poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Polacy z DONG-byggeri oszukani na pół miliona koron. Polacy wyrzuceni na bruk, p  (Przeczytany 47754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kojot

  • Gość
Witam wszystkich na tym forum,jestem jednym z tych oszukanych przez *** i ***,jak do tej pory nie otrzymalismy zadnych pieniedzy,jestesmy bez pracy i srodków do zycia tak zesmy sie dorobili.Sprawę prowadzi 3f ale czy cokolwiek otrzymamy to sie okaze,narazie to wszystko wygląda tragicznie.Jeszcze nam ta dwójka zamyka droge do nastepnej pracy w danii.Zadna polska firma nie chce nas przyjąc bo wyszło ze to my jestesmy zli bo zgłosilismy do 3 f.jedną z firm jest Pbtel z Kostrzyna Wlkp która nam odmówiła a następna to Nanotel z wrocławia która pokaże sie w kwietniu nabudowie Dong i Ncc a za wszystkim stoją te dwie osoby *** i ***. Najprawdopodobniej jedną z tych firm bedzie prowadzic oszustka ***

Usunięto ze względu na regulamin forum. Willy.
« Ostatnia zmiana: 18 Mar 2012, 12:06:14 wysłana przez willy »

kojot

  • Gość
Ludzie jak to mozliwe ze ten proceder dalej istnieje,padła firma wgrudniu a juz jest następna ***,jak to mozna dopóscic do nastepnego oszukiwania ludzi.Oczywiscie pozostali bracia ***,jeden z nich ***to jest człowiek ***od prania pieniedzy czyli wystawiania lewych faktur,z niczego śie nie dorobił *** .Dlaczego tego nikt nie jest w stanie powstrzymac,jak moze reprezentowac ktos panstwo polskie w Danii kto oszukuje i wyzyskuje ludzi.Dlaczego powstają firmy które zas istnieja pod tym samym adresem i oczywiscie figuruje tam *** nie mówiąc o ***. W kazdej z firm dunskich tych ważniejszych jak MT-Hojgaard czy Kamp Lauritzen ,Ncc są ludzie którzy biorą w łapę i tak ten proceder się ciągnie dalej.Czy naprawde jest jeszcze za mało ludzi którzy zostali oszukani  przez ***, 3f powinno juz tam znowu interweniowac zeby nie dopóscic do kolejnego matactwa.

Usunięto ze względu na regulamin forum. Willy.
« Ostatnia zmiana: 18 Mar 2012, 12:06:25 wysłana przez willy »

Offline mariuszk

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna

Offline gumiscph

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
 Pan  Jacek  z  pl  ambasady  jest  przedstawicielel panstwa  ktore  jest  dokladnie  tak  samo  skorumpowane  jak  20  lat  temu . Otwarcie  jakiegokolwiek  lokalu w  warszawie  wymaga  posmarowania  wszystkich  lacznie  ze  straza  pozarna  a  tzw. mafia dalej  wymusza  haracze  jak  na  poczatku lat 90 . No  trudno sie  czlowiekowi  dziwic ze  ma  taki  tok  myslenia  :(. Jedyne  co  sie  zmienilo  to  ze  naagle  sie  zjawily  tzw.  pieniadze unijne  wiec  jest  wiecej  do  ukradzenia . Pod  powloczka  takie  same  gowno  jak  bylo .

kojot

  • Gość

przepraszam wszystkich za te opisy poniewaz wszyscy myslą ze to opisała ta osoba która figuruje na głównych stronach artykułów z Donga a niestety tak nie jest,więc zwracam chonor wszystkim i prosze traktowac to jakby artykułu nie było

kojot

  • Gość









osądzono mojego kolege że stoi za tymi artykułami więc zwracam honor i przepraszam Tomka Szajdę i resztę za te opisy i wycofuję wszystko co opisałem
























o

Offline andrejos

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 39
  • -Otrzymane: 17
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: +2/-3
  • Płeć: Mężczyzna
Czyzby ktos zastraszyl???

poloniainfo.dk


Offline gumiscph

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: +5/-4
  • Płeć: Mężczyzna
  Czyzby  tu jakas  mafia typu  plambasada- guziak -szajda  zaczela  dzialac   ??  Ci  biedni  dunczycy  chyba  nie  rozumieja  za wspolpraca  na  " polskich "  warunkach  oznacza korupcje ! Tak  jak  w  macierzy  tak i  za  granica  . Niedobrze  sie  robi !
@kojot
Moze  zamiast  przepraszac  za  to  co napisales  to  po  prostu  to  wykasuj  !!!  Ale  jaja  ;)

Fajnie  ze  te  firmy  pracowaly   dla  Dong !!!!   Biorac  pod  uwage  to  co sie  tam  dzieje ( prasa, telewizja ) to  wcale  bym  sie  nie  zdziwil  jesli  sa " nieprawidlowosci "  w  kontraktach  z podwykonawcami .
Niestey  Dania  powoli  staje  sie  tak  skorumpowanym  panstwem jak  reszta  europy :(

JULIA1964

  • Gość
NIE JESTEM BLONDYNKA ,ale ciezko sie jest w tym połapac.czemu przeprasza? :o

JULIA1964

  • Gość
czemu? czy nie prawda ?co jest grane? jestem w szoku.nigdy nie patrzyłam czy ktos zle patrzy zle na mnie ze mowie prawde,zawsze krzyczałam jak zle sie działo ,nigdy sie nie poddawałam ,ale jak mnie sie krzywda działa w pieknym kraju w mojej pieknej pracy nikt nie KRZYCZAŁ ,NIKT NIE PROTESTOWAŁ.mimo to ja nadal ogona nie podwijam i nie uciekam ,KRZYCZE NADAL,BO DZIS ONI JUTRO TY ,

JULIA1964

  • Gość
Widze,ze pojawiaja sie posty i znikaja , ;D,chłopaki napewno oplacali zwiazki wiec ma kto o nich walczyc .dziwie sie ze to trafiło na forum.jak faktycznie tak bylo to jest nadzieja ze sie wszystko wyjasni i kazdy bedzie zadowolony :-*
« Ostatnia zmiana: 16 Mar 2012, 21:33:10 wysłana przez JULIA1964 »

Offline andrzej.wazner

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
WIECIE CO ,DO DZIS NIE OTRZYMALISMY ZADNYCH PIENIEDZY,JAK NARAZIE TO OTRZYMUJEMY ODPOWIEDZI TYPU ZE MUSIMY CZEKAC,MAMY ZAMIAR SIE WYBRAC OSOBISCIE PODZIEKOWAC  ZWIAZKOM ZA PROWADZENIE NASZEJ SPRAWY JEZELI COS OTRZYMAMY ,WŁASNIE MINEŁO 10 TYGODNI  JAK POWINNISMY JUZ COS OTRZYMAC ALE NARAZIE JEST CISZA, [...]SZAJDA ZAS LODY KRECI NO I WIADOMO Z KIM,TERAZ MAJA FIRME NANOTEL ,GDZIE PRAWDOPODOBNIE LUDZIE NIE MAJA WSZYSTKICH SWIADCZEN REGULOWANYCH DO KONCA.oCZYWISCIE ARKADIUSZ DOBROSIELSKI NADAL WSPÓŁPRACUJE A SZAJDA ,JEST TO OSOBA Z GNIEZNA  ,POTRAFI KOMUS OPINIE WYRABIAC,DO TEGO MOTŁOCHU ZALICZA SIE TEZ TADEUSZ JÓZEFOWICZ KTÓRY PIERWSZY ZGŁOSIŁ WSZYSTKO DO ZWIAZKÓW A NASTEPNIE W OSTATNEJ CHWILI SIE WYCOFAŁ BO BYŁ PEWNY ZE SZAJDA MU WYPŁACI TE PIENIADZE PO CICHU CO BYŁ MU WINNY,ZRESZTA CHCIAŁ ZAGRAC NA DWA FRONTY ZE WYCIAGNIE KASE OD ZWIAZKÓW  I OD SZAJDY.POLACY TO [...],OCZYWISCIE NIE KAZDEGO SIE JEDNAKOWA MIARA LICZY ALE TEN MOTŁOCH TO BANDA OSZUSTÓW I NIESTETY PRAWDA JEST TAKA ZE SA BEZKARNI A AMBASADA MA TO W DUPIE.SZYKUJE SIE NA PRZYJAZD DO DANII Z TELEWIZJA MOZE ROZEJDZIE SIE TO JESZCZE RAZ PO DANII I POLSCE TO W KONCU SKONCZY SIE TO WSZYSTKO,BO NAPEWNO NIE PODARUJE ZE NIE OTRZYMAMY NALEZACYCH SIE NAM PIENIEDZY
« Ostatnia zmiana: 05 Sie 2012, 23:52:24 wysłana przez Juta »

Offline andrzej.wazner

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Nie wiem o co tu chodzi aloe ktos tu ma układy skoro pisze informacje bo siedziałem cicho od grudnia  do teraz ,a czesc artykułu zostaje skasowana,przecierz napisałem najprawdziwszą prawde jak to zostalismy wystrzeleni w powietrze jak do dnia dzisiejszego nie otrzymalismy nic,jak to pieknie sie Tomek z Monika przedstawicielką ambasady zabawili naszym kosztem,ale widocznie są bezkarni i sie teraz cieszą.a mówią ze w danii niema korupcji,niestety pomyłka to jest jak sekta,ale ja i tak nie popuszczę zresztą moi koledzy takze

Offline lopezik66

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Wszedzie sa uklady...Skontaktuj sie ze mna na priv.Pozdrawiam.

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Nie wiem o co tu chodzi aloe ktos tu ma układy skoro pisze informacje bo siedziałem cicho od grudnia  do teraz ,a czesc artykułu zostaje skasowana,przecierz napisałem najprawdziwszą prawde jak to zostalismy wystrzeleni w powietrze jak do dnia dzisiejszego nie otrzymalismy nic,jak to pieknie sie Tomek z Monika przedstawicielką ambasady zabawili naszym kosztem,ale widocznie są bezkarni i sie teraz cieszą.a mówią ze w danii niema korupcji,niestety pomyłka to jest jak sekta,ale ja i tak nie popuszczę zresztą moi koledzy takze
Nikt nie mowi ze w Danii nie ma w ogole korupcji. Takiego kraju nie ma. Jest natomiast wiadomym, ze zjawisko korupcji w Danii i generalnie w krajach skandynawskich jest w porownaniu do wiekszosci innych krajow na swiecie bardzo, bardzo ograniczone. Zwroc uwage o kim piszesz. Piszesz o niejakim Tomku i Monice, a to przeciez rodacy - prawda?   

poloniainfo.dk


 

Polacy wyzyskiwani w Danii z Rzeczpospolitej 30.06.07r.

Zaczęty przez mala_z_AarhusDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3968
Ostatnia wiadomość 02 Lip 2007, 09:30:51
wysłana przez mala_z_Aarhus
Polacy na emigracji

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3214
Ostatnia wiadomość 08 Lip 2008, 08:11:15
wysłana przez vera
Polacy w Vejle

Zaczęty przez Polacy w VejleDział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 47337
Ostatnia wiadomość 15 Maj 2019, 21:30:38
wysłana przez dzumbastc
Czy tacy sa Polacy rowniez w KBH

Zaczęty przez NiutekDział Hydepark

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 9731
Ostatnia wiadomość 13 Sty 2013, 17:29:55
wysłana przez aisak
polacy w Århus i okolicy

Zaczęty przez aarhusNDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 50242
Ostatnia wiadomość 20 Cze 2016, 12:16:22
wysłana przez deathclaw