poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Angina  (Przeczytany 2968 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GoTTie

  • Przyjaciel Portalu
  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 2
  • Wiadomości: 797
  • Reputacja: +19/-6
Angina
« dnia: 02 Sie 2006, 09:19:52 »
Tak jakos sie stalo ze chyba mnie bierze angina. Zawsze konczylo sie to na leczeniu antybiotykiem. Teraz nie wiem czy warto isc do dunskiego lekarza, ktory wypisze mi jakas cud tableteczke za 300DKK? Czy moze warto sprobowac czegos innego. Dunczycy podobno jedza w tym przypadku lody :blink:. Mnie zawsze uczyli ze jak chory to 0 zimnego, ale jak to jest w Danii??

Moze znacie jakies sposoby na anginke bez lekarza?

Offline marta_malgorzata

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 373
  • Reputacja: +9/-4
  • Płeć: Kobieta
Odp:Angina
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sie 2006, 09:49:23 »
Na poczatek sprobuj czosnek. Ja preferuje w tabletkach, bo nie pozostawiaja ostrego, czosnkowego zapachu w ustach.Jesli nie masz w tabletkach, to spozyj naturalny.
Najlepiej ok 3 razy w ciagu dnia{dzisiejszego} do tego dobrze bedzie dodac aspiryne przed spaniem.Taka uderzeniowa dawka, powinna rozprawic sie z choroba.
Proponuje zazywac go jeszcze przez kilka dni, ale juz raczej przed snem, gdyz czosnek obniza cisnienie i mozesz czuc sie senny.

Offline Grzegorz_Odense

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: +21/-1
Odp:Angina
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sie 2006, 10:42:52 »
.
Angina jest bardzo grozna choroba bo moze przerzucic sie na serce i doprowadzic nawet do jego uszkodzenia . Radzilbym pójsc do lekarza i upewnic sie ze to angina a nie na przyklad zapalenie gardla . I jezeli angina to bezwzglednie leczyc . 300 kr to nic wobec ryzyka utraty zdrowia na trwale .

poloniainfo.dk

Odp:Angina
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sie 2006, 10:42:52 »