poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Kat. A  (Przeczytany 1735 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Domnik

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 10
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: +2/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Kat. A
« dnia: 11 Sty 2012, 22:24:02 »
Na sam początek powiem że szukałem, wyleciało ponad 30str gdzie zaznaczało każdy post z literką "a"... więc jak było proszę o link :))

A więc tak, Kat. a, coś ostatnio słyszałem że w PL podobno ma być od 21 lat o.O Zaskoczyło mnie to, pomijając że wg mnie jest to najlepsze co mogli zrobić to jednak czekać mi się nie widzi :)) Od początku miałem plan zrobić to w PL, słyszałem że potem można to prawko wymienić na duńskie, kupić moto w dani - podobno taniej wyjdzie rejestracja, lub po prosto przerejestrować moto na siebie już w PL, wtedy bodajże wyjdzie tak samo.. Aczkolwiek moje plany legły z gruzach, 21 lat.. hmm, czekać zamiaru nie mam, więc opcja - Dania, tylko tu kilka problemów, google nie chce za bardzo pomagać, w sprawie wieku, kosztów i praktycznego info, więc pytam tutaj, jeździ ktoś może, i orientuje się lub najlepiej - robił tu prawko na A ? Słyszałem że nie ma tu czegoś takiego jak humorki przez które można nie zdać, aczkolwiek czytałem to w temacie o Kat. B, jak więc jest z Kat. A ?
Jakby co prosiłbym o jakiś praktyczny link, aby już tu nie pisać.. ja jakoś nie potrafię znaleźć :D

Pozdrawiam :)
Cytat od kogoś mądrego, stąd..
'Iraq, Afghanistan, to już było... Teraz odpoczynek...
Dlaczego? -Bo niewłaściwi ludzie dowodzą...
Kapitanie wrócisz?... -Wrócę jak oni odejdą...'

Offline Emill

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 19
  • Wiadomości: 236
  • Reputacja: +5/-3
Odp: Kat. A
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sty 2012, 23:26:35 »
Ile masz lat?

Cytuj (zaznaczone)
Motorcykler opdeles i "lille" og "stor". En lille motorcykel må højst have en motoreffekt på 25 kW. Samtidig må tallet, der fremkommer ved at dividere motorcyklens motoreffekt med dens egenvægt inklusive vand, olie og brændstof højst være 0,16 (kW/kg).
Har du fået dit motorcykelkørekort den 1. juli 1996 eller derefter, giver det ret til at køre motorcykel både med og uden sidevogn.
Alderskravet er 18 år for at få udstedt et kørekort til lille motorcykel (forklaring på lille og stor motorcykel se afsnit om kørekortkategorier). Efter 2 år opnås uden videre ret til også at føre store motorcykler. Personer, der er fyldt 21 år kan efter aflæggelse af en praktisk køreprøve få udstedt kørekort til stor motorcykel uden, at kravet om 2 års erfaring i kørsel på lille motorcykel er opfyldt.

cENA TO +/- 7000 DKK

poloniainfo.dk

Odp: Kat. A
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Sty 2012, 23:26:35 »

 

Prawo jazdy kat.c+e

Zaczęty przez jacek30Dział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2018
Ostatnia wiadomość 30 Wrz 2012, 17:27:43
wysłana przez piotr1
Potrzebny tłumacz prawajazdy kat C Esbjerg

Zaczęty przez sharan2004Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4432
Ostatnia wiadomość 22 Wrz 2013, 11:39:19
wysłana przez Jomir
Prawo Jazdy kat. A1

Zaczęty przez 0wiecDział Pomoc!

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4168
Ostatnia wiadomość 16 Wrz 2009, 13:47:17
wysłana przez 0wiec