poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Wyprawka dla niemowlaka.  (Przeczytany 20773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Cze 2013, 22:56:21 »
Ja tylko czesciowo cierpliwa.
To co naprawde chce, biore teraz - bo pozniej problem z rozmiarami.
Jakos mam dziwnego pecha, ze nie zaleznie od wieku i rozmiaru dzieciakow, zawsze okazuje sie, ze rozmiar moich dzieci jest tym najpopopularniejszym :)

A pozniej to juz lapie jak mi jakies cudenka w lapy wpadna  ;D
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Cze 2013, 23:10:36 »
Taki dla niecierpliwych to sie zaczal :D. I on line, tez. Ale na "prawdziwy" znawcy jeszcze czekaja.... 8)

Rowniez koneserzy :) Ja nic nie potrzebuje! Ja nic nie potrzebuje! Ja nic nie potrzebuje! Chyba zeby bylo cos ciekawego :)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Cze 2013, 23:13:25 »
Rowniez koneserzy :) Ja nic nie potrzebuje! Ja nic nie potrzebuje! Ja nic nie potrzebuje! Chyba zeby bylo cos ladnego :)
Mam podobnie.... :o :D. Moze tylko... gwiazdki z nieba ;)!
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline Gajol

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 129
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Cze 2013, 06:36:41 »

Baumi

  • Gość
Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Cze 2013, 07:59:18 »
Tyle, ze jak z Polski zamowisz i ci sie nie podoba to klapa. NIe wspomne juz o reklamacji - musisz najpierw udowodnic, ze nie jestes wielbladem, a dopabuse jak CI sie uda, bedziesz mogla to zareklamowac.

Tu masz prawo do zwrotu towaru w ciagu 14 dni od daty zakupu (w niektorych sklepach do 30), reklamacje masz na 2 lata i nikt przy reklamacji nie robi problemow.

Oj nie przesadzaj Jomir. W Polsce obowiązuje prawo, które pozwala na zwrot towaru zakup[ionego przez internet (i tylko w ten sposób) w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny. Często jednak sprzedawcy wydłużają ten termin by być bardziej atrakcyjnymi dla klientów.


Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Cze 2013, 11:58:24 »
Baumi: A koszt wysylki zwracaja? Wysylka z Dani jest przeciez kosztowna.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Cze 2013, 12:44:27 »
Oj nie przesadzaj Jomir. W Polsce obowiązuje prawo, które pozwala na zwrot towaru zakup[ionego przez internet (i tylko w ten sposób) w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny. Często jednak sprzedawcy wydłużają ten termin by być bardziej atrakcyjnymi dla klientów.
Nie wiedzialam o tym.
Ostatnie moje doswiadczenie z Polski jest z wiosny 2012. CO prawda nie internetowy handel, a stacjonarny. 
Masakra doslownie - kupilam rajstopki dla corki w rozmierze 12 miesiecy,ktore byly wielkosci rozmiaru dla noworodka.
Musialam udowodnic, ze nie jestem wielbladem, dromaderem i oslem, zanim udalo sie te rajstopki zamienic na cokolwiek.
Odddanie nie wchodzilo w gre. Obejrzenie nastepnych czy nie sa rownie male rowniez. I to nie bylo na jakims targu, ale w Smyku.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

poloniainfo.dk

Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Cze 2013, 12:44:27 »

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Cze 2013, 13:02:09 »
Baumi: A koszt wysylki zwracaja? Wysylka z Dani jest przeciez kosztowna.

Tych kosztow nawet w DK nie zwracaja, mam doswiadczenie. Dostałem zwrot kasy za towar ale o kosztach przesyłki zapomnij a nie bede przeciez z palantami sie za 80 kr szarpał z pismami  >:(

Offline leo1

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 23
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: +7/-1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Cze 2013, 13:47:59 »
Ja wiekszosc zeczy jak nie wszystkie kupuje w tym sklepie http://www.kaereboern.dk/ mam do niego nie daleko wiec jezdze dosc czesto teraz w wiekszosci tylko po ubranka,maja baaaaardzo duzy wybor wszystkiego i ceny mniejsze niz w baby sam.Jak jestem w PL.to tez przy okazji kupuje w sklepie Smyk,wszystkie kosmetyki dla dzieciaka kupuje w niemczech.

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Cze 2013, 14:58:35 »
Sa, wg. forbrug.dk zobowiazani do pokrycia kosztow przesylki. Uzasadniona reklamacja nie moze nic kosztowac uzytkownika. Zdaje sobie jednak sprawe, ze moga powstac dyskusje.
Kupuje zazwyczaj na ebayu, tam majac paypal jestes dobrze ubezpieczonym, sprzedawcy dbaja o opinie i reaguja pozytywnie. W dk wiekszosc rzeczy  na necie jest duzo za droga dla mnie.
« Ostatnia zmiana: 14 Cze 2013, 15:09:09 wysłana przez zpatentem »

Offline Anja_an2

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
    • Status GG
Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Cze 2013, 20:06:23 »
Jomir masz racje ze zamawiajac z Polski trzeba sie liczyc z komplikacjami. Jezeli chodzi o gwarancje to oczywiscie jest i niektore sklepy nawet za wysylke zwracaja. Ja tez bylam ostrozna i jednak sporo rzeczy kupowalam w danii, szczegolnie tych bardziej narazonych na uzycie gwarancji. Ale np smoczki, butelki, pieluchy, posciel itp w Polsce wyszlo sporo taniej

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Cze 2013, 21:40:42 »
Tych kosztow nawet w DK nie zwracaja, mam doswiadczenie. Dostałem zwrot kasy za towar ale o kosztach przesyłki zapomnij a nie bede przeciez z palantami sie za 80 kr szarpał z pismami  >:(

Zawsze masz do dyspozycji www.forbrug.dk

Generalnie jest tak, ze jak oddajesz cale zamowienie z powrotem to musza CI zwrocic pelna wartosc faktury, czyli rowniez wysylke.
Jezeli tylko czesc zamowienia odsylasz, to placisz sam za wysylke.
Za reklamacje, musza pokryc koszty wysylki.
Kary za niedopelnianie praw klienta siegaja 10.000, wiec zaden sklep nie zaprotestuje, jezeli sie upomnisz o swoje i postraszysz zgloszeniem do "forbrug.dk"
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Cze 2013, 21:43:11 »
Jomir masz racje ze zamawiajac z Polski trzeba sie liczyc z komplikacjami. Jezeli chodzi o gwarancje to oczywiscie jest i niektore sklepy nawet za wysylke zwracaja. Ja tez bylam ostrozna i jednak sporo rzeczy kupowalam w danii, szczegolnie tych bardziej narazonych na uzycie gwarancji. Ale np smoczki, butelki, pieluchy, posciel itp w Polsce wyszlo sporo taniej
Dokladnie :)
To co sie moze popsuc, warto kupic w Danii. W miare mozliwosci polecam BabySam, Kære Børn, albo Ønske Børn.
Oni dysponuja i daja sprzet zastepczy na czas naprawy np. wozka, fotelika itp. To wazne, jak dla mnie :)
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Cze 2013, 21:52:05 »
Zawsze masz do dyspozycji www.forbrug.dk

Generalnie jest tak, ze jak oddajesz cale zamowienie z powrotem to musza CI zwrocic pelna wartosc faktury, czyli rowniez wysylke.
Jezeli tylko czesc zamowienia odsylasz, to placisz sam za wysylke.
Za reklamacje, musza pokryc koszty wysylki.
Kary za niedopelnianie praw klienta siegaja 10.000, wiec zaden sklep nie zaprotestuje, jezeli sie upomnisz o swoje i postraszysz zgloszeniem do "forbrug.dk"

Wiesz co? A o czym ja pisze?
Na co myslisz sie powoływałem co?
Zwrociłem jedna z pozycji ktora przysłano niezgodnie z zamowieniem i nie w takiej ilosci, fakt ze skorygowali fakture ich szczescie.
Zrobili tak dlatego, ze gdyby nie zrealizowali tej pozycji musieli by nierealizowac zamowienia całkiem chodziło o złapanie klienta i nie wypuszczenie zamowienia.
Nie dosc, ze nie zwrocili za odesłanie, a przyznali sie sami do błedu i napisali e mail ze zwroca, a gdy odesłałem im, dostałem tylko za towar  ;D ;D ;D
Teoria, teorią a za 80 kr oni maja wyje........ bo nikt ich nie scignie, za taka kwote, na 10 patoli, zejdzcie ludzie troche na ziemie.
Natomiast firma jest kanciarska i omijam szerokim łukiem. Nazwy nie podam bo i tak pewnie nikt tam z forumowiczow czy Polakow, nie robi zakupow procz mojego jednego i ostatniego razu. Mysle, ze głupie palanty bo stracili stałego klienta na conajmniej 700 miesiecznie. Śmierc frajerom za 80 kr hahaha

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Cze 2013, 21:56:02 »
Wiesz co? A o czym ja pisze?
Na co myslisz sie powoływałem co?
Zwrociłem jedena z pozycji ktora przysłano niezgodnie z zamowieniem. Nie dosc, ze nie zwrocili za odesłanie, a przyznali sie sami do błedu i napisali e mail ze zwroca, a gdy odesłałem im, dostałem tylko za towar  ;D ;D ;D
Teoria, teorią a za 80 kr oni maja wyje........ bo nikt ich nie scignie, za taka kwote, na 10 patoli, zejdzcie ludzie troche na ziemie.
Natomiast firma jest kanciarska i omijam szerokim łukiem. Nazwy nie podam bo i tak pewnie nikt tam z forumowiczow czy Polakow, nie robi zakupow procz mojego jednego i ostatniego razu. Mysle, ze głupie palanty bo stracili stałego klienta na conajmniej 700 miesiecznie. Śmierc frajerom za 80 kr hahaha
Dokladnie tak jest. Teoria swoja droga, a zycie w Danii... swoja. Trzeba zejsc po prostu na ziemie i przyznac, ze sami Dunczycy tez opanowali niemalze do perfekcji sposoby, by sie wymigac od prawa... I to nie tylko w tej dziedzinie....
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Wyprawka dla niemowlaka.
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Cze 2013, 21:56:02 »

 

Formularz na a prawo pobytu dla dziecka

Zaczęty przez kahmaDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 15841
Ostatnia wiadomość 14 Lut 2008, 22:47:55
wysłana przez kahma
FORUM DLA NASTOLATKOW

Zaczęty przez JomirDział Hydepark

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 20380
Ostatnia wiadomość 07 Wrz 2009, 18:21:36
wysłana przez Jomir
Pokłosie nie dla duńczyków

Zaczęty przez dania_dDział Hydepark

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 52637
Ostatnia wiadomość 07 Lip 2013, 01:30:31
wysłana przez aisak
UWAGA! Nie dla każdego A-kasse

Zaczęty przez animattDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 16512
Ostatnia wiadomość 08 Mar 2018, 03:50:19
wysłana przez animatt
PRACA DLA TATY

Zaczęty przez macu123Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 22007
Ostatnia wiadomość 04 Paź 2007, 21:27:09
wysłana przez Manior