poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)  (Przeczytany 229383 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #480 dnia: 15 Maj 2013, 22:41:33 »
eee ... ja nie wiem o czym chłopaki na czacie, pewnej wiedzy się nie puszcza w eter ... to pewnie o samochodach, komputerach albo ćwiczeniach rozprawiali :P

No a teraz, w warunkach duńskich, to Ty ile razy w tygodniu byś mogła?  :P
Obecnie nawet codziennie. Takie mam... zapotrzebowanie ;)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #481 dnia: 15 Maj 2013, 22:49:15 »
A, no bo jak zobaczyłem gotową rozpiskę, to pominąłem, moja wina! ;)

Ale:
"Utrzymanie wagi - 1600 kcal dziennie" - no właśnie, bo jednej kobietce starczy ... ciiii ... teraz o czymś innym! :P ... 1600kcal, innej 2000kcal, a jeszcze inna może jeść 2500kcal dziennie, bo tyle wynosi jej zapotrzebowanie, zatem ... i teraz odniosę się do:
" Ja pisze dla ludzi, takich jak ja-laikow, nie chce mi sie bawic w wiedze szczegolowa, bo jej minusem jest to... ze kazdy w pewnym momencie zaczyna ziewac..." - takie dietkowanie jest bez sensu  :-X - to tak jak jazda samochodem z zamkniętymi oczami.

O, jeśli chodzi o samochody, jazdę to kawał o blondynce, która właśnie co "zdała prawko" i mówi do swojej koleżanki:
Pojechałybyśmy do Hiszpanii, tylko ktoś musiałby mi wyprowadzić samochód z garażu  ;)

Obecnie nawet codziennie. Takie mam... zapotrzebowanie ;)
yyy ...  :o ... nie ... no ... teraz to musisz doprecyzować!  :)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #482 dnia: 15 Maj 2013, 22:50:38 »
A, no bo jak zobaczyłem gotową rozpiskę, to pominąłem, moja wina! ;)

Ale:
"Utrzymanie wagi - 1600 kcal dziennie" - no właśnie, bo jednej kobietce starczy ... ciiii ... teraz o czymś innym! :P ... 1600kcal, innej 2000kcal, a jeszcze inna może jeść 2500kcal dziennie, bo tyle wynosi jej zapotrzebowanie, zatem ... i teraz odniosę się do:
" Ja pisze dla ludzi, takich jak ja-laikow, nie chce mi sie bawic w wiedze szczegolowa, bo jej minusem jest to... ze kazdy w pewnym momencie zaczyna ziewac..." - takie dietkowanie jest bez sensu  :-X - to tak jak jazda samochodem z zamkniętymi oczami.

O, jeśli chodzi o samochody, jazdę to kawał o blondynce, która właśnie co "zdała prawko" i mówi do swojej koleżanki:
Pojechałybyśmy do Hiszpanii, tylko ktoś musiałby mi wyprowadzić samochód z garażu  ;)
yyy ...  :o ... nie ... no ... teraz to musisz doprecyzować!  :)
Juz biegne, bo najlepiej... osobiscie. Zaczekaj :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #483 dnia: 15 Maj 2013, 22:50:56 »
Dzizas, super. Nie skomentuje, foch..., albo...
Czytaj ze zrozumieniem, ciacho ;)

160kcl :o? Troche malo, nie uwazasz? A efekt jojo po takiej, hmmmm... dietce? 350kcal-400kcal, na posilek, mysle jest optymalnie, ale tu chyba jest podane, czy nie :o?

 Ja pisze dla ludzi, takich jak ja-laikow, nie chce mi sie bawic w wiedze szczegolowa, bo jej minusem jest to... ze kazdy w pewnym momencie zaczyna ziewac...

Ale zapraszam, podziel sie swoja i..wiesz, ze szczerze mowie :)

To ja tez szczerze.
Jem wszystko na co mam ochote i ile mam ochote, zadnych kalorii nie licze. Tak jakos sie sklada ze moja budowa caly czas jest podobna. Wiec czy to nie zalezy od fizjologii danego czlowieka? Pewnej tendencji u czlowieka sie nie zmieni, budowy tez bez interwencji chirurgicznych np.
Oczywiste dla mnie sa przypadki chorobowe, co jest zupelnie inna bajka.
Dlatego tez, jezeli kobieta np. ma silna budowe to zeby nie wiem co robila nie wyrobi sobie sylwetki modelki bo poprostu ma inna budowe. Moze byc swietna zapasniczka np. ;)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #484 dnia: 15 Maj 2013, 22:52:01 »
A, no bo jak zobaczyłem gotową rozpiskę, to pominąłem, moja wina! ;)

Ale:
"Utrzymanie wagi - 1600 kcal dziennie" - no właśnie, bo jednej kobietce starczy ... ciiii ... teraz o czymś innym! :P ... 1600kcal, innej 2000kcal, a jeszcze inna może jeść 2500kcal dziennie, bo tyle wynosi jej zapotrzebowanie, zatem ... i teraz odniosę się do:
" Ja pisze dla ludzi, takich jak ja-laikow, nie chce mi sie bawic w wiedze szczegolowa, bo jej minusem jest to... ze kazdy w pewnym momencie zaczyna ziewac..." - takie dietkowanie jest bez sensu  :-X - to tak jak jazda samochodem z zamkniętymi oczami.

O, jeśli chodzi o samochody, jazdę to kawał o blondynce, która właśnie co "zdała prawko" i mówi do swojej koleżanki:
Pojechałybyśmy do Hiszpanii, tylko ktoś musiałby mi wyprowadzić samochód z garażu  ;)
yyy ...  :o ... nie ... no ... teraz to musisz doprecyzować!  :)
A ile prosilam, zebys cos z sensem napisal :o?
Ja tu jestem od... bezsensu :)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #485 dnia: 15 Maj 2013, 22:59:26 »
Juz biegne, bo najlepiej... osobiscie. Zaczekaj :)

Eh, wiedziałem, że chcesz mnie wykorzystać!   :P - myślisz, że nie dostrzegłem tej "ukrytej" aktywności, na której to Twoje ... yyy ... no ciało ... skorzysta  :P
- ten bieg to sprintem? ;)

"A ile prosilam, zebys cos z sensem napisal ?" - manipulatorka  :P

1941 - z tym to różnie bywa, kiedyś było tak, że ludzie jedli, gdy byli głodni, obecnie ludzie jedzą z różnorakich powodów, zatem jak ktoś ma kontrolę nad tym ile dostarcza, wie ile potrzebuje ... to może zrobić ze swoim ciałem (odpowiednia wiedza się przyda) cokolwiek zechce. Widocznie Twój organizm posiada odpowiednią samokontrolę :) - gdybyś jadł "za dużo" to efekty byłyby widoczne ;)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #486 dnia: 15 Maj 2013, 23:11:53 »
Eh, wiedziałem, że chcesz mnie wykorzystać!   :P - myślisz, że nie dostrzegłem tej "ukrytej" aktywności, na której to Twoje ... yyy ... no ciało ... skorzysta  :P
- ten bieg to sprintem? ;)

"A ile prosilam, zebys cos z sensem napisal ?" - manipulatorka  :P

1941 - z tym to różnie bywa, kiedyś było tak, że ludzie jedli, gdy byli głodni, obecnie ludzie jedzą z różnorakich powodów, zatem jak ktoś ma kontrolę nad tym ile dostarcza, wie ile potrzebuje ... to może zrobić ze swoim ciałem (odpowiednia wiedza się przyda) cokolwiek zechce. Widocznie Twój organizm posiada odpowiednią samokontrolę :) - gdybyś jadł "za dużo" to efekty byłyby widoczne ;)
Manipulatorka 8)

A genetyke bierzesz pod uwage?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #486 dnia: 15 Maj 2013, 23:11:53 »

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #487 dnia: 15 Maj 2013, 23:25:53 »
Hmm ... a co to jest genetyka? - może genetyka to ... postrzeganie danej osoby przez pryzmat jej obecnej sylwetki? - tylko, czy ta obecna sylwetka jest efektem, czy też może przyczyną (w sensie, że coś ... kogoś w taki sposób ukształtowało)?

No to udało mi się ... zmanipulować, bo uważasz siebie za manipulatorkę  8) ;)

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #488 dnia: 15 Maj 2013, 23:29:34 »
Manipulatorka 8)

A genetyke bierzesz pod uwage?

Genitalia mam w porzadku, biore bardzo pod uwage! Otaczam szczegolna dbaloscia i troska ;)

Cyt.  1941 - z tym to różnie bywa, kiedyś było tak, że ludzie jedli, gdy byli głodni, obecnie ludzie jedzą z różnorakich powodów, zatem jak ktoś ma kontrolę nad tym ile dostarcza, wie ile potrzebuje ... to może zrobić ze swoim ciałem (odpowiednia wiedza się przyda) cokolwiek zechce. Widocznie Twój organizm posiada odpowiednią samokontrolę :) - gdybyś jadł "za dużo" to efekty byłyby widoczne ;)

Z tym robieniem z cialem tak, ale nie do konca, faktycznej budowy nie zmienisz bo kosci bys musial lamac, skrocac, wydluzac, wiec mowimy tylko o otoczce i tu zgadzam sie.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #489 dnia: 15 Maj 2013, 23:29:56 »
Hmm ... a co to jest genetyka? - może genetyka to ... postrzeganie danej osoby przez pryzmat jej obecnej sylwetki? - tylko, czy ta obecna sylwetka jest efektem, czy też może przyczyną (w sensie, że coś ... kogoś w taki sposób ukształtowało)?

No to udało mi się ... zmanipulować, bo uważasz siebie za manipulatorkę  8) ;)
Mozesz wytlumaczyc jasniej? Nie kazdy jest terminatorem, a juz na pewno nie kobiety. Mamy wahania nastrojow i wtedy, czekolada to najlepszy przyjaciel. Tylko, ze jedna poprzestanie na jednym dniu zajadania smuteczkow, innej przejdzie to po tygodniu, lub po miesiacu. Jedna po tym czasie przybierze duzo...za duzo, inna wcale...
'To nie genetyka?
Jaka manipulacja, no cos Ty ;) ;D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #490 dnia: 15 Maj 2013, 23:31:38 »



Z tym robieniem z cialem tak, ale nie do konca, faktycznej budowy nie zmienisz bo kosci bys musial lamac, skrocac, wydluzac, wiec mowimy tylko o otoczce i tu zgadzam sie.
No wlasnie o tym pisalam do ciacha..

dzizes :o! Nic o lamaniu kosci, ok ;) ;D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #491 dnia: 15 Maj 2013, 23:37:44 »
1941 - aaaa ... no mnie chodziło o kompozycję ciała (tkanka tłuszczowa / mięśniowa) danej osoby :)

aisak - genetyka w sensie, że jest sobie "Pani gruszka" ;) - i teraz pytanie, czy to, że taki typ budowy u tej Pani występuje jest następstem pewnego rodzaju zachowań / czynników (brak ćwiczeń, hormony, nieodpowiednie odżywianie się), czy po prostu - ktoś tak ma.
Hmm ... jeśli są 2 osoby, jedzą dokładnie tak samo (taka sama aktywność, itp. - powiedzmy ... to samo życie) ... to ich organizm (zdrowy) ... zadziała tak samo, działamy tak samo od momentu wpuszczenia pokarmu, jego trawienia, mechanizmy biochemiczne są takie same dla każdego z nas. Różnice są wówczas, gdy do gry wchodzą różne inne działania, czynniki, zaburzenia, itp.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #492 dnia: 15 Maj 2013, 23:43:27 »
1941 - aaaa ... no mnie chodziło o kompozycję ciała (tkanka tłuszczowa / mięśniowa) danej osoby :)

aisak - genetyka w sensie, że jest sobie "Pani gruszka" ;) - i teraz pytanie, czy to, że taki typ budowy u tej Pani występuje jest następstem pewnego rodzaju zachowań / czynników (brak ćwiczeń, hormony, nieodpowiednie odżywianie się), czy po prostu - ktoś tak ma.
Hmm ... jeśli są 2 osoby, jedzą dokładnie tak samo (taka sama aktywność, itp. - powiedzmy ... to samo życie) ... to ich organizm (zdrowy) ... zadziała tak samo, działamy tak samo od momentu wpuszczenia pokarmu, jego trawienia, mechanizmy biochemiczne są takie same dla każdego z nas. Różnice są wówczas, gdy do gry wchodzą różne inne działania, czynniki, zaburzenia, itp.

W drodze eksperymentu przebywania ze soba, u kobiet (gdzies to kiedys czytalem) to kobitki nawet w podobnym lub tym samym czasie okresy maja ;)

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #493 dnia: 16 Maj 2013, 14:53:37 »
Ahaaaa Krakers, ja oczywiscie wiem, ze chodzilo Ci o to, o co chodzilo, ja tylko tak w kwestii uzupelnienia z tym kosciostanem, co warunkuje rowniez figure, a raczej moze budowe a za tym i wyglad ogolny osobowy jednostki. ;)

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #494 dnia: 16 Maj 2013, 17:11:28 »
...jeśli są 2 osoby, jedzą dokładnie tak samo (taka sama aktywność, itp. - powiedzmy ... to samo życie) ... to ich organizm (zdrowy) ... zadziała tak samo, działamy tak samo od momentu wpuszczenia pokarmu, jego trawienia, mechanizmy biochemiczne są takie same dla każdego z nas. ...

I tak i nie, tepretycznie tak samo, praktycznie kazdy organizm trawi po swojemu, przyswaja po swojemu, przetwarza po swojemu, wydala po swojemu. Nie ma 2 identycznych struktur, bywaja podobne np rodzina chudzielców :-) ale identycznych nie ma.
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #494 dnia: 16 Maj 2013, 17:11:28 »

 

czosnek niedzwiedzi czyli ramsløg

Zaczęty przez fajaDział Przepisy z różnych stron świata.

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14289
Ostatnia wiadomość 13 Mar 2012, 21:51:35
wysłana przez faja
Administracyjne zamykanie wątków, czyli "szopka noworoczna"

Zaczęty przez ArtarDział Hydepark

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 17848
Ostatnia wiadomość 02 Lis 2007, 20:13:25
wysłana przez willy
Eurowizja czyli MGP

Zaczęty przez psychopataDział Kultura

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6739
Ostatnia wiadomość 19 Maj 2013, 11:21:45
wysłana przez Jomir
Propozycje - czyli co chcielibyście zmienić/dodać/wywalić z forum/portalu

Zaczęty przez willyDział Informacje

Odpowiedzi: 226
Wyświetleń: 191653
Ostatnia wiadomość 06 Lis 2015, 13:02:22
wysłana przez Jomir
My w Danii czyli problem adaptacji

Zaczęty przez MaudalinkaDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4432
Ostatnia wiadomość 01 Lut 2009, 14:22:05
wysłana przez Maudalinka