poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Brak kultury  (Przeczytany 75008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robertcph

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #150 dnia: 10 Lut 2011, 17:26:10 »
w dani nie ma panow/pan a roga to homo wiec nie warto wdawac sie z takimi osobami w dyskusje badz dialog

 8)

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #151 dnia: 10 Lut 2011, 17:33:38 »
w dani nie ma panow/pan a roga to homo wiec nie warto wdawac sie z takimi osobami w dyskusje badz dialog

 8)

Biedny, chory czlowiek ::)

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #152 dnia: 10 Lut 2011, 17:57:40 »
Nie bardzo rozumiem jak wielkie sa zobowiazania willego/poloniinfo wobec robertacph skoro ekscesy tego barana sa tu od dluzszego czasu bezkarnie tolerowane???

rafalk

  • Gość
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #153 dnia: 10 Lut 2011, 18:09:07 »
Nie bardzo rozumiem jak wielkie sa zobowiazania willego/poloniinfo wobec robertacph skoro ekscesy tego barana sa tu od dluzszego czasu bezkarnie tolerowane???


Zgadzam sie niestety z  poprzednia  opinia  ......to juz  nawet  nie jest  na poziomie rynsztoku  :(    ,jest  gorzej  :(

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #154 dnia: 10 Lut 2011, 18:13:05 »
Zgłaszać do moderatora , nic innego nie pozostaje . Może oficjalnie zabrał by głos Admin i Administratorzy czy chowają głowy w piasek twierdzą ze "nie ma problema".

Czy boją się reagować w odpowiedni sposób , może efektem takich działań było by mniejsze zainteresowanie tą stroną , może wtedy konkurencja by zyskała.

Offline jamjurand

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 1445
  • Reputacja: +4/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #155 dnia: 10 Lut 2011, 18:19:57 »
O ile sobie przypominam to "tam" i tutaj byl juz kiedys "zbanowany".
Tamta strona jest konajaca.

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #156 dnia: 10 Lut 2011, 18:24:26 »
Tym razem robertcph został zbanowany na stałe. (poprzednio był to okres próbny na miesiąc)

Toleruję sporo, ale do czasu.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

poloniainfo.dk

Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #156 dnia: 10 Lut 2011, 18:24:26 »

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #157 dnia: 10 Lut 2011, 18:40:56 »

W kazdym razie nie mozna powiedziec, ze watek "Brak kultury" nie mial odbicia w rzeczywistosci

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

myszol

  • Gość
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #158 dnia: 10 Lut 2011, 19:06:50 »
Nigdy, w zadnym moim poscie nie zostalo uzyte wyzwisko, obrazliwe, nienawistne lub pogardliwe slowa.

Ironia - owszem, humor - jak najbardziej, odrobina sarkazmu przyprawiona duza dawka "przymrózonego oka" bardzo czesto :-)

Zgoda - niezgoda?
A moze nie trzeba na to patrzec z powaga i patosem a traktowac posty jako cos w rodzaju wirtualnego stand-up?
Z usmiechem? Przymrózeniem oka?

Bo jakbysmy tak wszystko brali na powaznie to bez sensu byloby zakladanie watku "Brak kultury" bo przeciez wszyscy doskonale wiemy, ze:
wszyscy sa zawsze kulturalni,
wszyscy zawsze maja racje,
wszyscy zawsze wysluchuja przeciwnika,
nikt nigdy nie uzywa "brukowych" slów,
nikt nigdy nie obraza innych,
wszyscy sa tolerancyjni,
wszyscy kochaja blizniego jak siebie samego.....

My wszyscy to doskonale wiemy :-)
masz racje ,trzymaj sie .szkoda mi ciebie ,rogi .ale coz zycie dalej sie toczy . nic nie poradzimy ze ktos nie umie sobie poradzic ze swoimi kompleksami i emocjami ;D

jens

  • Gość
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #159 dnia: 10 Lut 2011, 19:40:32 »
Myszol pograżyła się sama w chamstwie , chamstwie i jeszcze raz chamstwie.
 A wiesz że  na to nie na lekarstwa!!niski poziom inteligencji wyzwala w ludziach chamstwo, bo nic innego nie pozostało. napiszę jeszcze raz prezentujesz DNO.
polka99 ty chyba swoich postow nie czytasz .jestes takim pustostanem ,ze dode na plecy ze swoja głupotą  kładziesz.ale ci wszyscy mowią o twojej zacietosci i chamstwie a ty mowisz ze deszcz pada .myszol ci dowaliła jak grom.dobrze ci tak .to ty jestes zerem i dnem .reszta internautow tez i mają racje .lepiej sie nie rozpisuj na ten temat .bo napewno napiszesz ze ja tez jestem dnem i zerem .zmien lekarza bo ten cie oszukuje .admin powinien cie dawno zablokowac za twoje chamskie odzywki .


[Posted on: 10 Lut 2011, 19:17:12]

do polki99.o co w tym chodzi  cytuje twoje wywod A wiesz że  na to nie na lekarstwa!!y sadzisz byki inteligencjo  ::)


[Posted on: 10 Lut 2011, 19:19:18]

roga uj ci w przelyk frajerze, ciesz sie ze i tak kulturalnie cie potraktowalem  8) i przekaz to samo do swoich wafli  8)
o  matko ty swoim chamstwem to przeskoczyłes nawet polke99 .ciekawe co ona na to .powinni ja zablokowac  :o

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #160 dnia: 10 Lut 2011, 20:57:08 »
odejscia i powroty......  ;D ;D

Offline polka99

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #161 dnia: 10 Lut 2011, 20:57:54 »
jens czyli myszol!!
trzeba byc głupim żeby nie widzieć że to też ty. Ale jakim trzeba być podłym i mało ambitnym żeby rejestrować się tylko po to żeby znów się tylko chamsko odezwać. To jest nawyk i przyzwyczajenie twoje  Ale jak ktoś całe życie tak spędza to weszło w krew!

Ja napisałam ci dobitnie że jesteś chamską babą i nie ma na to lekarstwa po prostu!!!!To twoje wypowiedzi pod moim adresem takie były. Twoje a nie moje!
Rozumiem że tego nie widzisz,  ale ja wiem dlaczego.  A to dlatego że w twoim świecie to normalne!chamstwo to podstawa i poziom życiowy. I nie ma na to lekarstwa bo jak widać non stop to kontynuujesz, to taka jakby twoja pasja
Ja nic o tobie nie pisze tylko  o tym że  ciągle  masz chamskie odzywki do mnie. A ty dalej następny post i jeszcze bardziej trezba chamstwo pokazać. Jesteś tak  zacietrzewiona że  się sama  pogrążyłaś  i odkryłaś:)) Nie nadrobisz chamstwem inteligencji. Bo z zera nic nie urośnie.

PS
Wiesz co Myszol ja żałuję że  na ciebie czas straciłam, i wdałam się w jakąś głupią dyskusję ( chyba pierwszy raz dałam się takie coś wciągnąć i aż nie mogę w to uwierzyć)
Ale jestem osobą która  toleruje dużo rzeczy ale chamstwa i prostactwa  nigdy. I temu mówię zawsze i wszystkim  NIE!!! w życiu również mówię stanowcze NIE.
Ale nie zamierzam tego robić do ciebie milion razy, bo po co?
To twoja sprawa co sobą reprezentujesz, to jest twój wstyd a nie mój. Ja cię ignoruje totalnie, pisz sobie jeszcze więcej, przecież pracujesz na swój wizerunek nie mój.


Naprawdę chciałabym pozdrowić vordingborg, bardzo mądra osoba na forum, mam takie same zdanie ja ty i pozdrawiam resztę normalnych ludzi, którzy tez myślą  że już czas kończyć z szarganiem własnej ojczyzny i narodu


Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #162 dnia: 10 Lut 2011, 21:12:23 »
A ten wątek zaraz zamknę bo poza kłótniami i obrażaniem się nikt chyba już tu nic nie pisze mądrego.
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

Offline polka99

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #163 dnia: 10 Lut 2011, 21:22:46 »
Zamknąć go było już dawno temu. Nie widziałeś wcześniej żenujących postów.

A mądrego było napisane  np.

POST vordingborg

"Panie Roga zdaje się że pan nie przeczytał do końca,a w szczególności ostatniego zdania. Polska zawsze była krajem tolerancyjnym i wielokulturowym co powinien pan znać choćby z lekcji historii .Natomiast to co się stało po II wojnie to rzeczywiście bardzo wstydliwe,należy jednak nadmienić że w owym okresie ojczyzna nasza była tylko jedną z byłych republik ZSSR (okupowana) bez prawa do samodecydowania o sobie ,zmuszona do wykonywania poleceń z Moskwy. Do rzeczy internet to jedno z moich  okien na świat w którym jest wiele mniejszych okienek np.Polonia ,a pan przyciągnoł  pod te okno zwykłe GÓWNO następnie odwracając się na pięcie stwierdził że to nie moje i podyskutujcie sobie .To ja pana teraz bardzo proszę niech pan to gówno zabierze sobie z powrotem moderator z całą pewnością panu pomoże .Myślę że już czas kończyć z szarganiem własnej ojczyzny i narodu jeśli sami się nie będziemy szanować to i też nas nikt nie będzie szanował.

I może mądrym postem nalezy to zamknąć

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #164 dnia: 10 Lut 2011, 21:31:20 »
Zamknac moze i nalezaloby ale skad wziasc madry post ?? Tych tu niewiele... :-)
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

poloniainfo.dk

Odp: Brak kultury
« Odpowiedź #164 dnia: 10 Lut 2011, 21:31:20 »

 

Brak NemID, feriepenge

Zaczęty przez nemek98Dział Podatki

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7264
Ostatnia wiadomość 24 Lis 2019, 10:14:13
wysłana przez Krzysztof85
Brak możliwości rozliczenia przez internet.

Zaczęty przez Neffisa83Dział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6420
Ostatnia wiadomość 28 Mar 2012, 18:57:13
wysłana przez Neffisa83
Brak rozliczenia na stronie Skatu

Zaczęty przez radas103Dział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6597
Ostatnia wiadomość 16 Maj 2009, 11:05:07
wysłana przez robertcph
Brak karty podatkowej

Zaczęty przez przemo26Dział Podatki

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4567
Ostatnia wiadomość 08 Sty 2015, 11:19:06
wysłana przez przemo26
Brak karty podatkowej na 2017 rok

Zaczęty przez bonaventura1987Dział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6674
Ostatnia wiadomość 04 Sty 2017, 19:40:18
wysłana przez bonaventura1987