poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem  (Przeczytany 150728 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #300 dnia: 01 Mar 2012, 21:30:53 »
 Z przyjemnością seba ale najpierw....Wracając do tematu zanim nasz ptaszek asik znów wyleci,  moje "Aniołki VD" mam kolejne sprawy do rozwiązania.. Czas nagli więc w skrócie

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #301 dnia: 01 Mar 2012, 21:47:44 »
Eeh tam daj spokoj ja to szukam wzruszajacych artykułow ,sie zaraziłem od takiej jednej szajby ucisnionej .Jak dasz rade to poszukaj moze cos w stylu koń uratował proboszcza ... mam doła może jakbyście sie tak rozpisali troche o wyczynach Matki Teresy .Było by świetasko cały weekend jaszcze po relanium to byśmy pisali a szajba by mogła chwalić znanych na forum i kabusewać do nich zbłąkane dusze po porady życiowe
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #302 dnia: 01 Mar 2012, 22:24:45 »
Dlaczego asiaka zewsząd wywalają, przecież w ten sposób wychowa jakiegoś degenerusa  :(
  A skad to mnie niby juz wczesniej wywalono ::)?? Szkoly pokonczylam w terminie, z pracy w Polsce odeszlam (sama!!! bo tu wyjezdzalam) z wieeeeelkim zalem. Moj syn tylko raz w swoim zyciu zmienil miejsce zamieszkania, z Polski na Danie. A moze mowisz na wlasnym przykladzie? No coz, wspolczuje ::)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #303 dnia: 01 Mar 2012, 22:29:14 »
noooom ,prawda  !
PRL był w latach  1952–1989 to chyba uciekła ;) przed prześladowaniami hahahahaha wiesz stan wojenny i te rzeczy ;)

A nie uciekła ona już w 1952 ? Aisak jak było  ?

Nie nie, ja jeszcze za Piasta Kolodzieja ;D. Wicie, rozumicie..... wykopano mnie wtedy do Swena Widlobrodego , bo stosow jeszcze nie wynaleziono a Pan od gilotyny mial sie dopabuse narodzic, hihi
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #304 dnia: 01 Mar 2012, 22:42:07 »
Nie nie, ja jeszcze za Piasta Kolodzieja ;D. Wicie, rozumicie..... wykopano mnie wtedy do Swena Widlobrodego , bo stosow jeszcze nie wynaleziono a Pan od gilotyny mial sie dopabuse narodzic, hihi


Tzn.że ty jesteś Jaśnie Pani Gunhilda   8)

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #305 dnia: 01 Mar 2012, 22:53:29 »
Asiak daj sobie spokoj kobieto ,badz skromniejsza .To taka mała rada dla Ciebie myślę że warta przemyślenia bo po co maja cie rodacy rozpoznawać i syna po kilku minutach rozmowy .Tutaj wbrew pozorom sporo ludzi czyta analizuje i myśli ,potem Ci jeszcze który wyswietli znienacka coś niemiłego w pracy albo po :) Jak ze skóry i kości jesteś jak mówiła Dżomira to zajmij sie sobą  ;)
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #306 dnia: 01 Mar 2012, 22:54:13 »

Tzn.że ty jesteś Jaśnie Pani Gunhilda   8)
[/quote
]Gunhilda , Brunhilda (ta od "przebacz mi, Brunhildooooooooooo!!!),  no i dla swietego spokoju- Anetka, a jakze, hihi 8)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #306 dnia: 01 Mar 2012, 22:54:13 »

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #307 dnia: 01 Mar 2012, 22:57:29 »

Tzn.że ty jesteś Jaśnie Pani Gunhilda   8)
Ty nawiedzona po tramalu juz zmykaj na paciorki bo Cie podam do proboszcza i dostaniesz lanie od mamy
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #308 dnia: 01 Mar 2012, 22:57:48 »
Ale sie rozpisaliscie, z 5 stronic musialam przeczytac i .... i wszystko fajnie, tylko TEN donosny glos krzyczacy, i wmawiania komus, ze jest glupi     nie pasuje do tego watku. Kolejna zadyme  z przeslaniem " na kolana!" wprowadza ... ::)

Aisak, tez widze, pokazuje pazura, ale fakt, ze nie jestes fikcja trzyma Cie tu i nie uciekasz z podkulonym ogonem:) Co sobie z Ta Aneta ubzdurali to ja nie wiem ? :D Ja Ci zycze powodzenia , o! :)


ps. Widze, ze funkcja "Thank You"  podrasowana, i znowu przyznawana , " a co tam , dam Ci " 
Jomir, ta funkcja miala byc z mysla " dziekuje- pomogl , konczac dyskusje" ?? :))) ;D ;D nie no, nie czepiam sie, tylko tak samo dziala jak reputacja wczesniejsza :)

 

Offline Idris

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 45
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #309 dnia: 01 Mar 2012, 23:01:15 »
Przepraszam ale nie wytrzymam z ciekawosci. Kto to jest ta cala Anetka?

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #310 dnia: 01 Mar 2012, 23:02:09 »
tylko co Ci powiem solbej to ma przeciek że jak piszesz tu to też stosujesz priv a to nieładnie ;)
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #311 dnia: 01 Mar 2012, 23:04:59 »
Asiak daj sobie spokoj kobieto ,badz skromniejsza .To taka mała rada dla Ciebie myślę że warta przemyślenia bo po co maja cie rodacy rozpoznawać i syna po kilku minutach rozmowy .Tutaj wbrew pozorom sporo ludzi czyta analizuje i myśli ,potem Ci jeszcze który wyswietli znienacka coś niemiłego w pracy albo po :) Jak ze skóry i kości jesteś jak mówiła Dżomira to zajmij sie sobą  ;)
Dzieki za rade. Ale ja nikogo nie zabilam, ani nie zrobilam krzywdy nikomu... Rozumiem, ze nasi rodacy pasjonuja sie (przynajmniej niektorzy) plotkami i pewnie wskazujac "te tutaj, co to ja Dunczyk wykopal ze swojego zycia, hahhha" nabijaja sobie punkty u wspoltowarzyszy doli lub niedoli. Oki, ich sprawa. Ja nie mam zamiaru kryc sie po norach z tego powodu. Ale rowniez nie nosze wypisane na twarzy, co mnie boli. Zajmowac sie soba nie mam czasu, jak to mowi klasyk: na wszystko jest czas i miejsce...." Teraz zajmuje sie praca, szukaniem mieszkania i rozmowami z paniami w w rozych kommune i nie tylko. Aha i oczywiscie szukaniem mieszkania i ogladaniem tychze...Hmmm ciekawe, ulecialo mi to z pamieci :o 8)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #312 dnia: 01 Mar 2012, 23:08:20 »
ale sie wojna jajników unosi w powietrzu  :)mysle że to zapowiedz na jutro i sobote  :) Bedzie jazda wkońcu ;D ;D sie ruszyło  ;D ;D Małapigmej szykuj plastry na palce do pisania bełkotu maryjnego
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #313 dnia: 01 Mar 2012, 23:15:31 »
Seba sie nudzi ? hahahha :D A zacieki to gdzie masz? Nie rozumiem :-\

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #314 dnia: 01 Mar 2012, 23:34:11 »
Ty nawiedzona po tramalu juz zmykaj na paciorki bo Cie podam do proboszcza i dostaniesz lanie od mamy

Sebuś :) ,ja ci tak ładnie zawsze piszę a ty mnie brzydko wyzywasz?
Ojjjj już cię nie lubię ,doigrałeś się chłopcze !

poloniainfo.dk

Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #314 dnia: 01 Mar 2012, 23:34:11 »

 

Czy moglby ktos przetlumaczyc zalaczony dunski tekst?

Zaczęty przez core82Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8348
Ostatnia wiadomość 10 Mar 2016, 19:51:30
wysłana przez Emill
gdzie wymienic polski certyfikat na dunski ( wozki widlowe )

Zaczęty przez kumcokDział Hydepark

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 21022
Ostatnia wiadomość 03 Sty 2022, 20:01:03
wysłana przez wafl
jezyk dunski

Zaczęty przez FuzzeDział Edukacja

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 8421
Ostatnia wiadomość 21 Wrz 2017, 13:32:12
wysłana przez Jomir
Ktos pomoze mi przetlumaczyc na jezyk dunski

Zaczęty przez slawomir111Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9189
Ostatnia wiadomość 28 Gru 2016, 14:26:19
wysłana przez slawomir111
Duński odpowiednik polskiego BIK

Zaczęty przez GośćDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 10428
Ostatnia wiadomość 22 Cze 2008, 17:10:55
wysłana przez lolo