poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)  (Przeczytany 229383 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Offline czesio

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 16
  • -Otrzymane: 32
  • Wiadomości: 140
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #465 dnia: 12 Maj 2013, 19:30:44 »
No, właśnie.
Nie sa to ani leki, ani ich składniki, tylko syntetyczne hormony i żaden normalny lekarz zdrowemu człowiekowi czegoś takiego nie zapisze, bo to tak, jakbys zafundował komuś nadczynność tarczycy, która oprócz tego, że charakteryzuje się podwyższonym metabolizmem, ma i swoje skutki uboczne i negatywne, oczywiście. Ale kto by się tym przejmował, chcąc uzyskac "rzeźbę", prawda ?  ;D 8)
Środkiem leczniczym powszechnie stosowanym w Europie jest lewotyroksyna sodowa, a to nie to samo, co sztuczny hormon.
Wytknęłam ci tylko , że wklejasz, nie czytając , sam nie wiedząc, co.
Wkleiłeś tekst o TERAPII.
Jeśli nie rozumiesz znaczenia tego słowa, sprawdź w słowniku.


hormony to nie leki - jebnij sie w pacynę - napisze tylko h....j  ci obok dupy byś przyjemnosci nie miała

A w ogóle to wracaj do siebie i tam się wyżywaj.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #466 dnia: 12 Maj 2013, 20:12:31 »

Czlowieku, ale hamuj ,co :-\?  Do kobiety mowisz..., mowi Ci to cos?

Kurcze, cos z Toba nie tak jednak.....  masz bardzo silne wahania nastroju...
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #467 dnia: 12 Maj 2013, 20:13:37 »
dla twej suplementacji mózgu - t3 t4 takie leki nie istnieją

cytomel = t3 - syntetyczny hormon tarczycy t4 tyroksyna  ;D
dzizes :o
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #468 dnia: 12 Maj 2013, 20:27:32 »
czesio, jak cytujesz, bądź łaskaw swojego rynsztoku nie mieszać z moją wypowiedzią. To proste- piszesz po nawiasie, najlepiej zacząć od "enter" .
Ja w przeciwieństwie do ciebie umiem powiedzieć, o co mi chodzi .Mam wystarczający zasób słów.
Swoim zachowaniem tu tylko potwierdzasz, ze jesteś prymitywnym mięśniakiem, który nie rozumie, co znaczy dyskusja i gdy ktoś mówi coś innego, niż ty, reagujesz agresją, nie argumentami. Oj, dobrze, że te amstaffy w Danii zakazane, bo strach się bać , co taki buchający agresją koleś mógłby zrobić z takim psem.

To nadmiar czy odstawienie tak na ciebie działa?
" Polak gorszego sortu"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #469 dnia: 12 Maj 2013, 20:34:52 »
czesio, jak cytujesz, bądź łaskaw swojego rynsztoku nie mieszać z moją wypowiedzią. To proste- piszesz po nawiasie, najlepiej zacząć od "enter" .
Ja w przeciwieństwie do ciebie umiem powiedzieć, o co mi chodzi .Mam wystarczający zasób słów.
Swoim zachowaniem tu tylko potwierdzasz, ze jesteś prymitywnym mięśniakiem, który nie rozumie, co znaczy dyskusja i gdy ktoś mówi coś innego, niż ty, reagujesz agresją, nie argumentami. Oj, dobrze, że te amstaffy w Danii zakazane, bo strach się bać , co taki buchający agresją koleś mógłby zrobić z takim psem.

To nadmiar czy odstawienie tak na ciebie działa?
No...wlasnie, typowy przyklad na to, co sie dzieje, gdy czlowiek bierze a potem odstawia. A takze, ze sport to zdrowie. Ludzie czytajac jego wypowiedzi nasycone agresja beda sie obawiac juz calkowicie wkroczenia na silownie, jesli z niej wychodzi sie, hmm...w taki specyficznym stanie... Z tak duza hustawka nastrojow...
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #470 dnia: 13 Maj 2013, 13:20:22 »
No...wlasnie, typowy przyklad na to, co sie dzieje, gdy czlowiek bierze a potem odstawia. A takze, ze sport to zdrowie. Ludzie czytajac jego wypowiedzi nasycone agresja beda sie obawiac juz calkowicie wkroczenia na silownie, jesli z niej wychodzi sie, hmm...w taki specyficznym stanie... Z tak duza hustawka nastrojow...

Moze to nie ma nic wspolnego ze sportem, a stanem zdrowia?
Ponadto nie od dzis glosno sie mowi, ze wyczynowy sport, to jednak nie samo zdrowie. Zwyrodnienia stawow, przerosty roznego rodzaju miesni, gruczolow, nieodwracalne zmiany w organizmie, deformacje a wreszczcie przedwczesne zgony obecnych sportowcow, to fakty.
Sporo z nich, ich zdrowia kwalifikuja wprost na rente po zaprzestaniu uprawiania sportu. Nie dotyczy to wszystlkich dyscyplin ale niektorych jednak.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #471 dnia: 13 Maj 2013, 15:17:24 »
Moze to nie ma nic wspolnego ze sportem, a stanem zdrowia?
Ponadto nie od dzis glosno sie mowi, ze wyczynowy sport, to jednak nie samo zdrowie. Zwyrodnienia stawow, przerosty roznego rodzaju miesni, gruczolow, nieodwracalne zmiany w organizmie, deformacje a wreszczcie przedwczesne zgony obecnych sportowcow, to fakty.
Sporo z nich, ich zdrowia kwalifikuja wprost na rente po zaprzestaniu uprawiania sportu. Nie dotyczy to wszystlkich dyscyplin ale niektorych jednak.
Mozliwe... Caly temat tez zlikwidowal.... Moze tu nie o bary chodzi, ale...o to, co, teoretycznie przynajmniej, powinno byc powyzej ;)?

Tjaaa, zdrowie, heheh. Moje kolanka do dzis cos na ten temat mogly by opowiedziec po 6 letnim skakaniu w dal ;D

Chyba to jest tak: sport , aktywnosc fizyczna, na pewno sa zdrowe, ale w umiarze. Bo jak @æ@ pisala, wszystko w nadmiarze moze stac sie uzaleznieniem, takim, jak alkohol czy papabusesy...

 Przyznam sie, ze osobiscie, wlasnie myslac o tym, ograniczalam po pewnym dlugim czasie "szalenstwo" prawie codziennej kilku godzinnej mojej "wizyty" na silowni w Polsce do max 2-3 tygodniowo. Bo... bardzo latwo jest sie do adrenaliny i widoku wlasnego, zmieniajacego sie ciala przyzwyczaic. Bardzo trudno zas... odzwyczaic...

Widzialam uzaleznionych i ...odstawionych, np z powodu kontuzji. Przykry widok, naprawde... A do tego dochodzace "efekty" uboczne odstawienia, zarowno silowni, jak i "wspomagaczy" ;): totalna, szybka i zaskakujaca dla "posiadacza" zmiana sylwetki oraz wlasna zwichrowana od "braku" psyche....

Moze tez nie wszyscy wiedza, ze by efekty silowni byly w miare stale, to nalezy tam uczezczac systematycznie i wlasnie, niestety STALE, bo wystarczy kilka tygodni przerwy, by wszystkie "plusy" po prostu opadly z sylwetki...

No, ciezkie to do przejscia 8)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #471 dnia: 13 Maj 2013, 15:17:24 »

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #472 dnia: 14 Maj 2013, 17:38:17 »
Mozliwe... Caly temat tez zlikwidowal.... Moze tu nie o bary chodzi, ale...o to, co, teoretycznie przynajmniej, powinno byc powyzej ;)?

Tjaaa, zdrowie, heheh. Moje kolanka do dzis cos na ten temat mogly by opowiedziec po 6 letnim skakaniu w dal ;D

Chyba to jest tak: sport , aktywnosc fizyczna, na pewno sa zdrowe, ale w umiarze. Bo jak @æ@ pisala, wszystko w nadmiarze moze stac sie uzaleznieniem, takim, jak alkohol czy papabusesy...

 Przyznam sie, ze osobiscie, wlasnie myslac o tym, ograniczalam po pewnym dlugim czasie "szalenstwo" prawie codziennej kilku godzinnej mojej "wizyty" na silowni w Polsce do max 2-3 tygodniowo. Bo... bardzo latwo jest sie do adrenaliny i widoku wlasnego, zmieniajacego sie ciala przyzwyczaic. Bardzo trudno zas... odzwyczaic...

Widzialam uzaleznionych i ...odstawionych, np z powodu kontuzji. Przykry widok, naprawde... A do tego dochodzace "efekty" uboczne odstawienia, zarowno silowni, jak i "wspomagaczy" ;): totalna, szybka i zaskakujaca dla "posiadacza" zmiana sylwetki oraz wlasna zwichrowana od "braku" psyche....

Moze tez nie wszyscy wiedza, ze by efekty silowni byly w miare stale, to nalezy tam uczezczac systematycznie i wlasnie, niestety STALE, bo wystarczy kilka tygodni przerwy, by wszystkie "plusy" po prostu opadly z sylwetki...

No, ciezkie to do przejscia 8)

Znam pakera ktory cwiczyl zrywami.
Pozniej nie stronil od alkoholu, nic wiecej nie bede pisal ale ................ widok, jak taki zflaczaly zul, obsikany, idzie ulica i mowi czesc stary jak sie masz!
Choc wziac i pod ziemie sie zapasc.

Masz racje aisak fajnie to wyglada moze dla niektorych, jak sie jest jeszcze aktywnym, pozniej nedza i rozpacz lepiej wyglada, wole stan odstawienia ale od fajek ;D

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #473 dnia: 15 Maj 2013, 20:14:28 »
Kurcze, trzeba wrocic do tematu, bo maskrycznie sie zrobilo :o

Wiec cos, o co ktos mnie prosil ;). Raczej dla Pan. Lekko, bez konkretnych cwiczen, ale z zalecana dzienna dawka ruchu min 1h, np marszobieg, rowerek, rolki, lub kazda inna sprawiajaca nam przyjemnosc ;) forma aktywnosci, byle... systematycznie, min 4-5 razy w tygodniu.

Czyli moja ulubiona dieta, bo...mozna jesc  ;D. Tu przedruk z www.fintesclub.pl. Ja tylko dodalabym 5 posilek: podwieczorek. Podstawowa zasada: nie omijac posilkow, jesc max co 3 godziny. Organizm bowiem spala kcal nie wtedy , gdy jest na glodzie (wtedy wbrew pozorom organizm zaczyna oszczedzac na wydatkowaniu energii, to taka jego umiejetnosc z zamierzchlych czasow, gdy czlowiek nie wiedzial, kiedy nastepnym razem bedzie jadl posilek. W konsekwencji i paradoksalnie... wcale wtedy nie chudniemy! ), ale wtedy, gdy spozywamy posilek. Wtedy metabolizm jest rozkrecony na maxa i jedzac produkty wysokobialkowe, w przyjemny sposob... tracimy na wadze :):

Dieta Białkowa    

Zbudowana jest z sycących śniadań, mięsnych obiadów i nabiałowych kolacji. Nie brakuje w niej też owoców, surówek warzywnych i sałatek. Mimo takiej obfitości jedzenia, odchudzanie powinno dać efekty. Codzienny jadłospis powinien składać się z 4 posiłków. Nie może w nim zabraknąć chudego mięsa, wędlin, jajek, serów i innych wyrobów mlecznych, które dostarczają organizmowi dużej dawki białka.W okresie przewidzianym na utrwalenie osiągniętej wagi, w daniach obiadowych dodatkowo pojawią się kasza, ryż, makaron i ziemniaki. Każdy dzień powinno zacząć się od herbatki ziołowej, a między posiłkami wypijać 2 litry nie gazowanej wody mineralnej. Raz w tygodniu można sobie pozwolić na miły deser, na przykład małą salaterkę budyniu.

Przykład - dieta białkowa:
Poniedziałek:
Śniadanie: napar z kopru włoskiego, szklanka mleka 2% tł., 3 grzanki z 3 plasterkami polędwicy
Drugie śniadanie: 150 g jogurtu naturalnego, jabłko
Obiad: udko kurczaka z rożna bez skóry (150 g), jarzynka z 2 czubatych łyżek marchewki z groszkiem i łyżeczką oleju
Kolacja: 2 jajka sadzone, na odrobinie oleju, 2 szklanki fasolki szparagowej


Wtorek:
Śniadanie: napar z anyżku, szklanka maślanki, 3 suchary z 3 plasterkami szynki z indyka
Drugie śniadanie: szklanka kefiru, grejpfrut
Obiad: 200 g pieczonego w folii dorsza, 150 g gotowanych brokułów, pokrojona w kostkę papryka skropiona cytryną
Kolacja: omlet z 2 jaj z 2 plasterkami sera żółtego, 4 liście sałaty z łyżką oliwy z oliwek

Środa:
Śniadanie: herbata z malwy, szklanka kefiru, 2 kromki chleba razowego, jajko na twardo, pomidor
Drugie śniadanie: 50 g serka homogenizowanego, 2 pomarańcze
Obiad: 200 g pieczonej piersi indyka, buraczki gotowane bez zasmażki, doprawione cytryną
Kolacja: 50 g serka wiejskiego light z 2 łyżkami szczypiorku i dużym pomidorem

Czwartek:
Śniadanie: napar z pokrzywy, szklanka kefiru, 2 kromki chleba graham z 2 plasterkami sera żółtego
Drugie śniadanie: 150 ml jogurtu naturalnego, gruszka
Obiad: 150 g wątróbki drobiowej usmażonej z cebulą na odrobinie oleju, kiszony ogórek, pieczone jabłko
Kolacja: 100 g upieczonej piersi kurczaka, kabaczek lub cukinia z rusztu

Piątek:
Śniadanie: napar z łopianu, kawa z mlekiem 2% tł., 2 kromki pumpernikla z 2 plasterkami szynki drobiowej
Drugie śniadanie: 75 g serka wiejskiego z truskawkami
Obiad: 150 g schabu wieprzowego pieczonego z 2 śliwkami, surówka z 2 porów i pomidora
Kolacja: 150 g pieczonego pstrąga, surówka ze 100 g kapusty kiszonej i jabłka

Sobota:
Śniadanie: napar z pokrzywy, szklanka kefiru, 2 kromki chleba z 2 plasterkami sera białego chudego i 1/4 wędzonej makreli
Drugie śniadanie: 50 g serka waniliowego homogenizowanego, 2 mandarynki i kiwi
Obiad: 200 g pieczonej piersi kurczaka, 100 g słodkiej kapusty
Kolacja: 2 parówki drobiowe, 2 cykorie z łyżeczką oliwy

Niedziela:
Śniadanie: napar z malwy, szklanka mleka 2% tł., grahamka z 2 plasterkami żółtego sera i liściem sałaty
Drugie śniadanie: 150 g kefiru l, jabłko
Obiad: 100 g gotowanej piersi z indyka, szklanka szpinaku z łyżeczką margaryny, pokrojony pomidor z cebulą
Kolacja: 200 g pieczonego pstrąga, 150 g surówki z selera i łyżki chrzanu.

Utrzymanie wagi - 1600 kcal dziennie
Przez następne dwa tygodnie można jeść trochę więcej. Dania zostały uzupełnione dodatkowymi produktami, a kolację można wybrać spośród 3 wersji:

Śniadania: jedna kromka chleba razowego więcej
Drugie śniadania: 1,5 raza więcej świeżych owoców
Obiady: 3 razy w tygodniu 1,5 raza więcej surowych warzyw, 2 razy w tygodniu dodatkowo 3/4 szklanki ugotowanego razowego makaronu albo pół szklanki gotowanego brązowego, a najlepiej dzikiego ryżu, 2 razy w tygodniu pół szklanki gotowanej kaszy gryczanej lub puree z ugotowanych suchych strączkowych warzyw, np. grochu, fasoli czy soczewicy
Kolacje: dania do wyboru: 80-100 g chudego mięsa z rusztu, np. pierś z indyka lub kurczaka, z bułką grahamką i warzywami; 150 g chudej ryby podawanej z 200 g gotowanych warzyw i zupa warzywna, zabielana mlekiem z kromką razowego chleba; 2 kromki razowego pieczywa z 2 jajkami na twardo i surówką z 2 pomidorów i cebuli
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #474 dnia: 15 Maj 2013, 22:16:58 »
"systematycznie, min 4-5 razy w tygodniu." ... mhm ... już to widzę, proszę mi pokazać kobietę, która temu podoła!  :-X  ;)

aisak ... yyy ... hmm ... no bo to jest tak, że jest sobie taka podstawa = dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Jak dostarczasz (tak w uproszczeniu) tyle kcal, ile ono wynosi, wówczas ani nie tyjesz, ani nie chudniesz.
Jak dostarczysz mniej kcal (w uproszczeniu) niż wynosi dzienne zapotrzebowanie - to chudniesz, jak więcej - to nabierasz "masy".
Do tego dochodzi cała masa "szczegółowej" wiedzy ... no i jak ja czytam:
"Podstawowa zasada: nie omijac posilkow, jesc max co 3 godziny." - no to trochę dziwnie mi się robi, bo jedna osoba może jeść 150kcal co 3 godziny a inna 600kcal ;)
A ... bo ja jestem przeciwnikiem generalizowania :)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #475 dnia: 15 Maj 2013, 22:21:16 »
"systematycznie, min 4-5 razy w tygodniu." ... mhm ... już to widzę, proszę mi pokazać kobietę, która temu podoła!  :-X  ;)
Prosze uprzejmie ----} aisak, w polskich czasach :)

I wiele moich kolezanek, zeby nie bylo...
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #476 dnia: 15 Maj 2013, 22:23:24 »
yyy ... to się wymieniałyście wiedzą ... która ile razy w tygodniu ... i wrażeniami?  :o ... no bo ja o czymś innym  :-X  ;)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #477 dnia: 15 Maj 2013, 22:27:06 »
yyy ... to się wymieniałyście wiedzą ... która ile razy w tygodniu ... i wrażeniami?  :o ... no bo ja o czymś innym  :-X  ;)
A Ty o tym samym, co chlopaki na czacie :o? Ze ..., eee... raz w tygodniu i ze....eee ::) ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #478 dnia: 15 Maj 2013, 22:31:14 »
A Ty o tym samym, co chlopaki na czacie :o? Ze ..., eee... raz w tygodniu i ze....eee ::) ;D
eee ... ja nie wiem o czym chłopaki na czacie, pewnej wiedzy się nie puszcza w eter ... to pewnie o samochodach, komputerach albo ćwiczeniach rozprawiali :P

No a teraz, w warunkach duńskich, to Ty ile razy w tygodniu byś mogła?  :P

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #479 dnia: 15 Maj 2013, 22:40:42 »
"systematycznie, min 4-5 razy w tygodniu." ... mhm ... już to widzę, proszę mi pokazać kobietę, która temu podoła!  :-X  ;)

aisak ... yyy ... hmm ... no bo to jest tak, że jest sobie taka podstawa = dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Jak dostarczasz (tak w uproszczeniu) tyle kcal, ile ono wynosi, wówczas ani nie tyjesz, ani nie chudniesz.
Jak dostarczysz mniej kcal (w uproszczeniu) niż wynosi dzienne zapotrzebowanie - to chudniesz, jak więcej - to nabierasz "masy".
Do tego dochodzi cała masa "szczegółowej" wiedzy ... no i jak ja czytam:
"Podstawowa zasada: nie omijac posilkow, jesc max co 3 godziny." - no to trochę dziwnie mi się robi, bo jedna osoba może jeść 150kcal co 3 godziny a inna 600kcal ;)
A ... bo ja jestem przeciwnikiem generalizowania :)
Dzizas, super. Nie skomentuje, foch..., albo...
Czytaj ze zrozumieniem, ciacho ;)

160kcl :o? Troche malo, nie uwazasz? A efekt jojo po takiej, hmmmm... dietce? 350kcal-400kcal, na posilek, mysle jest optymalnie, ale tu chyba jest podane, czy nie :o?

 Ja pisze dla ludzi, takich jak ja-laikow, nie chce mi sie bawic w wiedze szczegolowa, bo jej minusem jest to... ze kazdy w pewnym momencie zaczyna ziewac...

Ale zapraszam, podziel sie swoja i..wiesz, ze szczerze mowie :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #479 dnia: 15 Maj 2013, 22:40:42 »

 

czosnek niedzwiedzi czyli ramsløg

Zaczęty przez fajaDział Przepisy z różnych stron świata.

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14289
Ostatnia wiadomość 13 Mar 2012, 21:51:35
wysłana przez faja
Administracyjne zamykanie wątków, czyli "szopka noworoczna"

Zaczęty przez ArtarDział Hydepark

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 17848
Ostatnia wiadomość 02 Lis 2007, 20:13:25
wysłana przez willy
Eurowizja czyli MGP

Zaczęty przez psychopataDział Kultura

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6739
Ostatnia wiadomość 19 Maj 2013, 11:21:45
wysłana przez Jomir
Propozycje - czyli co chcielibyście zmienić/dodać/wywalić z forum/portalu

Zaczęty przez willyDział Informacje

Odpowiedzi: 226
Wyświetleń: 191653
Ostatnia wiadomość 06 Lis 2015, 13:02:22
wysłana przez Jomir
My w Danii czyli problem adaptacji

Zaczęty przez MaudalinkaDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4432
Ostatnia wiadomość 01 Lut 2009, 14:22:05
wysłana przez Maudalinka