poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?  (Przeczytany 48366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dolcegusto

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Sty 2009, 22:08:37 »
Witam wszystkich
Jest tu tyle nie  wyjasnionych spraw ze glowa mala...
mysle ze narodowosc nie ma tu znaczenia wiec nie obrazajmy nikogo...
Jakie macie dowody na to ze ten facet nie wyplaca kasy jest oszustem zlodziejem kretacznem itp itd chcialbym zauwazyc ze takie oszczerstwa sa karalne wiec radze uwazac na slowa...!!!!
Z tego co ja wiem a siedze w danii juz dlugo to facet jest wporzadku i nie ma z nim zadnego problemu placi normalnie, normalnie sie zachowuje..
wiec grajmy w otwarte karty JAKIE SA KONKRETNE ZARZUTY WOBEC TEGO CZLOWIEKA PISAC SMAILO.
A TO ZE BYLO O NIM W PRASIE CZY W RADIU TO HMMMM... ALE JEZELI NIE WIESZ DOKLADNIE O CO CHODZI TO SIE NIE WYPOWIADAJ NA TEN TEMAT...
co do metalnosci polakow to hmmm nie bede sie wypowiadal...jezeli jest komus zle ok, niech o tym mowi ale niech ma poparte swoje slowa dowadami i faktami autentycznymi!!!!
a co do orientacji seksualnej tego pana to po pierwsze nie powinno nikogo to interesowac, po drogie to jest sprawa kazdego z osobna wiec mysle ze ten cwaniaczek ktory to napisal sam ma jakies problemy ze swoja seksualnoscia hehe...
Pracy u Niego bym sie bal... zycze powodzenia i milej wspolpracy
pozdrawiam.

zbyszek

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Sty 2009, 13:39:27 »
Zjad Tahel to nieuczciwy i  niewypłacalny pracodawca. Umowy o prace są sporządzane "pic na wode".Sam posiadam około 70 umów osób które dla niego pracowały we wcześniejszej firmie Flex-Forces, którą doprowadził do bankructwa. Ten człowiek czyje się bezkarny.Nie ma żadnych skrupułów wobec drugiego człowieka.Sam pracowałem dla niego.Wszystko co mówie moge udowodnic.

Jesli jeszcze raz bedziesz sugerowal cokolwiek pod moim adresem, bede wnioskowac o bana dla Ciebie. Z tego prostego powodu, ze Twoje zarzuty sa bzdurne i dosc mocno niesmaczne.
« Ostatnia zmiana: 25 Sty 2009, 16:14:37 wysłana przez Tula »

gosc

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Sty 2009, 17:20:59 »
Co prawda w oczy kole?????????!!!!!!!!!!!

gosc

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Sty 2009, 17:31:28 »
a jednak Tula ma cos wspolnego z Tym człowiekiem ze tak mocno go broni. Ciekawi mnie czy zawsze wobec wszystkich bylas Tula taka wporzadku jak wobec tego oszusta.A może masz jakis w tym udział????Moze wypowiesz sie na ten temat????????Mozesz zmieniac posty niektórych osob ale to Ziada Tahela nie wybieli !!!!!

Offline mala_z_Aarhus

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 1524
  • Reputacja: +8/-2
  • Płeć: Kobieta
  • A friend to all is a friend to none.
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Sty 2009, 22:32:58 »
Badzmy, choc przez chwile powazni, choc trudno pana tak traktowac:

Sprawdzal pan, jaka podana lokalizacje ma Tula? Jesli firma miesci sie w Vejle, to Jej dojazdy do pracy w jedna strone wynosilyby okolo 2godzin.

Pana pieniactwo jest wrecz zalosne.

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Sty 2009, 22:53:56 »
Facet nie przeczytal dokladnie tematu, a jesli przeczytal, to nie zrozumial i robi z siebie wariata. Zenujace.


Tula

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Sty 2009, 11:00:03 »
Badzmy, choc przez chwile powazni, choc trudno pana tak traktowac:

Sprawdzal pan, jaka podana lokalizacje ma Tula? Jesli firma miesci sie w Vejle, to Jej dojazdy do pracy w jedna strone wynosilyby okolo 2godzin.

Pana pieniactwo jest wrecz zalosne.
Dokladnie. Oczekuje przeprosin.

poloniainfo.dk

Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Sty 2009, 11:00:03 »

Offline osa88

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #37 dnia: 08 Lis 2009, 17:57:09 »
Witam. Ponawiam ten wątek gdyż chcę ostrzec wszystkich przed takim pracodawcą jakim jest Ziad Tahel(Taher). Człowiek obiecuje gruszki na wierzbie, ściąga ludzi(kobiety w wieku od 18 do 30lat) do pracy w firmie sprzątającej, co się okazuje pracy jest bardzo mało bo 2 godziny dziennie albo nieraz wcale się nie pracuje. Na początku robi bardzo dobre wrażenie, jest miły bardzo uprzejmy, ale to NIESTETY do czasu. Opowiada jaki jest dobry dla ludzi. Nie wspomina nic o umowach, "zatrudnia" dziewczyny młode, naiwne, które nigdy nie były za granicą i nie znają się na sprawach podatkowych itp. Jeśli ktoś już się upomni o umowę to odkłada ten temat na później, w końcu, gdy dochodzi do podpisania umów okazuje się, że są one lewe, tzn dokładnie mówiąc są to umowy niby legalne ale umowy "O ZASTĘPSTWO" czyli mniejsza stawka niż powinna być(oczywiście on o tym nie mówi, że są to umowy o zastępstwo). Na każdym kroku oszukuje, gdy zapytałam się go o to wszystko co pisze na forum o nim to zaczął opowiadać o tym że niesłusznie został oskarżony o zabójstwo, po prostu krótko mówiąc tłumaczył się, wypierał ze wszystkich zarzutów i niepokoił jak poruszałyśmy ten temat. Kobiety traktuje jak służące, mówiąc im że będą miały płacone za to że "robią mu kawę i przynoszą popielniczkę" heh ... żenujące, oczywiście nie płaci za to, bo rozlicza się tylko z przepracowanych godzin, których jest bardzo mało, o ile w ogóle się rozlicza, bo ze mną i z koleżankami które w tym czasie u niego pracowały nie rozliczył się. Ostrzegam bardzo przed tym człowiekiem!!! Nie dajcie się oszukać!!! ja pieniędzy za pracę do tej pory nie otrzymałam.

Offline Z.T

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #38 dnia: 13 Lut 2013, 01:34:36 »
Mam na imie Ziad Tahel i przypadkiem dowiedzialem sie ze pisze na tej stronie to co pisze o osobie o takim samym imieniu i nazwisku co ja chcialbym sie spytac ile jest w Polsce osob o takim samym imieniu i nazwisku np. Jan Kowalski czy Piotr Nowak?
W miescie ktorym mieszkam jest 1 z Iraku 2 z Pakistanu i 2 z Palestyny ja 1 z nich i wszyscy maja to samo imie i nazwisko i nawet 4 osoby z nich studiowaly w Polsce.
Mialem kilka niemilych sytuacji nie wiedzac dlaczego az w koncu dowiedzialem sie przez kolezanke przypadkiem o tym co tu pisze. 
Nie mysle ze to jest w porzadku zeby ktos cierpial z powodu kogos co ma to samo imie i nazwisko  tym bardziej ze Pakistan i Palestyna to sa 2 rozne kraje jezyki i narodowosci Palestyna lezy na bliskim wschodzie a do Pakistanu ma ponad 4000 tysiace kilometrow gdzie lezy na granicy Chin i Indii na dalekim wschodzie.
Prosze wszystkich aby postawili sie w mojej sytuacji a jezeli cos o kim pisze zeby sie zastanowil tym bardziej ze pisze o kims z  Pakistanu a ja jestem z Palestyny a niektorzy mysla ze to jest to samo.
Jakbym mial pretensje do pewnego Nowaka lub Kowalskiego ktory pochodzi z Warszawy nie pisalbym po nazwisku i imieniu bo napewno sie znajdzie taki sam w Berlinie i nawet w Warszawie co nie ma z tym nic wspolnego i bedzie mial z tego powodu nieprzyjemnosci jezeli bym pisal to o firmie a nie po imieniu i nazwisku.
Ja mam ponad 4000 tysiace pracownikow co nigdy nie narzekali i jezeli chodzi o ich wyplaty to nie mam z nimi doczynienia bo mam od tego ludzi i napewno nie znam wiekszosci z nich ani oni mnie osobiscie.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #39 dnia: 13 Lut 2013, 16:28:33 »
Mam na imie Ziad Tahel i przypadkiem dowiedzialem sie ze pisze na tej stronie to co pisze o osobie o takim samym imieniu i nazwisku co ja chcialbym sie spytac ile jest w Polsce osob o takim samym imieniu i nazwisku np. Jan Kowalski czy Piotr Nowak?
W miescie ktorym mieszkam jest 1 z Iraku 2 z Pakistanu i 2 z Palestyny ja 1 z nich i wszyscy maja to samo imie i nazwisko i nawet 4 osoby z nich studiowaly w Polsce.
Mialem kilka niemilych sytuacji nie wiedzac dlaczego az w koncu dowiedzialem sie przez kolezanke przypadkiem o tym co tu pisze. 
Nie mysle ze to jest w porzadku zeby ktos cierpial z powodu kogos co ma to samo imie i nazwisko  tym bardziej ze Pakistan i Palestyna to sa 2 rozne kraje jezyki i narodowosci Palestyna lezy na bliskim wschodzie a do Pakistanu ma ponad 4000 tysiace kilometrow gdzie lezy na granicy Chin i Indii na dalekim wschodzie.
Prosze wszystkich aby postawili sie w mojej sytuacji a jezeli cos o kim pisze zeby sie zastanowil tym bardziej ze pisze o kims z  Pakistanu a ja jestem z Palestyny a niektorzy mysla ze to jest to samo.
Jakbym mial pretensje do pewnego Nowaka lub Kowalskiego ktory pochodzi z Warszawy nie pisalbym po nazwisku i imieniu bo napewno sie znajdzie taki sam w Berlinie i nawet w Warszawie co nie ma z tym nic wspolnego i bedzie mial z tego powodu nieprzyjemnosci jezeli bym pisal to o firmie a nie po imieniu i nazwisku.
Ja mam ponad 4000 tysiace pracownikow co nigdy nie narzekali i jezeli chodzi o ich wyplaty to nie mam z nimi doczynienia bo mam od tego ludzi i napewno nie znam wiekszosci z nich ani oni mnie osobiscie.

Z.T. no bystry gosc z Ciebie posty z 2009 a Ty sie obudziles w 2013-tym? Znaczy co? do tego czasu juz sporzadniales i nie zyczysz sobie dalej wyrabiania opinii?
Niestety na dobra opinie trzeba zapracowac!!
A czemu sadzisz, ze to nie o Ciebie chodzi CVR Ci sie nie zgodzil? A ktorym Ty z kolei wlascicielem tej firmy jestes?
Moze kraj pochodzenia ktos pomylil ale z pewnoscia nie firme i wlasciciela.
Skoro umywasz raczki jak piszesz od plac bo masz ludzi, a jednak do przekretow dochodzi, to popracuj na opinie i zrob z tym porzadek!!!!!!! Wtedy na tej stronie znajdziesz rowniez pochwaly, ciekawe czy wtedy tez bedziesz pisal, ze moze to ten z Iraku?
« Ostatnia zmiana: 13 Lut 2013, 16:59:47 wysłana przez 1941 »

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #40 dnia: 13 Lut 2013, 17:10:56 »
Z.T. no bystry gosc z Ciebie posty z 2009 a Ty sie obudziles w 2013-tym? Znaczy co? do tego czasu juz sporzadniales i nie zyczysz sobie dalej wyrabiania opinii?
Niestety na dobra opinie trzeba zapracowac!!
A czemu sadzisz, ze to nie o Ciebie chodzi CVR Ci sie nie zgodzil? A ktorym Ty z kolei wlascicielem tej firmy jestes?
Moze kraj pochodzenia ktos pomylil ale z pewnoscia nie firme i wlasciciela.
Skoro umywasz raczki jak piszesz od plac bo masz ludzi, a jednak do przekretow dochodzi, to popracuj na opinie i zrob z tym porzadek!!!!!!! Wtedy na tej stronie znajdziesz rowniez pochwaly, ciekawe czy wtedy tez bedziesz pisal, ze moze to ten z Iraku?
      Popieram cala soba. Jestem naprawde sick and tired od nieuczciwosci pracodawcow. Niezaleznie czy dunskich, polskich czy pakistanskich. Rownie niedobrze mi sie robi sluchajac ich tlumaczen......
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline Iwcia

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Lut 2013, 20:43:22 »
Lepiej , bo te posty są nie 2009 , tylko poczatek swój miały dokładnie 26,06,2008 . Ale fakt jest faktem , refleks gościu ma jak..... .

Pozdrawiam  Iwona

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #42 dnia: 13 Lut 2013, 20:47:39 »
Lepiej , bo te posty są nie 2009 , tylko poczatek swój miały dokładnie 26,06,2008 . Ale fakt jest faktem , refleks gościu ma jak..... .

Pozdrawiam  Iwona

A wlasnie ze sa z 2009, patrz ostatni, nie pisalem kiedy sie zaczely! Chodzilo o to, ze od ostatniego tekstu mamy 2013-ty i bammmm facet wypadl z letargu!!!!

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #43 dnia: 13 Lut 2013, 20:49:43 »
 ::)
A ja myślałam, że to jakieś jaja ktoś sobie robi i pisze jako ten pan ;D ;D ;D
" Polak gorszego sortu"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #44 dnia: 13 Lut 2013, 20:54:49 »
::)
A ja myślałam, że to jakieś jaja ktoś sobie robi i pisze jako ten pan ;D ;D ;D

A nawet gdyby, to forum lekko drgnelo. Oczywiscie nie wiem jaka jest prawda, ale to tak na wszelki wypadek, a coo!

poloniainfo.dk

Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #44 dnia: 13 Lut 2013, 20:54:49 »

 

'vikary" raz jeszcze..

Zaczęty przez liliaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13285
Ostatnia wiadomość 16 Maj 2008, 19:49:09
wysłana przez Klingon
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9452
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:54:57
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Kopenhaga

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9480
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:58:46
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Odense

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9982
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 14:01:19
wysłana przez maciej12345
Nowy tani sklep w Århus, Vejle, Bording

Zaczęty przez isurferDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 19033
Ostatnia wiadomość 16 Wrz 2010, 23:34:14
wysłana przez roga