poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: AXEL znowu...  (Przeczytany 62561 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

myszka0807

  • Gość
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #90 dnia: 23 Mar 2013, 08:40:39 »

Po wapnie trzepie, zeby nie bylo latwo polskiemu fachowcowi, tacy oszusci.
Po cemencie to robota zarezerwowana dla "inteligencji", no przeciez cos o tym wiesz skoro piszesz, nie?
nie zaliczam sie do inteligencji i smie zauwazyc ze internet to twoj najwiekszy przyjaciel.ja wiem o czym pisze ale zastanawiajace jest czy ty wiesz. Twoje slowne przepychanki nie sa smieszne,wrecz zalosne .nie potrafisz dyskutowac -zasob wiedzy bardzo niski -nawet jezeli by cie tak uczono .zgodnoscia przyjelam to co napisala hapybeti a ty juz jechalbys swoimi kretynskimi epitetami .z toba koncze glupia dyskusje bo zeby dyskutowac trzeba miec z kim .dzieki hapybeti poczytam na ten temat.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #91 dnia: 23 Mar 2013, 08:43:27 »
nie zaliczam sie do inteligencji i smie zauwazyc ze internet to twoj najwiekszy przyjaciel.ja wiem o czym pisze ale zastanawiajace jest czy ty wiesz. Twoje slowne przepychanki nie sa smieszne,wrecz zalosne .nie potrafisz dyskutowac -zasob wiedzy bardzo niski -nawet jezeli by cie tak uczono .zgodnoscia przyjelam to co napisala hapybeti a ty juz jechalbys swoimi kretynskimi epitetami .z toba konczeglupia dyskusje bo zeby dyskutowac trzeba miec z kim .dzieki hapybeti pocztyam na ten temat.

Ot to i pogadac juz nie bedzie z kim. Ten moj przyjaciel internet cos opustoszal. Myszka nie rob mi tego.

myszka0807

  • Gość
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #92 dnia: 23 Mar 2013, 08:44:15 »
A to dla mnie usmiech dnia  ;D ;D ;D
jomir dobrze ze masz uszy to gdzies sie ten usmiech zakonczy .w przeciwnym razie smialabys sie dookola gowy .taki widok to smieszny jest .

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #93 dnia: 23 Mar 2013, 09:10:45 »
twoja wiedza jest taka moja jak wyzej napisalam.nie opieram sie na wiedzy z wikipiedy .mnie tak uczono .przeczytalam dokladnie co napisalas i bede miala czas to poczytam wiecej na ten temat co mi napisalas .historia ma jeszcze duzo tajemnic .zawsze jest dobrze poznac fakty jakie znaja inni czy chcesz powiedziec ze nawet w historii sa przeklamania a moze lepiej ,,mydlenie oczu,,?!
No, cóż...przykro mi, ze takich miałaś "nauczycieli historii", że teraz całe forum się z tej twojej "wiedzy" smieje  ::).Jomir dobrze ci poradziła- nie brnij w to dalej  ;).
Ja tez na wiedzy z Wiki się nie opieram.To tylko link na szybko dla ciebie wrzucony, bo samej nie chciało mi się nad tym uwłaszczeniem chłopów podczas zaborów rozwodzić. Tego nauczyli mnie w szkole.
Co do tych przekłamań czy "mydlenia oczu", to zapytaj Mariusza- on od tego specjalista i zna Prawdę Jedyną  ;) ;D.
" Polak gorszego sortu"

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #94 dnia: 23 Mar 2013, 09:19:26 »
nie zaliczam sie do inteligencji i smie zauwazyc ze internet to twoj najwiekszy przyjaciel.ja wiem o czym pisze ale zastanawiajace jest czy ty wiesz. Twoje slowne przepychanki nie sa smieszne,wrecz zalosne .nie potrafisz dyskutowac -zasob wiedzy bardzo niski -nawet jezeli by cie tak uczono .zgodnoscia przyjelam to co napisala hapybeti a ty juz jechalbys swoimi kretynskimi epitetami .z toba koncze glupia dyskusje bo zeby dyskutowac trzeba miec z kim .dzieki hapybeti poczytam na ten temat.
Internet moze byc przyjacielem, jak i wrogiem.
Z internetu trzeba umiec korzystac. Trzeba wiedziec, jak selekcjonowac wiedze, autorow stron itp. .
Internet ma ta zalete, ze mozna w nim znalezc wszystko, ale i tez ta wade, ze mozna w nim napisac wszystko.
Dlatego , by internet nie byl grozny, trzeba miec zdolnosc do weryfikacji wiedzy w nim znalezionej.
Dlatego mowi sie tyle o ograniczeniu dostepu do internetu dzieciom.
Ja bym rozszerzyla te ograniczenia dla ludzi, ktorzy nie maja naturalnej, badz wyuczonej zdolnosci do oceny faktow.

To cos jak spacer po plazy - idziesz, patrzysz a tu bursztyn. Przygryzasz... a nie.. to ptasie gowno.
A przeciesz wystarczylo jedynie powachac...
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #95 dnia: 23 Mar 2013, 09:22:55 »
To moze mi ktos wreszcie powie co to jest wlasciwie ta historia i gdzie tego cholerstwa sie mozna nauczyc, bo prosze i prosze i nic!!!!
No i z ta pisownia moja tez cos bym zrobil, bo calkiem "przyjaciol" w tym internecie potrace.

myszka0807

  • Gość
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #96 dnia: 23 Mar 2013, 10:10:48 »
Internet moze byc przyjacielem, jak i wrogiem.
Z internetu trzeba umiec korzystac. Trzeba wiedziec, jak selekcjonowac wiedze, autorow stron itp. .
Internet ma ta zalete, ze mozna w nim znalezc wszystko, ale i tez ta wade, ze mozna w nim napisac wszystko.
Dlatego , by internet nie byl grozny, trzeba miec zdolnosc do weryfikacji wiedzy w nim znalezionej.
Dlatego mowi sie tyle o ograniczeniu dostepu do internetu dzieciom.
Ja bym rozszerzyla te ograniczenia dla ludzi, ktorzy nie maja naturalnej, badz wyuczonej zdolnosci do oceny faktow.

To cos jak spacer po plazy - idziesz, patrzysz a tu bursztyn. Przygryzasz... a nie.. to ptasie gowno.
A przeciesz wystarczylo jedynie powachac...
nie napisalam ze te wiadomosci znam z internetu ,przeciez jak tak uczono nas w szkolach to co mam pozwac nauczycieli do sadu .a z tym bursztynem ,,CZY TY WSZYSTKO WSADZASZ DO GEBY ,,nawet jak bys powachala to i tak PTASIE GOWNO WACHASZ I TAK  BIERZESZ JE W ŁAPY.ja byle czego nie biore do rak.troche filozofujesz a nic tak naprawde nie wnioslas do watku ,nawet zeby miec tak zaklamana wiedze jaka mi w łeb wsadzano.przeciez miedzy masłem a gownem tez niema roznicy JEDNO I DRUGIE DA SIE ROZSMAROWAC.milego weekendu i nie schylaj sie po byle gowno .chce miec bursztyn to ide i kupuje

poloniainfo.dk

Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #96 dnia: 23 Mar 2013, 10:10:48 »

myszka0807

  • Gość
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #97 dnia: 23 Mar 2013, 10:26:33 »
HAPPYBETIa gzie ja napisalam ze to byly lata 40-50 bardzo cie prosze nie przypisuj mi tekstow co nie sa moje ziemie byly zabierane szlachcie i dawane chlopom.ja koncze ta dyskusje .za czasow stalina miala szlachta i wlasciciele ziemscy przerabane .historia jest takim tematem jak religia i polityka

myszka0807

  • Gość
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #98 dnia: 23 Mar 2013, 10:28:57 »
No, cóż...przykro mi, ze takich miałaś "nauczycieli historii", że teraz całe forum się z tej twojej "wiedzy" smieje  ::).Jomir dobrze ci poradziła- nie brnij w to dalej  ;).
Ja tez na wiedzy z Wiki się nie opieram.To tylko link na szybko dla ciebie wrzucony, bo samej nie chciało mi się nad tym uwłaszczeniem chłopów podczas zaborów rozwodzić. Tego nauczyli mnie w szkole.
Co do tych przekłamań czy "mydlenia oczu", to zapytaj Mariusza- on od tego specjalista i zna Prawdę Jedyną  ;) ;D.
cale foru to ty jomir i1941 ot cale forum .to nie duzo

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #99 dnia: 23 Mar 2013, 11:15:34 »
Jeszcze raz, jak przysłowiowej krowie na rowie .To twoje słowa:
a w Polsce panowal feudalizm.dopabuse Stalin uwlaszczyl chlopow ,dal im ziemie na wlasnosc.
Otóż Stalin miał wpływ na Polskę w latach 40tych i 50tych. Coś ci się o uszy obiło, ale całkiem poprzekręcałas fakty.JAK Stalin miał dac ziemię chłopm w Polsce , jak nie w tych latach???Ty wiesz w ogóle, o jakich czasach piszesz???
Feudalizm to ustrój, w ktorym jest monarcha i podlegli mu "wasale".Wiesz, kiedy skończył się w Polsce?A kiedy rządził Stalin?W szkole cię uczyli, ze w latach międzywojennych i w czasie wojny w Polsce feudalizm panował???
Już raz ci dobrze radziłam- nie kompromituj się więcej, nie brnij w to dalej, bo tylko się pogrążasz.
" Polak gorszego sortu"

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #100 dnia: 23 Mar 2013, 11:29:39 »
cale foru to ty jomir i1941 ot cale forum .to nie duzo
Inni litościwie albo wstydliwie przemilczają...No, chyba, że znajdzie się drugi taki "geniusz", co ci przytaknie z tym Stalinem , który polskich chłopów z ustroju feudalnego wyzwolił ;D ;D ;D.I nie w latach 40tych i 50tych, zeby nie było  ;D ;D ;D 8) ::)
" Polak gorszego sortu"

myszka0807

  • Gość
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #101 dnia: 23 Mar 2013, 12:00:17 »
happybeti ja napisalam to co zapamietalam napisalam ze poczytam o tym co ty poszesz .a ty blyszczysz i blyszczysz itd.nie dbaj oto czy ja dalej brne czy nie .przeciez jest cos takiego jak kompromis i ja ci go daje .twoje fakty bardziej przemawiaja do mnie .milego weekendu.i nie twierdz ze inni wstydliwie milcza na to co ja pisze bo tak naprawde odbieglismy od tematu i tylko w 4prowadzimy dyskusje .aleniejsza z tym .jeszcze raz milego weekendu.bo czeka mnie dzis wizyta TESCIOWEJ :o :'(

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #102 dnia: 23 Mar 2013, 12:15:55 »
happybeti ja napisalam to co zapamietalam napisalam ze poczytam o tym co ty poszesz .a ty blyszczysz i blyszczysz itd.nie dbaj oto czy ja dalej brne czy nie .przeciez jest cos takiego jak kompromis i ja ci go daje .twoje fakty bardziej przemawiaja do mnie .milego weekendu.i nie twierdz ze inni wstydliwie milcza na to co ja pisze bo tak naprawde odbieglismy od tematu i tylko w 4prowadzimy dyskusje .aleniejsza z tym .jeszcze raz milego weekendu.bo czeka mnie dzis wizyta TESCIOWEJ :o :'(
A moze Ty po porstu na wagarach bylas?
Bo co jak co, ale w zadnej polskiej szkole, nie nauczaja o tym jak wielkim czlowiekiem i dobrym ekonomem byl Hitler.
O upadku epoki feudalnej tez nikt nie mowi w kontekscie Stalina.

Z polskim tez nie najlepiej. Z rozumienia metafor "PALA".

Juz pisalam: "koncz Wasc wstydu oszczedz".

Co prawda Kmicic mowiac te slwoa chcial by go dobic, ja jednak dobijac Cie nie bede i jak Pan Michal, po prostu Cie pozostawie, w Twoim wlasnym wstydzie.
Kmicic, wiedzial co zrobic... Pytanie co Ty zrobisz?
Ale to juz Twoja sprawa...
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

myszka0807

  • Gość
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #103 dnia: 23 Mar 2013, 12:36:09 »
Czemu sie tak czepaiasz czy kuzwa ktos chodzil na wagary czy nie to kazdego sprawa z osobna .piszesz byle DOJEBAC ,czy naprawde juz tak beznadziejna bylas ze polak zaden cie nie chcial,bo kto by sie chcial ladowac w taki charakter jak ty masz .dziury nie zrobisz a krew wypijesz .czy ja wnikam ci ty skonczylas ?napisalam ze szanuje to co happybeti mi mapisala i ze poczytam a ty mi wyjezdzasz z tekstami PTASIEGO GOWNA W GEBIE .Dalam sie wciagnac w bezsensowna dyskusje .lincz na forum kto tobie i 1941 nie klaszcze dwa WARIATY CO DOSKAKUJA JAK indory do klawiatury .IDZ JEDNAK NA PLAZE I WEZ W KONCU COS PORZADNEGO W LAPY .koncze z toba dyskusje bo i to trzeba umiec

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #104 dnia: 23 Mar 2013, 14:17:44 »
To i kilka innych rzeczy tez  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

Niech sie juz to wietrzysko polarne skonczy. Ludzie w domach uwiazani, ja tez, jeszcze sie pozabijamy przez internet  ;D

No ale przynajmniej nudno nie jest  ;D

...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

poloniainfo.dk

Odp: AXEL znowu...
« Odpowiedź #104 dnia: 23 Mar 2013, 14:17:44 »

 

I znowu Dania przoduje - najszczesliwszy kraj swiata

Zaczęty przez ReFormerDział Hydepark

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 18995
Ostatnia wiadomość 05 Sie 2010, 08:26:44
wysłana przez Bulinka
SAS znowu ląduje awaryjne

Zaczęty przez MargaretMitchellDział Hydepark

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 7242
Ostatnia wiadomość 01 Lis 2007, 19:01:54
wysłana przez K3
Znowu prosba:)

Zaczęty przez Maja1216Dział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4055
Ostatnia wiadomość 31 Lip 2011, 23:09:33
wysłana przez Maja1216
I znowu nagonki!

Zaczęty przez mariuszkDział Hydepark

Odpowiedzi: 167
Wyświetleń: 59213
Ostatnia wiadomość 22 Lis 2009, 19:31:52
wysłana przez nynek
Polska znowu w loterii wizowej do USA

Zaczęty przez anhaDział Hydepark

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 12910
Ostatnia wiadomość 21 Paź 2011, 22:15:04
wysłana przez frederiksberg :)