Ogólne > Podatki

Jeszcze raz......ulgi

<< < (3/4) > >>

nutka53:

--- Cytat: zaczarujmnie w 13 Sty 2014, 12:06:22 ---

Poza tym jesli ktokolwiek skorzysta z owej ulgi, a po roku pracodawcy przedluzy umowe na kolejny rok czy Skat moze zarzadac zwrotu nienaleznie pobranych swiadczen?

--- Koniec cytatu ---

przeczytaj pierwszy post  ktory otwiera ten watek . pan roga wyraznie pisze jakie warunki nalezy spelnic aby uzyskac ulge typu diety (ulga na wyzywienie i zakwaterowanie)

wydaje mi sie ze ten kto nie ma  prawa do tej ulgi to nie ma tez prawa odliczac wyjazdow do polski.

wszystkie nienaleznie pobrane swiadczenia  trzeba zwracac.

zaczarujmnie:
Nie rozumiem tego typu wypowiedzi. Jesli kogos irytuje fakt, iz ktos zadaje pytanie to niech wyzyje sie na kims innym, a nie "rzuca" glupie komentarze w stosunku do zadajacych pytanie :) Przeczytalam, szukalam, znowu czytalam.. i mam watpliwosci, zatem zadaje pytanie. Zawsze kazde prawo ma luki, i moze byc roznie interpretowane w zaleznosci od punktu odniesienia.. poza tym artykuly jedno, a zycie to drugie, rozne sa sytuacje.. Ale to nie powod, aby okazywac tak wladcza postawe wobec mnie.. bo Pani ma wiedze, a ja dopabuse staram sie zaznajomic z przepisami.. Poza tym bardzo odkrywcze jest stwierdzenie, ze kazde nienaleznie pobrane swiadczenia nalezy zwrocic.. moje pytanie brzmialo zupelnie inaczej.
Pozdrawiam :)

Jomir:
"Zaczaruj mnie" - ochlon, nikt CIe nie obraza.
NUtka, wskazuje jedynie, gdzie mozesz znalezc odpowiedz.

robsonrr:
Dokładnie ja też nie roumiem dlaczego ktoś sie rzuca do kogoś bo zadaje pytanie dla mnie to dziwne przecież to wolny kraj

gibon20:
Ja również tego nie rozumiem w końcu jesteśmy wolnymi ludźmi

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej