poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Zakłamani, bez własnego zdania?  (Przeczytany 8162 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

speedtrans

  • Gość
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Mar 2012, 07:53:26 »
udzielałes sie w wielu tematach i z tego co widze jestes bardzo wrogo nastawiony do swiata .powiedz co zrobiłes w kierunku chłopakow z donga? pisałes ze wskurasz cos w skacie .widze ze wyłpujesz same afery i probujesz postawic swoje na wierzchu .pewnie kazdy swojego pilnuje .zal mi ciebie ze masz zastuj .przebranzuj sie .no bo co bedziesz rozwalał auta na polskich blachach i wkładał swoja wizytowke by miec klienta .hm hm ciezki orzech
Kto Tobie powiedział że mam zastój???
Ja mogę ludziom w oczy spojrzeć,mam czyste sumienie,  nie kupuje ani nie sprzedaje kradzionej ropy po parkingach, nie sprzedaje meldunków, nie robie wyjebek na naciągane ulgi, jestem tu jak widzę mniejszoscią i nie będę z Tobą dyskutował, bo widze Twoje podejscie do życia jak byś miała wydać 1000kr za przeprowadzkę pewnie wolała być się przeprowadzać taczką.

JULIA1964

  • Gość
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Mar 2012, 08:21:18 »
to czego ryczysz na forum ze ,,lewis,,CZKASZ NA  OKLASKI ZA postawe .a POWIEM ci SZCZERZE ze WIECEJ wygalam na przeprowadzke OCZYWISCIE zaplacilam busiarzowi na LEWO .JAK ci NIE JEST zal ze KTOS na LEWO swiadczy przyslugi to na co ruszasz ten temat

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Mar 2012, 08:34:57 »
ale jaja :D :D  zamknąc sie ludzie pracujący uczciwie mowi Julia nie doceniacie tych co na czarno robią pod siebie ... i musza to jeść ...uhhhh co za brak kultury czy w Danii juz nie mozna sobie normalnie na lewusa coś zarobić albo podpierdolic czegoś ...co za kraj za dużo mądrych ludzi nie jak u nas na pegieerach ..dziadek całe życie traktorzysta był , babka czytac nie umiała a żyli i to jak  :) jak dziadek na uboju robił to cała wioska miała mięso a tu w tej Danii to są rasiści jak widzą takiego wiejskiego pijanego złodzieja to go zaraz wywalić chcą ...
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

varszafiak

  • Gość
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Mar 2012, 11:14:40 »
Dla mnie busiki to ostatnia deska ratunku jeżeli chodzi o transport, tuż przed rykszą.
Wracałem z Polski takowym pojazdem.
Godzinę przed planowanym wyjazdem kabusewca zadzwonił do mnie, ze niebawem dojedzie do mojego miasta, i abym wyjechał taksówką za miasto ,na jakis parking/stacje, koło lasu, tam mnie odbierze  :o
Ponieważ on boi sie wjechać do miasta  ;D
A ja nie jestem jakąś kurwa zeby czekać pod lasem, na parkingu na kabusewce!!!
Po krótkiej wymianie zdań zdecydował sie przyjechać po mnie pod dom (chyba chodziło o to ze miałby za duże straty, jechać miały trzy osoby).
Przyjechał  juz zmęczony, ponoć tras zaczynała sie przy Ukraińskiej granicy, w dodatku był sam , bez drugiego kabusewcy.
Na szczęście na którymś z kolejnych parkingów pod lasem  ;), dosiadł sie do Nas kolejny klient, zawodowy kabusewca (TIR), który zjechał do Polski aby zostawić swój samochód na Polskich blachach.
Po kilkunastu kilometrach, zaproponował ze poprowadzi dalej tego busa (ku uciesze reszty pasażerów).
Uwieźcie mi, certyfikaty i praktyka mają ogromne znaczenie!!!
         Aby odważyć sie nazwać przewoźnikiem, nie wystarczy napisać ogłoszenia w internecie jak to robi większość "busikow".
 Koszmar to firmy typu "Jurek&Janek" poprzednio taksówkarze z Pszczynia Dolnego, po wyremontowaniu starych Żuków z klimatyzacja, na zasadzie dziurawej podłogi, i nieszczelnych okien.
 
Będę unikał tego typu transportu, na szczęście do mojego miasta latają samoloty.

Offline czysio

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 7
  • -Otrzymane: 22
  • Wiadomości: 237
  • Reputacja: +3/-0
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Mar 2012, 12:13:46 »
To co napisał varszafiak to święta prawda chodź nie zasada. Ja takimi busami jeździłem przez kilka lat do i z Niemiec , ze względu na brak jakiegokolwiek innego połączenia. Wszystko wydaje się ok. dopóki nie zdarzy się nieszczęście , przemęczony kabusewca który zasypia  za kabusewnicą na autostradzie. Pasażerowie , którzy kilkanaście godzin czuwają by kabusewca nie zasnął i modlą się po cichu ,aby nie była to ich ostatnia podróż. Przypadków można mnożyć i okazuje się , że część osób podchodzi tak , zarabiają tutaj przyzwoite pieniądze a oszczędzają 50-100zł na bilecie do Pl . , gdzie jeżdżą raz na jakiś czas. Stać ich na kluby czy alkohol , bo to się należy , lecz na szczęśliwym przy lub wyjeździe już trochę mniej. Sam unikam już jazdy busami , wspomnienia zostały jak trauma , dlatego popieram tych , którzy są odpowiedzialni i wybierają poważne firmy. Takie w których jeździ dwóch kabusewców , gdzie auta nie są przeciążone itd. Nie wolno jest oszczędzać na własnym bezpieczeństwie , wiedzą to ci których bliscy zginęli lub ulegli wypadkom jadąc busami z firm "krzak". Pozdro

Offline CzaryMary

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 8
  • Wiadomości: 204
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Mar 2012, 12:41:41 »
pełno jest ogłoszen fryzjerka ,kosmetyczka,krawcowa i naprawde nie słyszałam zeby dunskie zakłady ganiały kogos ze na boku obcina ,czy szyje.
Oczywiście, że duńskie zakłady też gonią. U nas w Kolding jest fryzjer po 100 koron, zakład wygląda jak inne i obcinają tam też nie gorzej niż gdzie indziej, z tego powodu mają też dużo klientów. Inne zakłady robią nagonkę, że obcinają tam fryzjerzy bez szkoły, a oni przecież szkoły fryzjerskie pokończyli, dlatego jest u nich tak drogo... 

JULIA1964

  • Gość
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Mar 2012, 14:54:32 »
Nie ma zastoju to czego ryczy? nie rozumie .moj syn miał przyjemnosc jechac tez transportem takim i objechał prawie cała polske .moze i dobrze bo cos zobaczył.ale stytłany wrocił ze szkoda gadac.panie transportowcu ,ja odnosze wrazenie ze pan bedzie jeszcze biadolił na tych co własnymi autami robia swoje własne przeprowadzki.siedziec i ryczec kazdy potrafi ,co jest dziwnego jak jeden drugiemu zrobi przysługe?a tak na przyszłosc taczki nie posiadam ,ale gdyby był pan tak uprzejmy mi taki transporcik na 2 kołeczkach załatwic to bym sie cieszyła ,bo mamy ogrodek i z chwastami z workiem latamy.a tak bym pchneła i lzej by mi było.jak pan jest taki  załadowany praca i zleceniami to czemu porusza pan taki temat jezeli on PANA NIE TYKA?

poloniainfo.dk

Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Mar 2012, 14:54:32 »

JULIA1964

  • Gość
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Mar 2012, 14:56:43 »
Czemu sie pan dziwi ze ktos dzwoni i sie pyta ile to kosztuje ? przejzałam pana strone i nie widziałam cen ,a procz tego ze szybko solidnie powinna byc cena .brak takich pytan nie budziło by w panu strachu przed lewusami.

poloniainfo.dk

Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Mar 2012, 14:56:43 »

 

Zabawna tgirl szuka mężczyzny bez uprzedzeń!

Zaczęty przez JennyTSDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3749
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2022, 19:58:27
wysłana przez JennyTS
Kupilem dom w Danii, czy moge przywiezc materialy bud. z PL bez dodatk. podatku?

Zaczęty przez philDział Podatki

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 16305
Ostatnia wiadomość 12 Paź 2013, 22:36:52
wysłana przez 1941
BEZ TEMATU

Zaczęty przez seba08Dział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6484
Ostatnia wiadomość 21 Sty 2012, 23:41:34
wysłana przez seba08
Jak z Danii można oglądać tvnplayer ipla czy tvp bez blokady?

Zaczęty przez ochlap35Dział Hydepark

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 29559
Ostatnia wiadomość 15 Paź 2018, 19:29:59
wysłana przez Kubens
Festiwal Życia w duchu Porozumienia bez Przemocy! w Danii koło Odense!

Zaczęty przez annaprzybylakDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9044
Ostatnia wiadomość 12 Cze 2012, 21:20:02
wysłana przez aarhusN