poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 7 8 9 [10]
91
Praca w Danii / Różnica w wynagrodzeniu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Adrian Nowicki dnia 10 Cze 2023, 12:19:11 »
Dzień dobry, proszę o informację czy jest to legalne... w kontrakcie mam zapisane 140 kr/h (brutto) natomiast pracodawca wypłaca mi 125 kr/h, czy jest to legalne czy powinien płacić tyle ile jest w kontrakcie czyli 140 kr/h.

Dziękuję za informację
92
Praca w Danii / Praca masażysta
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Halinka82 dnia 05 Cze 2023, 16:27:01 »
Dzień dobry! Czy jest szansa znaleźć pracę w Danii w swoim zawodzie- masażysty ze znajomością podstaw angielskiego? Czy są jakieś dodatkowe wymogi dla takich zawodów.
93
Praca w Danii / PRACA W DANII
« Ostatnia wiadomość wysłana przez LUCKOW BYG dnia 04 Cze 2023, 21:37:43 »
Cześć
Prowadzę i posiadam małą firmę budowlaną i poszukuję wykwalifikowanych rzemieślników, którzy chcieliby przyjechać do Danii pracować i zarabiać pieniądze.
Jeśli jest tu ktoś chętny, mogę się ze mną skontaktować pod następującym adresem e-mail:
KONTAKT@LUCKOWBYG.DK
Zachęcamy do udostępniania postu, jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany.
Z poważaniem
Mads

UWAGA Użyłem Tłumacza Google do napisania tej wiadomości.
94
Pomoc! / Odp: DENTYSTA w kopenhadze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jamjurand dnia 22 Kwi 2023, 23:07:23 »
https://healthpilot.dk

Tutaj znajdziesz opis , oceny i ceny wielu kopenhaskich dentystów.
Bardzo pożyteczna strona do znalezienia wszelakich lekarzy, tez opieki pielęgniarskiej. Dotyczy całej Danii.

Wlasciciel Poloniinfo powinien ten adres gdzieś umieścić (o ile go to jeszcze kręci :) :) )
95
Pomoc! / DENTYSTA w kopenhadze
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zbigniew42 dnia 20 Kwi 2023, 23:06:36 »
moze ktos zna dobra klin ikme dentystyczna w kopenhadze jeski tak prosze o kontakt 42717437
96
Pomoc! / Pozwolenie na pobyt w Dani a pobyt w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lelo dnia 04 Kwi 2023, 16:48:13 »
Proszę was o pomoc
Po małżeństwie z Duńczykiem mam pozwolenie na pobyt stały w dani
Po rozwodzie z wymienionym Duńczykiem mieszkałam przez ostatnie 10lat w Polsce, a w dani miałam mieszkanie i wpadałam do dani 3-4 razy w roku.
Czy mogą mi zabrać pozwolenie na pobyt w dani???
Dziękuję za pomoc
97
Podatki / Rozliczenie Skat - Dansk ejendom indkomståret 2022
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fisz_20 dnia 12 Mar 2023, 18:06:22 »
Hej. Kupiłem dom w roku 2022 ale nie wprowadzilem sie tam jeszcze z powodu remontu. Czy moge wpisac w rubryce 195 Ubeboelig ilosc dni np 355? Czy remont jest wystarczajacym argumenetem?
98
Praca w Danii / Praca w Danii i działalność gospodarcza w Polsce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez konsky dnia 02 Mar 2023, 19:18:28 »
Cześć. Pracuję w Danii i tu odprowadzam składki na ubezpieczenia. Chcę założyć jednak działalność gospodarczą w Polsce. Czy ktoś z Was się orientuje czy duńskie przepisy nie wymagają, żeby opłacać w Danii również składki za działalność prowadzoną w Polsce? Będę wdzięczny za pomoc.
99
Praca w Danii / Odp: Gdze jest praca dla polakow
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mr.Kuba dnia 02 Mar 2023, 12:31:55 »
Dzień dobry. link do artykułu nie działa.
100
Podatki / Deficyt dochodu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez palkapau dnia 28 Lut 2023, 09:57:42 »
Witam , proszę o pomoc i wytłumaczenie- na moim koncie Tastselv pojawiła się w informacjach podatkowych rubryka "Underskud i skattepligtig indkomst" (kwota 6666). Ostatni raz pracowałam w Danii w lutym 2021 roku , od tamtego czasu wróciłam do PL i nie osiągałam żadnych dochodów w DK. Wyjazdy były tylko sezonowe , rezydencja podatkowa polska. Co to jest ten deficyt który się pojawił?

 Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Strony: 1 ... 7 8 9 [10]