poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco  (Przeczytany 11106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dawidtbg

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« dnia: 04 Kwi 2013, 09:44:17 »
Witam serdecznie wszystkich otóż mam do was  bardzo ważne pytanie jako że nie byłem jeszcze w Danii  nie mam zielonego pojęcia jeśli chodzi o zarobki .Sprawa ma się tak dostałem ofertę pracy od znajomego Polaka  który pracue w Danii jest to praca na wykończeniach (malowanie szpachlowanie układanie płytek itp) zaproponował mi 50 Kr na godzinę i tu rodzi się pytanie czy to nie za mało jak na taką pracę??muszę odpowiedzieć mu jak naszybciej dlatego też czekam na wasze uwagi,ako ze mnie wydaje się to dosyć mało

Offline zelatyna

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 1
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Kwi 2013, 10:31:37 »
hej

to jest bardzo smieszna stawka na godz. oferujac Ci taka cene ma praktycznie tania sile robacza...nie orientuje sie dokladnie ile teraz jest ale min.musi dac 130kr na godz.
pozdr.

varszafiak

  • Gość
Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Kwi 2013, 10:31:53 »
Jak praca nielegalna, to nie przyjezdzaj normalna stawka to 140-160 za taka prace.
Jak Cie zlapia to twoje dzieci jeszcze beda kary splacac.
Tu trzeba wszystko na legalu bo dupa bedzie.
I nie wierz w to ze sie uda kilka miechow na czarno, ktos chce Cie wystawic (cztaj ma cie za frajera)

Offline dawidtbg

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Kwi 2013, 11:08:09 »
bardzo dziekuję ze odpowiedzi właśnie o to mi chodziło;/ tak jak mówisz odnosnie pracy zero umów....dlatego wydawało mi się to podejrzane  jakieś 250 złn na dzień odjąć życie i zostaje nie wiele

Offline dawidtbg

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Kwi 2013, 11:43:14 »
jeżeli inni mogą proszę dodawajcie swoje opinie jestem bardzo ciekawy jak chcą mnie okroić;/

Offline dania_d

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 5
  • -Otrzymane: 38
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Kwi 2013, 13:04:47 »
Próbuj  ;D, przy dobrych wiatrach zarobisz na czysto może 300 kr  na dzień,  liczysz że ci to na sucho przejdzie, nikt cię nie złapie itd.... Ale masz pewność że po miesiącu pracy dostaniesz kasę ????????
poczytaj sobie o takich co przyjechali i pracowali na czarno. pełno takich tematów. i wrócili do pl z długami, nerwami, strachem itd, bo tu już nie jest jak było. codziennie nagonka na naszych.
A jeszcze przyjedź samochodem to już najlepiej będzie, zaraz jakiś życzliwy zadzwoni że tu stoi samochód na pl. przyjadą sprawdzą i co powiesz ?????
powodzenia

Offline pumpernik

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 4
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Kwi 2013, 14:41:16 »
ale co tu jest do dodawania? wszystko zostalo napisane - powiedz znajomemu bujaj sie i czesc.

poloniainfo.dk

Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Kwi 2013, 14:41:16 »

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Kwi 2013, 17:37:45 »
jeżeli inni mogą proszę dodawajcie swoje opinie jestem bardzo ciekawy jak chcą mnie okroić;/
Po prostu chca naiwaniaka zlapac. A takich, niestety, nie sieja..... Stawki, takie minimalne uczciwe zaczynaja sie od 110kr brutto/h. Za mniej... hnmm trzeba myslec 8). No chyba, ze darmowe utrzymanie:  mieszkanie, dojazd, moze wyzywienie. Wtedy moze sie okaza, ze stawka 50-60kr/ jest ok. Ale kontrakt musi byc zawsze. Bez tego nie zaczynaj rozmowy
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aarhusN

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 21
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 336
  • Reputacja: +3/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Kwi 2013, 17:40:33 »
Cytuj (zaznaczone)
Jak praca nielegalna, to nie przyjezdzaj normalna stawka to 140-160 za taka prace.

latwo pisac.nikt nowo przybylemu polakowi nie da takiej stawki.znam dunczykow,ktorzy pracuja za 150 kr na godz.znam tez polakow,ktorzy pracuja za 50-70 kr na godzine,ale znam tez takich,co maj 200 kr na godz i maja tzw fuch mase.obiektywnie patrzac od czegos trzeba zaczac ;D.a zdrugiej strony ciekawe jest to,ze tutaj sa specjalisci np.stolarze,ciesle,murarze albo malarze,a w polsce murarz-malarz-stolarz itd w jednej osobie ;D multifachowiec
od Ciebie zalezy,czy podejmiesz prace za ww stawke

Offline nadusiaa

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 18
  • Wiadomości: 214
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Kwi 2013, 19:24:15 »
jesli to znajomy to wie czy wyplacalni czy nie.ja uwazam ze od czegos trzeba zaczac ja sama pracowalam za 50dk i niezaluje ,poznalo sie rynek znajomosci od czegos trzeba zaczac sam zdecyduj,zebys niezalowal a zjechac zawsze mozesz i sam sie przekonasz .masa polakow w budowlance robi na czarno i to za 5o dk i jakos nie zaluja

Offline cwsm111

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 23
  • -Otrzymane: 78
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: +59/-5
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Kwi 2013, 19:50:20 »
Proponuje pracować za darmo, a w miarę swoich możliwości i pomocy rodziny wspierać finansowo swojego pracodawce, nawet drobnymi kwotami.

A pamiętam parę lat temu gdy zaczęto oferować prace za urągające stawiki , jaki był skowyt na forum.
Ale jak widać do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Ile można się rozglądać, badać rynek itd. rok, dwa do emerytury?
 

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Kwi 2013, 19:59:04 »
Proponuje pracować za darmo, a w miarę swoich możliwości i pomocy rodziny wspierać finansowo swojego pracodawce, nawet drobnymi kwotami.

A pamiętam parę lat temu gdy zaczęto oferować prace za urągające stawiki , jaki był skowyt na forum.
Ale jak widać do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Ile można się rozglądać, badać rynek itd. rok, dwa do emerytury?
Hihi, zgadzam sie w 100%. Proponuje jeszcze wystawic liste pracodawcow -oszustow, zeby nowi wiedzieli gdzie najlepiej poczuja "blaski" pracy na emigracji  8) ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Kwi 2013, 00:40:13 »
latwo pisac.nikt nowo przybylemu polakowi nie da takiej stawki.znam dunczykow,ktorzy pracuja za 150 kr na godz.znam tez polakow,ktorzy pracuja za 50-70 kr na godzine,ale znam tez takich,co maj 200 kr na godz i maja tzw fuch mase.obiektywnie patrzac od czegos trzeba zaczac ;D.a zdrugiej strony ciekawe jest to,ze tutaj sa specjalisci np.stolarze,ciesle,murarze albo malarze,a w polsce murarz-malarz-stolarz itd w jednej osobie ;D multifachowiec
od Ciebie zalezy,czy podejmiesz prace za ww stawke
Multifachowec = zaden fachowiec. Wie troche o wszystkim ale nie jest specjalsta w konkretnym fachu.To tak jak chirurg mialby byc weterynarzem, dentysta, ginekologie, pediatra i onkologiem jednoczesnie = MULTIFACHOWIEC, "zlota raczka".
Czy ktos z Was wybralby sie z wizyta do takiego lekarza (chirurga) z problemem ginekologicznym ?   

myszka0807

  • Gość
Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Kwi 2013, 08:48:41 »
To fajny znajomy wpisz go na liste WROGOW.az sie wierzyc nie chce .znalazlam ostatnio ogloszenie gdzie Polka za odprowadzanie dwojki dzieci do przedszkola placic chciala 300  koron na miesiac ,praca od 5:30 a przedszkole czynne od 7:15 .trzeba isc do niej 4  razy w tygodniu czyli 16 razy w miesiacu .SMIESZNE .druga za to ze da pokoj opiekowac sie dzieckiem 4  godziny dziennie .zero zaplaty poprostu za pokoj .niewolnikow szukaja .ciekawe czy sami zdecydowaliby sie tak pracowac .wstyd

myszka0807

  • Gość
Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Kwi 2013, 09:23:28 »
Multifachowec = zaden fachowiec. Wie troche o wszystkim ale nie jest specjalsta w konkretnym fachu.To tak jak chirurg mialby byc weterynarzem, dentysta, ginekologie, pediatra i onkologiem jednoczesnie = MULTIFACHOWIEC, "zlota raczka".
Czy ktos z Was wybralby sie z wizyta do takiego lekarza (chirurga) z problemem ginekologicznym ?
bez przesady od czegos trzeba zaczynac ale nie 50 koron za zapieprzanie caly dzien.pewnie moze przyjechac do Danii i zarowno zaczac od zbierania puszek po piwie.podjal bys sie takiego zapieprzu za 50 koron jak tak to gratuluje desperacji

poloniainfo.dk

Odp: Pomocy stawka na godzinę czy to wystarczająco
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Kwi 2013, 09:23:28 »

 

zwolnienie z pracy - czy musi podać powód

Zaczęty przez zosiaxDział Pomoc!

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 17603
Ostatnia wiadomość 17 Lip 2008, 16:33:25
wysłana przez zosiax
Mieszkanie spoldzielcze czy wlasnosciowe

Zaczęty przez ukaDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 11702
Ostatnia wiadomość 21 Lip 2009, 18:23:16
wysłana przez uka
Czy przeglady techniczne aut sa obowiazkowe w Danii ?

Zaczęty przez KierowcaDział Hydepark

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 28301
Ostatnia wiadomość 27 Paź 2009, 22:39:26
wysłana przez Manior
rejestrować żone czy nie? - podatek, kwota zwolniona,

Zaczęty przez piotrekszDział Podatki

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 12141
Ostatnia wiadomość 12 Paź 2008, 13:59:51
wysłana przez Klingon
czy Duńczycy płacą na czas?

Zaczęty przez henlenDział Hydepark

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 8502
Ostatnia wiadomość 29 Wrz 2020, 08:16:02
wysłana przez Jomir