poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)  (Przeczytany 146468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adriana1983

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +13/-27
SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« dnia: 03 Lut 2012, 13:32:21 »
Mam pytanie gdzie na terenie Roskidle, Kopehagi sa sex shopy z miare przystenymi cenami? Jesli ktos cos wie prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje.

Gazeciarz

  • Gość
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lut 2012, 13:48:26 »
Polecam sprawdzony sklepik internetowy...szybkie dostawy.
http://www.sexshop2000.dk/dansk/default.asp

Offline adriana1983

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +13/-27
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lut 2012, 14:31:11 »
ja bym wolala taki nie internetowy co moge zobaczyc sama i dotknac tego co chicalabym kupic ;-) kota w worku nie kupie hahaha stronke sprawdzilam ciekawa jest nawet. ale wciaz wole jendak pojechac, zobaczyc dotknac, moze nie bardzo przetestowac na miejscu hahaha ale  widziec co kupuje ;-)

JULIA1964

  • Gość
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lut 2012, 14:37:54 »
w bilce w pasazu jest ;D

Offline adriana1983

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +13/-27
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Lut 2012, 14:41:27 »
w kotrej bilce i gdzie ja jestem spoza kbh. wiec woalabym jakis dokladniejszy adresik :-)

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Lut 2012, 17:09:13 »
nie lubisz neta ale polecam ci 62u2.dk ale robilam zakupy i jestem bardzo zadowolona...ceny nie wygorowane oraz bardzo szybka dostawa...
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Lut 2012, 17:13:32 »
ulica Borups Alle w KBH


a i tu masz adresy gdzie sa inne
http://www.degulesider.dk/de-gule-sider/Roskilde/q_Sexshops/1/
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

poloniainfo.dk

Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Lut 2012, 17:13:32 »

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Lut 2012, 18:17:36 »
Eee tam chiński plastyk od którego można tylko uczulenia dostać...... Czy wysypka kogoś jeszcze podnieca?........... Ja na ten przykład jak mnie najdzie chcica  to zakupy robię w markecie, już po wejściu kieruję się w jedną stronę (żółte, pomarańczowe, zielone i czerwone).   Czy jest ktoś kogo nie poruszają melony, arbuzy, cytrusy i karczochy a dla pań ogórki banany i bakłażany  :D                 Tak Tak Tak........ Tak obłowiony  (przy kasie spocony) kieruje się do sąsiadki  :-X znaczy żony.    A ona sąsia....ups żona tak tym widokiem uszczęśliwiona natychmiast bierze mnie  w ramiona.          I tak robimy orgie jak dziki  "uważając żeby skończyć zanim wróci jej stary z fabryki " :P                                                               NATURALNE JEST NAJLEPSZE
« Ostatnia zmiana: 03 Lut 2012, 18:28:27 wysłana przez vordingborg »

Offline adriana1983

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +13/-27
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Lut 2012, 18:22:18 »
ale macie pomysly  :-))) no z ogorkiem nie probowalam hahaha mam wibratorki, ale potrzebne mi sa inne zabaweczki, jak kostiumy itp. to sie zawsze przydaje na gorace noce ;-) ach takie przebieranki dopabuse rozgrzewaja facetow ;-)  bo rozebrac sie jak do rosolu to mozna zawsze ale przebrac sie i miec zabawe to juz cos innego, do tego szpileczki, ponczoszki , i podwiazki i pan az sie gotuje nam ;-)

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Lut 2012, 18:27:08 »
adri zgadzam sie w pelni..poza tym od roznego rodzaju zabawek nie dostalam jeszcze uczulenia ani ja ani moj maz ani moje kolezanki :P
poza tym wszystko jest dozwolone w sexie i wszystkiego trzeba sprobowac a to dobra zabawa..:)
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

Offline adriana1983

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +13/-27
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Lut 2012, 18:32:49 »
ja tez nie dostalam ale wiem ze wibratory zrobione z gumy skoropodebnej sa kiepskie w uzyciu, sypia sie, mimo pudrowania ich , po miesiecznym uzytkowaniu od czasu do czasu zaczal mi sie sypac, i zaczely robic sie dziury , bo sadze ze to latex, ale kiepskiej jakosci. a jednak kalczukowe sa lepsze, tak mi sie wydaje. za to mam plany na przyszlosc i bede musiala sobie kupic cos fajniejszego, za to mam kajdanki zjadliwe, nie wiem z czego sa, ale moj ex kiedys jak dobral sie do nich to zamiast sexu zzeral mi kajdanki :-)))

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Lut 2012, 18:38:02 »
hahhahaa ale choc mu smakowaly??
ja niedlugo planuje powrot do roskilde tym razem na stale juz...ale zakupy dalej robie tylko tam..poza tym troche mi bzykania brakuje a niestety maz wciaz tam sam..wiec zabawaki to jedyna metoda jak na razie zeby sobie humor poprawic :P
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

Offline adriana1983

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: +13/-27
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Lut 2012, 18:48:36 »
ja nie probowalam ponoc truskawkowe byly, zjadl cale :-))) a ze mu posmakowaly to i ochota mu minela :-( mi tez brakuje, ale poki co jestem sama  mam za to na oku kogos wiec tak sobie przyszlosciowo planuje zakup zabaweczek w wiekszej ilosci i czegos do przebrania :-))) w koncu i w lozku trzeba byc kreatywnym, jak to lecial text w lejdis : ''dupa rusz''

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Lut 2012, 18:51:08 »
ja tez nie dostalam ale wiem ze wibratory zrobione z gumy skoropodebnej sa kiepskie w uzyciu, sypia sie, mimo pudrowania ich , po miesiecznym uzytkowaniu od czasu do czasu zaczal mi sie sypac, i zaczely robic sie dziury , bo sadze ze to latex, ale kiepskiej jakosci. a jednak kalczukowe sa lepsze, tak mi sie wydaje. za to mam plany na przyszlosc i bede musiala sobie kupic cos fajniejszego, za to mam kajdanki zjadliwe, nie wiem z czego sa, ale moj ex kiedys jak dobral sie do nich to zamiast sexu zzeral mi kajdanki :-)))
Coś mi się przypomniało, jak radził kiedyś Adam Słodowy "Żeby wibratory się nie sypały i nie psuły muszą być wykonane ze świńskiej skóry"  :D  ps. +
« Ostatnia zmiana: 03 Lut 2012, 19:27:28 wysłana przez vordingborg »

Offline willy

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 90
  • Wiadomości: 1622
  • Reputacja: +37/-31
  • Płeć: Mężczyzna
  • JMP $E477
    • Status GG
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Lut 2012, 22:17:20 »
Ze sklepów online ten polecam.  http://www.orion-erotik.dk/
Ceny przystępne. I właśnie zobaczyłem że ma sklepy w Danii.  http://www.orion.eu/ueber-orion/maps-filialen/index.php?sprache=en&land=dk&translation=true
"Broń jest narzędziem strachu.
Nie przystoi Mędrcowi."

poloniainfo.dk

Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Lut 2012, 22:17:20 »

 

Agencja Pośrednictwa Pracy CROCO DIM - wie ktoś coś o tym?

Zaczęty przez skowronDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 16684
Ostatnia wiadomość 14 Cze 2012, 09:23:01
wysłana przez kingamagda
Szwecja wygrała Eurowizję w tym roku:)

Zaczęty przez RybkaWillegoDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3500
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2012, 22:02:31
wysłana przez piotr1
co wy o tym myslicie?

Zaczęty przez neletopDział Odense

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9468
Ostatnia wiadomość 31 Mar 2009, 17:14:35
wysłana przez janusz Odense
Jak sie odnalezc w tym miescie?

Zaczęty przez HerlevDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3923
Ostatnia wiadomość 05 Lis 2009, 15:15:05
wysłana przez RybkaWillego
Czy warto zaryzykować z tym pracodawcą? MAREMA (PL) - Hoved Rent (DK)

Zaczęty przez elbaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8685
Ostatnia wiadomość 23 Kwi 2008, 23:40:42
wysłana przez andrzej1