poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem  (Przeczytany 150647 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #270 dnia: 29 Lut 2012, 23:39:32 »
nie musze nic notowac ale trzeba byc bietia zeby nie dopatrzyc sie wielu niejasnosci ,a czy ja kogos zadreczam tym co pisze .nie ,napisałem odpowiedz i to jeszcze nie na twoj post ale ty zawsze swoje 5 groszy musisz wsadzic  ,by zabłysnac ,u mnie nie błyszczysz ale w innych postach miałs madrzejsze wypowiedzi ,bo nawet w pracy dyskutowalismy o tym

Nie wiem co to jest bieta to nie polskie słowo.

Zabłysnąć przed tobą ???Podnieś najpierw swoje IQ ,może wówczas więcej zrozumiesz.

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #271 dnia: 29 Lut 2012, 23:41:16 »
no poetka z ciebie ja jakbym miał takiego partnera jak ty to nie w głowie by mi było cytowanie madrosci narodowych .ale dobre to .dzieki ,robisz wrazenie

ooooo to są słowa z Biblii ,tego też nie wiesz???aisak zacytowała jej fragment .

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #272 dnia: 29 Lut 2012, 23:43:05 »
no poetka z ciebie ja jakbym miał takiego partnera jak ty to nie w głowie by mi było cytowanie madrosci narodowych .ale dobre to .dzieki ,robisz wrazenie

Jens.... dobrze wiesz, dlaczego to zacytowalam..... ;)  Ale rzeczywiscie, czas przyszedl rowniez na mnie , uciekam. Dobranoc wszystkim:)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #273 dnia: 29 Lut 2012, 23:43:41 »
zapomnialas dopisac jeszcze ROZUM ::)

hahahah   IQ to rozum ! Chodziłeś do szkoły ??? Ile klas skończyłeś ?

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #274 dnia: 29 Lut 2012, 23:48:42 »
hahahah   IQ to rozum ! Chodziłeś do szkoły ??? Ile klas skończyłeś ?
Przeczytałas i zrozumiałas tak jak chciałas nie napisałem ze TO ROZUM TYLKO JESZCZE DO TEGO POWINNAS DOPISAC ROZUM .ile klas skonczyłem wszystkie ,a ty oceniasz człowieka po ukonczonych klasach .powiem ci ze nie raz spotkałem w zyciu ludzi z wyzszym wykształceniem i procz wiedzy w swojej dziedzinie nie mieli nic do zaprezentowania ,

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #275 dnia: 29 Lut 2012, 23:55:32 »
Jens.... dobrze wiesz, dlaczego to zacytowalam..... ;)  Ale rzeczywiscie, czas przyszedl rowniez na mnie , uciekam. Dobranoc wszystkim:)
Księga Koheleta jest esejem filozoficnym odnoszącym się do wartości życia doczesnego. mysle ze doczytałas to do konca i wiesz ze wszystko zalezy od BOGA

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #276 dnia: 29 Lut 2012, 23:57:54 »
Przeczytałas i zrozumiałas tak jak chciałas nie napisałem ze TO ROZUM TYLKO JESZCZE DO TEGO POWINNAS DOPISAC ROZUM .ile klas skonczyłem wszystkie ,a ty oceniasz człowieka po ukonczonych klasach .powiem ci ze nie raz spotkałem w zyciu ludzi z wyzszym wykształceniem i procz wiedzy w swojej dziedzinie nie mieli nic do zaprezentowania ,

Z wyższym wykształceniem nigdy nikogo nie spotkałeś ? ahaaaa  ,a kogoś z wykształceniem podstawowym spotkałeś ?
Matko jak tu z kimś takim dyskutować jeśli elementarza nie zna,o naaajprostszych rzeczach nie ma zieloniutkiego pojęcia... aaaa inteligenta na forum gra.

Jak już płacisz tego neta,to może weź się za naukę .Więcej pożytku będziesz miał .
A tak sam siebie na pośmiewisko wystawiasz.

poloniainfo.dk

Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #276 dnia: 29 Lut 2012, 23:57:54 »

Offline Idris

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 45
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #277 dnia: 29 Lut 2012, 23:58:44 »
Asiak kiedy skladalas podanie o mieszkanie w komunie? Bo jak rozumie skladalas. Z tego co sie orientuje na odpowiedz trzeba czekac okolo miesiaca. I czy gdy skladalas podanie opisalas swoja sytuacje? Tylko nie slownie pani przy biurku a pisemnie, cala prawde jaka jest. Chcesz zeby dziecko chodzilo do szkoly w Ishoj i ja to rozumie, ale tak na dluzsza mete co zrobisz jesli mieszkania nie znajdziesz w Ishoj? Moze zastanow sie nad szukaniem w innej miejscowosci. Juz lepiej dla mlodego zmienic szkole niz zyc w chorej atmosferze w domu. I czy ubiegasz sie o børnetilskud?  Piszesz ze nie chcesz prosic o kontanhjelp, super tylko pomysl, masz dziecko, nieciekawa sytuacje mieszkaniowa, no i ile zarobisz pracujac 15 h tygodniowo. Jesli mam byc szczera to bedac w Twojej sytuacji machnela bym reka na dume i sprawdzila co komuna ma do zaoferowania.

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #278 dnia: 29 Lut 2012, 23:58:49 »
Nie wiem co to jest bieta to nie polskie słowo.

Zabłysnąć przed tobą ???Podnieś najpierw swoje IQ ,może wówczas więcej zrozumiesz.
TY NIGDY NIE posunełas palca na inna literke ,ach zapomniałes jestes ideałem .przede mna nie musisz błyszczec ale przed ogolem . a teraz Mala Czarna dobranoc i spokojnej nocki .mozesz teraz klikac ile wejdzie bo taki bestia jak ja idzie lulu .miłych snow i wiecej optymizmu ::)

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #279 dnia: 01 Mar 2012, 00:00:23 »
Asiak kiedy skladalas podanie o mieszkanie w komunie? Bo jak rozumie skladalas. Z tego co sie orientuje na odpowiedz trzeba czekac okolo miesiaca. I czy gdy skladalas podanie opisalas swoja sytuacje? Tylko nie slownie pani przy biurku a pisemnie, cala prawde jaka jest. Chcesz zeby dziecko chodzilo do szkoly w Ishoj i ja to rozumie, ale tak na dluzsza mete co zrobisz jesli mieszkania nie znajdziesz w Ishoj? Moze zastanow sie nad szukaniem w innej miejscowosci. Juz lepiej dla mlodego zmienic szkole niz zyc w chorej atmosferze w domu. I czy ubiegasz sie o børnetilskud?  Piszesz ze nie chcesz prosic o kontanhjelp, super tylko pomysl, masz dziecko, nieciekawa sytuacje mieszkaniowa, no i ile zarobisz pracujac 15 h tygodniowo. Jesli mam byc szczera to bedac w Twojej sytuacji machnela bym reka na dume i sprawdzila co komuna ma do zaoferowania.
o witamy kogos całkiem nowego ,a nasza aisak poszła spac  ::)?

Offline Idris

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 45
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #280 dnia: 01 Mar 2012, 00:03:36 »
Dzieki za powitanie. Owszem zypelnie nowy :)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #281 dnia: 01 Mar 2012, 00:05:37 »
o witamy kogos całkiem nowego ,a nasza aisak poszła spac
no to wrocilam zweby ci odpowiedziec:) ufff
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #282 dnia: 01 Mar 2012, 00:08:43 »
Asiak kiedy skladalas podanie o mieszkanie w komunie? Bo jak rozumie skladalas. Z tego co sie orientuje na odpowiedz trzeba czekac okolo miesiaca. I czy gdy skladalas podanie opisalas swoja sytuacje? Tylko nie slownie pani przy biurku a pisemnie, cala prawde jaka jest. Chcesz zeby dziecko chodzilo do szkoly w Ishoj i ja to rozumie, ale tak na dluzsza mete co zrobisz jesli mieszkania nie znajdziesz w Ishoj? Moze zastanow sie nad szukaniem w innej miejscowosci. Juz lepiej dla mlodego zmienic szkole niz zyc w chorej atmosferze w domu. I czy ubiegasz sie o børnetilskud?  Piszesz ze nie chcesz prosic o kontanhjelp, super tylko pomysl, masz dziecko, nieciekawa sytuacje mieszkaniowa, no i ile zarobisz pracujac 15 h tygodniowo. Jesli mam byc szczera to bedac w Twojej sytuacji machnela bym reka na dume i sprawdzila co komuna ma do zaoferowania.
Idris, wrocilam sie jeszcze sprawdzic, co kto napisal przed snem. Zlozylam 3  tyg temu i opisalam dokladnie. Oczywiscie w kaboie mam zapisane na miejscowosci w okolicy. Praca , dzieki Jomir mam juz wiecej godzin. A o børnetilskud slyszalam ale to chyba jak juz bede miala nowy adres????? A z duma?? Zobaczymy ile bedzie wynosic moja pensja, moze dume schowam moze nie bede musiala  :). Dziekuje serdecznie za pomoc:) Milych snow
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #283 dnia: 01 Mar 2012, 00:12:19 »
Jens, na mieszkania w Ishøj, Greve, Hundige czeka sie okolo 6 miesiecy, a do tego duzo latwiej dostac duze mieszkanie.
Aisek nie moze przyjac zbyt duzego, bo nie otrzyma dofinansowania.
To wszystko, powoduje, ze nie jest tak jak mowisz, ze mozna mieszkanie od reki dostac.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline Idris

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 45
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #284 dnia: 01 Mar 2012, 00:17:02 »
Oczywiscie, ze nie moga dostac mieszkania od reki. Takie dostaja tylko  Ci ktorzy sa juz dluzszy czas w spoldzielniach. Tak naprawde to liczyla bym tylko na komune lub prywatnie. Inna sprawa, ze z prywatnymi sa wieksze koszty. Jomir a to nie jest przypadkiem tak, ze doplata do mieszkania zalezy od dochodu a nie od metrazu? I juz nie pamietam ale wydaje mi sie, ze w przypadku prywatnego wynajmu nie ma doplaty.

poloniainfo.dk

Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #284 dnia: 01 Mar 2012, 00:17:02 »

 

Czy moglby ktos przetlumaczyc zalaczony dunski tekst?

Zaczęty przez core82Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8303
Ostatnia wiadomość 10 Mar 2016, 19:51:30
wysłana przez Emill
gdzie wymienic polski certyfikat na dunski ( wozki widlowe )

Zaczęty przez kumcokDział Hydepark

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 20412
Ostatnia wiadomość 03 Sty 2022, 20:01:03
wysłana przez wafl
jezyk dunski

Zaczęty przez FuzzeDział Edukacja

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 8385
Ostatnia wiadomość 21 Wrz 2017, 13:32:12
wysłana przez Jomir
Ktos pomoze mi przetlumaczyc na jezyk dunski

Zaczęty przez slawomir111Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9141
Ostatnia wiadomość 28 Gru 2016, 14:26:19
wysłana przez slawomir111
Duński odpowiednik polskiego BIK

Zaczęty przez GośćDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 10293
Ostatnia wiadomość 22 Cze 2008, 17:10:55
wysłana przez lolo