poloniainfo.dk

Największy portal polonijny w Danii.
 

Aktualności:



Autor Wątek: zlodzieje  (Przeczytany 3744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline annaodense

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: +3/-4
zlodzieje
« dnia: 24 Wrz 2006, 21:13:22 »
jobserver to banda zlodzei rozliczenia sa ujemne czlowiek pracuje i sie dowiaduje po 3 miesiacach ze pracowal za darmo to jest smiech a jak zglosisz sie do nich to ci zamkna drzwi przed nosem zastanawia mnie tylko jedno dlaczego nikt im sie nie dobierze do tylkow jasperowi sie dobrali i zaraz sie zmienil a job to co to jacys nietykalscy.niech ktos im skopie tylek

Offline annaodense

  • Początkujący
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 0
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: +3/-4
zlodzieje
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Wrz 2006, 21:18:47 »
jeszcze jedno jesli jest ktos kto mi wytlumaczy jak mozna zarobic na minusie jak sie pracuje 37h tygodniowo.zlodzieje maja nowa metode gratisy do polski:laugh: oczywiscie odtracaja zalezy jeszcze komu od 1000k do 2900k za gratisowy wyjazd do polski niech ktos im sie zabierze za tylek blagam

Offline Grzegorz_Odense

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: +21/-1
Juz sie robi ....
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Wrz 2006, 22:37:24 »

Mania

  • Gość
Odp:zlodzieje
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Wrz 2006, 14:18:46 »
Ale numer! widze ze ktoś sie w końcu wpienił na Ta firme. Byłam w zeszłym roku w pracy za ich pośrednictwem ale jak się zorientowałam jek ludzi kręcą to spakowałam walizki. Zerwałam kontrakt po 6tyg. Zagrozili ze nic nie wypłacą więc zadzwoniłam do duńskiego szefa a on sprawe załatwił i dostałam co do grosza. Ludzie nie dajcie sie nabierać!!! Ta firma nie wypłaca należnych dodatków a zarobki za godzine to max 60 kr. ludzie mieszkają w takich warunkach ze makabra. Ja np mieszkałam 2tyg na campingu gdzie było 200 metrów do toalety i na 10m2 mieszkało 5 osób!!!!  pozdrawiam

Offline Grzegorz_Odense

  • Doświadczony
  • *
  • Podziękowania
  • -Dane: 0
  • -Otrzymane: 3
  • Wiadomości: 605
  • Reputacja: +21/-1
Wszystko mozna odzyskac .
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Wrz 2006, 08:28:31 »
.
W Danii nie ma przedawnienia w takich sprawach . Wystarczy zlozyc wniosek do Huslejenævnet ( urzad nadzoru nad czynszami mieszkaniowymi ) i juz oni to wyprostuja . Na forum Hyde Park zamiescilem przyklad ze ogrodnik bral od pary osób 8.000 kr za pokój 10 m2 ( co prawda pozyczyl im tez zdezelowane rowery i mogli korzystac ze starego komputera ). Huslejenævnet zadecydoawalo ze to razem moglo ich kosztowac tylko 1.500 kr . Reszta do zwrotu . I nie ma zadnego odwolania .

Naprawde wystarczy sie do nich zwrócic podajac gdzie , jak dlugo , za ile i z kim sie mieszkalo . Oswiadczenia swiadków sa równie dobre jak dokumenty ..

poloniainfo.dk

Wszystko mozna odzyskac .
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Wrz 2006, 08:28:31 »

 

ZLODZIEJE

Zaczęty przez vanroyDział Hydepark

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 29095
Ostatnia wiadomość 06 Mar 2010, 19:37:28
wysłana przez bumi71