poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)  (Przeczytany 229383 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #690 dnia: 10 Cze 2013, 23:15:20 »
Kozy juz nie ma, teraz Japonka bedzie mieć radoche
Dziewczyny zgodne, to sie podziela 8) :D :D :D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #691 dnia: 11 Cze 2013, 06:26:51 »
O, to już wiem co to była za lista! - aisaki ... następnym razem proszę nie kodować przekazu :P - gdybym wiedział to bym zakupił wszystko to, o czym pisałaś ... chociaż ja i tak nie potrzebuję :-X ;)
Choinka, chyba będzie trzeba ograniczyć orzechy, bo ja wcinam 5 dziennie, do tego jeszcze 10 "orzechów migdałów" :-X

Ciekawe dlaczego ulubiona stronka :-X ... i dlaczego tak bardzo się podoba? :-X

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #692 dnia: 11 Cze 2013, 12:06:58 »
O, to już wiem co to była za lista! - aisaki ... następnym razem proszę nie kodować przekazu :P - gdybym wiedział to bym zakupił wszystko to, o czym pisałaś ... chociaż ja i tak nie potrzebuję :-X ;)
Choinka, chyba będzie trzeba ograniczyć orzechy, bo ja wcinam 5 dziennie, do tego jeszcze 10 "orzechów migdałów" :-X

Ciekawe dlaczego ulubiona stronka :-X ... i dlaczego tak bardzo się podoba? :-X
Jasne, jasne...a potem wszystko byloby na mnie :P 8)!

Kazdy/kazda potrzebuje: zdrowie, sila, energia, kondycja i.... eeeee.... ochota ;) nie biora sie z powietrza przeciez ::). Chociaz niektorzy tak twierdza i wtedy pewni lekarze, np L. Starowicz maja, ze sie tak wyraze.... pelne rece roboty ::) :D.

Osobiscie jestem zwolenniczka teorii, ze lepiej zapobiegac, niz leczyc :). Ty nie :o :o :o ;)?

Wiec "wcinam" wszystko, co na liscie, za wyjatkiem... selera naciowego :-[. No nie moge sie przekonac do tego smaku, wykrzywia mnie maxymalnie. Nic nie daje tlumaczenie, ze zdrowy,ze usuwa nadmiar wody w organizmie, ze oczyszcza, ze malo kcal... itp, itd... ::) :(

Ulubiona , bo MEN i bo HEALTH.... ;). Eeeeee....ale to chyba jasne i proste, nie :o :D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #693 dnia: 11 Cze 2013, 15:37:09 »
Łomatko, aisaki ... wszystko -1?  :o
po 1) nie wierzę :P
po 2) chociaż to by wyjaśniało ... albo nie, ja się boję teraz pisać bo ktoś jest ... strachliwa :P :-X ;)

Ochota - hmm ... chodzi o dzielnicę Warszawy? yyy ... no nie wiem o czym tu mowa ... :D ;)

Do czego jeszcze nie jesteś w stanie się przekonać? :-X

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #694 dnia: 11 Cze 2013, 21:18:52 »
Łomatko, aisaki ... wszystko -1?  :o
po 1) nie wierzę :P
po 2) chociaż to by wyjaśniało ... albo nie, ja się boję teraz pisać bo ktoś jest ... strachliwa :P :-X ;)

Ochota - hmm ... chodzi o dzielnicę Warszawy? yyy ... no nie wiem o czym tu mowa ... :D ;)

Do czego jeszcze nie jesteś w stanie się przekonać? :-X
Ze co, ze jak... level -1 :o :o :o? Oby nie.... ;) :D

Ale 1. nie musisz wierzyc, po prostu wyprobuj, chyba... ze sie boisz, hehe 8)
     2. a co by wyjasnialo :o? Wyjasnij prosze, bo wlasnie takie niewyjasnienie budzi we mnie panike totalna i chce poszukania bezpiecznego schronienia.... :'(

Ze ochota....eeeeee.... no coz, ja przyznaje mam, nawet bardzo duza na.... 8). Och....zapomnialam! Przeciez to forum  ;) :D :D :D!


Nie jestem w stanie przekonac sie do ograniczen, tam, gdzie sa one zupelnie nie potrzebne 8).

I co Ty na to :)? Zamilkles :D :D :D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #695 dnia: 11 Cze 2013, 22:23:17 »
aaa ... -1 produkt :) - Twoja jadłowszystkość jest imponująca, chodząca testerka produktów ;)

1. Boisz o brzuch? ;)
2. wrrr ... eh, tylko nie w taki sposób, me serce miękkie niczym gąbka  :'( ;)

ufff :) ... dobrze, że dzisiaj dzień boksowania z ... powietrzem  8) (ciągle przede mną :-X) - super ćwiczenie, rękawice 0,75kg na dłonie i machanko ;) ... można się tak masakrycznie rozładować, że przechodzi ochota (no właśnie, tylko jaka? ;) ) ... na kogo? ;)
- w sensie, że ochota przechodzi na kogoś ... a nie, że przechodzi ochota na kogoś ;)

Bardzo dużą na ... ymer? :P ;) Hmm ... eeee ... yyy ... ;)


Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #696 dnia: 11 Cze 2013, 22:27:53 »
Lecę machać ;)

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #696 dnia: 11 Cze 2013, 22:27:53 »

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #697 dnia: 11 Cze 2013, 22:37:11 »
aaa ... -1 produkt :) - Twoja jadłowszystkość jest imponująca, chodząca testerka produktów ;)

1. Boisz o brzuch? ;)
2. wrrr ... eh, tylko nie w taki sposób, me serce miękkie niczym gąbka  :'( ;)

ufff :) ... dobrze, że dzisiaj dzień boksowania z ... powietrzem  8) (ciągle przede mną :-X) - super ćwiczenie, rękawice 0,75kg na dłonie i machanko ;) ... można się tak masakrycznie rozładować, że przechodzi ochota (no właśnie, tylko jaka? ;) ) ... na kogo? ;)
- w sensie, że ochota przechodzi na kogoś ... a nie, że przechodzi ochota na kogoś ;)

Bardzo dużą na ... ymer? :P ;) Hmm ... eeee ... yyy ... ;)
Ze niby wszystko...kiedys, albo... ze odrobine ;). A kto Ci kaze od razu pozerac tone :o :D? Rozsadek przede wszystkim... 8)

Ze o brzuch :o? A cos z nim nie tak :o? Oj to chyba zaczne uwazniej do lustra patrzec ;)


Slyszalam o tej metodzie....rozladowywania napiecia :D. No dobrze, dobrze, niech Ci bedzie, metodzie bardzo efektywnych cwiczen. Tjaa... wyobrazam sobie, ze przechodzi ochota na....wszystko ;). Pozyczysz mi dzisiaj :D :D :D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #698 dnia: 11 Cze 2013, 22:55:07 »
aisaki ... a Ty ufasz swojemu rozsądkowi? ;) - czy czasami nie ma tak, że jak się dopadnie do "czegoś" ;) ... to zapominamy o wszystkim innym? ;)

A właśnie ... brzuszek by trzeba fachowym okiem obadać! ;) ... może i także fachową rączką, by sprawdzić czy ... czy ... yyyy ... nieważne co ;)

Możesz to sobie wyobrazić? :( - no pewnie, że pożyczę! :P ... życzę Tobie, byś nie potrafiła sobie nigdy wyobrazić przechodzącej ochoty :P Życzę Tobie jeszcze tego, czego Tobie nikt nigdy nie życzył, a czego życzyłabyś sobie, jak i innym ;)

No nic ... machania część druga :D

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #699 dnia: 11 Cze 2013, 23:11:46 »
aisaki ... a Ty ufasz swojemu rozsądkowi? ;) - czy czasami nie ma tak, że jak się dopadnie do "czegoś" ;) ... to zapominamy o wszystkim innym? ;)

A właśnie ... brzuszek by trzeba fachowym okiem obadać! ;) ... może i także fachową rączką, by sprawdzić czy ... czy ... yyyy ... nieważne co ;)

Możesz to sobie wyobrazić? :( - no pewnie, że pożyczę! :P ... życzę Tobie, byś nie potrafiła sobie nigdy wyobrazić przechodzącej ochoty :P Życzę Tobie jeszcze tego, czego Tobie nikt nigdy nie życzył, a czego życzyłabyś sobie, jak i innym ;)

No nic ... machania część druga :D
Zalezy do czego lub kogo.... ;) :D.

A powaznie, jasne, ze tak... ale lata temu wypracowalam sobie pewien system, ktory akurat sprawdza sie w moim wypadku: chce mi sie czegos slodkiego, oki, owoce tez sa slodkie, a za nimi przepadam. Mozna dostac, szczegolnie tu w Danii owocowe jogurty 0,1% bez dodatku cukru. A jak mam jakis dzien, taki nijaki, to po prostu wiecej weglowodanow, ale zlozonych...

Eeee...a niby kto jest tym fachowcem od brzuszkow :o :D? Bo ja strachliwa jestem .... :-[

Dziekowac, dziekowac...  :). A przechodzacej ochoty nie musze sobie wyobrazac, wiem, jak to jest...ale... w zwiazku z tym nigdy wiecej i jak to mowia: "Cwiczenia czynia mistrza..." :D :D :D

Czyli : wszystkiego najlepszego :). Ale urodzin nie mam, wiec nie zycz tyle :D.


Za duzo przerw, za duzo odpoczynku ;) :D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #701 dnia: 12 Cze 2013, 14:47:13 »
Hehe, ciekawe , ile w rzeczywistości, po zdjęciu "pancerza "  ;) ;D
Wyobrażam sobie, że taka Scarlett O'Hara w swojej muślinowej krynolinie to mogła taką mieć ...
W dzisiejszych czasach bardziej kuriozum  8)
" Polak gorszego sortu"

Krakers

  • Gość
Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #702 dnia: 12 Cze 2013, 16:15:59 »
Zalezy do czego lub kogo.... ;) :D.

A powaznie, jasne, ze tak... ale lata temu wypracowalam sobie pewien system, ktory akurat sprawdza sie w moim wypadku: chce mi sie czegos slodkiego, oki, owoce tez sa slodkie, a za nimi przepadam. Mozna dostac, szczegolnie tu w Danii owocowe jogurty 0,1% bez dodatku cukru. A jak mam jakis dzien, taki nijaki, to po prostu wiecej weglowodanow, ale zlozonych...

Eeee...a niby kto jest tym fachowcem od brzuszkow :o :D? Bo ja strachliwa jestem .... :-[

Dziekowac, dziekowac...  :). A przechodzacej ochoty nie musze sobie wyobrazac, wiem, jak to jest...ale... w zwiazku z tym nigdy wiecej i jak to mowia: "Cwiczenia czynia mistrza..." :D :D :D

Czyli : wszystkiego najlepszego :). Ale urodzin nie mam, wiec nie zycz tyle :D.


Za duzo przerw, za duzo odpoczynku ;) :D

Ja pierwszego zdania nie skomentuję :-X ;)

Hmm ... no, ale jeśli system to znaczy, że ... trzeba było coś rozpracować, tak? yyy ... aisaki ... przesadzasz z tym 0,1% :-X - bo ... proszę mi wyjaśnić dlaczego!? Jak chwycę przez przypadek 0,1% to odstawiam jak najszybciej, to samo z mlekiem ... o co chodzi, bo przecież wiadomo, że liczy się bilans kaloryczny, nie lepiej zjeść smaczniej (bardziej kaloryczne produkty - pełnowartościowe) a mniej? No tak ... kobiety ... mniej kaloryczne i mniej :-X ;)

Jak to kto fachowcem? - o choinka, podliczyłem teraz i mi wyszło, że brzuszkuję od ok. 17 lat :-X ... no i? - no i? - nadaję się :)

Hmm ... no to ochota na co najczęściej Cię nachodzi? - na słodkości? ;)

aisaki ... a których urodzin jeszcze nie masz, ale już wkrótce? ;)

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Wiosna idzie! Czyli o dietach, dietkach , cwiczeniach i takie tam ;)
« Odpowiedź #704 dnia: 14 Cze 2013, 13:56:37 »

 

czosnek niedzwiedzi czyli ramsløg

Zaczęty przez fajaDział Przepisy z różnych stron świata.

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 14289
Ostatnia wiadomość 13 Mar 2012, 21:51:35
wysłana przez faja
Administracyjne zamykanie wątków, czyli "szopka noworoczna"

Zaczęty przez ArtarDział Hydepark

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 17848
Ostatnia wiadomość 02 Lis 2007, 20:13:25
wysłana przez willy
Eurowizja czyli MGP

Zaczęty przez psychopataDział Kultura

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6739
Ostatnia wiadomość 19 Maj 2013, 11:21:45
wysłana przez Jomir
Propozycje - czyli co chcielibyście zmienić/dodać/wywalić z forum/portalu

Zaczęty przez willyDział Informacje

Odpowiedzi: 226
Wyświetleń: 191653
Ostatnia wiadomość 06 Lis 2015, 13:02:22
wysłana przez Jomir
My w Danii czyli problem adaptacji

Zaczęty przez MaudalinkaDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4432
Ostatnia wiadomość 01 Lut 2009, 14:22:05
wysłana przez Maudalinka