżasz na nas, jeśli co kolwiek masz wspólnego z Danią to nigdy byś nie powiedział że Polacy to lenie - ty chyba nigdy duńczyka nie widziałeś przy pracy
naprawdę żenada moderatorze

Polacy : nie dajcie sobie wcisnąć kitu, jesteście jednymi z najlepszych pracowników i jesteście poszukiwani na rynku pracy jako fachowcy

Tula

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Wrz 2008, 13:47:41 »
Do moderatora : sam nie piszesz konkretów a czepiasz sie o to innych, wstyd mi za Ciebie że zamiast pomagać Polakom najeżdżasz na nas, jeśli co kolwiek masz wspólnego z Danią to nigdy byś nie powiedział że Polacy to lenie - ty chyba nigdy duńczyka nie widziałeś przy pracy
naprawdę żenada moderatorze

Polacy : nie dajcie sobie wcisnąć kitu, jesteście jednymi z najlepszych pracowników i jesteście poszukiwani na rynku pracy jako fachowcy
Moderatorow mamy kilku, jesli masz drogi anonimie uwagi dotyczace pracy ktoregos, skontaktuj sie z adminami, a nie wywnetrzaj na forum. Nikt tu nie najezdza, co najwyzej tonuje wypowiedzi, a powody tego tonowania podawane byly wielokrotnie. EOT.

nikt

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Wrz 2008, 21:27:24 »
a niby czemu mam sobie darować że ktoś jest homo, co za politycznie poprawne czasy
można obecnie powiedzieć że ktoś jest katolem, głupi, czy ograniczony a nie wolno powiedzieć że ktoś jest homoseksualista (potocznie pedał) ?????????????????

co to za forum ? wiecej nie powiem wam nic, a wiele moglibyście usłyszeć o różnych ciekawostkach na emigracji - no cóż przenosze sie na inne forum

nikt

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Wrz 2008, 21:29:10 »
A siedze tu gdy w całej Dani było około 200 polaków jeszcze przed unią

Offline mala_z_Aarhus

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1524
  • Reputacja: +8/-2
  • Płeć: Kobieta
  • A friend to all is a friend to none.
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Wrz 2008, 09:08:06 »
To chyba bylo przed unia polsko-litewska?

Nie, gdyby pan wpisal podobny post dot. katolikow rowniez bym go usunela.

rylko

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #29 dnia: 06 Wrz 2008, 02:52:22 »
:)witam.
pracy u Zjada nie ma.wiem,ze potrafi sciagac ludzi z Polski pod pretekstem pracy a pozniej oczywiscie nikt nie pracuje!
osobiscie proponuje szukac normalnego zatrudnienia...a tego Pana sobie odpuscic na amen.bo Ziad=klopoty

poloniainfo.dk

Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #29 dnia: 06 Wrz 2008, 02:52:22 »

 

'vikary" raz jeszcze..

Zaczęty przez liliaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13320
Ostatnia wiadomość 16 Maj 2008, 19:49:09
wysłana przez Klingon
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9482
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:54:57
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Kopenhaga

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9511
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:58:46
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Odense

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 10019
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 14:01:19
wysłana przez maciej12345
Nowy tani sklep w Århus, Vejle, Bording

Zaczęty przez isurferDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 19110
Ostatnia wiadomość 16 Wrz 2010, 23:34:14
wysłana przez roga