poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Euro 2012  (Przeczytany 10016 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andrejos

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 39
  • -Otrzymane: 17
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: +2/-3
  • Płeć: Mężczyzna
Euro 2012
« dnia: 03 Gru 2011, 13:04:49 »
Wiec znamy juz rywali,a wiec panowie i...panie Grecja Rosja Czechy na koniec czy damy rade??? Moim marzeniem byla grupa zamiast Czechow Irlandia,ale to chyba nawet lepiej ze trafilismy na pepikow no i oczywiscie dwa pozostale zespoly Rosja i Grecja.Lepiej trafic chyba nie moglismy,a zatem wypadaloby wyjsc z grupy nieprawdaz ;) a co Wy na ten temat sadzicie??? Zobaczmy czy przewazaja wsrod Nas optymisci czy :'( :'( :'(   FORZA ORŁY ;D

Offline greg1969

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 25
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Gru 2011, 13:13:34 »
Kiedyś, dawno, dawno temu interesowałem się piłką nożną. Od czasu jak zrobiła się ona bardzo komercyjna i skorumpowana, nie mam na myśli tylko PL, to nie jest to ciekawe. Wszystkie te organizacje UEFA, FIFA obracają ogromnymi pieniędzmi i nikt nie wie skąd, Troszkę to chore, nieprawdaż, a sport przecież to taka wspaniała dziedzina działalności człowieka a jak nawet są z niego dochody to jeszcze nigdy nie słyszałem aby przeznaczyć choć część np. na głodujących w Afryce

Offline andrejos

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 39
  • -Otrzymane: 17
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: +2/-3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Gru 2011, 14:01:19 »
Greg korupcja w sporcie nie tylko w pilce istniala i bedzie istniec (swietny film Pilkarski poker ;D).Komercjalizacja nastepuje w kazdej dziedzinie gdzie sie tylko da...coz pogon za kasą swiat idzie naprzod i nie da sie tego zatrzymac i nic na to nie poradzisz.Wiec chyba nie za bardzo sie interesowales pilką skoro juz cie nie interesuje,ja na ten przyklad z w\w powodow nigdy nie zrezygnuje z czegos co lubie ;D Barca w jakims stopniu wspiera te biedne dzieci w Afryce poprzez logo Unicef na koszulkach.Wiec Greg chlodz juz browary,zona na wczasy,pilot w dlon i... ;D ;D ;D Polska mistrzem euro ;) ;) ;)

Offline anha

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 570
  • Reputacja: +3/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Gru 2011, 16:27:48 »
Ja nie chciałam w grupie na Duńczyków trafić ;)
Jest malutka nadzieja,że wyjdziemy z grupy ale na tym koniec bo z żadną drużyną z grupy B nie mamy szans.

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Gru 2011, 16:52:05 »
Liczyłem na grupę śmierci i łomot a jest jeszcze lepiej, najsłabsza grupa i liczę też na spektakularne lanie.

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Gru 2011, 17:08:28 »
A ja liczę na naszych piłkarzy, wszak są najsłabsi więc rozczarowanie raczej nie wchodzi w grę :P więc z przyjemnością dam się zaskoczyć

Offline phil

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Gru 2011, 22:32:20 »
A ja zaluje ze nie trafilismy na Dunczykow bo mialem w planach poleciec na mecz z kumplami z pracy ale ogolnie to miny im zrzedly jak zobaczyli na kogo trafili:)

poloniainfo.dk

Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Gru 2011, 22:32:20 »

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Gru 2011, 23:31:13 »
Ja tez chciałbym zobaczyc piękne bramki naszych snajperów ,ale intuicja podpowiada ze bedzie tak jak zawsze odkąd pamietam ...Dariusz Szpakowski na koniec meczu wypowie swoje epitafium  ;D Myśle ze poza Grecją to przegramy lub zremisujemy z Ruskimi i Czechami .Mam nadzieje ze obejze przynajmniej te meczyki bo taki troche sentyment czuje  :) przypomina mi sie dziecinstwo kiedy to moj tato podskakiwał jak nasi zdobyli bramke a potem szedł smutny spac  :-\ mrucząc do Szpakosia po łacinie :D :D

[Posted on: 03 Gru 2011, 22:57:39]

Kiedyś, dawno, dawno temu interesowałem się piłką nożną. Od czasu jak zrobiła się ona bardzo komercyjna i skorumpowana, nie mam na myśli tylko PL, to nie jest to ciekawe. Wszystkie te organizacje UEFA, FIFA obracają ogromnymi pieniędzmi i nikt nie wie skąd, Troszkę to chore, nieprawdaż, a sport przecież to taka wspaniała dziedzina działalności człowieka a jak nawet są z niego dochody to jeszcze nigdy nie słyszałem aby przeznaczyć choć część np. na głodujących w Afryce

Nie bądz zly Greg  ;D ale przypomina mi to wypowiedz mojej cioci Oli  :) ona ma tez takie podejście hehehhehe
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Gru 2011, 11:24:08 »
Slaba i nudna grupa. Jesli Polska z niej nie wyjdzie to bedzie gigantyczna kompromitacja. Nie zamierzam ogladac meczow z Grecja, Rosja i Czechami, szkoda mi na to czasu. Zobacze dopabuse ewentualny mecz cwiercfinalowy z jakas lepsza druzyna, np. Niemcami.

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Gru 2011, 11:54:16 »
Nie marnuj swojego i naszego czasu włącz dopabuse na finał  ;D

Offline andrejos

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 39
  • -Otrzymane: 17
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: +2/-3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Gru 2011, 13:51:30 »
Juta na Twoj komentarz poprostu brak slow...jezeli Cie nie interesuje pilka i nie masz zielonego pojecia to po co wogole komentujesz???

Offline Juta

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: +14/-22
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Gru 2011, 17:54:47 »
Interesuje mnie, ale tylko na pewnym okreslonym poziomie. Nie potrafie sie podniecac byle czym ;) W swoim zyciu widzialam tak wiele nudnych i zlych meczow, ze zrobilam sie wybredna. A ty uwazasz, ze trafilismy na swiatowe potegi grajace efektowny futbol i mecze z ich udzialem przejda do historii pilki noznej?

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Gru 2011, 19:22:28 »
Ja tam zawsze byłem przekonany że na naszej reprezentacji można podwoić wklad kasy obstawiając na naszego przeciwnika :) ale tym razem to patriotycznie postawie na naszych w meczu z Grecją .Tylko sprawdze prędzej kto jest ich bramkarzem bo jak mocno kopie to nam strzeli gola niespodziewanie i przegram :)
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Offline psychopata

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 42
  • -Otrzymane: 211
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: +5/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Gru 2011, 19:49:44 »
Ja jestem pewien, ze wbrew temu, co twierdzi Franz Smuda, ktory juz jest w cwiercfinale, nie wyjdziemy z grupy. Polskie "orly" na boisku przeistaczaja sie w nieloty.
Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
Hare seks, hare seks, seks, seks, hare, hare
Hare muza, hare muza, muza, muza, hare hare
Hare siec, hare siec, piwo, seks, muza, hare ;)

Offline andrejos

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 39
  • -Otrzymane: 17
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: +2/-3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Gru 2011, 01:20:06 »
Interesuje mnie, ale tylko na pewnym okreslonym poziomie. Nie potrafie sie podniecac byle czym ;) W swoim zyciu widzialam tak wiele nudnych i zlych meczow, ze zrobilam sie wybredna. A ty uwazasz, ze trafilismy na swiatowe potegi grajace efektowny futbol i mecze z ich udzialem przejda do historii pilki noznej?

Kobieto kochana Euro u nas odbywa sie poraz pierwszy,to jest wielkie wydarzenie dla calego kraju!!! Ty piszesz ze nie potrafisz sie podniecac byle czym...bez komentarza.Jak mozna zakladac z gory przed meczem ze bedzie nudny zly itp??? naprawde jasnowidz wrozka? Nie twierdze ze trafilismy na potegi swiatowe ale ze mielismy zaje..stego farta podczas losowania,a co do stylu gry to Czesi graja fajna pilke,Rosja z Hiddinkiem tez zmierza w dobrym kierunku jedynie Grecja to taki meczacy zespol dla oka.Pozatym niektore potegi graja naprawde nudna pilke np. Wlosi 1-0 i cala druzyna do tylu.Nie zakladaj z gory ze mecze z Naszym udzialem nie moga przejsc do historii,a to niby dlaczego nie??? dopoki pilka w grze wszystko jest mozliwe ;) pzdr.

poloniainfo.dk

Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Gru 2011, 01:20:06 »

 

Zaliczkowa deklaracja podatkowa (Forskudsopgørelse 2012)

Zaczęty przez rogaDział Podatki

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 9940
Ostatnia wiadomość 16 Lis 2011, 20:16:06
wysłana przez noemi_1204
forskudsopgorelse na 2012 r

Zaczęty przez keny79Dział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3057
Ostatnia wiadomość 03 Lis 2011, 19:19:14
wysłana przez keny79
egzamin PD3 - maj/czerwiec 2012

Zaczęty przez jasix81Dział Edukacja

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3315
Ostatnia wiadomość 27 Mar 2012, 12:18:57
wysłana przez jasix81
rozliczenie 2012 w dani

Zaczęty przez arobar72Dział Podatki

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3470
Ostatnia wiadomość 04 Mar 2013, 11:28:39
wysłana przez arobar72
børnepenge 2012

Zaczęty przez frida1Dział Rodzina ...

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4265
Ostatnia wiadomość 04 Lis 2011, 01:17:08
wysłana przez dkdkdk