poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)  (Przeczytany 229383 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #375 dnia: 09 Maj 2013, 22:46:24 »
No, masakra, mowie Ci 8)

Wiem, nie musisz mi mowic ;)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #376 dnia: 09 Maj 2013, 23:32:34 »
Wiem, nie musisz mi mowic ;)
No..., to sie wydalo :-[
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #377 dnia: 09 Maj 2013, 23:42:57 »
No..., to sie wydalo :-[

Wulkan?

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #378 dnia: 09 Maj 2013, 23:43:53 »
Wulkan?
Tjaa, to byl ten wulkan 8)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline czesio

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 16
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 140
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #379 dnia: 10 Maj 2013, 10:20:27 »
Czesio  :) nie czytałam wątku od początku więc wypowiem się tylko w kwestii hormonów .
Podobno bardzo popularne rozwiązanie wśród kulturystów i rzekomo podawane pod okiem specjalistów  ;)

Swego czasu miałam kontakt w profesor endokrynolog i był temat wlasnie hormonow wzrostu.
Juz najmniejsze dawki uszkadzają trzustkę(a co za tym idzie cukrzyca , uszkodzenie ukladu wchłaniania czyli watroba ,sledziona ,jelta...) Powiększenie mięśnia sercowego . Nie pamiętam dokładnie, ale coś było ze zwiększonym, ciśnieniem w czaszce ...mózg... coś w tym kierunku nie pamiętam dikładnie. Skutkiem ubocznym jest nadmierne owłosienie ,ale to chyba niektorzy panowie lubią  ;) :D

ok to teraz ja ci coś napiszę - ten twój profesor to chyba ma wiedzę z lat 80 tych - poszukaj badań z 2011 z usa gdzie badano mnóstwo osób w wieku od 40-65 roku - kuracja trwała 6mies efekt wymiana 88 tkanek na nowe już nie bede pisał co i jak w jakim stopniu co do ciśnienia to w żadnym mózgu tylko może byc ( efekt uboczny , duże dawki ) cisnienie nadgarstka - co do reszty to kazda osoba co trenuje może mieć przerost mieśnia sercowego co do reszty organów duże spożywanie pokarmów już powoduje przekroczenie norm wątrobowych itp :) z tym owłosieniem to też przesadziłaś bo hgh ma akurat bardzo mały wpływ - chyba chodziło ci o testosteron .Do prawidłowej kuracji hgh jest jeszcze potrzebny hormo tarczycy i insulina + wysoki testosteron ale o tym twój endo nie powiedział - cały czas jestem w kontakcie z jednym z najlepszych endokrynologów w PL sam już 3 rok ciągnę hgh robie badanie i o dziwo według twojej czy prof, tezy wszystko u mnie jest jak w najlepszej formie nawet robie prześwietlenia organów wewnetrznych a dawki mam wieksze niż lecznicze  ;D

Offline czesio

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 16
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 140
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #380 dnia: 10 Maj 2013, 10:30:10 »
POWTARZAM calkiem swiadomie: SWINSTWO, jesli nie bierze sie tego w uzasadnionych medycznie przypadkach. A Ty nie polecaj laikom czegos takiego, bo moze sie to dla nich zle skonczyc. Pomyslales o tym? Jak nie, to... poczytaj....

żaden nowicjusz nie ma dostepu do hgh  a jedynie moze podróbę kupić

ja nie musze już czytać o tym bo praktykuję i mam wystarczającą wiedzę na ten temat

ale już nie mam zamiaru się sprzeczać - bo nawet jak bym badania wklejał to i tak bedzie że to zło najwieksze  8)- no ale może kiedyś dopuszczą hgh do stosowania w co wątpię ( za dużo strat by miały koncerny farnaceutyczne ( zdrowi ludzie itp ) i nie maił by kto syfu tego co oferują kupować ) pseudo pomocne leki   8) jak i wiekszość szczepionek i innego gówna co ludziom wciskają a barany kupują miłego dnia  ;D

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #381 dnia: 10 Maj 2013, 10:38:11 »
Czesiu  :) ja w żadnym wypadku nie chciałam cię obrazić ! Napisałam jaka jest moja wiedza na ten temat.
Dziewczyny dodały swoje spostrzeżenia (śmierć chłopaka nie jest wyssana z palca).

Dla mnie tak na chłopski rozum-jeśli hormony mają za zadanie spowodować "przyrost/rozrost" mięśni,
 a serce też jest mięśniem to już zaczynam się bać o serce.


Nie będę się z tobą "kłócić" bo nie siedzę w temacie poza tym jednym razem który opisałam wcześniej.
Jestem raczej z tych ciekawskich i jeśli przedstawisz argumenty chętnie je przeczytam.  :)

Pozdrawiam weekendowo !  :)

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #381 dnia: 10 Maj 2013, 10:38:11 »

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #382 dnia: 10 Maj 2013, 10:48:11 »
Czesiu  :) ja w żadnym wypadku nie chciałam cię obrazić ! Napisałam jaka jest moja wiedza na ten temat.
Dziewczyny dodały swoje spostrzeżenia (śmierć chłopaka nie jest wyssana z palca).

Dla mnie tak na chłopski rozum-jeśli hormony mają za zadanie spowodować "przyrost/rozrost" mięśni,
 a serce też jest mięśniem to już zaczynam się bać o serce.


Nie będę się z tobą "kłócić" bo nie siedzę w temacie poza tym jednym razem który opisałam wcześniej.
Jestem raczej z tych ciekawskich i jeśli przedstawisz argumenty chętnie je przeczytam.  :)

Pozdrawiam weekendowo !  :)

MC tez bedziesz pakowac fitnes?

Offline czesio

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 16
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 140
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #383 dnia: 10 Maj 2013, 10:49:57 »
Czesiu  :) ja w żadnym wypadku nie chciałam cię obrazić ! Napisałam jaka jest moja wiedza na ten temat.
Dziewczyny dodały swoje spostrzeżenia (śmierć chłopaka nie jest wyssana z palca).

Dla mnie tak na chłopski rozum-jeśli hormony mają za zadanie spowodować "przyrost/rozrost" mięśni,
 a serce też jest mięśniem to już zaczynam się bać o serce.


Nie będę się z tobą "kłócić" bo nie siedzę w temacie poza tym jednym razem który opisałam wcześniej.
Jestem raczej z tych ciekawskich i jeśli przedstawisz argumenty chętnie je przeczytam.  :)

Pozdrawiam weekendowo !  :)

luzik nie odebrałem tego jako obrazę, napisałem tak naj prosciej jak sie dało o hgh i możemy tan temat zakończyć bo i tak nikt tu nie bedzie stosował hgh  ;D
a ze ktos tam umarł to napewno nie po hgh - ja siedzę w tym temacie ponad 10 lat i nie słyszałem zeby ktos umarł bezpośrednio od hgh czy saa ale na świecie jest mnóstwo debili wiec nawet po kawie moze sie ktoś przekrecić - wszystko jest dla ludzi ale dla ludzi z wiedzą i rozumem  8)

pozdrawiam i miłego weekendu  ;D

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #384 dnia: 10 Maj 2013, 20:01:22 »
żaden nowicjusz nie ma dostepu do hgh  a jedynie moze podróbę kupić

ja nie musze już czytać o tym bo praktykuję i mam wystarczającą wiedzę na ten temat

ale już nie mam zamiaru się sprzeczać - bo nawet jak bym badania wklejał to i tak bedzie że to zło najwieksze  8)- no ale może kiedyś dopuszczą hgh do stosowania w co wątpię ( za dużo strat by miały koncerny farnaceutyczne ( zdrowi ludzie itp ) i nie maił by kto syfu tego co oferują kupować ) pseudo pomocne leki   8) jak i wiekszość szczepionek i innego gówna co ludziom wciskają a barany kupują miłego dnia  ;D
Dzieki w imieniu baranow :).

Wlasnie o tym pisze. Czytaj, ze zrozumieniem :). Laik kupi podrobe i sie powaznie rozchoruje...w najlepszym wypadku. Wiec mysl, prosze, przy pisaniu, jesli cos polecasz nowicjuszom, ok?  Bo to niebezpieczna zabawa....
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #385 dnia: 10 Maj 2013, 20:07:00 »
luzik nie odebrałem tego jako obrazę, napisałem tak naj prosciej jak sie dało o hgh i możemy tan temat zakończyć bo i tak nikt tu nie bedzie stosował hgh  ;D
a ze ktos tam umarł to napewno nie po hgh - ja siedzę w tym temacie ponad 10 lat i nie słyszałem zeby ktos umarł bezpośrednio od hgh czy saa ale na świecie jest mnóstwo debili wiec nawet po kawie moze sie ktoś przekrecić - wszystko jest dla ludzi ale dla ludzi z wiedzą i rozumem  8)

pozdrawiam i miłego weekendu  ;D
Siedzisz w temacie... tylko 10 lat 8). Posiedz dluzej :). Moze przez dlugi weekend ;)?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #386 dnia: 10 Maj 2013, 20:08:57 »
Czesiu  :) ja w żadnym wypadku nie chciałam cię obrazić ! Napisałam jaka jest moja wiedza na ten temat.
Dziewczyny dodały swoje spostrzeżenia (śmierć chłopaka nie jest wyssana z palca).

Dla mnie tak na chłopski rozum-jeśli hormony mają za zadanie spowodować "przyrost/rozrost" mięśni,
 a serce też jest mięśniem to już zaczynam się bać o serce.


Nie będę się z tobą "kłócić" bo nie siedzę w temacie poza tym jednym razem który opisałam wcześniej.
Jestem raczej z tych ciekawskich i jeśli przedstawisz argumenty chętnie je przeczytam.  :)

Pozdrawiam weekendowo !  :)
Nie licz na czesia. Z doswiadczenia juz wiem, ze nazwie ludzi: debilami i baranami, przedstawi swoje racje i...ucieknie od argumentow. Dobra metoda ...ukrycia braku argumentow :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #387 dnia: 10 Maj 2013, 20:22:59 »
Nie licz na czesia. Z doswiadczenia juz wiem, ze nazwie ludzi: debilami i baranami, przedstawi swoje racje i...ucieknie od argumentow. Dobra metoda ...ukrycia braku argumentow :)

Pozwól aisak, że z czesiem będę rpzmawiała sama i decydowała sama o ew.rozwoju dyskusji.
Mój post był skabusewany do niego , a jego do mnie . Nie sądzę abyśmy potrzebowali pośredników .

Za pomoc dziękuję !  :)

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #388 dnia: 10 Maj 2013, 20:24:58 »
Pozwól aisak, że z czesiem będę rpzmawiała sama i decydowała sama o ew.rozwoju dyskusji.
Mój post był skabusewany do niego , a jego do mnie . Nie sądzę abyśmy potrzebowali pośredników .

Za pomoc dziękuję !  :)

Wulkan ;D

MalaCzarna

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #389 dnia: 10 Maj 2013, 20:26:46 »
Wulkan ;D
To się nie nazywa wulkan tylko wtrącaniem się w rozmowę  !
Chyba już dzieci uczymy  "jak rozmawia dwoje ludzi nie przeszkadzaj" ,prawda ?

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #389 dnia: 10 Maj 2013, 20:26:46 »

 

czosnek niedzwiedzi czyli ramsløg

Zaczęty przez fajaDział Przepisy z różnych stron świata.

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14289
Ostatnia wiadomość 13 Mar 2012, 21:51:35
wysłana przez faja
Administracyjne zamykanie wątków, czyli "szopka noworoczna"

Zaczęty przez ArtarDział Hydepark

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 17848
Ostatnia wiadomość 02 Lis 2007, 20:13:25
wysłana przez willy
Eurowizja czyli MGP

Zaczęty przez psychopataDział Kultura

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6739
Ostatnia wiadomość 19 Maj 2013, 11:21:45
wysłana przez Jomir
Propozycje - czyli co chcielibyście zmienić/dodać/wywalić z forum/portalu

Zaczęty przez willyDział Informacje

Odpowiedzi: 226
Wyświetleń: 191653
Ostatnia wiadomość 06 Lis 2015, 13:02:22
wysłana przez Jomir
My w Danii czyli problem adaptacji

Zaczęty przez MaudalinkaDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4432
Ostatnia wiadomość 01 Lut 2009, 14:22:05
wysłana przez Maudalinka