poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: łapanka w Esbjergu  (Przeczytany 13644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: łapanka w Esbjergu
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Sty 2011, 23:35:17 »
Prosze tylko zwrocic uwage, jak to sie towarzystwo nagle obudzilo, jak tylko temat zszedl (znowu) na "polskie blachy", a w dostku jest znowu okazja sie klocic, wyzywac i ublizac sobie nawzajem. Ciekawe, czy tak tez sie zachowujemy wobec dunczykow, jak nam cos powiedza na ten sam tremat?. Watpie bo taki sposob konwerscji nie zostalby zaakceptowany.

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: łapanka w Esbjergu
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Sty 2011, 00:10:34 »
;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: łapanka w Esbjergu
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Sty 2011, 00:19:15 »
roga mam do ciebie pytanie co ci wiadomo na temat pracy w Danii bez meldunku. Bo z mojej wyspy Duńczycy wynoszą się do Malmo lub też kupują lewe meldunki (lecz moja wiedza jest zbyt ogólna) .Może to w końcu pozwoli to załatwić spraw na jakiś czas dla nowo przybyłych ,dodam że mnie sprawa NIE DOTYCZY  osobiście  uważam że nie wszystko jest całkiem OK  pamiętajmy że prawo było/jest/będzie ale prawo też bywa przestarzałe/złe/zle interpretowane/dobre/aktualne wszystko się zmienia prawo też .Bez ciekawości oporu bylibyśmy w epoce kamienia jak te baranki prowadzone na ... z całym szacunkiem mam nadzieje że nawet jeśli się myl;e to wyprowadzisz mnie z błędu :)
« Ostatnia zmiana: 16 Sty 2011, 00:38:02 wysłana przez vordingborg »

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: łapanka w Esbjergu
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Sty 2011, 01:01:46 »
Jestem niezle zorientowany odnosnie tych spraw. Odpowiem na priv. Ten watek dotyczy przeciez "lapanki w Esbjergu".

rafalk

  • Gość
Odp: łapanka w Esbjergu
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Sty 2011, 12:25:12 »
Owoce  weekendowych  wypocin  Skat ....26 zarekwirowanych  samochodow
http://www.dr.dk/Nyheder/Indland/kriminalitet/2011/01/16/104725.htm?rss=true


Jeszcze  jeden  przyklad  na  to  jak  to  mniejszosc  muzulmanska nauczyla  sie  dojic  tych  naiwnych  dunczykow !!!!!

[Posted on: 16 Sty 2011, 12:00:16]

...... http://ekstrabladet.dk/nationen/article1487622.ece      .. na  zdjeciu  widac  ze  mustafa-adbullah  pomyka  do  roboty  na  numerach  probnych  ....czyli  ze  afgift  nie  zaplacony  ...woow  ..to  ciekawe  ....
Rodacy  ..bierzcie  drogie  fury w  leasing  w  PL  i  rejestrujcie  na  dunskich numerach  probnych  ... ;D
Skoncza  sie  wasze  problemy  z  kontrolami  drogowymi   ;D
« Ostatnia zmiana: 16 Sty 2011, 13:11:00 wysłana przez Juta »

Offline bodka

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: +0/-0
Odp: łapanka w Esbjergu
« Odpowiedź #20 dnia: 16 Sty 2011, 13:57:20 »
hej witam
proszę napisać czy to tak naprawde można przyjechac samochodem wzietym w laesing w PL i jak długo można jezdzić na nr próbnych ile kosztują i czy oby na pewno nie będą sie czepiać ja im nie wierze bo juz miałam do czynienia z nimi

rafalk

  • Gość
Odp: łapanka w Esbjergu
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Sty 2011, 14:42:55 »

Do  "  Juta "

Dlaczego   ten link  do   OperationX z tv 2  zostal  usuniety  z mojego poprzedniego postu ????
http://programmer.tv2.dk/operationx/
To juz moze  trzeba  bylo  wszystko  usunac  . Tv 2  jest  nagle  konkurencja  dla  poloniainfo.dk  ???   

poloniainfo.dk

Odp: łapanka w Esbjergu
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Sty 2011, 14:42:55 »

Offline Emill

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 19
  • Wiadomości: 236
  • Reputacja: +5/-3
Odp: łapanka w Esbjergu
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Sty 2011, 17:04:43 »
hej witam
proszę napisać czy to tak naprawde można przyjechac samochodem wzietym w laesing w PL i jak długo można jezdzić na nr próbnych ile kosztują i czy oby na pewno nie będą sie czepiać ja im nie wierze bo juz miałam do czynienia z nimi
"numery próbne" kosztują 100 koron/dzień, składasz wniosek, podajesz powód po co są ci potrzebne (jest bodajże 7 opcji), płacisz i drukują nalepki z numerami.
Z tego co pamiętam to jest jakiś limit dni, ale nie pamiętam ile, co do "czepiania się" to jeśli zaznazcysz we wniosku powód typu "sprzedaż", a będziesz jeździć autem np. 3 miesiące to pewnie się przyczepią... Jednym zdaniem: Ja bym nie ryzykował codziennej jazdy na tych naklejkach przez dłuższy czas, natomiast może to być dobra opcja jeśli ktoś tylko jeździ do Polski.

Offline gerary23

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: +0/-0
Odp: łapanka w Esbjergu
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Sty 2011, 17:08:23 »
moze ktos wie kogo to numery   CSE E390  bo widze ze to z SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO  moje okolice ale faza może ktos z kto był kontrolowany napisze  o co sie pytaja jak cie zatrzymia

rafalk

  • Gość
Odp: łapanka w Esbjergu
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Sty 2011, 17:26:25 »
Prosze  uprzejmie  spojrzec  na  zdjecie  na  zalaczonym  poprzednio  linku  z  ekstra  bladet  ..

Ten  turecki  cwaniaczek   jezdzi  na  tzw.  stalych  numerach  probnych ... To  nie  sa  przyklejanki  za  100 koron  dziennie ...
roznia  sie  od  normalych  tym  ze  te  2  pierwsze  litery  sa  czerwone i  sa  tylko  4  cyfry  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pewnie  wozi  tego  swojego  brata  razem  z jego  wozkiem inwalidzkim  ;D
To taka muzulmanska wersja   auta  dla  niepelnosprawnych   ::)

http://www.skat.dk/SKAT.aspx?oId=1825583&vId=0     
« Ostatnia zmiana: 16 Sty 2011, 17:39:00 wysłana przez rafalk »

Offline gerary23

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: +0/-0
Odp: łapanka w Esbjergu
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Sty 2011, 17:38:32 »
Jest możę jakaś osoba z tzw Łapanki która miała zaszczyt być kontrolowana przez Skat , chciałbym sie dowiedziec  o co pytaja jak zatrzymają

inna

  • Gość
Odp: łapanka w Esbjergu
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Sty 2011, 17:40:10 »
Nie wiem czy ogladales program. Mozna powiedziec ze facet cwaniak niesamowity.  :o

rafalk

  • Gość
Odp: łapanka w Esbjergu
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Sty 2011, 21:41:57 »
Nie wiem czy ogladales program. Mozna powiedziec ze facet cwaniak niesamowity.  :o

Jezeli  chodzi  o  tego  z  Lamborgini  to  nie  tylko on  ale  cala  rodzinka  jest  niesamowita .
Doja  dunskie  panstow  na  miliony  wystawiajac  lipne  rachunki  za pomoc  niepelnosprawanym  ktora  nigdy  nie miala  miejsca !!!  ciekawe  czy ten Merc  i  to  Porsche  wymienione w  programie  tez  jezdzi na probnych numerach ???
Co  ciekawe  to ten  cyrk  obejmuje  juz  cala Danie i  ci z komun nie  bardzo wiedza  co  z tym  zrobic  .
W kraju w  ktorym jest  tyle kontroli i  tylu  ludzi  zatrudnionych  w  sektorze  panstwowym  przechodza  takie numery !!
Moze  trzeba  po  prostu  wywalic  iles  tam  procent tych matolow  i  bardziej  to  wszystko  zcentalizowac  .
To  zgroza  ze  w  kraju  w ktorym  mieszka  raptem troche  wiecej  ludzi niz  w  Berlinie i okolicach nie moga skoordynowac tak prostych  rzeczy . Przeciez  podobno  sa  naj , naj , naj .... Latwiej  polskie  auta  za  5 tysiecy  zlotych  pod  publiczke  zatrzymywac . Kwota  afgiftu  za  takie   Lammborghini  jest  wieksza   niz  za  kilkadziesiat aut  an PL numerach ....
zreszta wcale  bym  sie  nie  zdiwil  jesli  autko  bylo  kupione  na  firme  ...i  wpuszczone  w  koszty  ...Moze  jako  karetke  pogotowia  to  zarejestrowali  ... Mama i brat  dostaja  po  65  .000 miesiecznie  na  opiejke nad  braciszkiem .
Ciekawe  kiedy  ten  system  w  koncu  pierdolnie  ??
Mowi  sie  o  2016 ..wtedy ma  sie  ropa  z morz  polnocnego  skonczyc  ...i nastana  prawdziwe  chude  lata  ;D

poloniainfo.dk

Odp: łapanka w Esbjergu
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Sty 2011, 21:41:57 »

 

Łapanka na PL samochody w Odense

Zaczęty przez RBaumiDział Odense

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 24090
Ostatnia wiadomość 26 Kwi 2009, 19:26:30
wysłana przez Tula
łapanka

Zaczęty przez piotrus69Dział Hydepark

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 11802
Ostatnia wiadomość 08 Cze 2010, 16:52:26
wysłana przez parabola2
WIELKA ŁAPANKA SAMOCHODOW NA PL BLACHACH

Zaczęty przez luter6Dział Hydepark

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 41596
Ostatnia wiadomość 02 Lut 2011, 21:08:33
wysłana przez myszol
Kolejna łapanka policji i skatu na zagraniczne zamochody

Zaczęty przez bloood87Dział Hydepark

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 50812
Ostatnia wiadomość 16 Gru 2010, 21:47:13
wysłana przez Juta
Select Salomon w esbjergu

Zaczęty przez ØLDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3542
Ostatnia wiadomość 23 Lut 2011, 18:46:51
wysłana przez frisms