poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...  (Przeczytany 38446 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

piotr1

  • Gość
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #45 dnia: 15 Maj 2013, 10:13:13 »
jomir, to nie jest rosyjska litera
czerwony jest w danii, niebieski w szwecji, zielony-chyba- w holandiii itd itp
ten znak jest wszedzie i wszedzie oznacza to samo- to co mowisz- pomoz wlaczyc sie do ruchu- to moje okreslenie

ciezarowy powinien ustapic gdy ktos go wyprzedzi na rozbiegu, zgadzam sie-nie kazdemu sie chce,ale to insza inszosc
pozatym nie radze ci sie tego trzymac az tak bardzobo sa rozne sytuacje i wyobraz sobie taka
wjezdzasz ty i chcesz byc przed,inny resorak wjezdza za ciezarowka z rozbiegu, ciezarowy hamuje zeby cie wpuscic,osobowy ktory wlaczyl kierunek za ciezarowym zmienia pas i patrzy w swoje lusterko i nie widzi ze zaswiecily sie hamulce w duzym-i wbija sie w naczepe
to jest to o czym mowie- uzywanie glowy i ze kazda sytuacja jest inna

co do robot drogowych to zazwyczaj wszyscy jada tam wolniej wiec hmm...chyba latwiej sie wcisnac..tak przynajmniej myslalem bo mi bywalo latwiej-wlasnie ze wzgledu na kulture resorakow co poniektorych ktore mnie wpuszczaly gdy mrugalem do nich zalotnie z przyczepy.. 8)

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #46 dnia: 15 Maj 2013, 10:15:26 »
A widziales gdzies poza Dania ten bialo czerwony znak, ktory masz na autostradzie, gdy zbliza sie wjazdowka?
To jest dunski znak, dunski przepis i trzeba sie do niego dostosowac.
Owszem, ze jak sie ludzi uczy jezdzic, to sie tez ich uczy, ze na wjazdowce trzeba sie rozpedzic na maksa, czyli do okolo 110.
Ale jak sa prace remontowe to nie zawsze sie da. I uwierz mi, ze od kiedy przy moim wjezdzie sa prace budowalne i jest on totalnie ktortki i waski, do tego zygzakowaty, czyli nie da sie rozpedzic, mam zawsze "pelne gacie", bo nie wiem, czy ciezarowka mnie nie rozplaszczy.

Jomir przepisy przepisami, ale czasem warto uzyc hamulca, zasada ograniczonego zaufania, takie cos tez istnieje.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #47 dnia: 15 Maj 2013, 11:11:51 »
Ale resorak ma zakichany obowiazek zachamowac przed toba zebys ty sie mógl wcisnac?
I resorak ma stworzyc zagrozenie dla innych  bo ciezarówie "trzeba" ustapic?

Drogi sa dla wszystkich, przepisy obowiazuja wszystkich a to czy ty dojedziesz na czas do domciu, czy dojedziesz do firmy to sprawa twoja i twojego pracodawcy.
Wy ustalacie tak wysrubowane plany ze musicie potem jechac jak wariaci, nie inni uztykownicy dróg.

Jesli mam ochote/potzebe jechac 50 km na drodze 80 to tak bede jechac i  ciezarówka z wyrubowanym planem/checia zarobienie jeszcze kilku koron nie bedzie innym rozkazywac.

Zmien prace , zostan togfører, nie bedziesz musial sie z nikim i niczym liczyc.
Dzizes ! Zmienic prace, heheh :o? Eeeeee, ....a dzis tak latwo z praca w Danii?? Super, dawaj namiary 8)!

A moze tak po prostu  wiecej respektu each other na drodze? Nie zdrowsza i....bezpieczniejsza opcja ;)?

btw1. gdzie piotr pisal, ze lamie przepisy, bo...moze ja juz nie dowidze i nie doczytalam :o?

btw2. maz kuzynki jedzi od kilkudziesieciu lat ciezarowkami, przewozi konie do Wloch. Jezdzilam z nim czasami. I zareczam Ci, @æ@ , ze on i jego kerowcy bardzo respektuja i uwazaja na bezpieczenstwo innych uzytkownikow drogi. Myslisz, ze jeden z drugim tylko czyhaja na to, zeby pozbawic jakiegos ludzika z osobowki zycia? To przeciez nie zawodowi mordercy a nasze drogi to nie glowny bohater amerykanskich filmow grozy, hehe ;)

I.... zapraszam do mojego getta. Zobaczysz wariatow, kamikadze w osobowkach, na drodze 8)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline lutek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #48 dnia: 15 Maj 2013, 17:21:19 »
Rozterki faceta z dużym...wodogłowiem chyba.Takie kity Im tu ciśniesz,że zastanawiam się czy aby nie wozisz pszczół luzem.

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #49 dnia: 15 Maj 2013, 18:11:12 »
...btw1. gdzie piotr pisal, ze lamie przepisy, bo...moze ja juz nie dowidze i nie doczytalam...

Chodzilo mi o post gdzie wymaga by wszyscy jechali 90 jesli na drodze jest max 90. Przepisy mówia MAX a nie ze nie wolno jechac 70 czy 50.

Nie wiem jak jezdzi maz kuzynki i kiedy to bylo - ja  opisalam jeden normalny dzien, wczoraj, na autostradzie Århus-Flensburg i to co niej ciezarówki wyprawialy
Mozliwe ze maz kuzynki nie jest zawodowym morderca, kim byli kabusewcy ciezarówek na wczorajszej autostradzie tez nie wiem. Wygladalo to na stado napchanych testosteronem wodoglowców. Dzieki Lutek :-)
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Maj 2013, 19:35:19 »
Rozterki faceta z dużym...wodogłowiem chyba.Takie kity Im tu ciśniesz,że zastanawiam się czy aby nie wozisz pszczół luzem.
Jak zwykle mily i uprzejmy stary "znajomy" lutek z odpowiednio trzymajacym sie tematu komentarzem, heheh ;) ;D.

Nie pasi? To wio z powrotem na pole, niedlugo sie zacznie czas zbiorow burakow, czas zasilic szeregi wspoltowarzyszy, no nie 8) ;D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #51 dnia: 15 Maj 2013, 19:41:05 »
...btw1. gdzie piotr pisal, ze lamie przepisy, bo...moze ja juz nie dowidze i nie doczytalam...

Chodzilo mi o post gdzie wymaga by wszyscy jechali 90 jesli na drodze jest max 90. Przepisy mówia MAX a nie ze nie wolno jechac 70 czy 50.

Nie wiem jak jezdzi maz kuzynki i kiedy to bylo - ja  opisalam jeden normalny dzien, wczoraj, na autostradzie Århus-Flensburg i to co niej ciezarówki wyprawialy
Mozliwe ze maz kuzynki nie jest zawodowym morderca, kim byli kabusewcy ciezarówek na wczorajszej autostradzie tez nie wiem. Wygladalo to na stado napchanych testosteronem wodoglowców. Dzieki Lutek :-)
Kurcze, od kiedy to stereotypami myslisz :o? Nie podobne do Ciebie...

Oczywiscie sa ludzie i ludziska, jak wszedzie.... Ale wpychac do jednego wora wszystkich? Zbyt skrajne. Moze lepiej posluchac, co piotr pisze, z punktu widzenia kabusewcy zawodowego i potem... czuc sie troche bezpieczniej na drodze?
Ja wybieram te opcje...
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #51 dnia: 15 Maj 2013, 19:41:05 »

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #52 dnia: 15 Maj 2013, 20:21:43 »
Rozterki faceta z dużym...wodogłowiem chyba.Takie kity Im tu ciśniesz,że zastanawiam się czy aby nie wozisz pszczół luzem.

Kabusewca?

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #53 dnia: 15 Maj 2013, 20:24:24 »
Kabusewca?
Strach sie bac, jesli tak ;)!
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #54 dnia: 15 Maj 2013, 20:29:44 »
...btw1. gdzie piotr pisal, ze lamie przepisy, bo...moze ja juz nie dowidze i nie doczytalam...

Chodzilo mi o post gdzie wymaga by wszyscy jechali 90 jesli na drodze jest max 90. Przepisy mówia MAX a nie ze nie wolno jechac 70 czy 50.

Nie wiem jak jezdzi maz kuzynki i kiedy to bylo - ja  opisalam jeden normalny dzien, wczoraj, na autostradzie Århus-Flensburg i to co niej ciezarówki wyprawialy
Mozliwe ze maz kuzynki nie jest zawodowym morderca, kim byli kabusewcy ciezarówek na wczorajszej autostradzie tez nie wiem. Wygladalo to na stado napchanych testosteronem wodoglowców. Dzieki Lutek :-)

I tu myla Ci sie osoby, piotr napisal, ze 90 tam gdzie sie da jechac 90. To ja napisalem, ze poza zabudowanym jest 80, ale sa oczywiscie trasy na ktorych jest 90.
No tak ae piszesz, ze to ograniczenie gorne bo mozesz jechac i mniej jasne mozesz nawet stac na srodku pasa.
A co z dostosowaniem jazdy do panujacego ruchu na drodze oraz warunkow???
Przeciez jak normalnie jest 80 a jedziesz 50 to utrudniasz innym poruszanie sie na drodze, gdy normalnie warunki pozwalaja na jazde szybsza, z takim podejsciem egzamin na prawko oblany.

piotr1

  • Gość
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #55 dnia: 15 Maj 2013, 20:33:44 »
jak juz kiedys powiedzialem do lutka- z byle kim w polemike sie wdawal nie bede..
bardziej od jego chłamu zaciekawil mnie tekst ae czy tam ea- dzieki lutek-
mozesz mi powiedziec za co mu dziekujesz?- bardzo mnie to ..hmm...intryguje

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #56 dnia: 15 Maj 2013, 20:39:08 »
Chyba miala gorszy dzien :o. @æ@ tak nie pisze zwykle, a juz na pewno nie dziekuje bucowi z olowianym czerepem....
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline lutek

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 4
  • -Otrzymane: 7
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #57 dnia: 15 Maj 2013, 20:40:04 »
Jak zwykle mily i uprzejmy stary "znajomy" lutek z odpowiednio trzymajacym sie tematu komentarzem, heheh ;) ;D.

Nie pasi? To wio z powrotem na pole, niedlugo sie zacznie czas zbiorow burakow, czas zasilic szeregi wspoltowarzyszy, no nie 8) ;D
Patrzę kreaturo,że znowu ryj z błocka podniosłaś i wymądrzasz się w temacie o którym nie masz najmniejszego pojęcia...ale Ty chyba tak zawsze....cokolwiek,gdziekolwiek...oby zaistnieć...hehe
A to,że łykasz jak pelikan wkręty tego pseudo kabusewcy to już Twój problem :)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #58 dnia: 15 Maj 2013, 20:45:52 »
Patrzę kreaturo,że znowu ryj z błocka podniosłaś i wymądrzasz się w temacie o którym nie masz najmniejszego pojęcia...ale Ty chyba tak zawsze....cokolwiek,gdziekolwiek...oby zaistnieć...hehe
A to,że łykasz jak pelikan wkręty tego pseudo kabusewcy to już Twój problem :)
:)
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #59 dnia: 15 Maj 2013, 20:50:12 »
Patrzę kreaturo,że znowu ryj z błocka podniosłaś i wymądrzasz się w temacie o którym nie masz najmniejszego pojęcia...ale Ty chyba tak zawsze....cokolwiek,gdziekolwiek...oby zaistnieć...hehe
A to,że łykasz jak pelikan wkręty tego pseudo kabusewcy to już Twój problem :)


Pseudo? To moze czlowiekiem jestes, z cala pewnoscia ja jestem kabusewca i czlowiekiem. Wiec jak ktos pisze bzdury, ze moze sobie jezdzic jak chce bo 80 to tylko ograniczenie gorne, to nie mamy o czym wcale mowic.
Zamiast obrazac napisz jakim uzytkownikiem drogi jestes Ty, bo na razie tylko bluzgasz pusto.

poloniainfo.dk

Odp: ROZTERKI FACETA Z DUŻYM...
« Odpowiedź #59 dnia: 15 Maj 2013, 20:50:12 »

 

Szukam faceta chętnego się zabawić z samotną 27 latką

Zaczęty przez weroniczkaaDział Hydepark

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1798
Ostatnia wiadomość 01 Sie 2019, 01:53:52
wysłana przez weroniczkaa
Mecz ME 2016 Polska vs Gruzja na duzym ekranie w Kopenhadze S.

Zaczęty przez makarpolandDział Hydepark

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3082
Ostatnia wiadomość 30 Cze 2015, 09:18:35
wysłana przez czarekkrzakowski22
Spotkanie polonijne + final LM na duzym ekranie.

Zaczęty przez makarpolandDział Kopenhaga

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5173
Ostatnia wiadomość 22 Wrz 2015, 13:03:01
wysłana przez franekk166