poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Konkurs  (Przeczytany 13098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spotterdk

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 6
  • -Otrzymane: 6
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +0/-0
Konkurs
« dnia: 26 Wrz 2012, 22:05:42 »
Jaki sens ma głosowanie na najlepsze zdjęcie jeśli sami zainteresowani oddają po 20 głosów dziennie na siebie zmieniając IP komputera?  :( Jakieś nie dopracowane te zasady...

Offline thecabb

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 42
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bronchozaury nie wymarły !
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Wrz 2012, 09:18:00 »
Najbardziej sprawiedliwym rozwiązaniem byłoby głosowanie dostępne tylko dla osób zarejestrowanych na forum. żeby było jeszcze sprawiedliwiej trzeba zablokować możliwość głosowania osobom zarejestrowanym po 15.09
Niestety już drugiego dnia głosowania widać było, że werdykt będzie farsą. Najważniejsze, żeby mieć frajdę z samego uczestnictwa :)

Offline spotterdk

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 6
  • -Otrzymane: 6
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Wrz 2012, 10:01:01 »
Co racja to racja. Tylko troche szkoda, ze wysylamy zdjęcia wg nas zasługujące na dobrą opinie a ktos oddaje 100 głosów z najniższą opinią tylko po to żeby "wykończyć konkurencję"... Mam nadzieje, że regulamin następnego konkursu będzie bardziej przemyślany. 

Offline Domnik

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 10
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: +2/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Wrz 2012, 13:09:28 »
Jak się konkurs skończy wystarczy wywalić pierwsze miejsce, i po prostu zacząć od drugiego..
W ten sposób osoba która napracowała się zmieniając ip itd, będzie musiała znów je zmieniać aby zaniżyć sobie średnią, i być na #2 miejscu :) A nie wiem czy komuś będzie się to chciało robić.
Cytat od kogoś mądrego, stąd..
'Iraq, Afghanistan, to już było... Teraz odpoczynek...
Dlaczego? -Bo niewłaściwi ludzie dowodzą...
Kapitanie wrócisz?... -Wrócę jak oni odejdą...'

Offline spotterdk

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 6
  • -Otrzymane: 6
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Wrz 2012, 08:53:00 »
Jak się konkurs skończy wystarczy wywalić pierwsze miejsce, i po prostu zacząć od drugiego..
W ten sposób osoba która napracowała się zmieniając ip itd, będzie musiała znów je zmieniać aby zaniżyć sobie średnią, i być na #2 miejscu :) A nie wiem czy komuś będzie się to chciało robić.

To by było zabawne. Ale patrząc po ilości głosów oddanych na "Londyński autobus" pewnie by sie chciało.

Info dla Dominika.
ten cytat pochodzi od 20letniego gościa który Irak i Afganistan widział tylko w TV, na widok krwi mdleje, a w sytuacjach stresowych robi pod siebie... ale za to opowieści snuje niesamowite:)

piotr1

  • Gość
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Wrz 2012, 10:19:48 »
czy te nagrody na forum sa warte az takiego zachodu zeby siedziec pol dnia i glosowac na swoje zdjecia zmieniajac ip??hmmm....mi sie wydaje ze nie...ale to tylko w mojej skromnej ocenie....coz..jak dla mnie to zaglosowalem na jedyne zdjecia kojarzace sie z dania a nie bedace z danii czyli na wiatraki w zachodniopomorskim- jedyne zdjecia na temat w tym calym konkursie...czyzby na tyle osob tylko jedna osoba zrozumiala o czym maja byc te fotki?- nie wierze....mysle ze wiekszosc po prostu poszla na latwizne lub tak jak ja, akurat miala takie zdjecia pod reka a nie inne.....tyle ze ja nie wyslalem bo nie na temat...hmmm...moze trza bylo....

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Wrz 2012, 18:53:43 »
W sumie to dobrze że w 39 Niemcy :-X znaczy hitlerowcy nas napadli
bo gdyby ogłosili  jakiś konkurs to sami byście się wystrzelali  ;D ;D ;D

poloniainfo.dk

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Wrz 2012, 18:53:43 »

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Wrz 2012, 19:17:09 »
A ja proponuję aby nagrody przeznaczyć na cele charytatywne .
Odbiorcę nagrody pieniężnej już mamy - małego 6 mies. Łukaszka z chorobą serduszka.

Paula ,Mateusz ,Anna ,Michał ,Kuba którzy mają swój własny wyścig (kto więcej wstawi sobie plusów,a innym minusów) do życia tych 500 kr nie potrzebują,wystarczy im satysfakcja z plusów i minusów.  ;) 8)

A rodzice chorego dziecka wydadzą pieniądze lepiej - na leki i rehabilitację.

Kto jest ZA:)   

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Wrz 2012, 20:06:12 »
Och MC ty to masz dobre serduszko  :)
  uważaj żebyś nie trafiła na kanibala
                bo ci je zje

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Wrz 2012, 21:35:34 »
Och MC ty to masz dobre serduszko  :)
 

Nie ja Vorduś, ale ci zrzekający się nagród ,oni mają dobre serduszka !
Uczestnicy konkursu są tak wrażliwi, że chcą podarować wszystkie pieniążki dla CHOREGO ŁUKASZKA !

I zaraz zobaczysz ,jak oni będą jeden po drugim zrzekać się ew. nagrody.
Czekamy kochani uczestnicy konkursu na wasze wpisy np. zrzekam się nagrody na rzecz Łukaszka.

posyłam buziale MC  :)



PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Paź 2012, 18:07:59 »
fajne ,ale ta co najwiecej krzyczała ze jak bedzie chciała to i TAK WYGRA to chyba nie odda nagrody ,LICZE NA NIĄ ;D

Offline thecabb

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 3
  • -Otrzymane: 42
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bronchozaury nie wymarły !
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Paź 2012, 19:56:08 »
zróbmy w takim razie własny konkurs - zdjęcie wykonane w danii, najbardziej przypominające wakacje w chorwacji, ale na zdjęciu nie może być rajstop, dzieci, śliwek drylowanych oraz pojazdów jednośladowych. Kobiety nie moga być rude, zwierzęta nie mogą się uśmiechać i byc słodkie, a faceci powinni mieć wąsy, bić żony i prężyć łydki !
Zwycięzca odbierze bilet na 23 przejazdy szybką koleją z glostrup do kopenhagi w przedziale twarowym.

Offline mikolajka

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 4
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Paź 2012, 13:18:51 »
Jak widać Paula spięła dupsko i zaczęła głosować na wszystkie swoje zdjęcia.  ;D Co tam jedna nagroda skoro można zdobyć trzy na raz  ::). Choć może się mylę i tylko mnie bardziej z DK kojaży się syreka niż wiatrak w jakimś Skaelskor.  :D  Miło wygrać konkurs uczciwie i móc się pochwalić, że się udało bo jest się dobrym, a nie dlatego, że parę nocy wyciągało się kabelek. Podejrzewam, że to jakaś płytka małolata, bo komu by się chciało aż tak dla paru koron. Więc nie liczę, że odda nagrody nawet dziecku. Widać jak szybko wzięła sobie do serca propozycję wywalenia 1 miejsca skoro okupuje trzy pierwsze, he,he!

Offline vordingborg

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 77
  • -Otrzymane: 550
  • Wiadomości: 1899
  • Reputacja: +58/-30
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Paź 2012, 18:34:57 »
zróbmy w takim razie własny konkurs - zdjęcie wykonane w danii, najbardziej przypominające wakacje w chorwacji, ale na zdjęciu nie może być rajstop, dzieci, śliwek drylowanych oraz pojazdów jednośladowych. Kobiety nie moga być rude, zwierzęta nie mogą się uśmiechać i byc słodkie, a faceci powinni mieć wąsy, bić żony i prężyć łydki !
Zwycięzca odbierze bilet na 23 przejazdy szybką koleją z glostrup do kopenhagi w przedziale twarowym.
Takowy konkurs już  mamy  ;D Namioty jak u chorwackich uchodźców żadnych  całych rajstop,nieznośnych bachorów,cycków jak rodzynki (pomarszczonych) i żadnych  uśmiechniętych psów tylko faceci prężący mięśnie i pośladki  :P.
 Niestety zapomniałem wspomnieć o nagrodzie  ???  pewnie stąd ta klapa
http://www.poloniainfo.dk/forum/index.php?topic=1040693.msg1064478#msg1064478

PRZYJACIEL

  • Gość
Odp: Konkurs
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Paź 2012, 19:03:52 »
Jak widać Paula spięła dupsko i zaczęła głosować na wszystkie swoje zdjęcia.  ;D Co tam jedna nagroda skoro można zdobyć trzy na raz  ::). Choć może się mylę i tylko mnie bardziej z DK kojaży się syreka niż wiatrak w jakimś Skaelskor.  :D  Miło wygrać konkurs uczciwie i móc się pochwalić, że się udało bo jest się dobrym, a nie dlatego, że parę nocy wyciągało się kabelek. Podejrzewam, że to jakaś płytka małolata, bo komu by się chciało aż tak dla paru koron. Więc nie liczę, że odda nagrody nawet dziecku. Widać jak szybko wzięła sobie do serca propozycję wywalenia 1 miejsca skoro okupuje trzy pierwsze, he,he!
Szkoda ze nie jest tak zrobione ze z jednego kompa mozna wysłac raz,a wtedy kafejek by jej brakło  ::) :P :o :opazernosc ludzka jest bez granic.a niech tam wygra moze spozytkuje te bony na swoj szczytny cel.ale faktycznie zdjecia te to akurat KICZ JAKICH MAŁO I TEZ NIE SADZE ZEBY LUDZIKI NA TAKIE BADZIEWIE GŁOSOWALI

poloniainfo.dk

Odp: Konkurs
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Paź 2012, 19:03:52 »

 

Wakacyjny konkurs z nagrodami

Zaczęty przez vordingborgDział Kultura

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3821
Ostatnia wiadomość 19 Lip 2012, 18:40:14
wysłana przez vordingborg
Konkurs "Dzieje mojej polskiej rodziny"

Zaczęty przez neletopDział Kultura

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5820
Ostatnia wiadomość 21 Wrz 2009, 09:30:31
wysłana przez neletop
Wokalista na konkurs w Kaliningradzie

Zaczęty przez neletopDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2385
Ostatnia wiadomość 20 Cze 2012, 07:37:03
wysłana przez neletop
konkurs

Zaczęty przez brzoskwinkaDział Pomoc!

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 3965
Ostatnia wiadomość 01 Kwi 2010, 21:00:34
wysłana przez kamila
Konkurs Rodzinny - Dzień Matki - Dzień dziecka - Dzień Ojca - Konkurs Rodzinny.

Zaczęty przez willyDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5812
Ostatnia wiadomość 18 Cze 2018, 20:49:38
wysłana przez willy