poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)  (Przeczytany 229383 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #105 dnia: 17 Kwi 2013, 11:00:46 »

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #106 dnia: 17 Kwi 2013, 19:05:16 »
He he: ...Kwas chlorogenowy – naturalny polifenol, antyoksydant i kwas organiczny, znajdujący się głównie w zielonych liściach i owocach kawowca, głogu, karczochach, pokrzywie oraz w mniejszych ilościach m.in. w bluszczu pospolitym. Wyjątkowo bogatym źródłem kwasu chlorogenowego są suszone śliwki.

Nie prosciej kilo sliwek dziennie, przyjemne z pozytecznym, chudniesz i biegasz duzo....do wc i z powrotem  ;D
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #107 dnia: 17 Kwi 2013, 19:43:19 »
no to błysnąć chciałeś ale ci nie wyszło bo przez 10 lat pracowałem w magazynie fizycznie i trenowałem i nie tylko siłownia i bywało że w tyg przewalałem po 100 ton  :o

a pieniedzy mi nie szkoda życie mam jedno i jak najlepiej chce je przeżyć w zdrowiu i sprawności może i jestem rozbudowany ale gwarantuje ci że jak masz żonę ( dziewczynę ) nie przeszła by obojętnie bo juz nie raz laski się nadziały mówiąc o mnie i myśląc że nie rozumiem po Polsku a ty sobie pracuj na świeżym powietrzu i patrz jak ci życie ucieka na starość się może obudzisz
Sorki czesio, zdziwilbys sie, ja przeszlabym obojetnie. Bo przez lata napatrzylam sie na pakerow, kolegow z mojej silowni i wrazenia to na mnie najmiejszego nie robi. Bo jednak, to, co pod kopula, jest dla mnie najwazniejsze. A paker jak paker, nudny widok po pewnym czasie  ;)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #108 dnia: 17 Kwi 2013, 19:44:35 »
No a tu cos dla Aisak


http://slps.odchudzanie-suplement.pl/

?????????
hehehehe, nie no...nawet mi sie nie chce komentowac ::)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #109 dnia: 17 Kwi 2013, 19:48:40 »
He he: ...Kwas chlorogenowy – naturalny polifenol, antyoksydant i kwas organiczny, znajdujący się głównie w zielonych liściach i owocach kawowca, głogu, karczochach, pokrzywie oraz w mniejszych ilościach m.in. w bluszczu pospolitym. Wyjątkowo bogatym źródłem kwasu chlorogenowego są suszone śliwki.

Nie prosciej kilo sliwek dziennie, przyjemne z pozytecznym, chudniesz i biegasz duzo....do wc i z powrotem  ;D
Kg sliwek dziennie, heheh, @æ@, kazda przesada jest gorsza od faszyzmu ;). Owoce zwieraja zbyt duzo cukrow prostych i nie sa w zwiazku z tym tak zdrowe, jak to sie kiedys wydawalo. 2-3 porcje owocow dziennie to dawka wystarczajaca. I najlepiej do godziny 16.00. Potem warzywa.
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #110 dnia: 17 Kwi 2013, 19:54:26 »
Kg sliwek dziennie, heheh, @æ@, kazda przesada jest gorsza od faszyzmu ;). Owoce zwieraja zbyt duzo cukrow prostych i nie sa w zwiazku z tym tak zdrowe, jak to sie kiedys wydawalo. 2-3 porcje owocow dziennie to dawka wystarczajaca. I najlepiej do godziny 16.00. Potem warzywa.

Ja polecam rowniez naturalne cwiczenia z "przyprawa korzenna" to jest cos!

Offline Reksio

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 169
  • Wiadomości: 654
  • Reputacja: +21/-15
  • Płeć: Kobieta
  • "Żyjmy chwilą, powtórek w życiu nie ma..."
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #111 dnia: 17 Kwi 2013, 20:11:59 »
Aisak, co do suplementów przy ćwiczeniach na siłowni to mogę konkretnie ci polecić Dymatize Nutrition - Dyma Burn Extreme (ale musisz tez mieć jakiś wysiłek fizyczny, nie pomoże jak się tylko normalnie obżerasz a potem tabletki łykasz) a z preparatów przeciwko rozstępom stosowałam, co prawda niezbyt regularnie, ale zazwyczaj co drugi dzień, jak byłam w ciąży olejek z firmy Weleda przeciw rozstępom. Olejek ekologiczny dostępny w Matasie i sklepach ze zdrową żywnością. Mam czterdziechę na karku, niedawno pierwsze dziecko, przytyłam w ciąży 13 kilo i zero rozstępów. Polecam  ;D

A w tv ostatnio reklamują Bio-Oil, też dostępny w Danii.

I dołączam do tych pań, które uważają że zdrowy facet to niekoniecznie ten przemięśniony. Owszem, jak byłam młodsza to tacy mnie rajcowali na jedno bzyk ale nie na dłużej  ;D To chyba tak jak dla facetów silikonowe barbie z tipsami itp. Dobre na raz, ale nie na żonę  ;D  ;D  ;D Chociaż Barbie i Ken... ;)
"Przejmuj się tylko tymi na których masz wpływ - na pozostałych szkoda twoich nerwów..."

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #111 dnia: 17 Kwi 2013, 20:11:59 »

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #112 dnia: 17 Kwi 2013, 20:17:43 »
Reksio, z tymi silikonowymi Barbie z ust mi wyjęłaś  ;D.
Chyba nic więcej w temacie dodawać nie trzeba, każdy wie, o co chodzi  :)
" Polak gorszego sortu"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #113 dnia: 17 Kwi 2013, 20:19:42 »
Reksio, z tymi silikonowymi Barbie z ust mi wyjęłaś  ;D.
Chyba nic więcej w temacie dodawać nie trzeba, każdy wie, o co chodzi  :)



To chyba wszyscy musimy sie umowic na plazy w celu skonsultowania naszych pogladow i opinii????????

Pomozecie mi lapac promienie sloneczne to sie w koncu opale, bo jak sam to taki chudy, ze zadne promienie trafic mnie nie moga.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #114 dnia: 17 Kwi 2013, 20:26:27 »
Aisak, co do suplementów przy ćwiczeniach na siłowni to mogę konkretnie ci polecić Dymatize Nutrition - Dyma Burn Extreme (ale musisz tez mieć jakiś wysiłek fizyczny, nie pomoże jak się tylko normalnie obżerasz a potem tabletki łykasz) a z preparatów przeciwko rozstępom stosowałam, co prawda niezbyt regularnie, ale zazwyczaj co drugi dzień, jak byłam w ciąży olejek z firmy Weleda przeciw rozstępom. Olejek ekologiczny dostępny w Matasie i sklepach ze zdrową żywnością. Mam czterdziechę na karku, niedawno pierwsze dziecko, przytyłam w ciąży 13 kilo i zero rozstępów. Polecam  ;D

A w tv ostatnio reklamują Bio-Oil, też dostępny w Danii.

I dołączam do tych pań, które uważają że zdrowy facet to niekoniecznie ten przemięśniony. Owszem, jak byłam młodsza to tacy mnie rajcowali na jedno bzyk ale nie na dłużej  ;D To chyba tak jak dla facetów silikonowe barbie z tipsami itp. Dobre na raz, ale nie na żonę
  ;D  ;D  ;D Chociaż Barbie i Ken... ;)
 
Dzizes, Reksio blagam. Dzieki za porady, ale ja nie chce schudnac, hehehehehhhehhehheh. Kurcze za anorektyczke nie chce robic, bo mi sie to nie podoba. Ja mowie o zdrowej diecie, zdrowym trybie zycia i cwiczeniach silowych, ktore wzmacniaja miesnie i sa odpowiednie dla kazdej kobiety w kazdym wieku.

reklamy...niezbyt w nie wierze. Polecam raczej naturalne sprawy, np: olej lniany, jest doskonaly. Natomiast suplementy to czysta chemia, ale jak ktos sie chce truc....
Ale dziekuje za rady :)
ps. a czesia probowalam sprowokowac, zeby troche uzyczyl wiedzy ;)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline Reksio

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 169
  • Wiadomości: 654
  • Reputacja: +21/-15
  • Płeć: Kobieta
  • "Żyjmy chwilą, powtórek w życiu nie ma..."
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #115 dnia: 17 Kwi 2013, 20:39:09 »


To chyba wszyscy musimy sie umowic na plazy w celu skonsultowania naszych pogladow i opinii????????

Pomozecie mi lapac promienie sloneczne to sie w koncu opale, bo jak sam to taki chudy, ze zadne promienie trafic mnie nie moga.

Ja to bardzo chętnie się na plaży pokażę, tylko słonka brak  :'(
"Przejmuj się tylko tymi na których masz wpływ - na pozostałych szkoda twoich nerwów..."

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #116 dnia: 17 Kwi 2013, 20:39:44 »
Dzizes, Reksio blagam. Dzieki za porady, ale ja nie chce schudnac, hehehehehhhehhehheh. Kurcze za anorektyczke nie chce robic, bo mi sie to nie podoba. Ja mowie o zdrowej diecie, zdrowym trybie zycia i cwiczeniach silowych, ktore wzmacniaja miesnie i sa odpowiednie dla kazdej kobiety w kazdym wieku.

reklamy...niezbyt w nie wierze. Polecam raczej naturalne sprawy, np: olej lniany, jest doskonaly. Natomiast suplementy to czysta chemia, ale jak ktos sie chce truc....
Ale dziekuje za rady :)
ps. a czesia probowalam sprowokowac, zeby troche uzyczyl wiedzy ;)

I co, i co_ jak ta wiedza?

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #117 dnia: 17 Kwi 2013, 20:43:57 »
I co, i co_ jak ta wiedza?
nie uzyczyl... bo pakuje ;)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline Reksio

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 169
  • Wiadomości: 654
  • Reputacja: +21/-15
  • Płeć: Kobieta
  • "Żyjmy chwilą, powtórek w życiu nie ma..."
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #118 dnia: 17 Kwi 2013, 20:45:28 »
Dzizes, Reksio blagam. Dzieki za porady, ale ja nie chce schudnac, hehehehehhhehhehheh. Kurcze za anorektyczke nie chce robic, bo mi sie to nie podoba. Ja mowie o zdrowej diecie, zdrowym trybie zycia i cwiczeniach silowych, ktore wzmacniaja miesnie i sa odpowiednie dla kazdej kobiety w kazdym wieku.

reklamy...niezbyt w nie wierze. Polecam raczej naturalne sprawy, np: olej lniany, jest doskonaly. Natomiast suplementy to czysta chemia, ale jak ktos sie chce truc....
Ale dziekuje za rady :)
ps. a czesia probowalam sprowokowac, zeby troche uzyczyl wiedzy ;)

Ale ja to napisałam jako suplement do siłowni nie do diety. Diet samych w sobie nie uznaję, kiedy chciałam schudnąć np. po ciąży, to moja "dieta" była taka: pamiętać śniadanie, pięć posiłków dziennie, ostatni cztery godziny przed snem, mniej słodyczy więcej ruchu  :) A ruch był na siłowni po opracowaniu indywidualnego programu pod moje potrzeby z trenerem. Tabletki są bez efedryny, głównie na bazie ziołowej, w pełni legalne, kofeina, chili, zielona herbata, żeńszeń, kora z wierzby, imbir i tym podobne, po prostu zestawienie tego wszystkiego daje kopa energii, zmniejsza apetyt i zwiększa metabolizm  ;D
"Przejmuj się tylko tymi na których masz wpływ - na pozostałych szkoda twoich nerwów..."

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #119 dnia: 17 Kwi 2013, 20:49:35 »


To chyba wszyscy musimy sie umowic na plazy w celu skonsultowania naszych pogladow i opinii????????

Pomozecie mi lapac promienie sloneczne to sie w koncu opale, bo jak sam to taki chudy, ze zadne promienie trafic mnie nie moga.
No, tak, problem w Danii polega na tym, że każdy ma "swoją" plażę, cięzko consensus jakiś ustalić, coby na tej jednej, jedynej, wybranej, się spotkać ;)
Ale co?
O silikonowych Barbie i ich przydatności na żony chcesz dyskutować?
Tudzież o zapatrzonych w siebie mięśniakach?
Hm...niby można, ale jest tyle ciekawszych tematów ;)
" Polak gorszego sortu"

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #119 dnia: 17 Kwi 2013, 20:49:35 »

 

czosnek niedzwiedzi czyli ramsløg

Zaczęty przez fajaDział Przepisy z różnych stron świata.

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14289
Ostatnia wiadomość 13 Mar 2012, 21:51:35
wysłana przez faja
Administracyjne zamykanie wątków, czyli "szopka noworoczna"

Zaczęty przez ArtarDział Hydepark

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 17848
Ostatnia wiadomość 02 Lis 2007, 20:13:25
wysłana przez willy
Eurowizja czyli MGP

Zaczęty przez psychopataDział Kultura

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6739
Ostatnia wiadomość 19 Maj 2013, 11:21:45
wysłana przez Jomir
Propozycje - czyli co chcielibyście zmienić/dodać/wywalić z forum/portalu

Zaczęty przez willyDział Informacje

Odpowiedzi: 226
Wyświetleń: 191653
Ostatnia wiadomość 06 Lis 2015, 13:02:22
wysłana przez Jomir
My w Danii czyli problem adaptacji

Zaczęty przez MaudalinkaDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4432
Ostatnia wiadomość 01 Lut 2009, 14:22:05
wysłana przez Maudalinka