Ogólne > Hydepark

tymczasowy ophold

(1/1)

mona:
Mam szczescie i znalazlam sie w gronie tych,ktorzy uzyskali pozwolenie na pobyt i prace.Przy skladaniu wniosku podpisywalam blankiecik aby mogli przeniesc moj podpis na plakietke.Zadnej jescze nie otrzymalam choc mina prawie miesiac.Ile trwa wyrabianie takiego dokumentu?Przeciez nie moge wiecznie jezdzic z decyzja o prawie pobytu na papierze.
Czy w tej sprawie mam kabusewac sie do udlst. w miejscu skladania papabusew,czy do Kopenchagi?

Grzegorz_Odense:
.
Biurokracja w Danii jest nieprawdopodobna wiec nie dziw sie ze wszedzie wszystko dlugo trwa . Ale oni tez o tym wiedza i dlatego ten papierek który masz jest zupelnie wystarczajacy . SPOKO .

mona:
No tak,wystarczajacy to on i  jest,ale za to zupelnie nieporeczny.Czy oni wykonuja to w Kopenhadze?

Grzegorz_Odense:
.
Tak . Ale w odróznieniu od Udlændinge Styrelsen które ma okreslone terminy na zalatwienie sprawy - ci co robia karty pobytu takowych nie maja i dlatego nic sie tutaj nie wskóra zadnymi interwencjami . Nalezy spokojnie poczekac .

To ze papier nalezy miec ze soba to czysta teoria . Jeszcze nie slyszalem o przypadku aby ktos mial problem z powodu jego braku . Najwyzej mozna im zaproponowac zeby podwiezli do domu to sie ím pokaze . Prosze przeczytac moja historie w watku \"Kupno samochodu w Danii\" na forum Pomoc! aby nabrac wlasciwego stosunku do wladz dunskich . Ten system jest zupelnie bezzebny ;-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej