poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.  (Przeczytany 101023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline waruiny

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 189
  • -Otrzymane: 124
  • Wiadomości: 350
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #90 dnia: 18 Lip 2013, 17:51:21 »
Jakby Breivik znalazł sobie jakąś młodą Polkę alko młodą Filipinkę ( np w internecie), to by ci ludzie do dzisiaj żyli. Dla mnie panie to szaleniec, szkoda gadać.

Offline lonewolf

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 142
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..Człowiek bez Boga jest jak ryba bez roweru..
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #91 dnia: 18 Lip 2013, 18:35:04 »
tak patrzac na niektorych z  was to sie cisnie na jezyk jedno  POTWORNIE WAM SIE NUDZI skoro  wyszukujecie  wnecie jakies fora nie fora by przytaczac jakies wypowiedzi oczywiscie negujace..... hmmm tak sobie mysle jakby tak mala czesc co to klika bezmysni etutaj ruszyla na  poszukiwanie pracy a nie z nudow klepala co klawiatura  wystuka to byloby lepiej.
Nie wiem czemu was niektorych rusza ze muzulmanie nie chce tego czy tamtego
Podrzuccie temat halal w polandii gdzie oprocz tych znienawidzonych przez was arabow dolaczyli zydzi ktorzy sa bardzije rygorystyczni w kwestii jedzenia  mieska halal jak nie jeden arab!

co do norwezki zgwalconej w dubaju. koszmar zapewne dla kobiety ale nie wiemy detali wiec ogolnikowe stwierdzenie hm...niedawno  znowu powolam sie na ukochana polandie bylo glosno jak wiele gwiazdeczek jezdzilo do dubaju wlasnie  dupska dawac... i co..araby tamtejsze fuuuuu bo placily a ze nasze polskie dziewoje masowo jechaly bo latwy pieniazek to juz  o tym sie nie gada....
aby zaczac najezdzac na kogos nalezy przyjzec sie sobie
Czesto to co nas boli u innych to nasze skrywane.....

Islam judaizm czy chrzescijanizm  to religie, ludzie ktorzy je wyznaja sa dobrzy al ei tacy co to sa na skraju fanatyzmu
wiec badzmy tolerancyjni, bo na starosc niejeden z nas bedzie latal o 5 rano do kosciolka i plul na dziewoje w mini na ulicy ze to ladacznica... taki maly fanatyzm....daleko mu do tego z bomba ale taki terrorysta zanim sie nim stal zaczynal malymi kroczkami

wiec w gore raczki sznowni panstwo!

dunszczyzna..zydzi dolaczyli bo to glosna sprawa uboju rytualnego-poczytaj jak wielu osobom sie to nie podoba
 a ja zadam ci skromne pytanie: " jak wolalabys zginac  z poderznietym gardlem w mekach przy pelnej swiadomosci , czy ogluszona i nie swiadoma tego ?"

a co do tolerancji... proszsz aha i  zauwaz , ze nie nudze sie , i  nie czesto tu bywam , poza tym jestem ateista.

i taki maly link odnosnie tolerancji muzulmanow w UK

http://demotywatory.pl/4038707

« Ostatnia zmiana: 18 Lip 2013, 19:06:12 wysłana przez lonewolf »
Motto- "Dyskusja z wierzącym nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobry jesteś to gołąb przewróci figury, nasra na planszę i będzie się puszył jakby wygrał."

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #92 dnia: 18 Lip 2013, 19:48:55 »
Dobrze 1941 masz racje co do tej bezmyslnej spolegliwosci. Ale na litosc boska nie rob z Brevika bojownika o kulture wolnosci. Facet zabil 77 osob, bylo nie bylo swoich. Zwykly masowy morderca i tyle nie ma co mu dopisywac jakichs wyzszych celow.
Piszesz o eskalacji wciaz nowych zadan. A jakies szczegoly? Bo jak na razie to tylko puste zdanie.
Nie lubie takiego uogolniania i pisania islam jest be, muzulmanie sa paskudni . Mozna powiedziec Ahmeda nie lubie albo Mohamed to terrorysta ale wsadzanie wszystkich do worka z napisem muzulmanie to terrorysci ktorzy przybyli zniszczyc stara europe? To tak samo jak powiedziec Katolicy sa zacofani , nie uzywaja antykoncepcji i maja po piatke dzieci.

Myslałem, ze mam doczynienia z dosc obeznana osoba ktora jest doinformowana w sprawach biezacych dlatego darowałem sobie punktowanie przykladow ktore sa na codzien i powszechnie znane (ale zalezy, to fakt, od indywidualnej oceny kazdego) oszczedzajac tym samym przydługich wywodów.
Taktyczne czytanie natomiast zarazliwe, poniewaz uzyłem rowniez słowa (dosc znaczacego dla niektorych, ale sie pomyliłem  :( ) jakkolwiek, zatem chec sprzeczki przewzyła jednak, trudno.
Podkresle rowniez oczywiscie rownie znaczace słowo rownowaga praw i respektowanie praw innych. Ale jak powszechnie wiadomo w szkole miałem ciezko wiec co sie dziwisz???  :)

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #93 dnia: 18 Lip 2013, 19:55:13 »
Jakby Breivik znalazł sobie jakąś młodą Polkę alko młodą Filipinkę ( np w internecie), to by ci ludzie do dzisiaj żyli. Dla mnie panie to szaleniec, szkoda gadać.

Przecie to jest oczywista, oczywistosc jednak powody jakie nim kabusewały znamienne, w nim akurat eskalacja siegneła zenitu robiac z goscia maszyne do zabijania. Szaleniec jasne!, bo mu sie poplatało całkiem przeciw komu skabusewał swoja frustracje i gniew. U podłoza działania lezał islam czego ofiarami padli nieislamici. To jest poprostu eee...............  :-X .

Offline Idris

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 45
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #94 dnia: 18 Lip 2013, 22:29:29 »
Myslałem, ze mam doczynienia z dosc obeznana osoba ktora jest doinformowana w sprawach biezacych dlatego darowałem sobie punktowanie przykladow ktore sa na codzien i powszechnie znane (ale zalezy, to fakt, od indywidualnej oceny kazdego) oszczedzajac tym samym przydługich wywodów.
Taktyczne czytanie natomiast zarazliwe, poniewaz uzyłem rowniez słowa (dosc znaczacego dla niektorych, ale sie pomyliłem  :( ) jakkolwiek, zatem chec sprzeczki przewzyła jednak, trudno.
Podkresle rowniez oczywiscie rownie znaczace słowo rownowaga praw i respektowanie praw innych. Ale jak powszechnie wiadomo w szkole miałem ciezko wiec co sie dziwisz???  :)
Nie wiem gdzie w moim poscie znalazłeś chęć do sprzeczki, no chyba ze w fakcie, że Ci nie przyklasnelam. Owszem zauważyłam znaczące slowo jakkolwiek ale cóż w nim znaczącego skoro zazraz potem przyznajesz mordercy miano wojownika o wolność? Zaprotestowalam i tyle.
Co do pierwszej części Twojej wypowiedzi, to najwyraźniej źle mnie oceniles. Akurat w tej kwestii dobrze poinformowana nie jestem więc się zapytałam. Mówią, że kto pyta nie błądzi.
Jak napisałam wcześniej zgadzam sie, ze zbytnia spolegliwosc jest błędem vide brak wieprzowiny w przedszkolach ale kiedy muzułmanie się tego domagali? I pytam ze zwyklej ciekawości bez chęci do sprzeczki.

Offline lonewolf

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 142
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 425
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ..Człowiek bez Boga jest jak ryba bez roweru..
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #95 dnia: 18 Lip 2013, 23:06:05 »
Hej Idris
Tu link do sprawy o wieprzowinie w przedszkolach
zwroc uwage na komentarze dunczykow pod artykulem...troche sa zaniepokojeni

http://ekstrabladet.dk/nyheder/samfund/article2041767.ece
Motto- "Dyskusja z wierzącym nie ma sensu tak jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne jak dobry jesteś to gołąb przewróci figury, nasra na planszę i będzie się puszył jakby wygrał."

Offline Idris

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 45
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #96 dnia: 18 Lip 2013, 23:24:21 »
Hej Idris
Tu link do sprawy o wieprzowinie w przedszkolach
zwroc uwage na komentarze dunczykow pod artykulem...troche sa zaniepokojeni

http://ekstrabladet.dk/nyheder/samfund/article2041767.ece

Tak, wiem, ze sa zaniepokojeni, albo raczej wsciekli. Ale powtorze jeszcze raz czy to jest pomysl mniejszosci muzulmanskiej w Danii? Czy domagali sie tego?
Problem najprawdopodobniej lezy w ekonomii, komunalne kasy cienko przeda i oszczedzaja na czym moga. Tylko zamiast powiedziec Mamy ograniczone fundusze wiec musimy podawac takie posilki by wszystkie dzieci niezaleznie od wyznania mogly je jesc. W zwiazku z tym rezygnujemy z wieprzowiny w instytucjach. - dorobili jakas bzurna ideologie, ktora z braku lepszych tematow wzbudza takie zainteresowanie.

poloniainfo.dk

Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #96 dnia: 18 Lip 2013, 23:24:21 »

Offline Dunszczyzna3

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 6
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #97 dnia: 18 Lip 2013, 23:28:41 »
Lonewolf zgadzam sie z TOba, i piszac pewne tresci nie byly one adresowane do Ciebie
Na forum wystarczaaco jest duzo nudzacych sie  ;) i nie wnikam jaki powod, nie moja sprawa
Islamizacja nastepuje poniewaz my nie dzialamy, klachamy probujemy uzywac sily a tymczasem oni spokojnie. jako ofiary z oczkami kota ze shreka uzurpuja sobie prawo do wiecej i coraz wiecej

co do akcji w dubaju to szariat nakazuje przedstwienie dowodow ze np byl gwalt i  tedy idzie sie do lekarza i on stwierdza ale ----znajdzie sie ktos madrzejszy co bedzie wiecej wiedzial 8) z neciaka oczywiscie

Dunczcy pozwalaja duzo, niektorzy krzycza w imie ze jak to sie mowi bez urazy dla  nich ze pieska nie widac a najwiecej ujada woiec oni tez zamiast ustalkic to i owo to gadaja, na forach przewaznie , a my dzieki Aisak czytamy


ehh.... dzisiaj jedzac  wolowinke HALAL myslalam w czym jestem lepsza od tego co je wolowinke nie halal.... oboje pakujemy padline w siebie wiec..... temat otwarty.....

Offline Dunszczyzna3

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 6
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #98 dnia: 18 Lip 2013, 23:31:00 »
lepsza albo gorsza mialo byc ale sie zjadlo....

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #99 dnia: 18 Lip 2013, 23:41:13 »
Nie wiem gdzie w moim poscie znalazłeś chęć do sprzeczki, no chyba ze w fakcie, że Ci nie przyklasnelam. Owszem zauważyłam znaczące slowo jakkolwiek ale cóż w nim znaczącego skoro zazraz potem przyznajesz mordercy miano wojownika o wolność? Zaprotestowalam i tyle.
Co do pierwszej części Twojej wypowiedzi, to najwyraźniej źle mnie oceniles. Akurat w tej kwestii dobrze poinformowana nie jestem więc się zapytałam. Mówią, że kto pyta nie błądzi.
Jak napisałam wcześniej zgadzam sie, ze zbytnia spolegliwosc jest błędem vide brak wieprzowiny w przedszkolach ale kiedy muzułmanie się tego domagali? I pytam ze zwyklej ciekawości bez chęci do sprzeczki.

I za to Cie bardzo lubie  ;) Nie trzeba przytakiwac, zeby sie lubic trzeba sie czubic  ;)  :)

Offline Idris

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 45
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #100 dnia: 18 Lip 2013, 23:54:36 »
Tez Cie  lubie. Nic sie nie martw.
Acha i tak, ten Coldplay jest calkiem fajny. Pan co prawda troche jakby kastrat  ;)

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #101 dnia: 19 Lip 2013, 00:00:46 »
Tez Cie  lubie. Nic sie nie martw.
Acha i tak, ten Coldplay jest calkiem fajny. Pan co prawda troche jakby kastrat  ;)

A tam, to tylko muzyka  ;) Zaraz tak chłopa "oceniac"  ;)

Offline Idris

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 45
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #102 dnia: 19 Lip 2013, 00:04:48 »
A tam, to tylko muzyka  ;) Zaraz tak chłopa "oceniac"  ;)
Toz piszczy !  ;)

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #103 dnia: 19 Lip 2013, 00:21:01 »
Toz piszczy !  ;)

Ale wez ta muze bez jego piszczenia no! nie da sie  :)

Offline Idris

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 45
  • -Otrzymane: 188
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: +5/-0
Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #104 dnia: 19 Lip 2013, 00:31:43 »
Fakt.
Popatrz zgodziłam się z Toba  ;)

poloniainfo.dk

Odp: Muzułmanie podpalali, minister utajniał.
« Odpowiedź #104 dnia: 19 Lip 2013, 00:31:43 »