poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)  (Przeczytany 150036 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #120 dnia: 04 Lip 2013, 13:07:57 »
Jak zwykle niepowazny teoretyk  ;D ;D ;D

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #121 dnia: 04 Lip 2013, 13:41:04 »
Jak zwykle niepowazny teoretyk  ;D ;D ;D
Jak Ty dobrze mnie znasz... ;) 8).
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #122 dnia: 04 Lip 2013, 18:45:21 »
A ja z gumowych kaczek już wyrosłem  ::)
Ja bym chciał z dwoma babami legalnie i one też by chciały   :-* :-* tyle że w kommune mówią NIE  :(
Albo jedna baba albo jeden gej  :P w dup jeb pipipipi ana demokracja
 Przecież to nietolerancja i prześladowanie mniejszości seksualnych  >:(

varszafiak

  • Gość
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #123 dnia: 04 Lip 2013, 19:13:14 »
Spróbuj dopłacić  6 koron bedziesz mial powiększony zestaw.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #124 dnia: 04 Lip 2013, 20:41:57 »
Eeee, panowie... No i czego tu sie uczyc... ::) :D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #125 dnia: 05 Lip 2013, 02:36:34 »
Jak Ty dobrze mnie znasz... ;) 8).

Znam  ??? ? A po co mi ta bieda???

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #126 dnia: 05 Lip 2013, 10:29:14 »
I sie temat nie rozwija... :(
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #126 dnia: 05 Lip 2013, 10:29:14 »

Krakers

  • Gość
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #127 dnia: 05 Lip 2013, 14:28:39 »
I sie temat nie rozwija... :(

No właśnie aisaki, a co Ty taka milczka jesteś? - normalnie Pani nie poznaję!  :P  ;)

No dobra, to ja coś dorzucę, może wywołam dyskusję :D
Piszą (dwie Panie ;) ), że można mówić o wszystkim, że Polacy to tacy na anty, że dla nich to temat tabu - a ja powiem tak - pisać o wszystkim na forum (czy też mówić innym), by przedstawiać jakieś informacje nieznajomym ludziom na temat tego, co najbliższe - najważniejsze między dwojgiem kochających się ludzi / partnerów / małżonków? Nie wyobrażam sobie pisać o tym, co łączy mnie i moją (potencjalną :D) partnerkę, bo nie są to sprawy tabu, ale są to sprawy intymne, które pozostają między mną a nią (prezcież to z nią się dzielę wszystkim a reszta mnie nie za bardzo interesuje, bo to ona jest najważniejsza), nie interesuje mnie to, by przekazać te informacje innym, bo niejako wówczas znika więź, intymność, coś, co łączy, a staje się to wszystko nic nie warte. Nie wiem jakie relacje występują między partnerami, którzy są tak otwarci, ale co tam może być wielkiego, jeśli jednemu z partnerów w głowie to, by dotykać, całować, pieścić :-X, wsadzać, wysadzać :D ... (w) inną osobę, bo ... partner/ka się znudziła? Jeśli jest odpowiednia więź to partner/ka nigdy się nie znudzi i nie trzeba żadnych przebieranek, bo czas spędzany na wspólnej bliskości z ukochaną osobą jest jednym z najpiękniejszych doznań, jakich człowiek może doświadczyć  8) ;)
- am i just fuckin' with ya? :D

Pewnie, że każdy jest inny, jak ktoś to traktuje jako sport, bzykanie - proszę bardzo, mnie nic do tego, tylko bez moralizatorskich tekstów jacy to inni są dziwni.

no to ja cos dodam od siebie  do panow bo w wiekszosci to was sie tyczy panowie . mala statystyka, co rok rozwodzi sie co 4 malzenstwo, co 3 para rozpada sie zanim minie 2 lata, powod w wiekszosci nudny sex, na ktory narzekaja mezczyzni. I tu nie chodzi o te same pozycje, ale chodzi o  brak urozmaicenia w sypialni.

 - to nie ma racji bytu, taki tekst nigdy się nie obroni, bo jak ktoś tworzy związek oparty głównie na seksie to już z góry jest skazany na porażkę, zatem przykład tak nietrafiony niczym krótkie spodenki i obcisła koszulka w przypadku J.K. ;) Jesteście sobie w stanie wyobrazić partnera, który jest dla Was całym światem, za którym szalejecie, bo łączy Was niesamowita więź, do tego przeogromnie pociąga Was seksualnie i to ... że nie macie ochoty by Was dotykał? - te dwie sprawy nie idą w parze, jak ktoś jest znudzony to znaczy, że coś przestało funkcjonować.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #128 dnia: 05 Lip 2013, 15:33:35 »
Krakers, amen  :).
Myślę tak samo  :)


...hm...to sobie podyskutowaliśmy  ;) 8)
" Polak gorszego sortu"

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #129 dnia: 05 Lip 2013, 17:28:04 »
E tam  przy jednej dziurze nawet kot by zdechł :P ponoć
Wprawdzie niektórym partnerką model 2 plus 1 się nie podobał, ale tym szybko udało się znaleźć nowych partnerów

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #130 dnia: 05 Lip 2013, 18:09:01 »
No właśnie aisaki, a co Ty taka milczka jesteś? - normalnie Pani nie poznaję!  :P  ;)

No dobra, to ja coś dorzucę, może wywołam dyskusję :D
Piszą (dwie Panie ;) ), że można mówić o wszystkim, że Polacy to tacy na anty, że dla nich to temat tabu - a ja powiem tak - pisać o wszystkim na forum (czy też mówić innym), by przedstawiać jakieś informacje nieznajomym ludziom na temat tego, co najbliższe - najważniejsze między dwojgiem kochających się ludzi / partnerów / małżonków? Nie wyobrażam sobie pisać o tym, co łączy mnie i moją (potencjalną :D) partnerkę, bo nie są to sprawy tabu, ale są to sprawy intymne, które pozostają między mną a nią (prezcież to z nią się dzielę wszystkim a reszta mnie nie za bardzo interesuje, bo to ona jest najważniejsza), nie interesuje mnie to, by przekazać te informacje innym, bo niejako wówczas znika więź, intymność, coś, co łączy, a staje się to wszystko nic nie warte. Nie wiem jakie relacje występują między partnerami, którzy są tak otwarci, ale co tam może być wielkiego, jeśli jednemu z partnerów w głowie to, by dotykać, całować, pieścić :-X, wsadzać, wysadzać :D ... (w) inną osobę, bo ... partner/ka się znudziła? Jeśli jest odpowiednia więź to partner/ka nigdy się nie znudzi i nie trzeba żadnych przebieranek, bo czas spędzany na wspólnej bliskości z ukochaną osobą jest jednym z najpiękniejszych doznań, jakich człowiek może doświadczyć  8) ;)
- am i just fuckin' with ya? :D

Pewnie, że każdy jest inny, jak ktoś to traktuje jako sport, bzykanie - proszę bardzo, mnie nic do tego, tylko bez moralizatorskich tekstów jacy to inni są dziwni.

 - to nie ma racji bytu, taki tekst nigdy się nie obroni, bo jak ktoś tworzy związek oparty głównie na seksie to już z góry jest skazany na porażkę, zatem przykład tak nietrafiony niczym krótkie spodenki i obcisła koszulka w przypadku J.K. ;) Jesteście sobie w stanie wyobrazić partnera, który jest dla Was całym światem, za którym szalejecie, bo łączy Was niesamowita więź, do tego przeogromnie pociąga Was seksualnie i to ... że nie macie ochoty by Was dotykał? - te dwie sprawy nie idą w parze, jak ktoś jest znudzony to znaczy, że coś przestało funkcjonować.

Wzniosły, teoretyczny i patetyczny wpis.
Dlaczego mam nie napisac co lubie? Moze to sie komus w przyszłosci przyda? Moze ktos ma podobne upordobania itd.
Nikt tu nie opisuje personalnie, dokładnie, kto z kim i w jakiej sytuacji i co.
Krakers, Rydzyk by tego lepiej nie ujał niz Ty  ;D
Natomiast bujać w obłokach kazdy moze  ;)

Krakers

  • Gość
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #131 dnia: 05 Lip 2013, 18:49:06 »
patetyczny wpis.
- uważamy na literki, bo to oczywiste, że miało być "apetyczny"! :D

Wzniosły, teoretyczny i patetyczny wpis.
Krakers, Rydzyk by tego lepiej nie ujał niz Ty  :D
Natomiast bujać w obłokach kazdy moze  ;)
yyy ... w taki sposób to sobie nie podyskutujemy :(

Poza tym:
Dlaczego mam nie napisac co lubie? Moze to sie komus w przyszłosci przyda? Moze ktos ma podobne upordobania itd.
- a to już innych nie dotyczy?  :-X

Śmiało możesz pisać co lubisz, dlaczego to lubisz, dlaczego nie lubisz inaczej, dlaczego polecasz to co lubisz, czego nie lubisz - wątek będzie rósł, dyskusja się rozwinie :) ... a każdy sobie jakieś wnioski tam wysunie ... o! - albo coś doda, zapyta, by zrozumieć, będzie chciał poznać dlaczego, po co, może jakieś podpowiedzi, itp. :)
« Ostatnia zmiana: 05 Lip 2013, 19:05:13 wysłana przez Krakers »

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #132 dnia: 05 Lip 2013, 20:23:05 »
Twoj wpis nie traktuje o dyskusji, a jedynie o wyrazeniu swego kategorycznego zapatrywania na sprawe, wiec nie rozumiem dlaczego piszesz, ze w ten sposob sobie nie podyskutujemy ??? ::) pewnie, ze nie  :)
Natomiast jezeli chcesz zadawac pytania komukolwiek dlaczego lubi tak lub inaczej, sam nie uczestniczac aktywnie, wymieniajac doswiadczenia, nie oczekuj odpowiedzi  ;) 8)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #133 dnia: 05 Lip 2013, 21:00:28 »
No właśnie aisaki, a co Ty taka milczka jesteś? - normalnie Pani nie poznaję!  :P  ;)

No dobra, to ja coś dorzucę, może wywołam dyskusję :D
Piszą (dwie Panie ;) ), że można mówić o wszystkim, że Polacy to tacy na anty, że dla nich to temat tabu - a ja powiem tak - pisać o wszystkim na forum (czy też mówić innym), by przedstawiać jakieś informacje nieznajomym ludziom na temat tego, co najbliższe - najważniejsze między dwojgiem kochających się ludzi / partnerów / małżonków? Nie wyobrażam sobie pisać o tym, co łączy mnie i moją (potencjalną :D) partnerkę, bo nie są to sprawy tabu, ale są to sprawy intymne, które pozostają między mną a nią (prezcież to z nią się dzielę wszystkim a reszta mnie nie za bardzo interesuje, bo to ona jest najważniejsza), nie interesuje mnie to, by przekazać te informacje innym, bo niejako wówczas znika więź, intymność, coś, co łączy, a staje się to wszystko nic nie warte. Nie wiem jakie relacje występują między partnerami, którzy są tak otwarci, ale co tam może być wielkiego, jeśli jednemu z partnerów w głowie to, by dotykać, całować, pieścić :-X, wsadzać, wysadzać :D ... (w) inną osobę, bo ... partner/ka się znudziła? Jeśli jest odpowiednia więź to partner/ka nigdy się nie znudzi i nie trzeba żadnych przebieranek, bo czas spędzany na wspólnej bliskości z ukochaną osobą jest jednym z najpiękniejszych doznań, jakich człowiek może doświadczyć  8) ;)
- am i just fuckin' with ya? :D

Pewnie, że każdy jest inny, jak ktoś to traktuje jako sport, bzykanie - proszę bardzo, mnie nic do tego, tylko bez moralizatorskich tekstów jacy to inni są dziwni.

 - to nie ma racji bytu, taki tekst nigdy się nie obroni, bo jak ktoś tworzy związek oparty głównie na seksie to już z góry jest skazany na porażkę, zatem przykład tak nietrafiony niczym krótkie spodenki i obcisła koszulka w przypadku J.K. ;) Jesteście sobie w stanie wyobrazić partnera, który jest dla Was całym światem, za którym szalejecie, bo łączy Was niesamowita więź, do tego przeogromnie pociąga Was seksualnie i to ... że nie macie ochoty by Was dotykał? - te dwie sprawy nie idą w parze, jak ktoś jest znudzony to znaczy, że coś przestało funkcjonować.
Dzizas, a ja sie wrecz przerazilam :o :D! Taka otwartosc, to cos niespotykanego u Ciebie, ciacho... ;)

I dziekuje, ze ozywiles temat :).

I prawie, jak u betti, amen, ALE:

Oczywiscie, nie ma opcji na opowiesci osobiste/intymne.... przynajmniej dla mnie, to jest moje i tylko moje. No... i moze mojego hipotetycznego partnera 8).

Ale z drugiej strony rozumiem, ze ktos moze miec zupelnie inne, odmienne spojrzenie na te kwestie, w mysl zasady: Nic, co ludzkie.... Wiec nie oceniam, czy lepsze, czy gorsze niz moje spojrzenie na..., po prostu, nie moja bajka...

Ciacho, to bardzo romantyczne, co piszesz o bliskosci i wiecznym pociagu seksualnym bliskich sobie osob i ja osobiscie tak bym sobie zyczyla, ale... tak dzieje sie tylko w bajkach i... Shreku, moze ;). Jak kazde uczucie, emocje jest to sterowane w naszym organizmie hormonami, ktorych czasem jest bardzo duzo, a czasem... wrecz przeciwnie. Super, gdyby zawsze to bylo na max wysokim poziomie ::), ale przypuszczam, ze nasz madry organizm wie, co robi, ze nie zalewa nas hormonami przez 24h/doba 365 dni w roku. I zwiazane jest to z roznymi sprawami...

Co do nudy w zwiazku, czy tez pewnego zobojetnienia... No tez nie oszukujmy sie, to sie pojawia w najlepszych zwiazkach i to jest naturalne. Ale wydaje mi sie, ze wlasnie w tym momencie, trzeba szukac (i to chyba nie jest wg mnie naganne) czegos, co spowoduje, ze przypomnimy sobie, dlaczego jestesmy z tym a nie innym partnerem, co takiego bylo na poczatku, ze oszalelismy... z emocji 8) i ROZMAWIAC. Bo przeciez to, co najlepsze :D w zwiazku, pozadanie, namietnosc, to rodzi sie w glowie... Bez wspolnej rozmowy, kompromisu i... to moja sprawdzona recepta: dotyku (zgadzam sie ciacho :) ), taki zwiazek na pewno nie przetrwa kryzysu.

No bo chyba to naturalne, ze sex jest..eeee... bardzo waznym, elementem udanego zwiazku....
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #134 dnia: 05 Lip 2013, 21:15:16 »
No bo chyba to naturalne, ze sex jest..eeee... bardzo waznym, elementem udanego zwiazku....
No chyba że ktoś ma 3 tygodniowe migreny  ??? I tu znowu związki 2 plus1 górą  ;D ;D ;D

poloniainfo.dk

Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #134 dnia: 05 Lip 2013, 21:15:16 »

 

Agencja Pośrednictwa Pracy CROCO DIM - wie ktoś coś o tym?

Zaczęty przez skowronDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 16862
Ostatnia wiadomość 14 Cze 2012, 09:23:01
wysłana przez kingamagda
Szwecja wygrała Eurowizję w tym roku:)

Zaczęty przez RybkaWillegoDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3574
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2012, 22:02:31
wysłana przez piotr1
co wy o tym myslicie?

Zaczęty przez neletopDział Odense

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9623
Ostatnia wiadomość 31 Mar 2009, 17:14:35
wysłana przez janusz Odense
Jak sie odnalezc w tym miescie?

Zaczęty przez HerlevDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4008
Ostatnia wiadomość 05 Lis 2009, 15:15:05
wysłana przez RybkaWillego
Czy warto zaryzykować z tym pracodawcą? MAREMA (PL) - Hoved Rent (DK)

Zaczęty przez elbaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8813
Ostatnia wiadomość 23 Kwi 2008, 23:40:42
wysłana przez andrzej1