poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?  (Przeczytany 48385 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukasz78

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #45 dnia: 17 Lut 2013, 17:39:43 »
WITAM O KIM TUTAJ MOWA, JA ZNAM TEGO PAKISTANCZYKA I BYLEM SWIADKIEM W SADZIE NA JEGO SPRAWIE POD KONIEC 2011 ROKU, DOSTAL 4,5 ROKU I DEPORT I OD LUTEGO 2012 SIEDZI.
TAKZE NIE WIEM PO CO TO CALE ZAMIESZANIE O NIM CHYBA, ZE SA NAPRWDE INNE OSOBY O TAKIM SAMYM IMIENIU I NAZWISKU.

Offline michall

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #46 dnia: 17 Lut 2013, 19:10:20 »
potwierdzam ze znam 3 osoby o tym samym imieniu i nazwisku jedna co siedzi bo tez bylem na sprawie na ktorej bylo nas 8 polakow a te dwie inne sa spoko.

Offline lukasz78

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #47 dnia: 17 Lut 2013, 19:24:30 »
potwierdzam ze znam 3 osoby o tym samym imieniu i nazwisku jedna co siedzi bo tez bylem na sprawie na ktorej bylo nas 8 polakow a te dwie inne sa spoko.

zgadza sie bylo nas 8 na sprawie

myszka0807

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #48 dnia: 17 Lut 2013, 21:54:56 »
tak teraz posypie lawa wpisow i oswiadczenie ..bylem tam i zeznawalem i to dobre

Offline aleksandra..

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #49 dnia: 18 Lut 2013, 17:07:21 »
WITAM O KIM TUTAJ MOWA, JA ZNAM TEGO PAKISTANCZYKA I BYLEM SWIADKIEM W SADZIE NA JEGO SPRAWIE POD KONIEC 2011 ROKU, DOSTAL 4,5 ROKU I DEPORT I OD LUTEGO 2012 SIEDZI.
TAKZE NIE WIEM PO CO TO CALE ZAMIESZANIE O NIM CHYBA, ZE SA NAPRWDE INNE OSOBY O TAKIM SAMYM IMIENIU I NAZWISKU.
Widocznie tak sa inne osoby bo ja od 2 lat pracuje u takiej osoby o takim samym imieniu i nazwisku.
Jego firma jest ogromna a nigdy nie narzekalam na prace i pieniadze ani nie znam nikogo kto by u nas w firmie narzekal na to.
Wrecz przeciwnie zawsze nam pomaga bezinteresownie jezeli mamy problem.
Mysle ze to nie w porzadku zeby on mial nieprzyjemnosci przez kogos i chyba powiem na firmie zeby weszli i poczytali co tu pisze i jak kogos mozna przypadkiem oczernic.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #50 dnia: 18 Lut 2013, 19:39:45 »
Widocznie tak sa inne osoby bo ja od 2 lat pracuje u takiej osoby o takim samym imieniu i nazwisku.
Jego firma jest ogromna a nigdy nie narzekalam na prace i pieniadze ani nie znam nikogo kto by u nas w firmie narzekal na to.
Wrecz przeciwnie zawsze nam pomaga bezinteresownie jezeli mamy problem.
Mysle ze to nie w porzadku zeby on mial nieprzyjemnosci przez kogos i chyba powiem na firmie zeby weszli i poczytali co tu pisze i jak kogos mozna przypadkiem oczernic.

nie bierz tego do siebie i nie myśl, że w jakikolwiek sposób chce podważyć Twoje słowa o tej firmie, ale czytając Twój wpis od razu przypomniałam sobie scenę z "Misia" :
"Pan prezes Ochódzki jak ojciec rodzony dba o nas..." ;D ;D ;D
" Polak gorszego sortu"

Offline aleksandra..

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #51 dnia: 25 Lut 2013, 08:42:24 »
nie bierz tego do siebie i nie myśl, że w jakikolwiek sposób chce podważyć Twoje słowa o tej firmie, ale czytając Twój wpis od razu przypomniałam sobie scenę z "Misia" :
"Pan prezes Ochódzki jak ojciec rodzony dba o nas..." ;D ;D ;D

Wlasnie ze jest dla nas jak ojciec!!!

poloniainfo.dk

Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #51 dnia: 25 Lut 2013, 08:42:24 »

Offline aneczka1000

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #52 dnia: 25 Lut 2013, 09:44:34 »
Nasz szef to ma tyle firm i interesow na swiecie, ze Jemu nie zalezy na tym, zeby kogokolwiek oszukac nawet nie odtraca nam za bledy i choroby. Kiedys jedna dziewczyna na fabryce zalala urzadzenie ktore kosztowalo ok 380 tys. a szef jak sie o tym dowiedzial uspokoil dziewczyne i powiedzial zeby nastepnym razem uwazala i zaplacil za wszystko i niczego nie odtracil.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #53 dnia: 25 Lut 2013, 10:53:13 »
...a ja na to :
"łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes naszego klubu ..." ;D ;D ;D

Widze, że tu cała kampania w obronie szefa się toczy ;D.
Dziewczyny specjalnie się rejestruja na Poloniainfo, by laurki mu wystawiac.
Nic tylko pozadzdrościć takiego szefa i takich pracowników  ;) ;D
" Polak gorszego sortu"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #54 dnia: 25 Lut 2013, 16:56:38 »
...a ja na to :
"łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes naszego klubu ..." ;D ;D ;D

Widze, że tu cała kampania w obronie szefa się toczy ;D.
Dziewczyny specjalnie się rejestruja na Poloniainfo, by laurki mu wystawiac.
Nic tylko pozadzdrościć takiego szefa i takich pracowników  ;) ;D
Heheheh, doladnie, harem pawdziwy ;D! W sumie nawet sie nie dziwie dziewczynom i rozumiem je: kryzys, brak pracy, a zyc za cos trzeba ;) ;D!
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline mati.mati

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #55 dnia: 25 Lut 2013, 22:54:30 »
Chce byc moze jedynym uczciwym glosem w tym calym watku o tym Ziadzie co siedzi sprawa wyglada tak ze na jednej budowie chlopaki narazili go na odszkodowanie 5,8mln dzieki czemu firma zbanktutowala a w takim przypadku nie mozna miec pretensji do zadnego szefa ktorego firma zbankrutowala a ten co siedzi Ziad teraz to dzieki niektorum pijaka co go narazili na taka szkode.
Zrobil nam spotkanie i powiedzial chlopaki nawet jak firma zbankrutowala i co byscie nie mieli do mnie pretensji ja kazdemu oddam prywatnie co sie nalezy nawet jak bym mial przpracowac dzien i noc i faktycznie oddal i ma na to dowody ale zaden pijak co go oczernia nie ma zadnego dowodu na to co pierdoli. Ziad nie mogl oddac tylko 3 osoba co jest winien 2tys 2,5tys i 4tys. a to dlatego ze nie zdazyl tego zrobic i teraz siedzi. Ja go odwiedzam bo bardzo duzo pomogl polakom za co pozniej musial jako odwdzieczenie siedziec 4,5 roku i deport.
To jest cala prawda i ja i on prosimy o to zeby kazdy co pierdoli na jego temat udowodnil to a nie tylko pisze i ja za niego oddam bo wiem ze nikt nie przyjdzie z dowodem. A te 3 osoby co jest im winny maja z nim kontakt i nie maja pretensji do niego.

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #56 dnia: 26 Lut 2013, 00:14:17 »
Nasz szef to ma tyle firm i interesow na swiecie, ze Jemu nie zalezy na tym, zeby kogokolwiek oszukac nawet nie odtraca nam za bledy i choroby. Kiedys jedna dziewczyna na fabryce zalala urzadzenie ktore kosztowalo ok 380 tys. a szef jak sie o tym dowiedzial uspokoil dziewczyne i powiedzial zeby nastepnym razem uwazala i zaplacil za wszystko i niczego nie odtracil.

....a szef jak sie o tym dowiedzial uspokoil dziewczyne i powiedzial zeby nastepnym razem uwazala i zaplacil za wszystko i niczego nie odtracil....

Bardzo mi sie to spodobalo. Szef zaplacil za wszystko (z wlasnej kieszeni ;)) bo chyba firma nie byla ubezpieczona? a do pracownika powiedzial moze cos wt ym stylu "uwazaj kochaniutka nastepnym razem, bo ci bede musial odtracic 380.000 kr. od wyplaty, ale w dostepnych ratach" ;D 

myszka0807

  • Gość
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #57 dnia: 26 Lut 2013, 09:34:26 »
Nasz szef to ma tyle firm i interesow na swiecie, ze Jemu nie zalezy na tym, zeby kogokolwiek oszukac nawet nie odtraca nam za bledy i choroby. Kiedys jedna dziewczyna na fabryce zalala urzadzenie ktore kosztowalo ok 380 tys. a szef jak sie o tym dowiedzial uspokoil dziewczyne i powiedzial zeby nastepnym razem uwazala i zaplacil za wszystko i niczego nie odtracil.
to ja poprosze adres tego szefa!!!to trzeba byc glupim by nie zobaczyc ze te wszystkie pochlebiajace posty pisze ciagle ta sama osoba swiezo zarejestrowana .ale mniejsza o wazelinke jaka tu idzie.JA PRZESPOE SIE NAWET Z TYM SZEFEM KAK ON TAKI CHOJNY I MA TYLE SZMALU :P

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #58 dnia: 26 Lut 2013, 16:12:54 »

JA PRZESPOE SIE NAWET Z TYM SZEFEM KAK ON TAKI CHOJNY I MA TYLE SZMALU :P

    ;D ;D ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #59 dnia: 26 Lut 2013, 16:14:30 »
Chce byc moze jedynym uczciwym glosem w tym calym watku o tym Ziadzie co siedzi sprawa wyglada tak ze na jednej budowie chlopaki narazili go na odszkodowanie 5,8mln dzieki czemu firma zbanktutowala a w takim przypadku nie mozna miec pretensji do zadnego szefa ktorego firma zbankrutowala a ten co siedzi Ziad teraz to dzieki niektorum pijaka co go narazili na taka szkode.
Zrobil nam spotkanie i powiedzial chlopaki nawet jak firma zbankrutowala i co byscie nie mieli do mnie pretensji ja kazdemu oddam prywatnie co sie nalezy nawet jak bym mial przpracowac dzien i noc i faktycznie oddal i ma na to dowody ale zaden pijak co go oczernia nie ma zadnego dowodu na to co pierdoli. Ziad nie mogl oddac tylko 3 osoba co jest winien 2tys 2,5tys i 4tys. a to dlatego ze nie zdazyl tego zrobic i teraz siedzi. Ja go odwiedzam bo bardzo duzo pomogl polakom za co pozniej musial jako odwdzieczenie siedziec 4,5 roku i deport.
To jest cala prawda i ja i on prosimy o to zeby kazdy co pierdoli na jego temat udowodnil to a nie tylko pisze i ja za niego oddam bo wiem ze nikt nie przyjdzie z dowodem. A te 3 osoby co jest im winny maja z nim kontakt i nie maja pretensji do niego.
Papier cierpliwy jest. Duuuuuuzo wytrzyma.... Ty tez w sumie tylko p..... bez dowodow. Wiec o co Ci chodzi?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: "ZJAD TAHER" I TOP-CLEAN firma sprzątająca na terenie Vejle, KTO ZNA?
« Odpowiedź #59 dnia: 26 Lut 2013, 16:14:30 »

 

'vikary" raz jeszcze..

Zaczęty przez liliaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13328
Ostatnia wiadomość 16 Maj 2008, 19:49:09
wysłana przez Klingon
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9489
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:54:57
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Kopenhaga

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9519
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:58:46
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Odense

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 10026
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 14:01:19
wysłana przez maciej12345
Nowy tani sklep w Århus, Vejle, Bording

Zaczęty przez isurferDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 19123
Ostatnia wiadomość 16 Wrz 2010, 23:34:14
wysłana przez roga