poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)  (Przeczytany 148751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #165 dnia: 07 Lip 2013, 12:28:58 »
Żeby nie byc na ś, zapodam kilka info fakt, ze cytowane nieco z innego forum tematycznego na ten temat ale przeczytałem i podzielam zawarte tam niektore tresci, ponadto moze osmieli to dyskusje na tym forum  ;)

Czy dla mezczyzn seks do konca zycia z jedna jest meczarnia???
http://pytamy.pl/title,czy-dla-mezczyzny-seks-do-konca-zycia-z-jedna-kobieta-to-meczarnia,pytanie.html?_ticrsn=5&smclgnzlticaid=610e69

Fetysze z cyklu w łóżkowych kuluarach :
http://zieloneoliwki.bloog.pl/id,337411128,title,W-lozkowych-kuluarach,index.html?smoybbtticaid=610e6c

Czy prezerwatywy nadaja sie do recyklingu???
http://pytamy.pl/title,czy-prezerwatywy-nadaja-sie-do-recyklingu,pytanie.html

Jak załozyc facetowi prezerwatywe? skad wiedziec ktory rozmiar?
http://pytamy.pl/title,jak-zalozy-facetowi-prezerwatywe-sk-d-wiedziec-ktory-rozmiar,pytanie.html

Co lubicie robic podczas gry wstepnej?
http://pytamy.pl/title,co-lubicie-robi-podczas-gry-wst-pnej,pytanie.html
dla zaciekawienia cytat z jednego z forumowiczow :
i to wlasnie mowi prawdziwy facet chodzi mi o tekst nad hehehe koles wie co dobre.Cizeko taka laske znalesc,czasem pozory myla bo sunia ktora wyglada jak laska przy drodze wcale nie musi sie tak walic jak one a przewaznie takie skromne male myszeczki gdzie bym bym za nic nie pomyslal ze ona pff tak?.hehehe.poprostu w sypialni wymiata a w zyciu spokojna i ugodowa z taka to mozna zyc i o takiej kazdy facet pewniemarzy,a nie wampir energetyczny.

Njdziwniesze zgony podczas sexu! Tak, tak, tak sie tez zdarza  ;)
http://facet.wp.pl/kat,1007823,wid,15778507,wiadomosc.html

Na co kobiety patrza u mezczyzn?
http://pytamy.pl/title,na-co-kobiety-patrz-u-m-czyzn,pytanie.html

W jakim wieku odbyliscie pierwszy kontakt płciowy?
http://pytamy.pl/title,w-jakim-wieku-odbyli-cie-pierwszy-kontakt-p-ciowy,pytanie.html

Seks analny. Czy to boli?
http://pytamy.pl/title,seks-anany-czy-to-boli,pytanie.html

Czy sex oralny jest ponizajacy dla mezczyzny?
http://pytamy.pl/title,czy-seks-oralny-jest-ponizajacy-dla-mezczyzny,pytanie.html

Czy sex oralny jest ponizajacy dla kobiety?
http://pytamy.pl/title,czy-seks-oralny-jest-poni-aj-cy-dla-kobiety,sondaz.html

Mysle, ze troche rozjasniłem nieco sprawe i dyskusja bedzie bardziej ozywiona  ;) ;D

« Ostatnia zmiana: 07 Lip 2013, 12:48:52 wysłana przez 1941 »

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #166 dnia: 07 Lip 2013, 13:31:32 »
Żeby nie byc na ś, zapodam kilka info fakt, ze cytowane nieco z innego forum tematycznego na ten temat ale przeczytałem i podzielam zawarte tam niektore tresci, ponadto moze osmieli to dyskusje na tym forum  ;)

Czy dla mezczyzn seks do konca zycia z jedna jest meczarnia???
http://pytamy.pl/title,czy-dla-mezczyzny-seks-do-konca-zycia-z-jedna-kobieta-to-meczarnia,pytanie.html?_ticrsn=5&smclgnzlticaid=610e69


Czy sex oralny jest ponizajacy dla kobiety?
http://pytamy.pl/title,czy-seks-oralny-jest-poni-aj-cy-dla-kobiety,sondaz.html

Odwroce pytanie: a dla kobiety :D? No nie ma takiej opcji, jesli partnerzy dbaja, czuwaja nad swoim zwiazkiem i wlasna bliskosci/seksualnosci. To nie moze sie znudzic, bo niby dlaczego? Znam wiele par w wieku 60-70, rowniez we wlasnej rodzinie, wujkow, ciocie, ktore byly dla siebie pierwszymi partnerami seksualnymi, pobrali sie w wieku 18-20 lat i do dzis... patrza sobie czule w oczka i trzymaja sie raczki. Wiec to nie bajki,nie mrzonki... Tak mozna i... to sie nie nudzi... Oczywiscie, nie siedze pod ich lozkiem ::) i nie sledze, ale... po wzajemnym stosunku do siebie, po ich bliskim, intymnym kontakcie na co dzien, moge sie domyslac, ze ich zycie seksualne kwietnie nawet w tak poznym wieku. Jak dla mnie - rewelka :)

Druga sprawa. seks oralny.... A coz takiego ponizajacego :o? Ja wychodze z zalozenia, ze co nie jest zabronione, jest dozwolone :D, tym bardziej, jezeli sprawia to radosc i przyjemnosc obu stronom...
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #167 dnia: 07 Lip 2013, 20:43:49 »
hahaha, ale swoja droga ciekawe co ludzie robia ze zuzyta prezerwatywa ???

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #168 dnia: 07 Lip 2013, 21:50:40 »
Cytuj (zaznaczone)
Co lubicie robic podczas gry wstepnej?
http://pytamy.pl/title,co-lubicie-robi-podczas-gry-wst-pnej,pytanie.html
dla zaciekawienia cytat z jednego z forumowiczow :
i to wlasnie mowi prawdziwy facet chodzi mi o tekst nad hehehe koles wie co dobre.Cizeko taka laske znalesc,czasem pozory myla bo sunia ktora wyglada jak laska przy drodze wcale nie musi sie tak walic jak one a przewaznie takie skromne male myszeczki gdzie bym bym za nic nie pomyslal ze ona pff tak?.hehehe.poprostu w sypialni wymiata a w zyciu spokojna i ugodowa z taka to mozna zyc i o takiej kazdy facet pewniemarzy,a nie wampir energetyczny.

...i od typów posługujących się w określaniu kobiet/ dziewczyn TAKIM językiem, niby mamy się uczyć i w takim towarzystwie szukać porad ? ? ?
 ::)
Nej, tak.  8)
" Polak gorszego sortu"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #169 dnia: 07 Lip 2013, 22:35:52 »
...i od typów posługujących się w określaniu kobiet/ dziewczyn TAKIM językiem, niby mamy się uczyć i w takim towarzystwie szukać porad ? ? ?
 ::)
Nej, tak.  8)

Badz sprawiedliwa, nie tylko takie wypowiedzi sa, zacytowałas cos wyrwane z kontekstu i dorobiłas gebe całej sprawie. To forum, tu tez sie zdazaja takie wpadki i wypadki, co jednak nie przekresla wszystkich wypowiedzi, bo inaczej sama siebie dyskwalifikujesz.
Wec z cała pewnoscia dajace do myslenia, chocby np. zamiłowanie uzytkowniczki ..s.. do oralnego sexu w swej wypowiedzi  ;) odwazne dziarskie wyznanie.
Tez lubie, ale u mnie zapoznane na tej dziczy wilczyce strasznie owlosione a ja tak bardziej za fajna depilacja jestem lub całkiem moze mi byc łyso  ;) Ba nawet do wielokrotnego orgazmu. A sa takie? wielokrotne? co na to ekspertki?

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #170 dnia: 08 Lip 2013, 00:36:59 »
Badz sprawiedliwa, nie tylko takie wypowiedzi sa, zacytowałas cos wyrwane z kontekstu i dorobiłas gebe całej sprawie. To forum, tu tez sie zdazaja takie wpadki i wypadki, co jednak nie przekresla wszystkich wypowiedzi, bo inaczej sama siebie dyskwalifikujesz.
Wec z cała pewnoscia dajace do myslenia, chocby np. zamiłowanie uzytkowniczki ..s.. do oralnego sexu w swej wypowiedzi  ;) odwazne dziarskie wyznanie.
Tez lubie, ale u mnie zapoznane na tej dziczy wilczyce strasznie owlosione a ja tak bardziej za fajna depilacja jestem lub całkiem moze mi byc łyso  ;) Ba nawet do wielokrotnego orgazmu. A sa takie? wielokrotne? co na to ekspertki?
Wypowiedzialam sie tylko w kwestii ponizenia lub nie, a nie osobistych preferencji ::) 8).
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #171 dnia: 08 Lip 2013, 05:13:44 »
Hm...41...nie będę sprawiedliwa, nie chce mi się wnikac i porzekopywać przez tony podobnych postów, by jakąś perełkę w stercie .... znaleźć.
Poza tym ja nie wyrwałam tego z kontekstu (jakiego, na boga ??? ), tylko zacytowałam coś, co Ty przytoczyłeś.
No, nie spodobało mi się, mam prawo, co?
Chyba w tym względzie jednak staroświecka jestem, i wole jak facet mówi o mnie "Kochanie, skarbie itd., niż "sunia"  ::). ale, jak aisak napisała, to osobiste preferencje, nie?KItoś lubi fiołki, inny, jak mu śmierdzą skarpetki- jak obojgu to pasuje, ich sprawa.
" Polak gorszego sortu"

poloniainfo.dk

Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #171 dnia: 08 Lip 2013, 05:13:44 »

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #172 dnia: 08 Lip 2013, 05:45:24 »
Hm...41...nie będę sprawiedliwa, nie chce mi się wnikac i porzekopywać przez tony podobnych postów, by jakąś perełkę w stercie .... znaleźć.
Poza tym ja nie wyrwałam tego z kontekstu (jakiego, na boga ??? ), tylko zacytowałam coś, co Ty przytoczyłeś.
No, nie spodobało mi się, mam prawo, co?
Chyba w tym względzie jednak staroświecka jestem, i wole jak facet mówi o mnie "Kochanie, skarbie itd., niż "sunia"  ::). ale, jak aisak napisała, to osobiste preferencje, nie?KItoś lubi fiołki, inny, jak mu śmierdzą skarpetki- jak obojgu to pasuje, ich sprawa.

Trudno, zeby po ciezkiej niejednokrotnie pracy po powrocie do domu skarpetki pachniału hahahaha.
Gorszy przypadek jak sie nie myje i nie pierze  ;D
Co do staroswieckosci to hmmmm, osobiscie nie chce juz wnikac w preferencje bo przerazenie mnie bierze hahahaha przy moim "wyzwoleniu" wasza staroswieckosc moze okazac sie mały pikuś, baaaardzoo malutki pikuś  ;) 8)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #173 dnia: 08 Lip 2013, 11:29:31 »
Hm...41...nie będę sprawiedliwa, nie chce mi się wnikac i porzekopywać przez tony podobnych postów, by jakąś perełkę w stercie .... znaleźć.
Poza tym ja nie wyrwałam tego z kontekstu (jakiego, na boga ??? ), tylko zacytowałam coś, co Ty przytoczyłeś.
No, nie spodobało mi się, mam prawo, co?
Chyba w tym względzie jednak staroświecka jestem, i wole jak facet mówi o mnie "Kochanie, skarbie itd., niż "sunia"  ::). ale, jak aisak napisała, to osobiste preferencje, nie?KItoś lubi fiołki, inny, jak mu śmierdzą skarpetki- jak obojgu to pasuje, ich sprawa.
Hehehe beti, az mi sie chce znowu przyklasnac i powiedziec: "amen" :).

Czy to nie jest tak, ze slowa ksztaltuja nasze otoczenie?  Piekne slow - piekna, te - gorsze... no coz... Poza tym i jedne i drugie zapadaja w pamiec....

Jesli partner okresla mnie slowami wlasnie typu: "kochanie, krolewno, kotku...", to ja czuje sie cudownie, pieknie, wspaniale jak krolewna, wlasnie :). I mysle, ze kultura w zwracaniu sie wzajemnym do siebie jest oznaka nie tylko uczuc ale rowniez szacunku i respektu dla partnera. I na tym chyba polega tez pielegnacja zwiazku i dbanie o to, by nawet po wielu latach partnerzy patrzeli na siebie z zachwytem i miloscia.

I tu specjalnie dla 19  8). Tak, takie sa moje osobiste preferencje.

Btw, znam, niestety, pary, w ktorych partner mowi o partnerce/zonie do innych: "moja stara", "matka" :-\. No masakra totalna! Ja osobiscie (znowu preferencje... ;) ) w tym momencie zdecydowalabym sie na zasadnicza rozmowe, bo... cos tu nie gra, jesli ja dla ukochanego mezczyzny jestem "stara", "matka"... Nawet, jesli w teorii, jest to wypowiadane zartobliwie, lub z czuloscia ::). No ja "nej, tak" na takie przejawy "milosci".

Ale, jak to beti doskonale ujela: jednemu fiolki, drugiemu -  smierdzace skarpetki... :D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #174 dnia: 08 Lip 2013, 11:45:56 »
To chyba tez w sumie a propos... :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline Idris

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 45
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: +5/-0
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #175 dnia: 08 Lip 2013, 12:11:34 »
Przylacze sie. temat fajny, ze tez cos takiego przeoczylam :) wszystkie wpisy przeczytalam i nagle z fajnego tematu zaczyna sie zmieniac w moralizatorski. Ze slownictwo nie takie, ze zwracac sie do partnerow trzeba sie tak a nie inaczej. A w seksie chodzi chyba o to, zeby kazdej ze stron bylo dobrze. Wiec jedna kobieta lubi gdy mowi sie do niej skarbie, druga suniu a jeszcze inna gdy nic sie nie mowi. I zadne z tych podejsc zle nie jest.
Jedna chce sie czuc jak krolewna inna nie i to wszystko

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #176 dnia: 08 Lip 2013, 12:22:46 »
No to sie przylacz, zeby nie bylo tak nudno ;). Moja opinia to moja opinia. Gdzie ja napisalam, ze w sexie nie chodzi o to, zeby bylo dobrze :o :D?

Tylko po co tak ogolnie? Jasne, jest czern, jest i biel, to co, konczymy na tym ;)?

Pociagnij... eee.... temat...Idris :D :D :D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline Idris

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 45
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: +5/-0
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #177 dnia: 08 Lip 2013, 12:32:36 »
A gdzie ja napisalam, ze odnosze sie do Twojej wypowiedzi?
To co to mam ciagnac? Temat?

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #178 dnia: 08 Lip 2013, 13:22:51 »
Tez lubie, ale u mnie zapoznane na tej dziczy wilczyce strasznie owlosione a ja tak bardziej za fajna depilacja jestem lub całkiem moze mi byc łyso  ;) Ba nawet do wielokrotnego orgazmu. A sa takie? wielokrotne? co na to ekspertki?

Depilacja wychodzi z mody wg. prasy dunskiej.

Wielokrotne orgazmy zapewni Ci tantra (yoga), gdzie nauczysz sie fizycznej i psychicznej kontroli nad wszystkimi zaworami.Widzialem w tv wywiad z japonczykiem, w wieku twojego dziadka, ktory osiaga po 8 orgazmow podczas spektaklu/seansu (bez ejalkulacji oczywiscie). Spotkalem kiedys stara znajoma, ktora dawno temu sprzedawala krysztaly hawajskie wzmacniajace sile mysli (cena zalezala od mnoznika :) ) i ktora wlasnie zasuwala by zrobic sobie hiv testy, bo na kursie tantry uczniowie mieli w planach zasuwac na oboz treningowy do Rumunii, gdzie mogli sie dymac w kazdy sposob z kazdym, uzywajac przy tym nauk tantry. Pol roku pozniej widzialem ja w dk4 gdzie instruowala widzow jak sie pozbyc straszacych duchow w miejscu zamieszkania; z pewnoscia interesujaca osoba :) O tantrze slyszalem od wielu i to pewnie prawda jak i pewnie dobry bajer :)
« Ostatnia zmiana: 08 Lip 2013, 13:38:06 wysłana przez zpatentem »

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #179 dnia: 08 Lip 2013, 15:47:03 »
A propos tantry, to właśnie w Danii jesteście(my) "u źródła". W końcu Lama Ole Nydahl Duńczykiem jest  :D.
Byłam raz w Polsce na jego wykladzie, bardzo mi się spodobało  :).
A teraz tu, w Danii, nieszczęśliwa być muszę, bo , aby iść na jego wykład, muszę najpierw dobrze duńskiego się nauczyć  :o :-\....
W Polsce to przynajmniej ludzkim językiem przemawiał  :-\...

A jeszcze do Idris , bo tez poczułam się "tknięta" postem ;).
Pisałam o SWOICH  preferencjach, przeczytaj jeszcze raz uważnie.
Nie mnie kogoś moralizować czy pouczać- jak kto lubi, wiesz, to z fiolkami i skarpetkami. Ja nie musze. Ty napisałaś w sumie to samo, innymi słowami, ale czepiasz się innych o jakieś niby "moralizowanie" .
Czekamy na Twój konkretny wkład w temat, nie ogólniki. bo jak dotąd to tylko skomentowałaś wpisy innych 8)

Czteryjeden :)- no, pewnie tak samo jesteśmy staroświeckie, jak Ty wyzwolony, nie?  ;) ;D
« Ostatnia zmiana: 08 Lip 2013, 16:07:02 wysłana przez happybeti »
" Polak gorszego sortu"

poloniainfo.dk

Odp: SEX - ZABAWKI EROTYCZNE - WSZYSTKO Z TYM ZWIAZANE :-)
« Odpowiedź #179 dnia: 08 Lip 2013, 15:47:03 »

 

Agencja Pośrednictwa Pracy CROCO DIM - wie ktoś coś o tym?

Zaczęty przez skowronDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 16775
Ostatnia wiadomość 14 Cze 2012, 09:23:01
wysłana przez kingamagda
Szwecja wygrała Eurowizję w tym roku:)

Zaczęty przez RybkaWillegoDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3524
Ostatnia wiadomość 27 Maj 2012, 22:02:31
wysłana przez piotr1
co wy o tym myslicie?

Zaczęty przez neletopDział Odense

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 9524
Ostatnia wiadomość 31 Mar 2009, 17:14:35
wysłana przez janusz Odense
Jak sie odnalezc w tym miescie?

Zaczęty przez HerlevDział Pomoc!

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3953
Ostatnia wiadomość 05 Lis 2009, 15:15:05
wysłana przez RybkaWillego
Czy warto zaryzykować z tym pracodawcą? MAREMA (PL) - Hoved Rent (DK)

Zaczęty przez elbaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8745
Ostatnia wiadomość 23 Kwi 2008, 23:40:42
wysłana przez andrzej1