poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: Badania na cukrzyce i tarczyce  (Przeczytany 28168 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mmaw

  • Młodszy
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 2
  • -Otrzymane: 5
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: +1/-0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Badania na cukrzyce i tarczyce
« Odpowiedź #30 dnia: 07 Kwi 2015, 08:44:44 »
A ja pozdrawiam wszystkich piejacych nad poziomem prywatnych klinik i lekarzy w pl. Pracowałam w prywatnym laboratorium w Warszawie i przychodziły tam badania z przeróżnych ......MED ów  gdzie ludzie płacili kupę kasy za wizytę i badania. Badania były wykonywane za najniższa możliwa stawkę. Odpipetowywane jedna końcówka (skandal) bez kontroli jakości. Po kosztach.
Tak dla zastanowienia. Tam pracuje sztab ludzi zeby wszystko dobrze wyglądało

Offline daniaa

  • Zwykły
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 10
  • -Otrzymane: 29
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: +14/-2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Badania na cukrzyce i tarczyce
« Odpowiedź #31 dnia: 07 Kwi 2015, 18:28:42 »
A tak na koniec- trzeba miec naprawdę tupet, by oceniać poziom wiedzy lekarza.Tacy mądrzy jesteśmy? Bo wujek Google tak powiedział? ...Ktoś, kto z trudem przebrnął przez "zawodówkę" , jeśli idzie o medycynę, nagle czuje się kompetentny, by oceniać ...Dlaczego...sam na medycynę nie poszedł?
Nie obrażaj, poziom wykształcenia nie równa się poziomowi inteligencji, natomiast pewnym jest pioziomu Twego wywyższenia ;)
Przyjaciółka była u duńskiego lekarza, a on przy niej coś sprawdził na ....wspomianej rzekomo mojej kopalni wiedzy (?): "Googlu". Wiec nie zmienię zdania: rodzinny-niedouczony. Internet im służy jako ta wieeeelka wiedza?, koń by się uśmiał, 10 lat powiadacie medycyny? Może na facezbooku niedługo będzie się doszkalał:)  Nie ma to nic wspólnego z poziomem i wiedzą polskich lekarzy.
Sztuką lekarza jest przewidzieć, działać prewencyjnie, a nie leczyć już zaawansowane stadia choroby i cieszyć się jakie to wspaniałe warunki panują w dunskiej sluzbie zdrowia.
I bez tych nerwów; ja mam złe doświadczenia z dunskimi "warunkami", inni na szczęście mają lepsze.

Egon

  • Gość
Odp: Badania na cukrzyce i tarczyce
« Odpowiedź #32 dnia: 08 Kwi 2015, 09:09:38 »
Hej Daniaa masz racje, ale większość forumowiczów tak kocha ten demokratyczny kraj że nie pozwalają napisać o nim nic złego  :o pozdrawiam i zdrowia życzę  ;)

Offline zpatentem

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 165
  • -Otrzymane: 441
  • Wiadomości: 1296
  • Reputacja: +34/-9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Badania na cukrzyce i tarczyce
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Kwi 2015, 11:24:37 »
Nikt zrownowazony psychicznie nie bedzie porownywal umiejetnosci polskich i dunskich lekarzy bo i tu i tam jest wielu konowalow, jak i "artystow". Tutaj chodzi o organizacje sluzby zdrowia,sprzet,stosunkowa latwosc w znalezieniu leczenia, mozliwosci skarg i odszkodowan, a takze finansowania leczenia zagranica (jezeli jest to konieczne). Dlatego tez Dania jest zdecydowanym liderem, a Polska dalekim outsiderem. Dodam, ze w Dk leczenie jest za darmo i bezlapowkowe.
Podkresle tez, ze i ja tez mialem batalie z dunskimi lekarzami i bylem rowniez oburzony na polskich.

 Jak juz poprzednio pisalem, przy odrobinie inwencji, latwo jest znalezc szybsze zabiegi w innych szpitalach, uzyskac second opinion u innego specjalisty (za darmo). O kazdym szpitalu czy lekarzu specjaliscie mozna znalezc info i wybrac odpowiedniego.

 Uderzajace jest, ze namietnie tutaj narzekajacy (genetyczna cecha rodakow) nie szukali alternatywnych info na google, a nawet tutaj na forum.

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Badania na cukrzyce i tarczyce
« Odpowiedź #34 dnia: 08 Kwi 2015, 13:28:46 »
Nie obrażaj, poziom wykształcenia nie równa się poziomowi inteligencji, natomiast pewnym jest pioziomu Twego wywyższenia ;)
Przyjaciółka była u duńskiego lekarza, a on przy niej coś sprawdził na ....wspomianej rzekomo mojej kopalni wiedzy (?): "Googlu". Wiec nie zmienię zdania: rodzinny-niedouczony. Internet im służy jako ta wieeeelka wiedza?, koń by się uśmiał, 10 lat powiadacie medycyny? Może na facezbooku niedługo będzie się doszkalał:)  Nie ma to nic wspólnego z poziomem i wiedzą polskich lekarzy.
Sztuką lekarza jest przewidzieć, działać prewencyjnie, a nie leczyć już zaawansowane stadia choroby i cieszyć się jakie to wspaniałe warunki panują w dunskiej sluzbie zdrowia.
I bez tych nerwów; ja mam złe doświadczenia z dunskimi "warunkami", inni na szczęście mają lepsze.

Oni nie korzystaja z google, a ze specjalnego programu dla lekrzy, formy podrecznej encyklopedii medycznej.
NIe ma lekarza, ktory sie zna na wszystkim. Zaufam predzej takiemu, ktory sprawdzi, niz bedzie udawal, ze sie zna.
No, ale sa gusta i gusta :)
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

Offline happybeti

  • Zasłużony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 1104
  • -Otrzymane: 715
  • Wiadomości: 1852
  • Reputacja: +48/-71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Badania na cukrzyce i tarczyce
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Kwi 2015, 20:46:59 »
Hej Daniaa masz racje, ale większość forumowiczów tak kocha ten demokratyczny kraj że nie pozwalają napisać o nim nic złego  :o pozdrawiam i zdrowia życzę  ;)
Jasne- lepiej się meczyć i mieszkac w kraju, którego się nie cierpi i gdzie wszystko jest złe ;).
No, ale - rzecz gustu. Ja tam wolę mieszkac w kraju, który w miarę mi się podoba, gdzie nie jestem za karę.
Współczuję, Egon. Musi być ci tu strasznie ciężko.
" Polak gorszego sortu"

Egon

  • Gość
Odp: Badania na cukrzyce i tarczyce
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Kwi 2015, 09:24:12 »
Dzięki happybeti no łatwo nie jest inaczej nazywałbym się happyegon  ;D

poloniainfo.dk

Odp: Badania na cukrzyce i tarczyce
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Kwi 2015, 09:24:12 »

Offline Jomir

  • Super
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 599
  • -Otrzymane: 1087
  • Wiadomości: 7757
  • Reputacja: +154/-86
Odp: Badania na cukrzyce i tarczyce
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Kwi 2015, 12:46:27 »
;)
Ale dowcip Ci sie wciaz zachowal :)

A teraz drogie dzieci... nie nie, nie bedziemy calowac misia w...

WRACAMY do TEMATU :) !
Fanatisme er, når man fordobler indsatsen, men har glemt målet.

poloniainfo.dk

Odp: Badania na cukrzyce i tarczyce
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Kwi 2015, 12:46:27 »

 

Prośba o przetłumaczenie badania lekarskiego

Zaczęty przez faboDział Tłumaczenia

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 2738
Ostatnia wiadomość 22 Paź 2011, 14:13:29
wysłana przez fabo
badania techniczne

Zaczęty przez lilianek_ozDział Hydepark

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3795
Ostatnia wiadomość 12 Paź 2008, 17:13:10
wysłana przez vera
Badania krwi prywatnie

Zaczęty przez MIchal123nDział Pomoc!

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3062
Ostatnia wiadomość 07 Maj 2017, 15:46:02
wysłana przez zpatentem
Szkolenia BHP i badania okresowe

Zaczęty przez _Ania_Dział Praca w Danii

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6409
Ostatnia wiadomość 10 Sty 2011, 08:09:03
wysłana przez _Ania_
Platne wolne na badania w czasie ciazy

Zaczęty przez witiawDział Rodzina ...

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2680
Ostatnia wiadomość 14 Lut 2012, 18:33:50
wysłana przez witiaw