poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem  (Przeczytany 150644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #345 dnia: 02 Mar 2012, 23:59:13 »
fajne jak aisak dostepna to irdys nie .to dobre ;D

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #346 dnia: 03 Mar 2012, 00:04:41 »
Dziekuje Ci za to, ze kolejny raz pisze, nie uwazam, ze jestem swieta, wrecz przeciwnie. Ale poprosilam o pomoc, konkretna. Po to istnieje to forum, czy nie, jesli Ci przeszkadza moja osoba, nie wchodz, nie sledz, nie komentuj. Ale widze, ze jednak chec dokopania, anonimowego , zawsze bedzie przewazac w wiekszosci naszych rodakow. Czujesz sie lepiej ? To super , dzieki:)
nas normalnych jest tu wiecej i od dawna .ty nie wchodz .warunki stawiaj swojemu partnerowi jak takowy istniał .nie masz takiej sytuacji i robisz popeline na forum .nudzi ci sie ? .zawsze w Dani jak ktos potrzebuje pomocy to ja dostaje z roznych instytucji dziwne ze ty nie mozesz jej dostac .masz rozdwojenie jazni czy co ?uporzadkuj sie kobieto.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #347 dnia: 03 Mar 2012, 00:13:23 »
nas normalnych jest tu wiecej i od dawna .ty nie wchodz .warunki stawiaj swojemu partnerowi jak takowy istniał .nie masz takiej sytuacji i robisz popeline na forum .nudzi ci sie ? .zawsze w Dani jak ktos potrzebuje pomocy to ja dostaje z roznych instytucji dziwne ze ty nie mozesz jej dostac .masz rozdwojenie jazni czy co ?uporzadkuj sie kobieto.
"Zawsze", "ktos",  " z roznych"... a co to za ogolniki?? Podaj konkretnie, to ja konkretnie odpowiem, co i gdzie i dlaczego mi odpowiedziano odmownie?. Kojarzysz-jestem tu dopabuse 8 miesiecy, nie mialam stalej pracy tylko vikariat.. A rozkazy?? Wlasnej zonie,(jesli takowa istnieje), jesli pozwoli:). Poza tym zapominasz, jestes w Danii a tu nawet "nienormalnym", jak raczyles mnie okreslic w sposob mile zakamuflowany, nalezy sie szacunek a przynajmniej pozostawienie ich w swietym spokoju, jesli nic konstruktywnego nie potrafisz doradzic.
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #348 dnia: 03 Mar 2012, 00:15:16 »
nas normalnych jest tu wiecej i od dawna .ty nie wchodz .warunki stawiaj swojemu partnerowi jak takowy istniał .nie masz takiej sytuacji i robisz popeline na forum .nudzi ci sie ? .zawsze w Dani jak ktos potrzebuje pomocy to ja dostaje z roznych instytucji dziwne ze ty nie mozesz jej dostac .masz rozdwojenie jazni czy co ?uporzadkuj sie kobieto.

Polecam lekture regulaminu forum, zwlaszcza § 3.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #349 dnia: 03 Mar 2012, 00:20:35 »
Dziekuje Ci za to, ze kolejny raz pisze, nie uwazam, ze jestem swieta, wrecz przeciwnie. Ale poprosilam o pomoc, konkretna. Po to istnieje to forum, czy nie, jesli Ci przeszkadza moja osoba, nie wchodz, nie sledz, nie komentuj. Ale widze, ze jednak chec dokopania, anonimowego , zawsze bedzie przewazac w wiekszosci naszych rodakow. Czujesz sie lepiej ? To super , dzieki:)
to aisiak probuje stawiac warunki ze ma ktos nie wchodzic,nie sledzic ,wiec ja  dałem jej kontre .forum tak jest po to by pomagac ale NAPRAWDE TYM KTORZY TEJ POMOCY POTRZEBUJA,

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #350 dnia: 03 Mar 2012, 00:21:27 »
Polecam lekture regulaminu forum, zwlaszcza § 3.
ONA SAMA DAJE RADY ZEBY NIE WCHODZIC NA FORUM I NIE SLEDZIC . ::)

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #351 dnia: 03 Mar 2012, 00:21:37 »
nas normalnych jest tu wiecej i od dawna .ty nie wchodz .warunki stawiaj swojemu partnerowi jak takowy istniał .nie masz takiej sytuacji i robisz popeline na forum .nudzi ci sie ? .zawsze w Dani jak ktos potrzebuje pomocy to ja dostaje z roznych instytucji dziwne ze ty nie mozesz jej dostac .masz rozdwojenie jazni czy co ?uporzadkuj sie kobieto.

Masz rację  ‘’NORMALNYCH ‘’ czyli rozwodnicy ,których żona wywaliła na zbity pysk,
alkoholicy ,którzy w amoku alkoholowym coś bredzą ,niektórzy z tych  ‘’normalnych ‘’ mają kochankę w dk i żonę w pl.,oraz ci ‘’normalni ‘’którym molestowanie dziecka się podoba ,albo tacy jak ty i Hildzia starzy frustraci ,którzy anonimowo wpadają na wątki aby zatruć innym życie ...w końcu płacisz za internet to możesz ,prawda ?

Ot cała drużyna ‘’ NORMALNYCH ‘’ ...
 

poloniainfo.dk

Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #351 dnia: 03 Mar 2012, 00:21:37 »

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #352 dnia: 03 Mar 2012, 00:29:50 »
"Zawsze", "ktos",  " z roznych"... a co to za ogolniki?? Podaj konkretnie, to ja konkretnie odpowiem, co i gdzie i dlaczego mi odpowiedziano odmownie?. Kojarzysz-jestem tu dopabuse 8 miesiecy, nie mialam stalej pracy tylko vikariat.. A rozkazy?? Wlasnej zonie,(jesli takowa istnieje), jesli pozwoli:). Poza tym zapominasz, jestes w Danii a tu nawet "nienormalnym", jak raczyles mnie okreslic w sposob mile zakamuflowany, nalezy sie szacunek a przynajmniej pozostawienie ich w swietym spokoju, jesli nic konstruktywnego nie potrafisz doradzic.
SIEDZISZ ,NARZEKASZ ,BIADOLISZ A JUZ CORAZ WIECEJ LUDZI SIE POZNAJE NA TOBIE.siedzisz klikasz ,madrzysz sie .jak facet moze wytrzymac z taka kobieta?klikasz tylko  i nic wiecej .ja bym cie z doplata nie chciał .pisze powaznie .tu ci zle tam cie nie chca  co jest zastanow sie najpierw nad soba.nikt ci nie chce w urzedach pomoc dziwne troche no NIE? ,CZY BYŁAS NA URLOPIE Z MAŁA CZARNA.BO CIEBIE I JEJ NIOE BYŁO W TYM SAMYM CZASIE .to tez dobre no nie ::)

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #353 dnia: 03 Mar 2012, 00:31:35 »
Masz rację  ‘’NORMALNYCH ‘’ czyli rozwodnicy ,których żona wywaliła na zbity pysk,
alkoholicy ,którzy w amoku alkoholowym coś bredzą ,niektórzy z tych  ‘’normalnych ‘’ mają kochankę w dk i żonę w pl.,oraz ci ‘’normalni ‘’którym molestowanie dziecka się podoba ,albo tacy jak ty i Hildzia starzy frustraci ,którzy anonimowo wpadają na wątki aby zatruć innym życie ...w końcu płacisz za internet to możesz ,prawda ?

Ot cała drużyna ‘’ NORMALNYCH ‘’ ...
 
nie widze cie w tym szeregu ,przykro mi. naprawde. ::)

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #354 dnia: 03 Mar 2012, 00:32:32 »
o a teraz aisiak nie ma a jest mała czarna  ::)

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #355 dnia: 03 Mar 2012, 00:34:27 »
do małej czarnej[/quote]no ja płace a ty ciagniesz z darmowki?

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #356 dnia: 03 Mar 2012, 00:36:44 »
o a teraz aisiak nie ma a jest mała czarna  ::)

Masz atak frustracji ? W tym wieku już nic ci nie pomoże.
Starość nie radość ,w głowie nie tak ...sumienie brudne...jedynie Hildeczce się spodobasz.
Zresztą ona tak publicznie  żałowała cię biedny Jens hahahahahaha  aj biedny stary Jens

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #357 dnia: 03 Mar 2012, 00:38:22 »
nie widze cie w tym szeregu ,przykro mi. naprawde. ::)


Ale ty tam ze swoją HILDUSIĄ pasujesz jak ulał.

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #358 dnia: 03 Mar 2012, 00:41:31 »
Masz atak frustracji ? W tym wieku już nic ci nie pomoże.
Starość nie radość ,w głowie nie tak ...sumienie brudne...jedynie Hildeczce się spodobasz.
Zresztą ona tak publicznie  żałowała cię biedny Jens hahahahahaha  aj biedny stary Jens
ty z bezradnosci to juz nie wiesz co pisac .nie wiesz ile kto ma lat a sie wymadrzasz .zajmij sie mezem i pociechami ,albo lekture do szkoly przeczytaj .zrob cos pozyytecznego dla siebie i rodziny .nie mam ochoty z toba pisac i odbij hipokrytko ode mnie .nie dostaniesz oklaskow bo nie ma za co. dobranoc.szarych snow tylko dla ciebie ,bo na kolorowe trzeba zasłuzyc

jens

  • Gość
Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #359 dnia: 03 Mar 2012, 00:42:49 »

Ale ty tam ze swoją HILDUSIĄ pasujesz jak ulał.
od tego momentu twoje posty beda przeze mnie IGNOROWANE :P

poloniainfo.dk

Odp: Dunski partner wyrzucil mnie z domu z dzieckiem
« Odpowiedź #359 dnia: 03 Mar 2012, 00:42:49 »

 

Czy moglby ktos przetlumaczyc zalaczony dunski tekst?

Zaczęty przez core82Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8303
Ostatnia wiadomość 10 Mar 2016, 19:51:30
wysłana przez Emill
gdzie wymienic polski certyfikat na dunski ( wozki widlowe )

Zaczęty przez kumcokDział Hydepark

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 20404
Ostatnia wiadomość 03 Sty 2022, 20:01:03
wysłana przez wafl
jezyk dunski

Zaczęty przez FuzzeDział Edukacja

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 8385
Ostatnia wiadomość 21 Wrz 2017, 13:32:12
wysłana przez Jomir
Ktos pomoze mi przetlumaczyc na jezyk dunski

Zaczęty przez slawomir111Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9141
Ostatnia wiadomość 28 Gru 2016, 14:26:19
wysłana przez slawomir111
Duński odpowiednik polskiego BIK

Zaczęty przez GośćDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 10291
Ostatnia wiadomość 22 Cze 2008, 17:10:55
wysłana przez lolo