poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.  (Przeczytany 100894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline waruiny

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 189
  • -Otrzymane: 124
  • Wiadomości: 350
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Lip 2013, 17:10:20 »
Dunszczyzna3 co Ty jarasz? Dobry stuff ;D

Offline Dunszczyzna3

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 6
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Lip 2013, 18:17:46 »
czysta jak lezka jestem
zjadam literki bo laptop pil wczoraj soczek, tak to jest zostawic  dzieciatko na chwilke
a co do tresci, hmmmm chyba nie zrozumielismy sie do konca dobrze
ja nie mam nic do izadnej nacji zwlaszcza ze tutaj sama jestem gosciem ale pluci epo kims  w nadmiarze  tylko ze to ARAB oj to feeeeeeee. my polacy czy inni bialoskorzy tez mamy swoje za uszami a i dowody tych  wyczynow mamy w dusnkiej prasie
wiec jak to szlo w pewnej ksiedze dla bialych a w zasadzie dla takich lekko cappucino bo to juda OKO ZA OKO ZAB ZA ZAB

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Lip 2013, 18:33:56 »
czysta jak lezka jestem
zjadam literki bo laptop pil wczoraj soczek, tak to jest zostawic  dzieciatko na chwilke
a co do tresci, hmmmm chyba nie zrozumielismy sie do konca dobrze
ja nie mam nic do izadnej nacji zwlaszcza ze tutaj sama jestem gosciem ale pluci epo kims  w nadmiarze  tylko ze to ARAB oj to feeeeeeee. my polacy czy inni bialoskorzy tez mamy swoje za uszami a i dowody tych  wyczynow mamy w dusnkiej prasie
wiec jak to szlo w pewnej ksiedze dla bialych a w zasadzie dla takich lekko cappucino bo to juda OKO ZA OKO ZAB ZA ZAB

Hahahaha, skad ja znam uzytkowniczke???  ;D ;D ;D
Niby uzytkownik nowy a jakby od zawsze na forum  :D :D :D
« Ostatnia zmiana: 15 Lip 2013, 18:44:29 wysłana przez 1941 »

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Lip 2013, 18:45:33 »
Duńszczyzna
Generalnie się zgadzam, aczkolwiek...przyznasz sama, że ...islam, jako "młoda religia", jest jeszcze bardzo "zelocki" i wojowniczy. Nie mówię o NACJACH , mówię o religii.
I jedna poprawka ;)
"Oko za oko..." oryginalnie z Kodeksu Hammurabiego, czyli nie Judeo, a dorzecze Tygrysu i Eufratu, Mezopotamia chyba wtedy czy Babilonia, dzisiejszy Iran  8)

Nie odmówiłam sobie przyjemności wklejenia, zabawnie się czyta ;)

Przykłady prawne w Kodeksie Hammurabiego

    § 1 Jeśli ktoś kogoś oskarżył i rzucił nań podejrzenie o zabójstwo, zaś tego mu nie udowodnił, ten, kto go oskarżył, poniesie karę śmierci.
    § 22 Jeśli obywatel rabunku dokonał i został złapany, człowiek ten zostanie zabity.
    § 102 Jeśli kupiec dał agentowi handlowemu pieniądze jako pożyczkę bezprocentową, a on tam, gdzie poszedł, poniósł stratę, zwróci kupcowi kapitał.
    § 103 Jeśli podczas jego podróży nieprzyjaciel zabierze mu wszystko, co niósł, przed bogiem przysięgnie i będzie uwolniony.
    § 128 Jeśli obywatel żonę sobie wziął, a umowy z nią nie zawarł, kobieta ta nie jest jego żoną.
    § 153 Żona, która dla poślubienia drugiego mężczyzny kazała zabić swego męża, ma zostać wbita na pal[5].
    § 195 Jeśli syn ojca swego uderzył, rękę utną mu.
    § 196 Jeśli obywatel oko obywatelowi wybił, oko wybiją mu.
    § 197 Jeżeli kość obywatel złamał, kość złamią mu.
    § 198 Jeśli wyrwał oko poddanego albo złamał kość poddanego, zapłaci jedną minę srebra.
    § 199 Jeśli wyrwał oko niewolnika innej osoby albo złamał kość niewolnikowi innej osoby, zapłaci połowę ceny jego kupna.
    § 200 Jeśli obywatel ząb obywatelowi równemu sobie wybił, ząb wybiją mu.
    § 205 Jeśli niewolnik obywatela w policzek obywatela uderzył, ucho mu utną.
    § 221 Jeśli lekarz kość obywatela złamaną wyleczył lub mięsień bolący uzdrowił, ranny lekarzowi 5 szekli srebra da. (1 szekiel to około 10,5g.)
    § 218 Jeśli lekarz obywatelowi operację ciężką nożem z brązu wykonał i spowodował śmierć obywatela lub łuk brwiowy obywatela nożem z brązu otworzył i oka obywatela pozbawił, rękę utną mu.
    § 229 Jeśli budowniczy wybudował komuś dom, a dzieła swego nie wykonał trwale i dom, który wybudował, zawali się i zabije właściciela, budowniczy poniesie karę śmierci.

" Polak gorszego sortu"

Offline Dunszczyzna3

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 6
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #34 dnia: 15 Lip 2013, 23:44:14 »
Happybeti
masz racje kolezanko kodeks hammurabiego jest starszy od biblii wiec oczko za oczko i tak dalej ....wiadomo...
Jestem madrzejsza o ta informacje

1941 moze prywatnie sie znamy moze kawke chlapalismy kiedys razem ale ja tutaj pierszy post skleilam dzisiaj a forum sledze od dawna
zarejestrowana to jak dzidzius na tym forum jestem a jako staly czytelnik to babunia  ;)

Offline makarpoland

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 44
  • Wiadomości: 166
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #35 dnia: 15 Lip 2013, 23:44:49 »
No, przez krotki czas nawet nasz afropolak Olisadebe byl lubiany.Ma tez obywatelstwo i polska zone.

Dokladnie.

@beti

Mam znajomych i czesto bywam w Bialym, Suwalkach czy Lomzy. Zobacz co tam robia Czeczenowie i czym sie zajmuja. 80% z nich to tacy "polscy Arabowie". Tylko, ze nas w wiekszych miastach ratuja chlopaki w dresach i z miasta :) W mniejszych na wschodzie Polski juz nie jest tak kolorowo.

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Lip 2013, 23:51:48 »
Happybeti
masz racje kolezanko kodeks hammurabiego jest starszy od biblii wiec oczko za oczko i tak dalej ....wiadomo...
Jestem madrzejsza o ta informacje

1941 moze prywatnie sie znamy moze kawke chlapalismy kiedys razem ale ja tutaj pierszy post skleilam dzisiaj a forum sledze od dawna
zarejestrowana to jak dzidzius na tym forum jestem a jako staly czytelnik to babunia  ;)

 ;D ;D ;D

poloniainfo.dk

Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Lip 2013, 23:51:48 »

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Lip 2013, 04:36:50 »
Dokladnie.

@beti

Mam znajomych i czesto bywam w Bialym, Suwalkach czy Lomzy. Zobacz co tam robia Czeczenowie i czym sie zajmuja. 80% z nich to tacy "polscy Arabowie". Tylko, ze nas w wiekszych miastach ratuja chlopaki w dresach i z miasta :) W mniejszych na wschodzie Polski juz nie jest tak kolorowo.
Co robia tam Czeczenowie nie wiem, natomiast o chłopakach w dresach z Bialegostoku słyszala chyba cała Polska  :-\...A może nie w dresach, ino w skórach oni byli- jeden pies, jak dla mnie, zważywszy nie na "barwy", a uczynki.

Duńszczyzna, no, to super, że dokonałaś coming-outu  ;)
Witamy i liczymy na owocną współpracę  :D
" Polak gorszego sortu"

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Lip 2013, 06:08:51 »
Co robia tam Czeczenowie nie wiem, natomiast o chłopakach w dresach z Bialegostoku słyszala chyba cała Polska  :-\...A może nie w dresach, ino w skórach oni byli- jeden pies, jak dla mnie, zważywszy nie na "barwy", a uczynki.

Duńszczyzna, no, to super, że dokonałaś coming-outu  ;)
Witamy i liczymy na owocną współpracę  :D

HB przeciez eeee......... sama sie połapiesz hahahaha  ;)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Lip 2013, 10:36:59 »
Niestety, nie jest to kawal dnia...

http://m.washingtontimes.com/news/2013/jul/14/uk-school-sorry-after-teacher-refuses-boy-water-ra/

Osobiscie tylko czekam, jak moi opaleni sasiedzi zwroca mi uwage na to, ze siedzac na werandzie, dzien w dzien delektuje sie mieskiem 8).

Problem w tym, ze 2, tych z serii:  "glosnych i upierdliwych", po wczesniejszych wydarzeniach, juz sie do mnie nie odzywa... ::)

Teraz wrocila mi nadzieja, ze przemowia do mnie ludzkim glosem... :D
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Lip 2013, 12:10:44 »
Kolejne na dniach, pewnie z okazji Ramadanu ::)...:
http://nyhederne.tv2.dk/article.php/id-70123012:b%C3%B8rnehaver-dropper-svinek%C3%B8d.html?fbs

 i dosc mocne komentarze samych Dunczykow:

"NU er der sgu nogen som må tage sig sammen, hvorfor skal en minoritet styre hvad der skal spises i en børnehave? hvorfor skal vi lave om på den måde vi lever i dk? burde det ikke være omvendt, intigration hedder det vidst.. bortskaffer vi så også julen i institutionerne?? GET A GRIP!!"

"Man bliver godt nok pisse sur over dette.Det kan fandme ikke være rigtigt at det er os der skal indrette os efter dem,fordi man gerne vil være politisk korrekt.Jeg vil kalde det omvendt rasisme over for os DANSKERE."

"Og spørger du en muslim vil de sikkert ikk have den ændring, men at man lærer børnene at VI rent faktisk er forskellige og skal respektere hinandens forskelligheder...."

Moze i wieprzowina nie jet zbyt zdrowa, ale... "leverpostej, frikadeller og spegepølse" to przeciez tradycyjne dunskie potrawy. Zabraniac im tego jesc w ich wlasnym kraju w ramach... specyficznie pojetej poprawnosci politycznej? Hmmm... co najmniej ciekawe...
Jak dlugo sobie na to pozwola, to mnie interesuje...?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline psychopata

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 42
  • -Otrzymane: 211
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: +5/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #41 dnia: 16 Lip 2013, 14:33:47 »
Od dawna mowie, ze zeby uniknac problemow w instytucjach, bo to nie tylko o przedszkola, ale i o szkoly, szpitale czy domy opieki chodzi, nalezy miec albo menu tylko wegetarianskie/weganskie, albo znacznie bardziej rozbudowane, zeby kazdy mogl znalezc cos dla siebie. Bo muzulmanie nie jedza wieprzowiny, hindusi wolowiny, coraz wiecej dzieci ma nietolerancje laktozy, sa wsrod nas wegetarianie itd.
U nas w szpitalu pacjenci zawsze maja do wyboru kilka dan cieplych, z ktorych jedno jest wegetarianskie, a w przedszkolu mojej zony dzieci jedza glownie drob i ryby z mies.

Asiak, jak zwykle przesadzasz z tym zwracaniem Ci uwagi przez sasiadow. U nas duza czesc skladu to muzulmanie i jakos nie zdarzylo sie, zeby w zwiazku ze swoim ramadanem zazadali zamykania kantyny ::).
Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
Hare seks, hare seks, seks, seks, hare, hare
Hare muza, hare muza, muza, muza, hare hare
Hare siec, hare siec, piwo, seks, muza, hare ;)

Offline Dunszczyzna3

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 6
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #42 dnia: 16 Lip 2013, 16:28:22 »
No wlasnie...
jak sie chce psa uderzyc to i sie kij znajdzie...
upssssssssss PIES hmmmm  zas sie jakas chinszczyzna przyczepi bo to skladnik ichszejszego menu

A co do Aisak, nie znam babeczki ale tak sadzac to chyba ciut sie nudzi  ze taka wrazliwa na tych arabow jest...
ktos kiedys pisal o melisce wiec...zapraszam Aisak, z polandi przywiozlam swiezutka wiec razem  wypijemy

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #43 dnia: 16 Lip 2013, 17:28:36 »
No wlasnie...
jak sie chce psa uderzyc to i sie kij znajdzie...
upssssssssss PIES hmmmm  zas sie jakas chinszczyzna przyczepi bo to skladnik ichszejszego menu

A co do Aisak, nie znam babeczki ale tak sadzac to chyba ciut sie nudzi  ze taka wrazliwa na tych arabow jest...
ktos kiedys pisal o melisce wiec...zapraszam Aisak, z polandi przywiozlam swiezutka wiec razem  wypijemy

Tak, tak koniecznie.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #44 dnia: 16 Lip 2013, 20:10:29 »
No wlasnie...
jak sie chce psa uderzyc to i sie kij znajdzie...
upssssssssss PIES hmmmm  zas sie jakas chinszczyzna przyczepi bo to skladnik ichszejszego menu

A co do Aisak, nie znam babeczki ale tak sadzac to chyba ciut sie nudzi  ze taka wrazliwa na tych arabow jest...
ktos kiedys pisal o melisce wiec...zapraszam Aisak, z polandi przywiozlam swiezutka wiec razem  wypijemy
Blagam kochana, wejdz na swoj nick ok ;) :D?
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

poloniainfo.dk

Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #44 dnia: 16 Lip 2013, 20:10:29 »