poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Nagroda za wskazanie zlodzieja  (Przeczytany 18691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Nagroda za wskazanie zlodzieja
« dnia: 21 Sty 2014, 22:07:21 »
Ogloszenie znalazlem na tej stronie. Gosc szukal pracy jako mechanik. Przyjechal, przespal sie, nad ranem wszedl do warsztatu, ukradl komputer serwisowy Launch wart ponad 20000 kr oraz  internet mobilny i uciekl. Podejrzewam ze jest gdzies w danii lub szwecji. Porusza sie czerwonym mercedesem C klase 1 generacji na zielonogorskivh numerach FZG...
Niestety w swojej naiwnosci nie sprawdzilem dokumentow. Gosc zapewnial ze jest powazny, ze chce pracowac itd.Mowil ze jest ze Slubic.
Nagroda za wskazanie miejsca pobytu tego skurwiela.
Uzywa 2 nr telefonow 500768819 i 690193584
 

na 99% nazywa sie roman skalski. oczywiscie zglosilem kradziez na policje.

googlujac chwile wyszlo takie cos
 
to na poloniainfo.se
Transport Polska-Szwecja,   Mówimy po polsku
Oferuję transport przesyłek, paczek, zakupów (materiały budowlane, części samochodowe itp.) na trasie Polska-Göteborg-Sztokholm i z powrotem. Cotygodniowy wyjazd. Tanio, szybko i solidnie, od drzwi do drzwi. Tel. +48 728728325, +48 690193584, mail: skandtrans@gmail.com

mechanik,elektryk samochodów ciężarowych - PoloniaInfo.dk
www.poloniainfo.dk › ... › Ogłoszenia › Szukam pracy‎

Witam,szukam pracy w Danii jako mechanik,elektryk samochodów ciężarowych.Wieloletnie doświadczenie,własny srzęt. tel +48 690193584.

i wisienka na torcie.

Warsztat Samochodowy Roman Skalski

Dłużnik:
Warsztat Samochodowy Roman Skalski
Robotnicza 2
69-108 Cybinka
NIP: 9261146078

Wierzytelność:
Kwota: 1 895,27 zł
Opis wierzytelności

Gdyby ktos cos wiedzial, prosze o informacje na maila  lukas_dk@wp.pl

Jesli to czytasz zlodzieju, mozesz byc pewiem ze cie znajde.

 
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Offline @ae@

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 242
  • Wiadomości: 1794
  • Reputacja: +16/-12
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nagroda za wskazanie zlodzieja
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sty 2014, 12:00:00 »
Spróbuj zamiescic swój post na fb, grupa nazywa sie Polakker i Danmark (Polacy w Danii).
Im wiecej osób przeczyta i podzieli dalej tym lepiej.

Mam nadzieje ze go znajdziesz i ...ladnie wytlumaczysz ze zle zrobil....
...na nasze oddalenie, na naszą nieobecność i rozmów obojętność listek, iskierkę, cień jak kotwicę wbij w nasze serca.... Leszek Aleksander Moczulski

Offline sopocianka

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 52
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: +0/-1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nagroda za wskazanie zlodzieja
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Sty 2014, 15:46:19 »
no to bedzie mial troszke problemow...
napisz na wszystkich grupach polonijnych dunskich i szwedzkich na facebook :)
mam nadzieje, ze odzyskasz swoje rzeczy, lub chociaz, ze miales ubezpieczone.
pamietaj, ze jesli zostanie ukarany w Danii, bedzie mial tez problemy w innych krajach skandynawskich, wiec nie poddawaj sie :)

Firma

  • Gość
Odp: Nagroda za wskazanie zlodzieja
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Sty 2014, 11:21:12 »
oj naiwny kolego widac ze jestes nowy w tym kraju dam ci pare wskazowek i trzymaj sie ich jak przykazan Bozych
1-strzez sie nowo przybylych Polaków jak ognia
2-zawsze pros o 2 dokumenty tozsamosci i przetrzymuj jakies 3 dni
4-lepiej zatrudniaj Polakow mieszkajacych w Dani i posiadajacych cpr dunski
5-sprawdz auto czy nie jest kradzione
5-popros o dokument o nie karalnosci
6-zawsze biez nr tel zony ,kochanki ,matki goscia i zadzwon niech potwierdza ze go znaja
7-biez ludzi z polecenia
8-jesli do ciebie juz jedzie i ma zamiar u ciebie pracowac niech ma ze soba potwierdzenie zameldowania z Polski
9- zadawaj mu wiele pytan o porzednia prace im wiecej pytan tym szybciej sie pomyli
10-jak ktos nie patrzy ci w oczy i zapewnia jaki to jest fantasyczny a przy okazji wlazi ci w tylek to lepiej mu pdziekuj
To tyle mam nadzieje ze cos sobie wezmiesz do serca bo takich skurwieli z Polski jest tu cala plaga
pozdrawiam i walcz chlopie

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nagroda za wskazanie zlodzieja
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Sty 2014, 14:00:07 »
oj naiwny kolego widac ze jestes nowy w tym kraju dam ci pare wskazowek i trzymaj sie ich jak przykazan Bozych
1-strzez sie nowo przybylych Polaków jak ognia
2-zawsze pros o 2 dokumenty tozsamosci i przetrzymuj jakies 3 dni
4-lepiej zatrudniaj Polakow mieszkajacych w Dani i posiadajacych cpr dunski
5-sprawdz auto czy nie jest kradzione
5-popros o dokument o nie karalnosci
6-zawsze biez nr tel zony ,kochanki ,matki goscia i zadzwon niech potwierdza ze go znaja
7-biez ludzi z polecenia
8-jesli do ciebie juz jedzie i ma zamiar u ciebie pracowac niech ma ze soba potwierdzenie zameldowania z Polski
9- zadawaj mu wiele pytan o porzednia prace im wiecej pytan tym szybciej sie pomyli
10-jak ktos nie patrzy ci w oczy i zapewnia jaki to jest fantasyczny a przy okazji wlazi ci w tylek to lepiej mu pdziekuj
To tyle mam nadzieje ze cos sobie wezmiesz do serca bo takich skurwieli z Polski jest tu cala plaga
pozdrawiam i walcz chlopie


Faktycznie naiwnym w tym wypadku mozna mnie nazwac. Nowy w tym kraju to raczej nie, jestem ponad 12 lat i kilkunastu pracownikow przerabialem. Zdarzaly sie pijaczki, mali oszusci, ale nigdy zlodzieje. Gdy spotykam kogos to zakladam ze jest uczciwy i nie chce mnie oszukac.Tak juz mam, ale powoli trace wiare w ludzi. Dopadne tego kolesia chocbym mial wydac 2 razy wiecej niz ukradl. Wszystko  i tak zwroci. Podejrzewam ze nie byl to jego pierwszy przekret.
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Offline sopocianka

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 52
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: +0/-1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nagroda za wskazanie zlodzieja
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Sty 2014, 15:58:50 »
A co na to policja?

Offline martuchnam

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 25
  • -Otrzymane: 30
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: +16/-38
  • Płeć: Kobieta
Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi obcych. Sama wyznaczam sobie cele, do których  dąże. Potrafie byc nieznosna. Chcialabym móc wszystko. Pragne walczyc o swoje do konca. Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Zaluje kilku niepotrzebnych slów.

poloniainfo.dk

Odp: Nagroda za wskazanie zlodzieja
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Sty 2014, 17:57:41 »

Offline roga

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 43
  • -Otrzymane: 347
  • Wiadomości: 3750
  • Reputacja: +113/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nagroda za wskazanie zlodzieja
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Sty 2014, 23:06:24 »

Faktycznie naiwnym w tym wypadku mozna mnie nazwac. Nowy w tym kraju to raczej nie, jestem ponad 12 lat i kilkunastu pracownikow przerabialem. Zdarzaly sie pijaczki, mali oszusci, ale nigdy zlodzieje. Gdy spotykam kogos to zakladam ze jest uczciwy i nie chce mnie oszukac.Tak juz mam, ale powoli trace wiare w ludzi. Dopadne tego kolesia chocbym mial wydac 2 razy wiecej niz ukradl. Wszystko  i tak zwroci. Podejrzewam ze nie byl to jego pierwszy przekret.

10 punktow jakie przedstawil "Firma" to chore. Czy w ogole mozna w taki spsob prowadzic samodzielnadzialalnosc gospodarcza i czy w ogole mozna tak zyc?. Ty tak trzymaj. Nie, nie jestes naiwny - jestes normalnym, normalnie funkcjonujacym czlowiekiem, a co do zatrudniania pijaczkow i malych oszustow, to mozna miec rozne na ten temat zdanie....bo od tego to sie zaczyna a konczy na............? 

Offline daniaa

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 10
  • -Otrzymane: 29
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nagroda za wskazanie zlodzieja
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Sty 2014, 00:44:36 »
A co na to policja?
Spisała pewnie protokół, liczysz na coś więcej od Policji?  ;D

Offline ravensedyta

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1
  • -Otrzymane: 4
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nagroda za wskazanie zlodzieja
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Sty 2014, 18:54:44 »
oj naiwny kolego widac ze jestes nowy w tym kraju dam ci pare wskazowek i trzymaj sie ich jak przykazan Bozych
1-strzez sie nowo przybylych Polaków jak ognia
2-zawsze pros o 2 dokumenty tozsamosci i przetrzymuj jakies 3 dni
4-lepiej zatrudniaj Polakow mieszkajacych w Dani i posiadajacych cpr dunski
5-sprawdz auto czy nie jest kradzione
5-popros o dokument o nie karalnosci
6-zawsze biez nr tel zony ,kochanki ,matki goscia i zadzwon niech potwierdza ze go znaja
7-biez ludzi z polecenia
8-jesli do ciebie juz jedzie i ma zamiar u ciebie pracowac niech ma ze soba potwierdzenie zameldowania z Polski
9- zadawaj mu wiele pytan o porzednia prace im wiecej pytan tym szybciej sie pomyli
10-jak ktos nie patrzy ci w oczy i zapewnia jaki to jest fantasyczny a przy okazji wlazi ci w tylek to lepiej mu pdziekuj
To tyle mam nadzieje ze cos sobie wezmiesz do serca bo takich skurwieli z Polski jest tu cala plaga
pozdrawiam i walcz chlopie
Ty Firma nie wiem czy jesteś tym znanym raperem ale wskazówki to dajesz jak szeryf na dzikim zachodzie, co do tych skurwieli jak piszesz fakt jest sporo ale czy tylko z Polski ? A czy nie ma czasami więcej tych skurwieli jak piszesz w potencjalnych polskich pracodawcach, czy oni nie są skurwielami jak płaca 60 koron za godzinę? Można by polemizowac fakt faktem trzeba mieć oczy do okoła łba ale nie zgodzę się z Tobą z tymi Twoimi wskazówkami

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nagroda za wskazanie zlodzieja
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Sty 2014, 18:13:22 »
Nasz wesoly romek przemieszcza sie z miejsca na miejsce i kradnie dalej... Opisze jak sie tá historia juz skonczy.
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Offline szczurek

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 73
  • -Otrzymane: 16
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nagroda za wskazanie zlodzieja
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Sty 2014, 23:04:27 »
oj naiwny kolego widac ze jestes nowy w tym kraju dam ci pare wskazowek i trzymaj sie ich jak przykazan Bozych
1-strzez sie nowo przybylych Polaków jak ognia
2-zawsze pros o 2 dokumenty tozsamosci i przetrzymuj jakies 3 dni
4-lepiej zatrudniaj Polakow mieszkajacych w Dani i posiadajacych cpr dunski
5-sprawdz auto czy nie jest kradzione
5-popros o dokument o nie karalnosci
6-zawsze biez nr tel zony ,kochanki ,matki goscia i zadzwon niech potwierdza ze go znaja
7-biez ludzi z polecenia
8-jesli do ciebie juz jedzie i ma zamiar u ciebie pracowac niech ma ze soba potwierdzenie zameldowania z Polski
9- zadawaj mu wiele pytan o porzednia prace im wiecej pytan tym szybciej sie pomyli
10-jak ktos nie patrzy ci w oczy i zapewnia jaki to jest fantasyczny a przy okazji wlazi ci w tylek to lepiej mu pdziekuj
To tyle mam nadzieje ze cos sobie wezmiesz do serca bo takich skurwieli z Polski jest tu cala plaga
pozdrawiam i walcz chlopie
spotkales sie kiedys z takim pracodawca co by takie modly odczynial przyjmujac cie do legalnej pracy?

Offline lukashero

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 19
  • -Otrzymane: 43
  • Wiadomości: 431
  • Reputacja: +25/-24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nagroda za wskazanie zlodzieja
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Mar 2014, 21:25:00 »
Koniec historii. Gosc siedzi w areszcie tymczasowym . 3 miesiace do sprawy...
Nie dyskutuj z idiota, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Nagroda za wskazanie zlodzieja
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Mar 2014, 22:56:38 »
Ma areszt tymczasowy na trzy miesiace. Nie oznacza to, ze sprawa sie odbedzie.
Jezli nie bedzie zakonczone postepowanie, odbedzie sie posiedzenie sadu przedluzajace areszt. Wszytsko zalezy od wysokosci kary groazacej za dokonane przestepstwa.
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline Rafalrafal

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: +0/-0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nagroda za wskazanie zlodzieja
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Lip 2014, 15:54:45 »
Witam. Mnie tez zrobil.
Ktos ma jakies wiesci na jego temat ?
Wyszedl juz?

poloniainfo.dk

Odp: Nagroda za wskazanie zlodzieja
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Lip 2014, 15:54:45 »