poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10
61
Pomoc! / Odp: DENTYSTA w kopenhadze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jamjurand dnia 22 Kwi 2023, 23:07:23 »
https://healthpilot.dk

Tutaj znajdziesz opis , oceny i ceny wielu kopenhaskich dentystów.
Bardzo pożyteczna strona do znalezienia wszelakich lekarzy, tez opieki pielęgniarskiej. Dotyczy całej Danii.

Wlasciciel Poloniinfo powinien ten adres gdzieś umieścić (o ile go to jeszcze kręci :) :) )
62
Pomoc! / DENTYSTA w kopenhadze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zbigniew42 dnia 20 Kwi 2023, 23:06:36 »
moze ktos zna dobra klin ikme dentystyczna w kopenhadze jeski tak prosze o kontakt 42717437
63
Pomoc! / Pozwolenie na pobyt w Dani a pobyt w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lelo dnia 04 Kwi 2023, 16:48:13 »
Proszę was o pomoc
Po małżeństwie z Duńczykiem mam pozwolenie na pobyt stały w dani
Po rozwodzie z wymienionym Duńczykiem mieszkałam przez ostatnie 10lat w Polsce, a w dani miałam mieszkanie i wpadałam do dani 3-4 razy w roku.
Czy mogą mi zabrać pozwolenie na pobyt w dani???
Dziękuję za pomoc
64
Podatki / Rozliczenie Skat - Dansk ejendom indkomståret 2022
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fisz_20 dnia 12 Mar 2023, 18:06:22 »
Hej. Kupiłem dom w roku 2022 ale nie wprowadzilem sie tam jeszcze z powodu remontu. Czy moge wpisac w rubryce 195 Ubeboelig ilosc dni np 355? Czy remont jest wystarczajacym argumenetem?
65
Praca w Danii / Praca w Danii i działalność gospodarcza w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez konsky dnia 02 Mar 2023, 19:18:28 »
Cześć. Pracuję w Danii i tu odprowadzam składki na ubezpieczenia. Chcę założyć jednak działalność gospodarczą w Polsce. Czy ktoś z Was się orientuje czy duńskie przepisy nie wymagają, żeby opłacać w Danii również składki za działalność prowadzoną w Polsce? Będę wdzięczny za pomoc.
66
Praca w Danii / Odp: Gdze jest praca dla polakow
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mr.Kuba dnia 02 Mar 2023, 12:31:55 »
Dzień dobry. link do artykułu nie działa.
67
Podatki / Deficyt dochodu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez palkapau dnia 28 Lut 2023, 09:57:42 »
Witam , proszę o pomoc i wytłumaczenie- na moim koncie Tastselv pojawiła się w informacjach podatkowych rubryka "Underskud i skattepligtig indkomst" (kwota 6666). Ostatni raz pracowałam w Danii w lutym 2021 roku , od tamtego czasu wróciłam do PL i nie osiągałam żadnych dochodów w DK. Wyjazdy były tylko sezonowe , rezydencja podatkowa polska. Co to jest ten deficyt który się pojawił?

 Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
68
Dania i o Danii / Uwaga na Boligportal - bezczelne zdzierstwo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez neurasthenik dnia 20 Lut 2023, 23:15:10 »
Wykupując jednodniowy abonament na stronie boligportal.dk pamiętajcie, żeby przed upływem 24h anulować subskrypcję, inaczej ściągną wam z karty 339 DKK, automatycznie uruchamiając abonament miesięczny.
Skontaktowałem się z obsługą klienta i sprawa jest raczej nie do odkręcenia, "no bo przecież pisze w regulaminie". Ewentualnie można jeszcze spróbować z bankiem, bo przynajmniej w moim wypadku nie zadziałał 3D secure i e-PIN, a powinno to się pojawić przy każdym obciążeniu karty.
69
Hydepark / Samochód
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rooxozaurus dnia 16 Lut 2023, 21:40:36 »
Witam, mam pytanie niespełna 6 miesięcy temu kupiłem samochód. Dziś wyskoczył problem z adblue i jest informacja ze za 1000km samochód nie będzie więcej zdatny do jazdy w skrócie nie uruchomię silnika.

Moje pytanie czy mam prawo ubiegać sie o naprawę usterki związanej z silnikiem od handlarza który sprzedał mi samochód czy jest to już na mojej głowie po takim czasie? Dodam, ze oferował mi gwarancje na rok ale stwierdził, ze samochód ma przejechane 200tys km i firma która współpracuje z nim ubezpiecza tylko do 200tys km samochód 6 letni wiec sie zdziwiłem.
Ktoś wie jak wyglada prawo w Danii?

Dziękuje za pomoc.
70
Hydepark / Bardzo lubię kunnilingusy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AnnaMary dnia 11 Lut 2023, 19:04:14 »
Szukam mężczyzny do cunnilingusa i seksu. Mówi się, że jestem namiętną, nieskrępowaną dziewczyną. Moje ciało jest gładko ogolone. Chcę, żebyś lizał mnie między nogami. Lubię pozycję 69, seks analny i klasyczny. Masaż, kamera internetowa dla odmiany. Jeśli mi się spodobasz, rozważę regularne spotkania.
Jestem tu niezobowiązująco, z ciekawości. Zwykle szukam randek i jestem w stałym kontakcie (bo to bezpieczne, wygodne i darmowe) w epicentrum rozpusty www.hornyhub.fun








Strony: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10