poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Od kogoś z Polski  (Przeczytany 3318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamilek91

  • Zarejestrowany
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Od kogoś z Polski
« dnia: 04 Wrz 2013, 07:41:24 »
Witam. Mam 22 lata właśnie skończyłem prace w PL. Mam takie pytanie czy jest możliwość znalezienia pracy w DK wraz z zakwaterowaniem. Jeździłem do pracy do Anglii "na farta" do siostry i udało mi się znaleźć prace wraz  z mieszkaniem . Rok później pojechałem tak samo do Belgii i niestety przesiedziałem 3 tyg i bylem zmuszony do powrotu do Ojczyzny. Jeżeli ktoś się orientuje gdzie można takowa prace znaleźć byłbym dozgonnie wdzięczny za podanie paru informacji . Dziękuje i pozdrawiam!

Offline 1941

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1153
  • -Otrzymane: 728
  • Wiadomości: 2969
  • Reputacja: +1/-0
    • Autor wpisu.
Odp: Od kogoś z Polski
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Wrz 2013, 09:15:47 »
Witam. Mam 22 lata właśnie skończyłem prace w PL. Mam takie pytanie czy jest możliwość znalezienia pracy w DK wraz z zakwaterowaniem. Jeździłem do pracy do Anglii "na farta" do siostry i udało mi się znaleźć prace wraz  z mieszkaniem . Rok później pojechałem tak samo do Belgii i niestety przesiedziałem 3 tyg i bylem zmuszony do powrotu do Ojczyzny. Jeżeli ktoś się orientuje gdzie można takowa prace znaleźć byłbym dozgonnie wdzięczny za podanie paru informacji . Dziękuje i pozdrawiam!


Sproboj moze "na farta" ?  ???
Popisz troche tutaj, moze ktoras przygarnie, z uwagi na wiek masz calkiem spore szanse  ;)
Ps. Przygotuj kilka ladnych fotek do wyslania zainteresowanym, no wiesz tak na wabia  ;) 8)

Offline waruiny

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 189
  • -Otrzymane: 124
  • Wiadomości: 350
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Od kogoś z Polski
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Wrz 2013, 12:21:33 »
Nie wiem dlaczego, ale na polonia.dk jest kilka sensownych ogłoszeń.  >:( :(

http://polonia.dk/announcements/show/52385
http://polonia.dk/announcements/show/51516
http://polonia.dk/announcements/show/51263

(Ostatni link to praca za 30 koron/h + zakwaterowanie za free)

Offline ojtamojtam

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Od kogoś z Polski
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Wrz 2013, 19:36:30 »
Witam. Mam 22 lata właśnie skończyłem prace w PL. Mam takie pytanie czy jest możliwość znalezienia pracy w DK wraz z zakwaterowaniem. Jeździłem do pracy do Anglii "na farta" do siostry i udało mi się znaleźć prace wraz  z mieszkaniem . Rok później pojechałem tak samo do Belgii i niestety przesiedziałem 3 tyg i bylem zmuszony do powrotu do Ojczyzny. Jeżeli ktoś się orientuje gdzie można takowa prace znaleźć byłbym dozgonnie wdzięczny za podanie paru informacji . Dziękuje i pozdrawiam!

troche hardkor jechac w ciemno co innego gdybys mial sie u kogo zatrzymac.ale jesli masz srodki i mozesz sobie pozwolic na taka probe czemu nie zaryzykowac.biorac pod uwage jednak ze bedziesz juz na miejscu raczej na prace z zakwaterowaniem nie ma co liczyc chyba ze w jakims gospodarstwie,tak mi sie przynajmniej wydaje.poza tym jadac w ciemno pierwsze co to raczej jakis pokoj/nocleg trzeba ogarnac(albo juz przed wyjazdem).duzym minusem  jest brak nr cpr i pracodawcy moga mniej przychylnie patrzec.sa teraz jakies oferty na stronkach powysylaj cv moze tak sie uda.

bez kasy na przezycie 2 miesiecy jest to dosc ryzykowne ale z pewnoscia znalezli by sie tacy co zaryzykowali podobnie i im sie udalo pewnie w tydzien czy dwa.

poloniainfo.dk

Odp: Od kogoś z Polski
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Wrz 2013, 19:36:30 »

 

tanie rozmowy na stacjonarne i komórki do Danii z Polski

Zaczęty przez bazakbalDział Pomoc!

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 33606
Ostatnia wiadomość 17 Cze 2010, 13:19:35
wysłana przez jamjurand
z duńskiego na polski

Zaczęty przez jan22Dział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 18236
Ostatnia wiadomość 22 Cze 2009, 23:12:13
wysłana przez robertcph.
jak odliczyc dojazdy do polski

Zaczęty przez mucz81Dział Podatki

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 17980
Ostatnia wiadomość 27 Cze 2009, 20:40:39
wysłana przez andyandy
Nabiał itp. z Polski

Zaczęty przez seba08Dział Kącik Kulinarny

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 31162
Ostatnia wiadomość 16 Lis 2011, 20:05:53
wysłana przez M z Horsens
gdzie wymienic polski certyfikat na dunski ( wozki widlowe )

Zaczęty przez kumcokDział Hydepark

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 21405
Ostatnia wiadomość 03 Sty 2022, 20:01:03
wysłana przez wafl