poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Zakłamani, bez własnego zdania?  (Przeczytany 8161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

speedtrans

  • Gość
Zakłamani, bez własnego zdania?
« dnia: 11 Mar 2012, 14:39:21 »
Witam, raz po raz otrzymuję połączenia telefoniczne, z zapytaniem ile transport auta do Wawy, ile transport szafy do Szczecina itd...
W większosci to nieudolne podchody pseudo przewozników mających problemy z ustawieniem swojej własnej stawki transportowej. ;D
Szanowni koledzy, koleżanki wystarczy tylko  powiedzieć do słuchawki ---prowadzę także przewozy,ale nie mam swojego zdania ile powiedzieć klientowi---i ja chętnie pomogę,nie bądzcie tacy zakłamani  ;)
Pozdrawiam i życzę więcej odwagi. 8) :)

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Mar 2012, 15:19:39 »
heheheh życie w branży transportu widać tez nie jest lekkie ;)
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

speedtrans

  • Gość
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Mar 2012, 15:54:03 »
heheheh życie w branży transportu widać tez nie jest lekkie ;)
Nie tak do końca, i nie dla wszystkich, poprostu są osoby które kupują busika i już całą gębą uważają się za firmę transportową, a to nie jest tak, ,,lewusy,, stanowią wielki problem w transporcie krajowym i międzynarodowym, ponieważ nie wystarczy kupić autko i napisać ogłoszenie ,,oferuję tani transport,,, niezbędne są jeszcze kursy, certyfikaty, pozwolenia na przewóz osób czy rzeczy - oni tego nie mają, nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć że jest to wymagane, bo po co płacić niekiedy od kilkuset do kilku tysięcy za świadectwo kwalifikacji zawodowej, adr czy inne niezbędne dokumenty w naszej branży, miło że ITP sukcesywnie robi swoje.
W zasadzie pseudo transportowcy bez adresu i z numerem telefonu widmo, nie stanowią dla nas kabusewców z uprawnieniami żadnej konkurencji bo za chwile ich nie będzie na rynku, a my będziemy świadczyć usługi dalej, i tak to wygląda mniej więcej w tym temacie. Pozdrawiam ;)

jens

  • Gość
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Mar 2012, 19:28:52 »
Nie tak do końca, i nie dla wszystkich, poprostu są osoby które kupują busika i już całą gębą uważają się za firmę transportową, a to nie jest tak, ,,lewusy,, stanowią wielki problem w transporcie krajowym i międzynarodowym, ponieważ nie wystarczy kupić autko i napisać ogłoszenie ,,oferuję tani transport,,, niezbędne są jeszcze kursy, certyfikaty, pozwolenia na przewóz osób czy rzeczy - oni tego nie mają, nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć że jest to wymagane, bo po co płacić niekiedy od kilkuset do kilku tysięcy za świadectwo kwalifikacji zawodowej, adr czy inne niezbędne dokumenty w naszej branży, miło że ITP sukcesywnie robi swoje.
W zasadzie pseudo transportowcy bez adresu i z numerem telefonu widmo, nie stanowią dla nas kabusewców z uprawnieniami żadnej konkurencji bo za chwile ich nie będzie na rynku, a my będziemy świadczyć usługi dalej, i tak to wygląda mniej więcej w tym temacie. Pozdrawiam ;)
co cie tak zirytowało .ja chciałem zeby mi przywieziono rower z Polski i bardzo dobrze znana firma przewozowa poinforowała mnie ze nie sa pewni czy beda mieli kogo zabrac po drodze bo specjalnie nie beda jechac w miejscowosc pod ganice polsko niemiecka.głownie chodziło o miejscowosc GUBIN przewoznik zaproponował mi zeby ktos  zawiozł rower do swiecka.troche dziene bo po co pisac ze przewoz osob i paczek i innych rzeczy .to samo było z człowiekiem nie wezma go z GUBINA BO NIE MAJA NIKOGO PO DRODZE ,dobrze ze nie umawiaja sie z ludzi pod kopenhaga mieli by mniej roboty .i nie narzekaj bo nie jestescie tacy wspaniali jak piszecie w swoich ogłoszeniach .juz niedługo maja byc zawody kabusewcy i przewoznikow uwolnione od certyfikatow .takze beda mogli sobie jezdzic a wy swoje certyfikaty w ramki oprawicie

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Mar 2012, 21:20:25 »
Ktos kto posiada takie kwity o jakich ty piszesz nie szuka roboty czyt.zlecen po portalach tylko ma robote na miejscu w pl.przykladem moze byc moj brat ktory posiada papier na wszystkie ladunki lacznie z ponadgabaratowymi i ladunkami niebezpiecznymi oraz autobusy, jezdzi po calej EU.i od zlecen nie moze sie opedzic poniewaz nie kazda firma posiada kabusewcow z takimi uprawnieniami.Pelno jest kabusewnikow co maja tylko C+E,ADR i ewnt.autobusy a ludzi z mocnymi papierami jest jak na lekarstwo.

JULIA1964

  • Gość
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Mar 2012, 21:41:59 »
pewnie sa i tacy co wyrobia sobie papiery i tez pelna geba uwazaja ze moga wszystko .po co pan przewoznik marnuje czas i nerwy na forum piszac ze ,,tych lewych ,,juz nie bedzie a oni beda.biora duzo kasy za usługe ,prawo rynku ,,KLIENT WYBIERA ,i jest zadowolony ,ci lewi maja kase bo sa tansi a wy macie swoje szyldy i reklamy no i papiery .prawda jest ze dobry przewoznik nie musi skamlec i patrzec ze ktos cos na lewo ,niewiem ale ja tez bym wzieła kogos tanszego bo co mi czyjes papiery . ;)
« Ostatnia zmiana: 12 Mar 2012, 22:01:58 wysłana przez JULIA1964 »

Offline Solvej

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 9
  • Wiadomości: 911
  • Reputacja: +34/-32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Mar 2012, 22:01:31 »
A ja slyszalam od kogos, ze dunscy przewoznicy sa zli na Polakow bo nie oplacaja tam jakiejs skladki na ..... na miejsca postojowe? Nie wiem jak to sie nazywa :)
aaaa juz nawet wiem o jakies to firmie mowili ;)  :-X

poloniainfo.dk

Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Mar 2012, 22:01:31 »

JULIA1964

  • Gość
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Mar 2012, 22:28:43 »
zastanawiam sie czemu ten post na tytulik,,zakłamani ,bez własnego zdania,, ????zakłamania nie widac ,własne zdanie ci lewi maja bo na forum nie wypisuja ze ci co maja papiery tak wysoko sie cenia i jeszcze takie glupoty wypisuja .ja bym zmieniła tytulik na,,zazdrosni,mało zaradni,zamiast tablic rejestracyjnch ,,CERTYFIKAT,,pewnie zal jednych i drugich ale nie mozna miec pretensji ze sie zyje. wydałes kupe kasy na biurokratyczne papiery i ......./pełno jest ogłoszen fryzjerka ,kosmetyczka,krawcowa i naprawde nie słyszałam zeby dunskie zakłady ganiały kogos ze na boku obcina ,czy szyje.bo tak szczerze mowiac jak mi dobrze usługe ktos wykona to wracam do niego ponownie i jeszcze go polecam.złoscisz sie a zapewne jest troche zastoj na rynku ,moze zacznij ludzi przewozic .a lawete odstaw .mało kto zwozi auto do kraju ,bo raczej kazdy sie tu go pozbywa .

speedtrans

  • Gość
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Mar 2012, 22:51:34 »
zastanawiam sie czemu ten post na tytulik,,zakłamani ,bez własnego zdania,, ????zakłamania nie widac ,własne zdanie ci lewi maja bo na forum nie wypisuja ze ci co maja papiery tak wysoko sie cenia i jeszcze takie glupoty wypisuja .ja bym zmieniła tytulik na,,zazdrosni,mało zaradni,zamiast tablic rejestracyjnch ,,CERTYFIKAT,,pewnie zal jednych i drugich ale nie mozna miec pretensji ze sie zyje. wydałes kupe kasy na biurokratyczne papiery i ......./pełno jest ogłoszen fryzjerka ,kosmetyczka,krawcowa i naprawde nie słyszałam zeby dunskie zakłady ganiały kogos ze na boku obcina ,czy szyje.bo tak szczerze mowiac jak mi dobrze usługe ktos wykona to wracam do niego ponownie i jeszcze go polecam.złoscisz sie a zapewne jest troche zastoj na rynku ,moze zacznij ludzi przewozic .a lawete odstaw .mało kto zwozi auto do kraju ,bo raczej kazdy sie tu go pozbywa .
Czytam to co piszesz i właśnie przeraża mnie taki tok myślenia jak Twój.

JULIA1964

  • Gość
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Mar 2012, 23:03:16 »
Czytam to co piszesz i właśnie przeraża mnie taki tok myślenia jak Twój.
nie irytuj sie kazdy ma swoj tok myslenia.

JULIA1964

  • Gość
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Mar 2012, 23:07:21 »
udzielałes sie w wielu tematach i z tego co widze jestes bardzo wrogo nastawiony do swiata .powiedz co zrobiłes w kierunku chłopakow z donga? pisałes ze wskurasz cos w skacie .widze ze wyłpujesz same afery i probujesz postawic swoje na wierzchu .pewnie kazdy swojego pilnuje .zal mi ciebie ze masz zastuj .przebranzuj sie .no bo co bedziesz rozwalał auta na polskich blachach i wkładał swoja wizytowke by miec klienta .hm hm ciezki orzech

jens

  • Gość
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Mar 2012, 23:23:45 »
po co ci było tyle papabusew jak mogłes rozegrac to tak;W ramach transportu drogowego wykonywanego na obszarze Unii Europejskiej została stworzona grupa zwolnień z obowiązku posiadania licencji, do której należy przewóz:
 przesyłek pocztowych jako usługa publiczna,
 pojazdów uszkodzonych lub zepsutych,
 produktów leczniczych, urządzeń i sprzętu oraz innych artykułów niezbędnych do opieki medycznej w nagłych wypadkach (szczególnie w przypadku klęsk żywiołowych),
 rzeczy pojazdami silnikowymi, których dopuszczalna rzeczywista masa całkowita, włącznie z rzeczywistą masą całkowitą przyczep, nie przekracza 6 ton lub których dopuszczalna ładowność, włącznie z ładownością przyczepy, nie przekracza 3,5 tony,
 rzeczy pojazdami silnikowymi, o ile spełnione są następujące warunki: rzeczy przewożone stanowią własność przedsiębiorstwa lub zostały sprzedane, kupione, oddane w najem lub wynajęte, wyprodukowane, wydobyte, przetworzone lub naprawione przez przedsiębiorstwo; celem takiego przejazdu musi być przewiezienie rzeczy z przedsiębiorstwa lub do niego, lub przemieszczenie ich do przedsiębiorstwa lub poza przedsiębiorstwo, na jego własne potrzeby; należy również zaznaczyć, iż pojazdy silnikowe wykorzystywane do takiego przewozu muszą być prowadzone przez pracowników przedsiębiorstwa i muszą być własnością przedsiębiorstwa lub być przez nie zakupione na warunkach odroczenia płatności lub wynajęte (pojazd zarejestrowany lub włączony do ruchu z prawem państwa członkowskiego, a umowa dotyczy wyłącznie najmu pojazdu, bez kabusewcy). Przejazd taki może odbywać się tylko wtedy, gdy w pojeździe znajdować się będą dokumenty potwierdzające spełnienie powyższych warunków.
Po wejściu Polski do Unii

Offline franek

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: +0/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Mar 2012, 02:24:30 »
jak wam jest tak tu  zle pozostaje afryka do naprawy biale murzny

Offline franek

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: +0/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Mar 2012, 02:29:14 »
oj biedne polaczki jestem w dk moze albo dluzej szkoda mi was

Offline seba08

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 15
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: +19/-25
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Mar 2012, 07:52:09 »
a franek ciągle o Afryce i murzynach ,miesiac temu czytam :  do Afryki ,wczoraj czytam do Afryki  . franek pisze ...franek czy twój mózg czy tez powiększony układ nerwowy ma jakies zaćmienie jak zadużo rozpuszczalnika poczuje, masz temperature w głowie chyba wyższą jak w afryce latem .Czy Ty franek wogóle kiedys byłeś trzezwy  ??? Pewnie nie pamietasz ... ::) bo dzieciństwo takie odległe ,jakbyś doszedł do siebie to pamiętaj ... do Afryki  ;) ;) ;D
Szczęśliwi ludzie to tacy, którzy nie są świadomi lepszych i większych możliwości, żyją we własnych światach odpowiednio skrojonych do ich predyspozycji.                                                                       Aldous Huxley

poloniainfo.dk

Odp: Zakłamani, bez własnego zdania?
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Mar 2012, 07:52:09 »

 

Zabawna tgirl szuka mężczyzny bez uprzedzeń!

Zaczęty przez JennyTSDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3749
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2022, 19:58:27
wysłana przez JennyTS
Kupilem dom w Danii, czy moge przywiezc materialy bud. z PL bez dodatk. podatku?

Zaczęty przez philDział Podatki

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 16305
Ostatnia wiadomość 12 Paź 2013, 22:36:52
wysłana przez 1941
BEZ TEMATU

Zaczęty przez seba08Dział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 6484
Ostatnia wiadomość 21 Sty 2012, 23:41:34
wysłana przez seba08
Jak z Danii można oglądać tvnplayer ipla czy tvp bez blokady?

Zaczęty przez ochlap35Dział Hydepark

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 29559
Ostatnia wiadomość 15 Paź 2018, 19:29:59
wysłana przez Kubens
Festiwal Życia w duchu Porozumienia bez Przemocy! w Danii koło Odense!

Zaczęty przez annaprzybylakDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9044
Ostatnia wiadomość 12 Cze 2012, 21:20:02
wysłana przez aarhusN