poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"  (Przeczytany 33055 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aspiracja

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 6
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Ile razy w tygodniu słyszę rodaków, tyle ciekawych historii z tego wszystkiego zostaje.

Bardzo rzadko, gdy słyszy się polaka w komunikacji miejskiej, to co się słyszy wydaję się czymś zupełnie normalnym i czymś co nie razi jak się tego wszystkiego słucha. (no ale trzeba przyznać, bardzo rzadko to jednak nie nigdy, a więc jakaś tam nadzieja na normalnych, nie przynoszących wstydu rodaków zostaje). No ale z powrotem do szanownych pań.

Bardzo popularnym tematem transportu publicznego jest rozmowa typu "patrz na..." więc tak zwane obrabianie wszystkim dupy.

Najświeższy temat z dzisiaj rana z pociągu linii B wybrany przez panie wysiadające na Valby był temat tego, jak to te wszystkie baby w Danii wychodzą z domu, i ile której pani brakuje czego jeśli chodzi o makijaż lub ciuchy, streszczając temat w grzeczny sposób.

Zazwyczaj właśnie nasze szanowne panie pociągary (hehe, znaczy się te z pociągów :P ) zapewniają sobie rozrywkę poprzez obrobienie tyłka każdej osobie w przedziale.

No i potem tak się panią robi głupio jak ktoś wysiadając powie "dowidzenia".

Prawda jest taka, zamiast skupiać się na wszystkich na około, skupcie się panie na sobie. ( Tam więcej uwagi by też i nie bolało)


Jeśli chodzi o naszych szanownych panów i rozmowy miejsko-plażowe:
Nie ważne ile różnych pomysłów panowie macie na to co zrobić z którą "dupą" i tak ta "dupa" przejdzie obok panów bez żadnych wyrzutów sumienia na temat tego co ominęła a i osobom słuchającym lub widzącym dane zdarzenie zrobi się nie smacznie.


Wiec dla podsumowania:
Zamiast obrabiać wszystkim w koło dupy, skupcie się na swojej, która całkiem wyraziście potrzebuje więcej poświęconej uwagi, a i nam wszystkim pozostałym przechodniom będzie przyjemniej.

Patrząc chociażby na ilość użytkowników tego forum, spokojnie można by z góry założyć że nie jest się jedynym polakiem w Danii i ktoś prawdopodobnie siedzi obok i niestety musi wszystkich wypuszczanych z ust bzdur wysłuchiwać.
« Ostatnia zmiana: 24 Lip 2013, 00:17:07 wysłana przez Aspiracja »

myszka0807

  • Gość
Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lip 2013, 00:15:46 »
 zalecam sluchanie muzyki przez sluchawki .uniknie sie takich sluchowisk.tez jezdze linia B i ktoregos dnia 4 Polki obrabialy moja szlachetna dupcie .udawalam ze nie jestem zorientowana ale na koniec zyczylam paniom milego dnia .z zachwytu kobietki malo by sie nie posikaly jak przemowilam do nich po polsku i zaraz zmiana tematu czy nie wiem gdzies jakiejs pracy na legal .moja odpowiedz byla krotka :wiem ale nie lubie pomagac osobom ktorym moja dupcia sie nie spodobala .a wtedy to usluszalam lancuch wyzwisk pod moim adresem .samo zycie  :D
« Ostatnia zmiana: 24 Lip 2013, 00:54:09 wysłana przez myszka0807 »

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lip 2013, 00:16:36 »
Uwielbiam numer  "dowidzenia".
Miny "pan pociagarek" czy "panow od dup" bezcenny  ;D ;D ;D
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Lip 2013, 01:08:38 »
Mnie zastanawia fakt, dlaczego Polacy (oczywiscie, ze uogolniam :D ) w pociagach, centrach handlowych i na plazy oraz w kantynach rozmawiaja bardzo glosno? Czyzby ogolnonarodowe problemy ze sluchem? I jeszcze wszechobecne "przerywniki". Odruchowo uciekam wtedy w przeciwnym kierunku...
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline makarpoland

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 44
  • Wiadomości: 166
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Lip 2013, 01:13:06 »
Ile razy w tygodniu słyszę rodaków, tyle ciekawych historii z tego wszystkiego zostaje.

Jeśli chodzi o naszych szanownych panów i rozmowy miejsko-plażowe:
Nie ważne ile różnych pomysłów panowie macie na to co zrobić z którą "dupą" i tak ta "dupa" przejdzie obok panów bez żadnych wyrzutów sumienia na temat tego co ominęła a i osobom słuchającym lub widzącym dane zdarzenie zrobi się nie smacznie.

Ja kiedys bylem swiadkiem takiej rozmowy dwoch pan w pociagu, ze co one by nie zrobily z tym i tamtym. Cos tam o ciasteczkach i tych sprawach, wiecie o co chodzi. Okazalo sie, ze jednym z nich bylem ja. O Jezu - jak ja sie wtedy oburzylem, mowie wam :)

Offline aisak

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2333
  • -Otrzymane: 626
  • Wiadomości: 3712
  • Reputacja: +10/-5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Lip 2013, 01:14:48 »
Ja kiedys bylem swiadkiem takiej rozmowy dwoch pan w pociagu, ze co one by nie zrobily z tym i tamtym. Cos tam o ciasteczkach i tych sprawach, wiecie o co chodzi. Okazalo sie, ze jednym z nich bylem ja. O Jezu - jak ja sie wtedy oburzylem, mowie wam :)
Ach, wprost domyslam sie Twojego oburzenia :D :D :D.
"Bądź uroczy dla swoich wrogów – nic ich bardziej nie złości.... :)))"

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Lip 2013, 01:19:55 »
Ja kiedys bylem swiadkiem takiej rozmowy dwoch pan w pociagu, ze co one by nie zrobily z tym i tamtym. Cos tam o ciasteczkach i tych sprawach, wiecie o co chodzi. Okazalo sie, ze jednym z nich bylem ja. O Jezu - jak ja sie wtedy oburzylem, mowie wam :)
Hehe zamiast sie oburzac, trzeba bylo powiedziec "jestem do dyspozycji".  ;D ;D ;D
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

poloniainfo.dk

Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Lip 2013, 01:19:55 »

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Lip 2013, 01:20:59 »
Mnie zastanawia fakt, dlaczego Polacy (oczywiscie, ze uogolniam :D ) w pociagach, centrach handlowych i na plazy oraz w kantynach rozmawiaja bardzo glosno? Czyzby ogolnonarodowe problemy ze sluchem? I jeszcze wszechobecne "przerywniki". Odruchowo uciekam wtedy w przeciwnym kierunku...
Ja natomiast jak slysze jak ktos na dziecko krzyczy, albo je "ciurkiem" i podniesionym glosem opitala, to zawsze okazuje sie, ze to rodacy.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline makarpoland

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 44
  • Wiadomości: 166
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Lip 2013, 01:56:39 »
Hehe zamiast sie oburzac, trzeba bylo powiedziec "jestem do dyspozycji".  ;D ;D ;D

No wlasnie dziwna sprawa, ale jakos nie bylo przejscia od slow do czynow. Wtedy to dopabuse sie oburzylem, nie to co wczesniej  ::)

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Lip 2013, 09:33:55 »
Ile razy w tygodniu słyszę rodaków, tyle ciekawych historii z tego wszystkiego zostaje.

Bardzo rzadko, gdy słyszy się polaka w komunikacji miejskiej, to co się słyszy wydaję się czymś zupełnie normalnym i czymś co nie razi jak się tego wszystkiego słucha. (no ale trzeba przyznać, bardzo rzadko to jednak nie nigdy, a więc jakaś tam nadzieja na normalnych, nie przynoszących wstydu rodaków zostaje). No ale z powrotem do szanownych pań.

Bardzo popularnym tematem transportu publicznego jest rozmowa typu "patrz na..." więc tak zwane obrabianie wszystkim dupy.

Najświeższy temat z dzisiaj rana z pociągu linii B wybrany przez panie wysiadające na Valby był temat tego, jak to te wszystkie baby w Danii wychodzą z domu, i ile której pani brakuje czego jeśli chodzi o makijaż lub ciuchy, streszczając temat w grzeczny sposób.

Zazwyczaj właśnie nasze szanowne panie pociągary (hehe, znaczy się te z pociągów :P ) zapewniają sobie rozrywkę poprzez obrobienie tyłka każdej osobie w przedziale.

No i potem tak się panią robi głupio jak ktoś wysiadając powie "dowidzenia".

Prawda jest taka, zamiast skupiać się na wszystkich na około, skupcie się panie na sobie. ( Tam więcej uwagi by też i nie bolało)


Jeśli chodzi o naszych szanownych panów i rozmowy miejsko-plażowe:
Nie ważne ile różnych pomysłów panowie macie na to co zrobić z którą "dupą" i tak ta "dupa" przejdzie obok panów bez żadnych wyrzutów sumienia na temat tego co ominęła a i osobom słuchającym lub widzącym dane zdarzenie zrobi się nie smacznie.


Wiec dla podsumowania:
Zamiast obrabiać wszystkim w koło dupy, skupcie się na swojej, która całkiem wyraziście potrzebuje więcej poświęconej uwagi, a i nam wszystkim pozostałym przechodniom będzie przyjemniej.

Patrząc chociażby na ilość użytkowników tego forum, spokojnie można by z góry założyć że nie jest się jedynym polakiem w Danii i ktoś prawdopodobnie siedzi obok i niestety musi wszystkich wypuszczanych z ust bzdur wysłuchiwać.

No dobrze, jestes fajna laską i mówie głosno, ze jestes wprost wystrzałowa, to tez sie obrazasz???

Offline ThaBoss

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 29
  • -Otrzymane: 61
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Lip 2013, 09:58:26 »
hehe zastanawiajace jak wielu z nas pozadnych rodakow przeszlo przez te same sytuacje i nasluchalo sie uwag od pan pociagar albo inaczej moze grzeczniej "osob kompetentnych do wyglaszania swojej krytyki wszem i wobec bez uzasadnienia swoich poczynan zadnym logicznym wczesniej faktem popartym dowodem w owej sprawie".
|Ja tez kiedys uslyszalem jak wracalem z pracy kilka interesujacych kwesti na moj temat a jak grzecznie podszedlem aby oznajmic ze nie doslyszalem ostatniego zdania i czy pani moze powtorzyc to ostatnie to pani patrzyla na mnie jak bym sie jej zapytal czy uzywa tamponow czy podpasek co sie w koncu okazalo ze owa pani wlasnie wprowadzala sie mieszkanie nademna.
Nigdy nie wymieniaj nadaremnie mojego imienia
 Jeśli nie masz co powiedzieć, to nie otwieraj gęby
 Kłapiesz głupim ryjem jakbyś sam był kurwa święty
 Niektórzy jak mendy żyją na cudzych jajach
 Wypierdalaj, zakompleksiony pajac.

myszka0807

  • Gość
Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Lip 2013, 10:00:29 »
Mnie zastanawia fakt, dlaczego Polacy (oczywiscie, ze uogolniam :D ) w pociagach, centrach handlowych i na plazy oraz w kantynach rozmawiaja bardzo glosno? Czyzby ogolnonarodowe problemy ze sluchem? I jeszcze wszechobecne "przerywniki". Odruchowo uciekam wtedy w przeciwnym kierunku...
Aisak a co bedzie jak bedziesz stala w kolejce do kasy?nie dawaj nogi bo ochrona za toba ruszy  ;D

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Lip 2013, 10:10:46 »
Aisak a co bedzie jak bedziesz stala w kolejce do kasy?nie dawaj nogi bo ochrona za toba ruszy  ;D

 ;D ;D ;D

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Lip 2013, 10:12:01 »
hehe zastanawiajace jak wielu z nas pozadnych rodakow przeszlo przez te same sytuacje i nasluchalo sie uwag od pan pociagar albo inaczej moze grzeczniej "osob kompetentnych do wyglaszania swojej krytyki wszem i wobec bez uzasadnienia swoich poczynan zadnym logicznym wczesniej faktem popartym dowodem w owej sprawie".
|Ja tez kiedys uslyszalem jak wracalem z pracy kilka interesujacych kwesti na moj temat a jak grzecznie podszedlem aby oznajmic ze nie doslyszalem ostatniego zdania i czy pani moze powtorzyc to ostatnie to pani patrzyla na mnie jak bym sie jej zapytal czy uzywa tamponow czy podpasek co sie w koncu okazalo ze owa pani wlasnie wprowadzala sie mieszkanie nademna.

No to przynajmniej z sasiadka sie zapoznałes hahaha ;) widzisz sa i te dobre strony  :)  ;)

Jakis czas temu wprowadziła sie obok mnie sasiadka, chyba musiałem miec strasznie głupia mine na jej widok, bo teraz udaje, ze nie zwraca uwagi na mnie.
Ale za to razu jednego w szok wpadłem, gdy mijalismy sie samochodami i mi pomachała, do dzis mnie trzyma  :o

Offline ThaBoss

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 29
  • -Otrzymane: 61
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Lip 2013, 10:14:40 »
taa do dzisiaj mi dziendobry nie mowi a wszystko z powodu tego ze powiedzialem ze nie doslyszalem ostatniego zdania czy bylem niegrzeczny?
Nigdy nie wymieniaj nadaremnie mojego imienia
 Jeśli nie masz co powiedzieć, to nie otwieraj gęby
 Kłapiesz głupim ryjem jakbyś sam był kurwa święty
 Niektórzy jak mendy żyją na cudzych jajach
 Wypierdalaj, zakompleksiony pajac.

poloniainfo.dk

Odp: Do wszystkich szanownych plotkarek no i panów co oglądają "dupy"
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Lip 2013, 10:14:40 »

 

'vikary" raz jeszcze..

Zaczęty przez liliaDział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 13358
Ostatnia wiadomość 16 Maj 2008, 19:49:09
wysłana przez Klingon
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Esbjerg, Haderslev, Kolding ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9516
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:54:57
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Kopenhaga

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 9538
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 13:58:46
wysłana przez maciej12345
Koncert ,,Romantyczna podróż z Chopinem, Lisztem i Szymanowskim"

Zaczęty przez maciej12345Dział Odense

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 10050
Ostatnia wiadomość 15 Mar 2011, 14:01:19
wysłana przez maciej12345
"Polnocny Jylland" - co to?

Zaczęty przez stettinerDział Århus, Aalborg ...

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 15183
Ostatnia wiadomość 03 Paź 2007, 23:28:29
wysłana przez stettiner