poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Tandforsikring  (Przeczytany 2376 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _Ania_

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Tandforsikring
« dnia: 16 Lut 2012, 19:50:30 »
Zastanawiam się nad ubezpieczeniem zębów, konkretnie jestem zainteresowana https://dansktandforsikring.dk/.
Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Jak to wszystko wygląda w praktyce, czy nie ma problemów z uzyskaniem refundacji kosztów za dentystę?

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tandforsikring
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lut 2012, 20:35:43 »
Ja chce wykupic u nich polise i dzwonilem do nich o blizsze info jak to dziala wiec na maila badz do domu wysla ci papier ktory musisz wypelnic ty i twoj stomatolog,w tym kwicie sa kratki z numerami odpowiadajacymi twojemu uzebieniu i w nich dentysta opisuje stan zebow czyli zazncza ubytki(brak uzebienia) oraz ktore zeby bylu plombowane badz implaty tudziesz inne sprawy typu ktore sa do plombowania baz usuniecia.Musisz dolaczyc zdjecie panoramiczne zebow,z tego co gostek mi mowil polisa obejmuje wszystkie spawy zwiazane z uzebieniem ale jest jedno ale dziala ona dopabuse po szesciu miesiacach od dnia ubezpieczenia czyli jak wczesniej bedziesz chciala skorzystac z dentysty to za ta wizyte-usluge bedziesz placic 100%.Max ubezp.to jest 80% i w moim przybadku miesiecznie bede placil ok.120 koron.

Baumi

  • Gość
Odp: Tandforsikring
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lut 2012, 08:23:14 »
Dzięki. Też myślę, że się do nich zgłoszę, szczególnie po tym jak przy ostatniej wizycie ubyło mi prawie 5k dkk za kanałowe :D

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tandforsikring
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lut 2012, 14:46:25 »
Im czlowiek mlodszy tym skladka miesieczna jest tansza a jest zelazna od wieku pacjenta tutaj jest jak to wyglada https://secure.dansktandforsikring.dk/pi.html#CALCULATION nalezy wpisac swoj przedzial wiekowy i system obliczy ile sie bedzie placic miesiecznie,kwartalnie badz rocznie.

poloniainfo.dk

Odp: Tandforsikring
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lut 2012, 14:46:25 »